See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Описание: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Вътрешен идентификатор: JN-74215
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: MESO IN MESNI IZDELKI
Описание: MESO IN MESNI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 493261
Допълнителна класификация (cpv): 15110000 Месо, 15130000 Месни продукти
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: PERUTNINA
Описание: PERUTNINA
Вътрешен идентификатор: 493262
Допълнителна класификация (cpv): 15130000 Месни продукти, 15112000 Домашни птици
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: JAJCA
Описание: JAJCA
Вътрешен идентификатор: 493263
Допълнителна класификация (cpv): 03142500 Птичи яйца
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: SADJE IN ZELENJAVA
Описание: SADJE IN ZELENJAVA
Вътрешен идентификатор: 493264
Допълнителна класификация (cpv): 15300000 Плодове и зеленчуци, преработени и консервирани
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: ZAMRZNJENE RIBE, GLAVONOŽCI, MEHKUŽCI IN DRUGI ZAMR. IZDELKI
Описание: ZAMRZNJENE RIBE, GLAVONOŽCI, MEHKUŽCI IN DRUGI ZAMR. IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 493265
Допълнителна класификация (cpv): 15220000 Риба, филе и друго месо от риба, замразено, 15330000 Плодове и зеленчуци, преработени, 15896000 Дълбоко замразени продукти
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Описание: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 493266
Допълнителна класификация (cpv): 15500000 Млечни продукти
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Описание: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Вътрешен идентификатор: 493267
Допълнителна класификация (cpv): 15810000 Хляб, хлебни изделия и пресни сладкарски изделия
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Описание: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 493268
Допълнителна класификация (cpv): 15600000 Мелничарски продукти, нишесте и нишестени продукти, 15850000 Тестени изделия
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Описание: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Вътрешен идентификатор: 493269
Допълнителна класификация (cpv): 15600000 Мелничарски продукти, нишесте и нишестени продукти
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: SIRUPI ZA AVTOMATE
Описание: SIRUPI ZA AVTOMATE
Вътрешен идентификатор: 493270
Допълнителна класификация (cpv): 15321800 Концентрирани сокове
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: SOKOVI
Описание: SOKOVI
Вътрешен идентификатор: 493271
Допълнителна класификация (cpv): 15320000 Плодови и зеленчукови сокове
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: MED
Описание: MED
Вътрешен идентификатор: 493272
Допълнителна класификация (cpv): 03142100 Естествен мед
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Описание: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Вътрешен идентификатор: 493273
Допълнителна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти, 15880000 Специални хранителни продукти
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: EKO ŽITA IN IZDELKI
Описание: EKO ŽITA IN IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 493274
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Описание: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Вътрешен идентификатор: 493275
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Описание: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 493276
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: EKO MESO
Описание: EKO MESO
Вътрешен идентификатор: 493277
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-74215
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: MESO IN MESNI IZDELKI
Beskrivelse: MESO IN MESNI IZDELKI
Intern ID: 493261
Supplerende klassifikation (cpv): 15110000 Kød, 15130000 Kødprodukter
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: PERUTNINA
Beskrivelse: PERUTNINA
Intern ID: 493262
Supplerende klassifikation (cpv): 15130000 Kødprodukter, 15112000 Fjerkrækød
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: JAJCA
Beskrivelse: JAJCA
Intern ID: 493263
Supplerende klassifikation (cpv): 03142500 Æg
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: SADJE IN ZELENJAVA
Beskrivelse: SADJE IN ZELENJAVA
Intern ID: 493264
Supplerende klassifikation (cpv): 15300000 Frugt, grøntsager og lignende produkter
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 493265
Supplerende klassifikation (cpv): 15220000 Frossen fisk, fiskefileter og andet fiskekød, 15330000 Forarbejdet frugt og grønt, 15896000 Dybfrostvarer
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Beskrivelse: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Intern ID: 493266
Supplerende klassifikation (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Beskrivelse: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Intern ID: 493267
Supplerende klassifikation (cpv): 15810000 Brødprodukter, frisk bagværk og kager
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Beskrivelse: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Intern ID: 493268
Supplerende klassifikation (cpv): 15600000 Mølleriprodukter, stivelse og stivelsesprodukter, 15850000 Pastaprodukter
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Beskrivelse: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Intern ID: 493269
Supplerende klassifikation (cpv): 15600000 Mølleriprodukter, stivelse og stivelsesprodukter
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: SIRUPI ZA AVTOMATE
Beskrivelse: SIRUPI ZA AVTOMATE
Intern ID: 493270
Supplerende klassifikation (cpv): 15321800 Saftkoncentrater
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: SOKOVI
Beskrivelse: SOKOVI
Intern ID: 493271
Supplerende klassifikation (cpv): 15320000 Frugt- og grøntsagssaft
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: MED
Beskrivelse: MED
Intern ID: 493272
Supplerende klassifikation (cpv): 03142100 Naturlig honning
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Beskrivelse: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Intern ID: 493273
Supplerende klassifikation (cpv): 15800000 Diverse næringsmidler, 15880000 Specialnæringsmidler
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: EKO ŽITA IN IZDELKI
Beskrivelse: EKO ŽITA IN IZDELKI
Intern ID: 493274
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Beskrivelse: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Intern ID: 493275
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Beskrivelse: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Intern ID: 493276
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: EKO MESO
Beskrivelse: EKO MESO
Intern ID: 493277
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-74215
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: MESO IN MESNI IZDELKI
Interne Kennung: 493261
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0002
Beschreibung: PERUTNINA
Interne Kennung: 493262
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse, 15112000 Geflügel
Los: LOT-0003
Beschreibung: JAJCA
Interne Kennung: 493263
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0004
Beschreibung: SADJE IN ZELENJAVA
Interne Kennung: 493264
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 493265
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0006
Beschreibung: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interne Kennung: 493266
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0007
Beschreibung: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interne Kennung: 493267
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 493268
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0009
Beschreibung: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Interne Kennung: 493269
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0010
Beschreibung: SIRUPI ZA AVTOMATE
Interne Kennung: 493270
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15321800 Aus Konzentrat hergestellte Säfte
Los: LOT-0011
Beschreibung: SOKOVI
Interne Kennung: 493271
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
Los: LOT-0012
Beschreibung: MED
Interne Kennung: 493272
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142100 Naturhonig
Los: LOT-0013
Beschreibung: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Interne Kennung: 493273
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Los: LOT-0014
Beschreibung: EKO ŽITA IN IZDELKI
Interne Kennung: 493274
Los: LOT-0015
Beschreibung: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Interne Kennung: 493275
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 493276
Los: LOT-0017
Beschreibung: EKO MESO
Interne Kennung: 493277
425961-2026 - Διαγωνισμός
Σλοβενία – Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα – Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόJN-74215
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςMESO IN MESNI IZDELKI
ΠεριγραφήMESO IN MESNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό493261
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15110000 Κρέας, 15130000 Προϊόντα κρέατος
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςPERUTNINA
ΠεριγραφήPERUTNINA
Εσωτερικό αναγνωριστικό493262
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15130000 Προϊόντα κρέατος, 15112000 Πουλερικά
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςJAJCA
ΠεριγραφήJAJCA
Εσωτερικό αναγνωριστικό493263
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03142500 Αυγά
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςSADJE IN ZELENJAVA
ΠεριγραφήSADJE IN ZELENJAVA
Εσωτερικό αναγνωριστικό493264
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15300000 Φρούτα, λαχανικά και συναφή προϊόντα
ΠαρτίδαLOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό493265
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15220000 Κατεψυγμένα ψάρια, φιλέτα ψαριών και άλλα κρέατα ψαριών, 15330000 Επεξεργασμένα φρούτα και λαχανικά, 15896000 Προϊόντα βαθείας καταψύξεως
ΠαρτίδαLOT-0006
ΤίτλοςMLEKO IN MLEČNI IZDELKI
ΠεριγραφήMLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό493266
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15500000 Γαλακτοκομικά προϊόντα
ΠαρτίδαLOT-0007
ΤίτλοςKRUH IN PEKOVSKO PECIVO
ΠεριγραφήKRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Εσωτερικό αναγνωριστικό493267
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15810000 Αρτοσκευάσματα, φρέσκα είδη ζαχαροπλαστικής και γλυκίσματα
ΠαρτίδαLOT-0008
ΤίτλοςTESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
ΠεριγραφήTESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό493268
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15600000 Προϊόντα αλεσμένων δημητριακών, άμυλα και αμυλώδη προϊόντα, 15850000 Προϊόντα ζυμαρικών
ΠαρτίδαLOT-0009
ΤίτλοςRIŽ IN ŽITNE KAŠE
ΠεριγραφήRIŽ IN ŽITNE KAŠE
Εσωτερικό αναγνωριστικό493269
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15600000 Προϊόντα αλεσμένων δημητριακών, άμυλα και αμυλώδη προϊόντα
ΠαρτίδαLOT-0010
ΤίτλοςSIRUPI ZA AVTOMATE
ΠεριγραφήSIRUPI ZA AVTOMATE
Εσωτερικό αναγνωριστικό493270
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15321800 Συμπυκνωμένοι χυμοί
ΠαρτίδαLOT-0011
ΤίτλοςSOKOVI
ΠεριγραφήSOKOVI
Εσωτερικό αναγνωριστικό493271
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15320000 Χυμοί φρούτων και λαχανικών
ΠαρτίδαLOT-0012
ΤίτλοςMED
ΠεριγραφήMED
Εσωτερικό αναγνωριστικό493272
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03142100 Φυσικό μέλι
ΠαρτίδαLOT-0013
ΤίτλοςRAZNO PREHRAMBENI BLAGO
ΠεριγραφήRAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Εσωτερικό αναγνωριστικό493273
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής, 15880000 Ειδικά προϊόντα διατροφής
ΠαρτίδαLOT-0014
ΤίτλοςEKO ŽITA IN IZDELKI
ΠεριγραφήEKO ŽITA IN IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό493274
ΠαρτίδαLOT-0015
ΤίτλοςEKO SADJE IN ZELENJAVA
ΠεριγραφήEKO SADJE IN ZELENJAVA
Εσωτερικό αναγνωριστικό493275
ΠαρτίδαLOT-0016
ΤίτλοςEKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
ΠεριγραφήEKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό493276
ΠαρτίδαLOT-0017
ΤίτλοςEKO MESO
ΠεριγραφήEKO MESO
Εσωτερικό αναγνωριστικό493277
Internal identifier: JN-74215
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MESO IN MESNI IZDELKI
Description: MESO IN MESNI IZDELKI
Internal identifier: 493261
Additional classification (cpv): 15110000 Meat, 15130000 Meat products
Lot: LOT-0002
Title: PERUTNINA
Description: PERUTNINA
Internal identifier: 493262
Additional classification (cpv): 15130000 Meat products, 15112000 Poultry
Lot: LOT-0003
Title: JAJCA
Description: JAJCA
Internal identifier: 493263
Additional classification (cpv): 03142500 Eggs
Lot: LOT-0004
Title: SADJE IN ZELENJAVA
Description: SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier: 493264
Additional classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 493265
Additional classification (cpv): 15220000 Frozen fish, fish fillets and other fish meat, 15330000 Processed fruit and vegetables, 15896000 Deep-frozen products
Lot: LOT-0006
Title: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Description: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 493266
Additional classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0007
Title: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Description: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Internal identifier: 493267
Additional classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Lot: LOT-0008
Title: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Internal identifier: 493268
Additional classification (cpv): 15600000 Grain mill products, starches and starch products, 15850000 Pasta products
Lot: LOT-0009
Title: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Description: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Internal identifier: 493269
Additional classification (cpv): 15600000 Grain mill products, starches and starch products
Lot: LOT-0010
Title: SIRUPI ZA AVTOMATE
Description: SIRUPI ZA AVTOMATE
Internal identifier: 493270
Additional classification (cpv): 15321800 Concentrated juices
Lot: LOT-0011
Title: SOKOVI
Description: SOKOVI
Internal identifier: 493271
Additional classification (cpv): 15320000 Fruit and vegetable juices
Lot: LOT-0012
Title: MED
Description: MED
Internal identifier: 493272
Additional classification (cpv): 03142100 Natural honey
Lot: LOT-0013
Title: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Description: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Internal identifier: 493273
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products, 15880000 Special nutritional products
Lot: LOT-0014
Title: EKO ŽITA IN IZDELKI
Description: EKO ŽITA IN IZDELKI
Internal identifier: 493274
Lot: LOT-0015
Title: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Description: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier: 493275
Lot: LOT-0016
Title: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 493276
Lot: LOT-0017
Title: EKO MESO
Description: EKO MESO
Internal identifier: 493277
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-74215
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: MESO IN MESNI IZDELKI
Descripción: MESO IN MESNI IZDELKI
Identificador interno: 493261
Clasificación adicional (cpv): 15110000 Carne, 15130000 Productos cárnicos
Lote: LOT-0002
Título: PERUTNINA
Descripción: PERUTNINA
Identificador interno: 493262
Clasificación adicional (cpv): 15130000 Productos cárnicos, 15112000 Aves de corral
Lote: LOT-0003
Título: JAJCA
Descripción: JAJCA
Identificador interno: 493263
Clasificación adicional (cpv): 03142500 Huevos
Lote: LOT-0004
Título: SADJE IN ZELENJAVA
Descripción: SADJE IN ZELENJAVA
Identificador interno: 493264
Clasificación adicional (cpv): 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 493265
Clasificación adicional (cpv): 15220000 Pescado, filetes de pescado y otros tipos de carne de pescado congelados, 15330000 Frutas y hortalizas elaboradas, 15896000 Productos congelados
Lote: LOT-0006
Título: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Descripción: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificador interno: 493266
Clasificación adicional (cpv): 15500000 Productos lácteos
Lote: LOT-0007
Título: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Descripción: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identificador interno: 493267
Clasificación adicional (cpv): 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos
Lote: LOT-0008
Título: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Identificador interno: 493268
Clasificación adicional (cpv): 15600000 Productos de molinería, almidones y productos de almidón, 15850000 Pastas alimenticias
Lote: LOT-0009
Título: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Descripción: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Identificador interno: 493269
Clasificación adicional (cpv): 15600000 Productos de molinería, almidones y productos de almidón
Lote: LOT-0010
Título: SIRUPI ZA AVTOMATE
Descripción: SIRUPI ZA AVTOMATE
Identificador interno: 493270
Clasificación adicional (cpv): 15321800 Zumos concentrados
Lote: LOT-0011
Título: SOKOVI
Descripción: SOKOVI
Identificador interno: 493271
Clasificación adicional (cpv): 15320000 Zumos de frutas y hortalizas
Lote: LOT-0012
Título: MED
Descripción: MED
Identificador interno: 493272
Clasificación adicional (cpv): 03142100 Miel natural
Lote: LOT-0013
Título: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Descripción: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Identificador interno: 493273
Clasificación adicional (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos, 15880000 Productos alimenticios especiales
Lote: LOT-0014
Título: EKO ŽITA IN IZDELKI
Descripción: EKO ŽITA IN IZDELKI
Identificador interno: 493274
Lote: LOT-0015
Título: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Descripción: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Identificador interno: 493275
Lote: LOT-0016
Título: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificador interno: 493276
Lote: LOT-0017
Título: EKO MESO
Descripción: EKO MESO
Identificador interno: 493277
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-74215
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15000000 Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: MESO IN MESNI IZDELKI
Kuvaus: MESO IN MESNI IZDELKI
Sisäinen tunniste: 493261
Lisäluokitus (cpv): 15110000 Liha, 15130000 Lihatuotteet
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: PERUTNINA
Kuvaus: PERUTNINA
Sisäinen tunniste: 493262
Lisäluokitus (cpv): 15130000 Lihatuotteet, 15112000 Siipikarjanliha
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: JAJCA
Kuvaus: JAJCA
Sisäinen tunniste: 493263
Lisäluokitus (cpv): 03142500 Munat
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: SADJE IN ZELENJAVA
Kuvaus: SADJE IN ZELENJAVA
Sisäinen tunniste: 493264
Lisäluokitus (cpv): 15300000 Hedelmät, vihannekset ja vastaavat tuotteet
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: 493265
Lisäluokitus (cpv): 15220000 Pakastettu kala, kalafileet ja muu kalanliha, 15330000 Hedelmä- ja vihannesjalosteet, 15896000 Pakasteet
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Kuvaus: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Sisäinen tunniste: 493266
Lisäluokitus (cpv): 15500000 Maitotaloustuotteet
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Kuvaus: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Sisäinen tunniste: 493267
Lisäluokitus (cpv): 15810000 Leipä ja muut tuoreet leipomo- ja konditoriatuotteet
Osa: LOT-0008
Kuvaus: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Sisäinen tunniste: 493268
Lisäluokitus (cpv): 15600000 Viljavalmisteet, tärkkelykset ja tärkkelyspitoiset tuotteet, 15850000 Pasta
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Kuvaus: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Sisäinen tunniste: 493269
Lisäluokitus (cpv): 15600000 Viljavalmisteet, tärkkelykset ja tärkkelyspitoiset tuotteet
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: SIRUPI ZA AVTOMATE
Kuvaus: SIRUPI ZA AVTOMATE
Sisäinen tunniste: 493270
Lisäluokitus (cpv): 15321800 Mehutiiviisteet
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: SOKOVI
Kuvaus: SOKOVI
Sisäinen tunniste: 493271
Lisäluokitus (cpv): 15320000 Hedelmä- ja vihannesmehut
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: MED
Kuvaus: MED
Sisäinen tunniste: 493272
Lisäluokitus (cpv): 03142100 Luonnonhunaja
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Kuvaus: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Sisäinen tunniste: 493273
Lisäluokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet, 15880000 Erikoisravintovalmisteet
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: EKO ŽITA IN IZDELKI
Kuvaus: EKO ŽITA IN IZDELKI
Sisäinen tunniste: 493274
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Kuvaus: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Sisäinen tunniste: 493275
Osa: LOT-0016
Kuvaus: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Sisäinen tunniste: 493276
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: EKO MESO
Kuvaus: EKO MESO
Sisäinen tunniste: 493277
425961-2026 - Mise en concurrence
Slovénie – Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes – Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneJN-74215
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
LotLOT-0001
TitreMESO IN MESNI IZDELKI
DescriptionMESO IN MESNI IZDELKI
Identifiant interne493261
Nomenclature complémentaire (cpv): 15110000 Viande, 15130000 Produits à base de viande
LotLOT-0002
TitrePERUTNINA
DescriptionPERUTNINA
Identifiant interne493262
Nomenclature complémentaire (cpv): 15130000 Produits à base de viande, 15112000 Volaille
LotLOT-0003
TitreJAJCA
DescriptionJAJCA
Identifiant interne493263
Nomenclature complémentaire (cpv): 03142500 Œufs
LotLOT-0004
TitreSADJE IN ZELENJAVA
DescriptionSADJE IN ZELENJAVA
Identifiant interne493264
Nomenclature complémentaire (cpv): 15300000 Fruits, légumes et produits connexes
LotLOT-0005
Identifiant interne493265
Nomenclature complémentaire (cpv): 15220000 Poisson, filets de poisson et autre chair de poisson congelés, 15330000 Fruits et légumes transformés, 15896000 Produits surgelés
LotLOT-0006
TitreMLEKO IN MLEČNI IZDELKI
DescriptionMLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifiant interne493266
Nomenclature complémentaire (cpv): 15500000 Produits laitiers
LotLOT-0007
TitreKRUH IN PEKOVSKO PECIVO
DescriptionKRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identifiant interne493267
Nomenclature complémentaire (cpv): 15810000 Produits de panification, pâtisserie fraîche et gâteaux
LotLOT-0008
TitreTESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
DescriptionTESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Identifiant interne493268
Nomenclature complémentaire (cpv): 15600000 Produits de la minoterie, amidon et produits amylacés, 15850000 Pâtes alimentaires
LotLOT-0009
TitreRIŽ IN ŽITNE KAŠE
DescriptionRIŽ IN ŽITNE KAŠE
Identifiant interne493269
Nomenclature complémentaire (cpv): 15600000 Produits de la minoterie, amidon et produits amylacés
LotLOT-0010
TitreSIRUPI ZA AVTOMATE
DescriptionSIRUPI ZA AVTOMATE
Identifiant interne493270
Nomenclature complémentaire (cpv): 15321800 Jus concentrés
LotLOT-0011
TitreSOKOVI
DescriptionSOKOVI
Identifiant interne493271
Nomenclature complémentaire (cpv): 15320000 Jus de fruits et de légumes
LotLOT-0012
TitreMED
DescriptionMED
Identifiant interne493272
Nomenclature complémentaire (cpv): 03142100 Miel naturel
LotLOT-0013
TitreRAZNO PREHRAMBENI BLAGO
DescriptionRAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Identifiant interne493273
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers, 15880000 Produits nutritionnels spéciaux
LotLOT-0014
TitreEKO ŽITA IN IZDELKI
DescriptionEKO ŽITA IN IZDELKI
Identifiant interne493274
LotLOT-0015
TitreEKO SADJE IN ZELENJAVA
DescriptionEKO SADJE IN ZELENJAVA
Identifiant interne493275
LotLOT-0016
TitreEKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
DescriptionEKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifiant interne493276
LotLOT-0017
TitreEKO MESO
DescriptionEKO MESO
Identifiant interne493277
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-74215
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: MESO IN MESNI IZDELKI
Cur síos: MESO IN MESNI IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 493261
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: PERUTNINA
Cur síos: PERUTNINA
Aitheantóir inmheánach: 493262
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: JAJCA
Cur síos: JAJCA
Aitheantóir inmheánach: 493263
Aicmiú breise (cpv): 03142500 Eggs
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: SADJE IN ZELENJAVA
Cur síos: SADJE IN ZELENJAVA
Aitheantóir inmheánach: 493264
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 493265
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Cur síos: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 493266
Aicmiú breise (cpv): 15500000 Dairy products
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Cur síos: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Aitheantóir inmheánach: 493267
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Cur síos: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 493268
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Cur síos: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Aitheantóir inmheánach: 493269
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: SIRUPI ZA AVTOMATE
Cur síos: SIRUPI ZA AVTOMATE
Aitheantóir inmheánach: 493270
Aicmiú breise (cpv): 15321800 Concentrated juices
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: SOKOVI
Cur síos: SOKOVI
Aitheantóir inmheánach: 493271
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: MED
Cur síos: MED
Aitheantóir inmheánach: 493272
Aicmiú breise (cpv): 03142100 Natural honey
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Cur síos: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Aitheantóir inmheánach: 493273
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: EKO ŽITA IN IZDELKI
Cur síos: EKO ŽITA IN IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 493274
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Cur síos: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Aitheantóir inmheánach: 493275
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Cur síos: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 493276
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: EKO MESO
Cur síos: EKO MESO
Aitheantóir inmheánach: 493277
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-74215
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: MESO IN MESNI IZDELKI
Opis: MESO IN MESNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 493261
Dodatna klasifikacija (cpv): 15110000 Meso, 15130000 Mesni proizvodi
Grupa: LOT-0002
Naslov: PERUTNINA
Opis: PERUTNINA
Interna identifikacijska oznaka: 493262
Dodatna klasifikacija (cpv): 15130000 Mesni proizvodi, 15112000 Perad
Grupa: LOT-0003
Naslov: JAJCA
Opis: JAJCA
Interna identifikacijska oznaka: 493263
Dodatna klasifikacija (cpv): 03142500 Jaja
Grupa: LOT-0004
Naslov: SADJE IN ZELENJAVA
Opis: SADJE IN ZELENJAVA
Interna identifikacijska oznaka: 493264
Dodatna klasifikacija (cpv): 15300000 Voće, povrće i srodni proizvodi
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 493265
Dodatna klasifikacija (cpv): 15220000 Zamrznuta riba, riblji fileti i ostalo riblje meso, 15330000 Prerađeno voće i povrće, 15896000 Duboko smrznuti proizvodi
Grupa: LOT-0006
Naslov: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Opis: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 493266
Dodatna klasifikacija (cpv): 15500000 Mliječni proizvodi
Grupa: LOT-0007
Naslov: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Opis: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interna identifikacijska oznaka: 493267
Dodatna klasifikacija (cpv): 15810000 Krušni proizvodi, svježa peciva i kolači
Grupa: LOT-0008
Naslov: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Opis: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 493268
Dodatna klasifikacija (cpv): 15600000 Mlinarski proizvodi, škrob i škrobni proizvodi, 15850000 Tjestenine
Grupa: LOT-0009
Naslov: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Opis: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Interna identifikacijska oznaka: 493269
Dodatna klasifikacija (cpv): 15600000 Mlinarski proizvodi, škrob i škrobni proizvodi
Grupa: LOT-0010
Naslov: SIRUPI ZA AVTOMATE
Opis: SIRUPI ZA AVTOMATE
Interna identifikacijska oznaka: 493270
Dodatna klasifikacija (cpv): 15321800 Koncentrirani sokovi
Grupa: LOT-0011
Naslov: SOKOVI
Opis: SOKOVI
Interna identifikacijska oznaka: 493271
Dodatna klasifikacija (cpv): 15320000 Voćni sokovi i sokovi od povrća
Grupa: LOT-0012
Naslov: MED
Opis: MED
Interna identifikacijska oznaka: 493272
Dodatna klasifikacija (cpv): 03142100 Prirodni med
Grupa: LOT-0013
Naslov: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Opis: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Interna identifikacijska oznaka: 493273
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi, 15880000 Proizvodi za posebne prehrambene potrebe
Grupa: LOT-0014
Naslov: EKO ŽITA IN IZDELKI
Opis: EKO ŽITA IN IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 493274
Grupa: LOT-0015
Naslov: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Opis: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Interna identifikacijska oznaka: 493275
Grupa: LOT-0016
Naslov: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Opis: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 493276
Grupa: LOT-0017
Naslov: EKO MESO
Opis: EKO MESO
Interna identifikacijska oznaka: 493277
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-74215
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: MESO IN MESNI IZDELKI
Descrizione: MESO IN MESNI IZDELKI
Identificativo interno: 493261
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15110000 Carne, 15130000 Prodotti a base di carne
Lotto: LOT-0002
Titolo: PERUTNINA
Descrizione: PERUTNINA
Identificativo interno: 493262
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15130000 Prodotti a base di carne, 15112000 Pollame
Lotto: LOT-0003
Titolo: JAJCA
Descrizione: JAJCA
Identificativo interno: 493263
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03142500 Uova
Lotto: LOT-0004
Titolo: SADJE IN ZELENJAVA
Descrizione: SADJE IN ZELENJAVA
Identificativo interno: 493264
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15300000 Frutta, verdura e prodotti affini
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 493265
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15220000 Pesce, filetti di pesce ed altre carni di pesce congelati, 15330000 Frutta e verdura trasformata, 15896000 Prodotti surgelati
Lotto: LOT-0006
Titolo: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Descrizione: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificativo interno: 493266
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15500000 Prodotti lattiero-caseari
Lotto: LOT-0007
Titolo: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Descrizione: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identificativo interno: 493267
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15810000 Prodotti di panetteria, prodotti di pasticceria fresca e dolci
Lotto: LOT-0008
Titolo: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Identificativo interno: 493268
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15600000 Prodotti della macinazione, amido e prodotti amilacei, 15850000 Paste alimentari
Lotto: LOT-0009
Titolo: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Descrizione: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Identificativo interno: 493269
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15600000 Prodotti della macinazione, amido e prodotti amilacei
Lotto: LOT-0010
Titolo: SIRUPI ZA AVTOMATE
Descrizione: SIRUPI ZA AVTOMATE
Identificativo interno: 493270
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15321800 Succhi concentrati
Lotto: LOT-0011
Titolo: SOKOVI
Descrizione: SOKOVI
Identificativo interno: 493271
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15320000 Succhi di frutta e di verdura
Lotto: LOT-0012
Titolo: MED
Descrizione: MED
Identificativo interno: 493272
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03142100 Miele naturale
Lotto: LOT-0013
Titolo: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Descrizione: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Identificativo interno: 493273
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15800000 Prodotti alimentari vari, 15880000 Prodotti nutritivi speciali
Lotto: LOT-0014
Titolo: EKO ŽITA IN IZDELKI
Descrizione: EKO ŽITA IN IZDELKI
Identificativo interno: 493274
Lotto: LOT-0015
Titolo: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Descrizione: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Identificativo interno: 493275
Lotto: LOT-0016
Titolo: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificativo interno: 493276
Lotto: LOT-0017
Titolo: EKO MESO
Descrizione: EKO MESO
Identificativo interno: 493277
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-74215
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: MESO IN MESNI IZDELKI
Aprašymas: MESO IN MESNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 493261
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15110000 Mėsa, 15130000 Mėsos gaminiai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: PERUTNINA
Aprašymas: PERUTNINA
Vidaus identifikatorius: 493262
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15130000 Mėsos gaminiai, 15112000 Naminiai paukščiai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: JAJCA
Aprašymas: JAJCA
Vidaus identifikatorius: 493263
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 03142500 Kiaušiniai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: SADJE IN ZELENJAVA
Aprašymas: SADJE IN ZELENJAVA
Vidaus identifikatorius: 493264
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15300000 Vaisiai, daržovės ir panašūs produktai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 493265
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15220000 Sušaldyta žuvis, žuvies filė ir kiti žuvies produktai, 15330000 Perdirbti vaisiai ir daržovės, 15896000 Stipriai sušaldyti produktai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Aprašymas: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 493266
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15500000 Pieno produktai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Aprašymas: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Vidaus identifikatorius: 493267
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15810000 Duonos gaminiai, švieži kepiniai ir pyrago gaminiai
Pirkimo dalis: LOT-0008
Aprašymas: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 493268
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15600000 Grūdų malūno produktai, krakmolas ir krakmolo gaminiai, 15850000 Tešlos gaminiai
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Aprašymas: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Vidaus identifikatorius: 493269
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15600000 Grūdų malūno produktai, krakmolas ir krakmolo gaminiai
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: SIRUPI ZA AVTOMATE
Aprašymas: SIRUPI ZA AVTOMATE
Vidaus identifikatorius: 493270
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15321800 Koncentruotos sultys
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: SOKOVI
Aprašymas: SOKOVI
Vidaus identifikatorius: 493271
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15320000 Vaisių ir daržovių sultys
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: MED
Aprašymas: MED
Vidaus identifikatorius: 493272
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 03142100 Natūralus medus
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Aprašymas: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Vidaus identifikatorius: 493273
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15800000 Įvairūs maisto produktai, 15880000 Specialios paskirties maisto produktai
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: EKO ŽITA IN IZDELKI
Aprašymas: EKO ŽITA IN IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 493274
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Aprašymas: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Vidaus identifikatorius: 493275
Pirkimo dalis: LOT-0016
Aprašymas: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 493276
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: EKO MESO
Aprašymas: EKO MESO
Vidaus identifikatorius: 493277
425961-2026 - Mededinging
Slovenië – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Interne identificatiecodeJN-74215
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
TitelMESO IN MESNI IZDELKI
BeschrijvingMESO IN MESNI IZDELKI
Interne identificatiecode493261
Aanvullende classificatie (cpv): 15110000 Vlees, 15130000 Vleesproducten
PerceelLOT-0002
TitelPERUTNINA
BeschrijvingPERUTNINA
Interne identificatiecode493262
Aanvullende classificatie (cpv): 15130000 Vleesproducten, 15112000 Pluimvee
PerceelLOT-0003
TitelJAJCA
BeschrijvingJAJCA
Interne identificatiecode493263
Aanvullende classificatie (cpv): 03142500 Eieren
PerceelLOT-0004
TitelSADJE IN ZELENJAVA
BeschrijvingSADJE IN ZELENJAVA
Interne identificatiecode493264
Aanvullende classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode493265
Aanvullende classificatie (cpv): 15220000 Ingevroren vis, visfilets en ander visvlees, 15330000 Verwerkte groenten en fruit, 15896000 Diepvriesproducten
PerceelLOT-0006
TitelMLEKO IN MLEČNI IZDELKI
BeschrijvingMLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interne identificatiecode493266
Aanvullende classificatie (cpv): 15500000 Zuivelproducten
PerceelLOT-0007
TitelKRUH IN PEKOVSKO PECIVO
BeschrijvingKRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interne identificatiecode493267
Aanvullende classificatie (cpv): 15810000 Broodproducten, vers gebak en cake
PerceelLOT-0008
TitelTESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Interne identificatiecode493268
Aanvullende classificatie (cpv): 15600000 Graanmalerijproducten, zetmeel en zetmeelproducten, 15850000 Pastaproducten
PerceelLOT-0009
TitelRIŽ IN ŽITNE KAŠE
BeschrijvingRIŽ IN ŽITNE KAŠE
Interne identificatiecode493269
Aanvullende classificatie (cpv): 15600000 Graanmalerijproducten, zetmeel en zetmeelproducten
PerceelLOT-0010
TitelSIRUPI ZA AVTOMATE
BeschrijvingSIRUPI ZA AVTOMATE
Interne identificatiecode493270
Aanvullende classificatie (cpv): 15321800 Geconcentreerde sappen
PerceelLOT-0011
TitelSOKOVI
BeschrijvingSOKOVI
Interne identificatiecode493271
Aanvullende classificatie (cpv): 15320000 Vruchten- en groentensappen
PerceelLOT-0012
TitelMED
BeschrijvingMED
Interne identificatiecode493272
Aanvullende classificatie (cpv): 03142100 Natuurlijke honing
PerceelLOT-0013
TitelRAZNO PREHRAMBENI BLAGO
BeschrijvingRAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Interne identificatiecode493273
Aanvullende classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 15880000 Speciale voedingsproducten
PerceelLOT-0014
TitelEKO ŽITA IN IZDELKI
BeschrijvingEKO ŽITA IN IZDELKI
Interne identificatiecode493274
PerceelLOT-0015
TitelEKO SADJE IN ZELENJAVA
BeschrijvingEKO SADJE IN ZELENJAVA
Interne identificatiecode493275
PerceelLOT-0016
TitelEKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
BeschrijvingEKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interne identificatiecode493276
PerceelLOT-0017
TitelEKO MESO
BeschrijvingEKO MESO
Interne identificatiecode493277
Wewnętrzny identyfikator: JN-74215
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: MESO IN MESNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 493261
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15110000 Mięso, 15130000 Produkty mięsne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: PERUTNINA
Wewnętrzny identyfikator: 493262
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15130000 Produkty mięsne, 15112000 Drób
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: JAJCA
Wewnętrzny identyfikator: 493263
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03142500 Jaja
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: SADJE IN ZELENJAVA
Wewnętrzny identyfikator: 493264
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 493265
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15220000 Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb, 15330000 Przetworzone owoce i warzywa, 15896000 Produkty głęboko mrożone
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 493266
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15500000 Produkty mleczarskie
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Wewnętrzny identyfikator: 493267
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15810000 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 493268
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15600000 Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych, 15850000 Produkty z ciasta makaronowego
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Wewnętrzny identyfikator: 493269
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15600000 Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: SIRUPI ZA AVTOMATE
Wewnętrzny identyfikator: 493270
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15321800 Soki skoncentrowane
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: SOKOVI
Wewnętrzny identyfikator: 493271
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15320000 Soki owocowe i warzywne
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: MED
Wewnętrzny identyfikator: 493272
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03142100 Miód naturalny
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Wewnętrzny identyfikator: 493273
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze, 15880000 Specjalne produkty odżywcze
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: EKO ŽITA IN IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 493274
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Wewnętrzny identyfikator: 493275
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 493276
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: EKO MESO
Wewnętrzny identyfikator: 493277
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15000000 Produtos alimentares, bebidas, tabaco e produtos afins
Descrição: MESO IN MESNI IZDELKI
Classificação adicional (cpv): 15110000 Carne, 15130000 Produtos à base de carne
Descrição: PERUTNINA
Classificação adicional (cpv): 15130000 Produtos à base de carne, 15112000 Carne de aves de capoeira
Descrição: JAJCA
Classificação adicional (cpv): 03142500 Ovos
Descrição: SADJE IN ZELENJAVA
Classificação adicional (cpv): 15300000 Fruta, produtos hortícolas e produtos afins
Classificação adicional (cpv): 15220000 Peixe, filetes de peixe e outras carnes de peixe, congelados, 15330000 Frutos e produtos hortícolas transformados, 15896000 Produtos ultracongelados
Descrição: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Classificação adicional (cpv): 15500000 Lacticínios
Descrição: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Classificação adicional (cpv): 15810000 Produtos de panificação, produtos frescos de pastelaria e bolos
Descrição: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Classificação adicional (cpv): 15600000 Produtos da transformação de cereais e leguminosas, amidos e féculas, 15850000 Massas alimentícias
Descrição: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Classificação adicional (cpv): 15600000 Produtos da transformação de cereais e leguminosas, amidos e féculas
Descrição: SIRUPI ZA AVTOMATE
Classificação adicional (cpv): 15321800 Sumos concentrados
Descrição: SOKOVI
Classificação adicional (cpv): 15320000 Sumos de fruta e de produtos hortícolas
Descrição: MED
Classificação adicional (cpv): 03142100 Mel natural
Descrição: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Classificação adicional (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos, 15880000 Produtos nutricionais especiais
Descrição: EKO ŽITA IN IZDELKI
Descrição: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Descrição: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Descrição: EKO MESO
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-74215
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
Titlu: MESO IN MESNI IZDELKI
Descriere: MESO IN MESNI IZDELKI
Identificator intern: 493261
Clasificare suplimentară (cpv): 15110000 Carne, 15130000 Produse din carne
Titlu: PERUTNINA
Descriere: PERUTNINA
Identificator intern: 493262
Clasificare suplimentară (cpv): 15130000 Produse din carne, 15112000 Carne de pasăre
Titlu: JAJCA
Descriere: JAJCA
Identificator intern: 493263
Clasificare suplimentară (cpv): 03142500 Ouă
Titlu: SADJE IN ZELENJAVA
Descriere: SADJE IN ZELENJAVA
Identificator intern: 493264
Clasificare suplimentară (cpv): 15300000 Fructe, legume şi produse conexe
Identificator intern: 493265
Clasificare suplimentară (cpv): 15220000 Peşte, file de peşte şi alte tipuri de carne de peşte congelate, 15330000 Fructe şi legume transformate, 15896000 Produse congelate
Titlu: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Descriere: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificator intern: 493266
Clasificare suplimentară (cpv): 15500000 Produse lactate
Titlu: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Descriere: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identificator intern: 493267
Clasificare suplimentară (cpv): 15810000 Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete
Titlu: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Descriere: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Identificator intern: 493268
Clasificare suplimentară (cpv): 15600000 Produse de morărit, amidon şi produse amilacee, 15850000 Paste făinoase
Titlu: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Descriere: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Identificator intern: 493269
Clasificare suplimentară (cpv): 15600000 Produse de morărit, amidon şi produse amilacee
Titlu: SIRUPI ZA AVTOMATE
Descriere: SIRUPI ZA AVTOMATE
Identificator intern: 493270
Clasificare suplimentară (cpv): 15321800 Sucuri concentrate
Titlu: SOKOVI
Descriere: SOKOVI
Identificator intern: 493271
Clasificare suplimentară (cpv): 15320000 Sucuri de fructe şi de legume
Titlu: MED
Descriere: MED
Identificator intern: 493272
Clasificare suplimentară (cpv): 03142100 Miere naturală
Titlu: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Descriere: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Identificator intern: 493273
Clasificare suplimentară (cpv): 15800000 Diverse produse alimentare, 15880000 Produse nutriţionale speciale
Titlu: EKO ŽITA IN IZDELKI
Descriere: EKO ŽITA IN IZDELKI
Identificator intern: 493274
Titlu: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Descriere: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Identificator intern: 493275
Titlu: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Descriere: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificator intern: 493276
Titlu: EKO MESO
Descriere: EKO MESO
Identificator intern: 493277
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-74215
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: MESO IN MESNI IZDELKI
Interný identifikátor: 493261
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15110000 Mäso, 15130000 Mäsové výrobky
Časť: LOT-0002
Názov: PERUTNINA
Interný identifikátor: 493262
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15130000 Mäsové výrobky, 15112000 Hydina
Časť: LOT-0003
Názov: JAJCA
Interný identifikátor: 493263
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 03142500 Vajcia
Časť: LOT-0004
Názov: SADJE IN ZELENJAVA
Interný identifikátor: 493264
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15300000 Ovocie, zelenina a súvisiace výrobky
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 493265
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15220000 Mrazené ryby, rybie filé a ostatné rybie mäso, 15330000 Spracované ovocie a zelenina, 15896000 Hlboko zmrazené výrobky
Časť: LOT-0006
Názov: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interný identifikátor: 493266
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15500000 Mliečne výrobky
Časť: LOT-0007
Názov: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interný identifikátor: 493267
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15810000 Pekársky tovar, čerstvé pečivo a cukrárske výrobky
Časť: LOT-0008
Názov: TESTENINE IN MLEVSKI IZDELKI
Interný identifikátor: 493268
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15600000 Mlynské výrobky, škrob a škrobové výrobky, 15850000 Cestoviny
Časť: LOT-0009
Názov: RIŽ IN ŽITNE KAŠE
Interný identifikátor: 493269
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15600000 Mlynské výrobky, škrob a škrobové výrobky
Časť: LOT-0010
Názov: SIRUPI ZA AVTOMATE
Interný identifikátor: 493270
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15321800 Koncentrované šťavy
Časť: LOT-0011
Názov: SOKOVI
Interný identifikátor: 493271
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15320000 Ovocné a zeleninové šťavy
Časť: LOT-0012
Názov: MED
Interný identifikátor: 493272
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 03142100 Prírodný med
Časť: LOT-0013
Názov: RAZNO PREHRAMBENI BLAGO
Interný identifikátor: 493273
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky, 15880000 Výrobky špeciálnej výživy
Časť: LOT-0014
Názov: EKO ŽITA IN IZDELKI
Interný identifikátor: 493274
Časť: LOT-0015
Názov: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Interný identifikátor: 493275
Časť: LOT-0016
Názov: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interný identifikátor: 493276
Časť: LOT-0017
Názov: EKO MESO
Interný identifikátor: 493277