2. Процедура
Процедура
Заглавие: Obnova technologie SSZ v Plzni
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je realizace akce s názvem „Obnova technologie SSZ v Plzni“, dle projektové dokumentace „Obnova technologie SSZ“, včetně soupisu prací, vypracované v 11/2023 projektantem Ing. Jiřím Špičanem, Ledová 18c, 300 00 Plzeň, IČ: 46832505. Tato projektová dokumentace obsahuje dílčí projektové dokumentace ve stupni PDPS včetně soupisů prací a rekapitulaci na dále uvedená SSZ: K108 Americká – Anglické nábřeží K145 Jízdecká – Pobřežní K301 O. Beníškové – Malická K324 O. Beníškové – Lochotínská K525 Lobezská – Sladkovského K530 Koterovská – HZS K556 Lobezská – Železniční K621 Doudlevecká – Cukrovarská K650 Sukova – Čermákova Tato akce zahrnuje zejména tyto dílčí činnosti: 1. Nákup potřebného materiálu nutného k provedení díla. 2. Instalace technologie SSZ – výměna řadiče SSZ a osazení návěstidel LED 24V. 3. Uvedení do funkčního stavu včetně preference MHD a připojení na dopravní ústřednu. Dílo bude realizováno v souladu s platnými zákony ČR, ČSN, dle obecně závazných předpisů a doporučených předpisů a metodik (TKP a TP) a v souladu s Metodickým pokynem k zajištění požadovaných zkoušek prováděných při výstavbě a opravách pozemních komunikací na území města Plzně (uveřejněným na www.svsmp.cz v rubrice Komunikace a mosty/Metodický pokyn - požadované zkoušky, přihlašovací jméno: komunikace, heslo: 2010) a v souladu s Plzeňským standardem (uveřejněným na www.svsmp.cz v rubrice Komunikace a mosty) a dle pokynů ředitele Technického úřadu Magistrátu města Plzně (uveřejněných na www.svsmp.cz v rubrice Komunikace a mosty). Dílo bude dále provedeno v souladu s platným Plzeňským standardem kanalizace, vodovod (uveřejněným na www.plzen.eu). Podrobné vymezení předmětu plnění veřejné zakázky je uvedeno v zadávací dokumentaci včetně příloh.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34990000 Оборудване за контрол, безопасност, сигнализация и осветяване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: SMP-SSZ
Варианти:
Описание на опциите: viz čl. 10.5. zadávací dokumentace
2. Řízení
Řízení
Název: Obnova technologie SSZ v Plzni
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34990000 Řídící, bezpečnostní, signalizační a světelné zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: SMP-SSZ
Možnosti:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Obnova technologie SSZ v Plzni
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34990000 Εξοπλισμός ελέγχου, ασφαλείας, σηματοδότησης και φωτισμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SMP-SSZ
Επιλογές:
2. Procedure
Procedure
Title: Obnova technologie SSZ v Plzni
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34990000 Control, safety, signalling and light equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: SMP-SSZ
Options:
Description of the options: viz čl. 10.5. zadávací dokumentace
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34990000 Juhtimis-, turva-, signaal- ja valgustusseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: SMP-SSZ
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: viz čl. 10.5. zadávací dokumentace
425968-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Équipement de contrôle, de sécurité, de signalisation et d'éclairage – Obnova technologie SSZ v Plzni
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreObnova technologie SSZ v Plzni
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 34990000 Équipement de contrôle, de sécurité, de signalisation et d'éclairage
LotLOT-0001
Identifiant interneSMP-SSZ
Options
Description des optionsviz čl. 10.5. zadávací dokumentace
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Obnova technologie SSZ v Plzni
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: SMP-SSZ
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Naslov: Obnova technologie SSZ v Plzni
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34990000 Oprema za reguliranje, sigurnost, signalizaciju i rasvjetu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: SMP-SSZ
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Obnova technologie SSZ v Plzni
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34990000 Irányító-, biztonsági, jelző- és világítóberendezések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: SMP-SSZ
Opciók:
425968-2026 - Gara
Cechia – Attrezzature di controllo, di sicurezza, di segnalazione e di illuminazione – Obnova technologie SSZ v Plzni
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloObnova technologie SSZ v Plzni
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34990000 Attrezzature di controllo, di sicurezza, di segnalazione e di illuminazione
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoSMP-SSZ
Opzioni
Descrizione delle opzioniviz čl. 10.5. zadávací dokumentace
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34990000 Valdymo, saugos, signalizacijos ir apšvietimo įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: SMP-SSZ
Pasirinkimo galimybės:
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34990000 Kontroles, drošības, signalizācijas un gaismas ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: SMP-SSZ
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Obnova technologie SSZ v Plzni
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34990000 Tagħmir għall-kontroll, sigurtà, sinjalar u għad-dawl
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: SMP-SSZ
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: viz čl. 10.5. zadávací dokumentace
Titel: Obnova technologie SSZ v Plzni
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34990000 Controle-, veiligheids-, signalerings- en verlichtingsinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: SMP-SSZ
Opties:
Beschrijving van de opties: viz čl. 10.5. zadávací dokumentace
Tytuł: Obnova technologie SSZ v Plzni
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34990000 Sprzęt kontrolny, bezpieczeństwa, sygnalizacyjny i oświetleniowy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: SMP-SSZ
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34990000 Echipament de control, de siguranţă, de semnalizare şi de iluminat
Identificator intern: SMP-SSZ
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34990000 Oprema za upravljanje, nadzor, varnost, signalizacijo in razsvetljavo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: SMP-SSZ
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34990000 Regler-, säkerhets-, signal- och belysningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: SMP-SSZ
Optioner:
Beskrivning av alternativen: viz čl. 10.5. zadávací dokumentace