2. Процедура
Процедура
Заглавие: ASzakkör 2026/2027 eszköz, alapanyag beszerzése 2
Описание: Kézműves szakkörök alapanyag- és eszközbeszerzése 1. rész: Horgolás zsinórfonallal szakkör 50 alapanyagcsomag, 50 eszközcsomag 2. rész: Natúrkozmetikum szakkör 425 alapanyagcsomag, 350 eszközcsomag 3. rész: Tésztakészítés szakkör 200 eszközcsomag 4. rész: Szépírás - vízfestés szakkör 100 alapanyagcsomag, 100 eszközcsomag 5. rész: Modern gyöngyékszerek szakkör 100 alapanyagcsomag
Вътрешен идентификатор: EKR001167412026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Uniós nyílt eljárás.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 37800000 Принадлежности за занаятчийски дейности и художествено творчество
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Horgolás zsinórfonallal szakkör
Описание: 1. rész: Horgolás zsinórfonallal Mennyiség: 50 alapanyagcsomag, 50 eszközcsomag, összesen 8.200 db anyag és/vagy eszköz A beszerezni kívánt mennyiségek 5 fős létszámú szakkörökre vannak meghatározva. Az alapanyagokat és eszközöket 5 fős egységcsomagokban kell leszállítani. A beszerezni kívánt alapanyagok és eszközök legyenek alkalmasak a www.aszakkor.hu honlapon az egyes szakköröknél megtalálható kézműves alkotások elkészítésére. Részletes feltételek a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben. A műszaki leírásban esetlegesen szereplő, konkrét gyártmányra, típusra, stb. történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt és minden ilyen esetben a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében előírtak szerint „vagy azzal egyenértékű” más termék is megajánlható.
Вътрешен идентификатор: EKR001167412026/1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Natúrkozmetikum szakkör
Описание: 2. rész: Natúrkozmetikum szakkör Mennyiség: 425 alapanyagcsomag, 350 eszközcsomag, összesen 775 csomag, 23.750 db anyag és/vagy eszköz A beszerezni kívánt mennyiségek 5 fős létszámú szakkörökre vannak meghatározva. Az alapanyagokat és eszközöket 5 fős egységcsomagokban kell leszállítani. A beszerezni kívánt alapanyagok és eszközök legyenek alkalmasak a www.aszakkor.hu honlapon az egyes szakköröknél megtalálható kézműves alkotások elkészítésére. Részletes feltételek a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben. A műszaki leírásban esetlegesen szereplő, konkrét gyártmányra, típusra, stb. történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt és minden ilyen esetben a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében előírtak szerint „vagy azzal egyenértékű” más termék is megajánlható.
Вътрешен идентификатор: EKR001167412026/2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Tésztakészítés szakkör
Описание: 3. rész: Tésztakészítés szakkör Mennyiség: 200 eszközcsomag, összesen 10.800 db eszköz A beszerezni kívánt mennyiségek 5 fős létszámú szakkörökre vannak meghatározva. Az alapanyagokat és eszközöket 5 fős egységcsomagokban kell leszállítani. A beszerezni kívánt alapanyagok és eszközök legyenek alkalmasak a www.aszakkor.hu honlapon az egyes szakköröknél megtalálható kézműves alkotások elkészítésére. Részletes feltételek a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben. A műszaki leírásban esetlegesen szereplő, konkrét gyártmányra, típusra, stb. történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt és minden ilyen esetben a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében előírtak szerint „vagy azzal egyenértékű” más termék is megajánlható.
Вътрешен идентификатор: EKR001167412026/3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Szépírás - vízfestés szakkör
Описание: 4. rész: Szépírás - vízfestés szakkör Mennyiség: 100 alapanyagcsomag, 100 eszközcsomag, összesen 12.500 db anyag és/vagy eszköz A beszerezni kívánt mennyiségek 5 fős létszámú szakkörökre vannak meghatározva. Az alapanyagokat és eszközöket 5 fős egységcsomagokban kell leszállítani. A beszerezni kívánt alapanyagok és eszközök legyenek alkalmasak a www.aszakkor.hu honlapon az egyes szakköröknél megtalálható kézműves alkotások elkészítésére. Részletes feltételek a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben. A műszaki leírásban esetlegesen szereplő, konkrét gyártmányra, típusra, stb. történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt és minden ilyen esetben a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében előírtak szerint „vagy azzal egyenértékű” más termék is megajánlható.
Вътрешен идентификатор: EKR001167412026/4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Modern gyöngyékszerek szakkör
Описание: 5. rész: Modern gyöngyékszerek szakkör Mennyiség: 100 alapanyagcsomag, összesen 6.067.900 db anyag A beszerezni kívánt mennyiségek 5 fős létszámú szakkörökre vannak meghatározva. Az alapanyagokat és eszközöket 5 fős egységcsomagokban kell leszállítani. A beszerezni kívánt alapanyagok és eszközök legyenek alkalmasak a www.aszakkor.hu honlapon az egyes szakköröknél megtalálható kézműves alkotások elkészítésére. Részletes feltételek a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben. A műszaki leírásban esetlegesen szereplő, konkrét gyártmányra, típusra, stb. történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt és minden ilyen esetben a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében előírtak szerint „vagy azzal egyenértékű” más termék is megajánlható.
Вътрешен идентификатор: EKR001167412026/5
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: EKR001167412026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Uniós nyílt eljárás.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 37800000 Potřeby pro řemeslné a umělecké práce
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Horgolás zsinórfonallal szakkör
Interní identifikátor: EKR001167412026/1
Část: LOT-0002
Název: Natúrkozmetikum szakkör
Interní identifikátor: EKR001167412026/2
Část: LOT-0003
Název: Tésztakészítés szakkör
Interní identifikátor: EKR001167412026/3
Část: LOT-0004
Název: Szépírás - vízfestés szakkör
Interní identifikátor: EKR001167412026/4
Část: LOT-0005
Název: Modern gyöngyékszerek szakkör
Interní identifikátor: EKR001167412026/5
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: EKR001167412026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uniós nyílt eljárás.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37800000 Handwerks- und Kunstbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Horgolás zsinórfonallal szakkör
Interne Kennung: EKR001167412026/1
Los: LOT-0002
Titel: Natúrkozmetikum szakkör
Interne Kennung: EKR001167412026/2
Los: LOT-0003
Titel: Tésztakészítés szakkör
Interne Kennung: EKR001167412026/3
Los: LOT-0004
Titel: Szépírás - vízfestés szakkör
Interne Kennung: EKR001167412026/4
Los: LOT-0005
Titel: Modern gyöngyékszerek szakkör
Interne Kennung: EKR001167412026/5
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EKR001167412026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Uniós nyílt eljárás.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37800000 Handicraft and art supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Horgolás zsinórfonallal szakkör
Internal identifier: EKR001167412026/1
Lot: LOT-0002
Title: Natúrkozmetikum szakkör
Internal identifier: EKR001167412026/2
Lot: LOT-0003
Title: Tésztakészítés szakkör
Internal identifier: EKR001167412026/3
Lot: LOT-0004
Title: Szépírás - vízfestés szakkör
Internal identifier: EKR001167412026/4
Lot: LOT-0005
Title: Modern gyöngyékszerek szakkör
Internal identifier: EKR001167412026/5
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: EKR001167412026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Uniós nyílt eljárás.
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 37800000 Käsitöö- ja kunstitarbed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: EKR001167412026/1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Natúrkozmetikum szakkör
Sisemine tunnus: EKR001167412026/2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Tésztakészítés szakkör
Sisemine tunnus: EKR001167412026/3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Szépírás - vízfestés szakkör
Sisemine tunnus: EKR001167412026/4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Modern gyöngyékszerek szakkör
Sisemine tunnus: EKR001167412026/5
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: EKR001167412026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Uniós nyílt eljárás.
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 37800000 Käsityö- ja taidetarvikkeet
Sisäinen tunniste: EKR001167412026/1
Ilmoituksen nimi: Natúrkozmetikum szakkör
Sisäinen tunniste: EKR001167412026/2
Ilmoituksen nimi: Tésztakészítés szakkör
Sisäinen tunniste: EKR001167412026/3
Ilmoituksen nimi: Szépírás - vízfestés szakkör
Sisäinen tunniste: EKR001167412026/4
Ilmoituksen nimi: Modern gyöngyékszerek szakkör
Sisäinen tunniste: EKR001167412026/5
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EKR001167412026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Uniós nyílt eljárás.
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 37800000 Fournitures pour travaux d'artisanat et travaux artistiques
Titre: Horgolás zsinórfonallal szakkör
Identifiant interne: EKR001167412026/1
Titre: Natúrkozmetikum szakkör
Identifiant interne: EKR001167412026/2
Titre: Tésztakészítés szakkör
Identifiant interne: EKR001167412026/3
Titre: Szépírás - vízfestés szakkör
Identifiant interne: EKR001167412026/4
Titre: Modern gyöngyékszerek szakkör
Identifiant interne: EKR001167412026/5
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: EKR001167412026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Uniós nyílt eljárás.
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: EKR001167412026/1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Natúrkozmetikum szakkör
Aitheantóir inmheánach: EKR001167412026/2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Tésztakészítés szakkör
Aitheantóir inmheánach: EKR001167412026/3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Szépírás - vízfestés szakkör
Aitheantóir inmheánach: EKR001167412026/4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Modern gyöngyékszerek szakkör
Aitheantóir inmheánach: EKR001167412026/5
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: EKR001167412026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Uniós nyílt eljárás.
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 37800000 Kézműves és művészeti segédanyagok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Horgolás zsinórfonallal szakkör
Belső azonosító: EKR001167412026/1
Rész: LOT-0002
Cím: Natúrkozmetikum szakkör
Belső azonosító: EKR001167412026/2
Rész: LOT-0003
Cím: Tésztakészítés szakkör
Belső azonosító: EKR001167412026/3
Rész: LOT-0004
Cím: Szépírás - vízfestés szakkör
Belső azonosító: EKR001167412026/4
Rész: LOT-0005
Cím: Modern gyöngyékszerek szakkör
Belső azonosító: EKR001167412026/5
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: EKR001167412026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Uniós nyílt eljárás.
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 37800000 Articoli per lavori di artigianato e artistici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Horgolás zsinórfonallal szakkör
Identificativo interno: EKR001167412026/1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Natúrkozmetikum szakkör
Identificativo interno: EKR001167412026/2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Tésztakészítés szakkör
Identificativo interno: EKR001167412026/3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Szépírás - vízfestés szakkör
Identificativo interno: EKR001167412026/4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Modern gyöngyékszerek szakkör
Identificativo interno: EKR001167412026/5
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EKR001167412026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Uniós nyílt eljárás.
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 37800000 Amatų ir meno reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: EKR001167412026/1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Natúrkozmetikum szakkör
Vidaus identifikatorius: EKR001167412026/2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Tésztakészítés szakkör
Vidaus identifikatorius: EKR001167412026/3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: EKR001167412026/4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: EKR001167412026/5
Iekšējais identifikators: EKR001167412026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Uniós nyílt eljárás.
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 37800000 Amatniecības un mākslas inventārs
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: EKR001167412026/1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Natúrkozmetikum szakkör
Iekšējais identifikators: EKR001167412026/2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Tésztakészítés szakkör
Iekšējais identifikators: EKR001167412026/3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Szépírás - vízfestés szakkör
Iekšējais identifikators: EKR001167412026/4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: EKR001167412026/5
Interne identificatiecode: EKR001167412026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Uniós nyílt eljárás.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37800000 Handwerk- en kunstbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: EKR001167412026/1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: EKR001167412026/2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: EKR001167412026/3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: EKR001167412026/4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: EKR001167412026/5
Wewnętrzny identyfikator: EKR001167412026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Uniós nyílt eljárás.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 37800000 Wyroby rękodzielnicze i artystyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Horgolás zsinórfonallal szakkör
Wewnętrzny identyfikator: EKR001167412026/1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Natúrkozmetikum szakkör
Wewnętrzny identyfikator: EKR001167412026/2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Tésztakészítés szakkör
Wewnętrzny identyfikator: EKR001167412026/3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Szépírás - vízfestés szakkör
Wewnętrzny identyfikator: EKR001167412026/4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Modern gyöngyékszerek szakkör
Wewnętrzny identyfikator: EKR001167412026/5
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: EKR001167412026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Uniós nyílt eljárás.
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 37800000 Material para actividades artísticas e artesanato
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Horgolás zsinórfonallal szakkör
Lote: LOT-0002
Título: Natúrkozmetikum szakkör
Lote: LOT-0003
Título: Tésztakészítés szakkör
Lote: LOT-0004
Título: Szépírás - vízfestés szakkör
Lote: LOT-0005
Título: Modern gyöngyékszerek szakkör
426139-2026 - Procedură concurențială
Ungaria – Articole pentru lucrări de artizanat şi de artă – ASzakkör 2026/2027 eszköz, alapanyag beszerzése 2
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internEKR001167412026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Principalele caracteristici ale proceduriiUniós nyílt eljárás.
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 37800000 Articole pentru lucrări de artizanat şi de artă
LotLOT-0001
TitluHorgolás zsinórfonallal szakkör
Identificator internEKR001167412026/1
LotLOT-0002
TitluNatúrkozmetikum szakkör
Identificator internEKR001167412026/2
LotLOT-0003
TitluTésztakészítés szakkör
Identificator internEKR001167412026/3
LotLOT-0004
TitluSzépírás - vízfestés szakkör
Identificator internEKR001167412026/4
LotLOT-0005
TitluModern gyöngyékszerek szakkör
Identificator internEKR001167412026/5
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: EKR001167412026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Uniós nyílt eljárás.
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 37800000 Potreby pre umeleckých remeselníkov a maliarov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Horgolás zsinórfonallal szakkör
Časť: LOT-0002
Názov: Natúrkozmetikum szakkör
Časť: LOT-0003
Názov: Tésztakészítés szakkör
Časť: LOT-0004
Názov: Szépírás - vízfestés szakkör
Časť: LOT-0005
Názov: Modern gyöngyékszerek szakkör