2. Процедура
Процедура
Заглавие: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dotyczącej inwestycji pn. „Poszerzenie odcinka toru wodnego na podejściu do portu morskiego w Świnoujściu”
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu funkcji Inżyniera w rozumieniu Warunków Kontraktowych FIDIC dla potrzeb realizacji Inwestycji pn. „Poszerzenie odcinka toru wodnego na podejściu do portu morskiego w Świnoujściu” (zwanej dalej również „Inwestycją”). 2. Celem niniejszego zamówienia jest ustanowienie kompleksowego, profesjonalnego i efektywnego nadzoru na realizacją kontraktu, który zostanie zawarty z wykonawcą robót w ramach Inwestycji (zwanego dalej również „Kontraktem”). 3. Wybrany Wykonawca świadczyć będzie na rzecz Zamawiającego usługę polegającą na: 1) analizie stanu Kontraktu na potrzeby sporządzenia Raportu Wstępnego, 2) pełnieniu funkcji Inżyniera w rozumieniu Warunków Kontraktowych FIDIC, o których mowa w dalszej części niniejszego rozdziału, 3) pełnieniu funkcji inspektora nadzoru, zgodnie z polskim prawem budowlanym oraz aktami wykonawczymi, efektywne oraz aktywne nadzorowanie Inwestycji i administrowanie Kontraktem. 4. Rozpoczęcie realizacji Inwestycji planowane jest na III/IV kwartał 2026 r. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający żąda od Wykonawcy wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % całkowitej ceny oferty brutto. Zabezpieczenie musi być wniesione w pełnej wysokości, niezależnie od formy jego wniesienia, najpóźniej w dniu zawarcia umowy, ale przed jej podpisaniem. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zostały określone we wzorze umowy (kontraktu) stanowiącym Załącznik 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: PO-II.2600.10.26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71540000 Услуги по управление, свързани със строителството
Допълнителна класификация (cpv): 71541000 Услуги по управление на проекти, свързани със строителството, 71520000 Строителен надзор, 71248000 Контрол на проекта и документация, 71247000 Контрол на строителните работи, 71244000 Изчисляване на разходите, надзор над разходите, 71311000 Консултантски услуги по проектиране и конструиране на строителни съоръжения, 71311100 Спомагателни услуги по проектиране и конструиране на строителни съоръжения, 71317000 Консултантски услуги относно защита и контрол при възникване на рискови ситуации
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu funkcji Inżyniera w rozumieniu Warunków Kontraktowych FIDIC dla potrzeb realizacji Inwestycji pn. „Poszerzenie odcinka toru wodnego na podejściu do portu morskiego w Świnoujściu” (zwanej dalej również „Inwestycją”). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający żąda od Wykonawcy wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % całkowitej ceny oferty brutto. Zabezpieczenie musi być wniesione w pełnej wysokości, niezależnie od formy jego wniesienia, najpóźniej w dniu zawarcia umowy, ale przed jej podpisaniem. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zostały określone we wzorze umowy (kontraktu) stanowiącym Załącznik 2 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71520000 Bauaufsicht, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau, 71311100 Unterstützende Leistungen im Tief- und Hochbau, 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle
Erfüllungsort
Postanschrift: Plac Stefana Batorego 4
Stadt: Szczecin
Postleitzahl: 70-207
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71540000 Υπηρεσίες διαχείρισης κατασκευών
Τόπος εκτέλεσης
Ταχυδρομική διεύθυνση: Plac Stefana Batorego 4
Πόλη: Szczecin
Ταχυδρομικός κώδικας: 70-207
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71540000 Servicios de gestión de obras
Lugar de ejecución
Dirección postal: Plac Stefana Batorego 4
Localidad: Szczecin
Código postal: 70-207
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71540000 Ehituse juhtimisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71541000 Ehitusprojekti juhtimisteenused, 71520000 Ehitusjärelevalveteenused, 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve, 71247000 Ehitusjärelevalve, 71244000 Maksumuse hindamine, kulude kontrollimine, 71311000 Tsiviilehitustööde nõustamisteenused, 71311100 Tsiviilehitustööde tugiteenused, 71317000 Riskimaandamis- ja -juhtimisalased nõustamisteenused
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: Plac Stefana Batorego 4
Linn: Szczecin
Sihtnumber: 70-207
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71540000 Rakennustöiden johto
Suorituspaikka
Postiosoite: Plac Stefana Batorego 4
Postitoimipaikka: Szczecin
Postinumero: 70-207
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71540000 Services de gestion de la construction
Lieu d’exécution
Ville: Szczecin
Code postal: 70-207
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71540000 Építésvezetői szolgáltatások
A teljesítés helye
Postacím: Plac Stefana Batorego 4
Város: Szczecin
Irányítószám: 70-207
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71540000 Statybos valdymo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Pašto adresas: Plac Stefana Batorego 4
Miestas: Szczecin
Pašto kodas: 70-207
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71540000 Celtniecības vadības pakalpojumi
Izpildes vieta
Pasta adrese: Plac Stefana Batorego 4
Pilsēta: Szczecin
Pasta indekss: 70-207
426041-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-kostruzzjoni – Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dotyczącej inwestycji pn. „Poszerzenie odcinka toru wodnego na podejściu do portu morskiego w Świnoujściu”
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internPO-II.2600.10.26
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71540000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71541000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-proġett tal-kostruzzjoni, 71520000 Servizzi tas-superviżjoni tal-kostruzzjoni, 71248000 Superviżjoni tal-proġett u dokumentazzjoni, 71247000 Superviżjoni ta' xogħol ta' kostruzzjoni, 71244000 Kalkolu ta' l-ispejjeż; monitoraġġ ta' l-ispejjeż, 71311000 Servizzi ta' konsulenza ta' l-inġinerija ċivili, 71311100 Servizzi ta' appoġġ ta' l-inġinerija ċivili, 71317000 Servizzi ta' spezzjoni dwar il-protezzjoni u l-kontroll ta' perikoli
5. Lott
LottLOT-0001
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71540000 Coördinatie van bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71541000 Bouwprojectenbeheer, 71520000 Toezicht op uitvoering van de bouw, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie, 71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden, 71244000 Kostenberekening en -bewaking, 71311000 Adviezen inzake bouwkunde, 71311100 Ondersteunende diensten voor bouwkunde, 71317000 Advies inzake beveiliging en risicobeheersing
Plaats van uitvoering
Postadres: Plac Stefana Batorego 4
Stad: Szczecin
Postcode: 70-207
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71540000 Serviços de gestão de obras
Local de execução
Cidade: Szczecin
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71540000 Servicii de gestionare a construcţiilor
Locul de executare
Adresă poștală: Plac Stefana Batorego 4
Localitate: Szczecin
Cod poștal: 70-207
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71540000 Riadenie výstavby
Miesto plnenia
Poštová adresa: Plac Stefana Batorego 4
Mesto: Szczecin
PSČ: 70-207
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71540000 Byggteknisk ledning
Leveransplats
Postadress: Plac Stefana Batorego 4
Ort: Szczecin
Postnummer: 70-207