426103-2026 - Състезателна процедура
Унгapия – Стопяеми предпазители – Kisfeszültségű olvadóbiztosítók beszerzése
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеKisfeszültségű olvadóbiztosítók beszerzése
ОписаниеKisfeszültségű olvadóbiztosítók beszerzése adásvételi keretszerződéssel a II.2.4. pontban, és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint: 1. rész: KIF olvadóbiztosítók Émász 2. rész: KIF olvadóbiztosítók Démász A közbeszerzési dokumentumokban esetlegesen szereplő eszközök, anyagok, eljárások típusának, gyártmányának stb. megnevezésére kizárólag a közbeszerzés tárgyának egyértelmű meghatározása miatt került sor, Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése szerint azokkal egyenértékű eszközt, anyagot, eljárást elfogad. Továbbiak a II.2.4) pontban, és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint. BT-31.: Ajánlat benyújthatók valamennyi részre BT-33.: Az egy ajánlattevőnek odaítélhető részek maximális száma: egy ajánlattevőnek mindkét részre odaítélhető
Вътрешен идентификаторEKR001064672026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 31211300 Стопяеми предпазители
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеKIF olvadóbiztosítók Émász
ОписаниеKIF olvadóbiztosítók beszerzése az MVM Émász Áramhálózati Kft. részére adásvételi keretszerződés keretében. Keretmennyiség összesen: 37.540 db, melynek 70%-ra azaz 26.278 db-ra vállal Ajánlatkérő lehívási kötelezettséget. A tervezett mennyiségek a korábbi üzemeltetési tapasztalatok felhasználásával, az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, az ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra. Az egyedi megrendelések Ajánlatkérő ténylegesen felmerülő igényei alapján kerülnek kiadásra. Egyidejűleg lehívni kívánt mennyiség: 1.rész: 1.500 db Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. Az egyedi megrendelés teljesítési határideje nem lehet több, mint a megrendelés kézhezvételétől számított 30 munkanap. A tételes és részletes műszaki leírást a Közbeszerzési Dokumentum (KD) részét képező Műszaki specifikáció tartalmazza tartalmazza. Ajánlattevőnek ajánlatában a szakmai ajánlat részeként az Ajánlati ár részletező ártáblázat és műszaki ajánlat xls fájl kitöltésével meg kell adnia a beszerzésre megajánlott termék gyártóját, típusát és származási helyét. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X.30.) Korm. r. 46. § (3) bekezdésére A tételes és részletes műszaki leírást a Közbeszerzési Dokumentum (KD) részét képező Műszaki követelmények és ajánlattevői válaszok xls fájl és Műszaki követelmények I. számú melléklet tartalmazza.
Вътрешен идентификаторEKR001064672026/1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеKIF olvadóbiztosítók Démász
ОписаниеKIF olvadóbiztosítók beszerzése az MVM Démász Áramhálózati Kft. részére adásvételi keretszerződés keretében. Keretmennyiség összesen: 51.940 db, melynek 70%-ra azaz 36.358 db-ra vállal Ajánlatkérő lehívási kötelezettséget. A tervezett mennyiségek a korábbi üzemeltetési tapasztalatok felhasználásával, az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, az ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra. Az egyedi megrendelések Ajánlatkérő ténylegesen felmerülő igényei alapján kerülnek kiadásra. Egyidejűleg lehívni kívánt mennyiség: 2.rész: 2.100 db Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. Az egyedi megrendelés teljesítési határideje nem lehet több, mint a megrendelés kézhezvételétől számított 30 munkanap. A tételes és részletes műszaki leírást a Közbeszerzési Dokumentum (KD) részét képező Műszaki specifikáció tartalmazza tartalmazza. Ajánlattevőnek ajánlatában a szakmai ajánlat részeként az Ajánlati ár részletező ártáblázat és műszaki ajánlat xls fájl kitöltésével meg kell adnia a beszerzésre megajánlott termék gyártóját , típusát és származási helyét. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X.30.) Korm. r. 46. § (3) bekezdésére A tételes és részletes műszaki leírást a Közbeszerzési Dokumentum (KD) részét képező Műszaki követelmények és ajánlattevői válaszok xls fájl és Műszaki követelmények I. számú melléklet tartalmazza
Вътрешен идентификаторEKR001064672026/2
426103-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorEKR001064672026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31211300 Pojistky
5. Část
ČástLOT-0001
NázevKIF olvadóbiztosítók Émász
Interní identifikátorEKR001064672026/1
ČástLOT-0002
NázevKIF olvadóbiztosítók Démász
Interní identifikátorEKR001064672026/2
426103-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDEKR001064672026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 31211300 Sikringer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelKIF olvadóbiztosítók Émász
Intern IDEKR001064672026/1
DelkontraktLOT-0002
TitelKIF olvadóbiztosítók Démász
Intern IDEKR001064672026/2
426103-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001064672026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31211300 Ασφάλειες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςKIF olvadóbiztosítók Émász
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001064672026/1
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςKIF olvadóbiztosítók Démász
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001064672026/2
426103-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusEKR001064672026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 31211300 Kaitsmed
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriKIF olvadóbiztosítók Émász
Sisemine tunnusEKR001064672026/1
OsaLOT-0002
PealkiriKIF olvadóbiztosítók Démász
Sisemine tunnusEKR001064672026/2
426103-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteEKR001064672026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31211300 Sulakkeet
Ilmoituksen nimiKIF olvadóbiztosítók Émász
Sisäinen tunnisteEKR001064672026/1
Ilmoituksen nimiKIF olvadóbiztosítók Démász
Sisäinen tunnisteEKR001064672026/2
426103-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneEKR001064672026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 31211300 Fusibles
5. Lot
LotLOT-0001
TitreKIF olvadóbiztosítók Émász
Identifiant interneEKR001064672026/1
LotLOT-0002
TitreKIF olvadóbiztosítók Démász
Identifiant interneEKR001064672026/2
426103-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachEKR001064672026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 31211300 Fuses
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealKIF olvadóbiztosítók Émász
Aitheantóir inmheánachEKR001064672026/1
LuchtógLOT-0002
TeidealKIF olvadóbiztosítók Démász
Aitheantóir inmheánachEKR001064672026/2
426103-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaEKR001064672026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 31211300 Osigurači
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovKIF olvadóbiztosítók Émász
Interna identifikacijska oznakaEKR001064672026/1
GrupaLOT-0002
NaslovKIF olvadóbiztosítók Démász
Interna identifikacijska oznakaEKR001064672026/2
426103-2026 - Verseny
Magyarország – Biztosítékok – Kisfeszültségű olvadóbiztosítók beszerzése
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóEKR001064672026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 31211300 Biztosítékok
5. Rész
RészLOT-0001
CímKIF olvadóbiztosítók Émász
Belső azonosítóEKR001064672026/1
RészLOT-0002
CímKIF olvadóbiztosítók Démász
Belső azonosítóEKR001064672026/2
426103-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoEKR001064672026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 31211300 Fusibili
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloKIF olvadóbiztosítók Émász
Identificativo internoEKR001064672026/1
LottoLOT-0002
TitoloKIF olvadóbiztosítók Démász
Identificativo internoEKR001064672026/2
426103-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusEKR001064672026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31211300 Saugikliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasKIF olvadóbiztosítók Émász
Vidaus identifikatoriusEKR001064672026/1
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasKIF olvadóbiztosítók Démász
Vidaus identifikatoriusEKR001064672026/2
426103-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikatorsEKR001064672026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31211300 Drošinātāji
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsKIF olvadóbiztosítók Émász
Iekšējais identifikatorsEKR001064672026/1
DaļaLOT-0002
NosaukumsKIF olvadóbiztosítók Démász
Iekšējais identifikatorsEKR001064672026/2
426103-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internEKR001064672026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31211300 Fuses
5. Lott
LottLOT-0001
TitluKIF olvadóbiztosítók Émász
Identifikatur internEKR001064672026/1
LottLOT-0002
TitluKIF olvadóbiztosítók Démász
Identifikatur internEKR001064672026/2
426103-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeEKR001064672026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31211300 Zekeringen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeEKR001064672026/1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeEKR001064672026/2
426103-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorEKR001064672026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31211300 Bezpieczniki
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułKIF olvadóbiztosítók Émász
Wewnętrzny identyfikatorEKR001064672026/1
Część zamówieniaLOT-0002
TytułKIF olvadóbiztosítók Démász
Wewnętrzny identyfikatorEKR001064672026/2
426103-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoEKR001064672026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 31211300 Fusíveis
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloKIF olvadóbiztosítók Émász
Identificador internoEKR001064672026/1
LoteLOT-0002
TítuloKIF olvadóbiztosítók Démász
Identificador internoEKR001064672026/2
426103-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorEKR001064672026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31211300 Varovalke
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorEKR001064672026/1
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorEKR001064672026/2
426103-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareEKR001064672026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31211300 Säkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareEKR001064672026/1
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareEKR001064672026/2