See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: 3D printer
Описание: 3D printer
Вътрешен идентификатор: EMV-02/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 42997300 Промишлени роботи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 3D pisač - sustav robotske ruke za 3D ispis
Описание: Predmet nabave je kolaborativni sustav robotske ruke kao dio cjelovitog sustava za industrijski 3D ispis velikog formata temeljen na robotskoj tehnologiji (biti će povezan s ekstruderima, sustavima za pripremu materijala, AI platformom, upravljačkim sustavom u jednu funkcionalnu cjelinu sa predmetom nabave iz grupe 2 - te treba uključivati i tehničku podršku i edukaciju).
Вътрешен идентификатор: EMV-02/26-1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: 3D pisač za ispis predmeta većeg mjerila
Описание: Predmet nabave je industrijski upravljački i integracijski sustav namijenjen upravljanju robotskim sustavima u aditivnoj proizvodnji velikog formata. Sustav mora omogućiti pretvorbu industrijske robotske ruke u funkcionalnu 3D ispisnu platformu te koordinirati sve procese kretanja robota, ekstruzije materijala i perifernih podsustava (ekstruder, sustav dovoda materijala, senzori i dodatni moduli). Sustav mora biti kompatibilan s industrijskim robotima i omogućiti rad u proizvodnim okruženjima bez potrebe za specifičnim proizvođačem robotske ruke.
Вътрешен идентификатор: EMV-02/26-2
2. Procedure
Procedure
Titel: 3D printer
Beskrivelse: 3D printer
Intern ID: EMV-02/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 42997300 Industrirobotter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: EMV-02/26-1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: EMV-02/26-2
2. Verfahren
Verfahren
Beschreibung: 3D printer
Interne Kennung: EMV-02/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EMV-02/26-1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: EMV-02/26-2
Title: 3D printer
Description: 3D printer
Internal identifier: EMV-02/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42997300 Industrial robots
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EMV-02/26-1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: EMV-02/26-2
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 3D printer
Descripción: 3D printer
Identificador interno: EMV-02/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42997300 Robots industriales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: EMV-02/26-1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: EMV-02/26-2
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: 3D printer
Kirjeldus: 3D printer
Sisemine tunnus: EMV-02/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42997300 Tööstusrobotid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: EMV-02/26-1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: EMV-02/26-2
2. Procédure
Procédure
Titre: 3D printer
Identifiant interne: EMV-02/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 42997300 Robots industriels
Identifiant interne: EMV-02/26-1
Identifiant interne: EMV-02/26-2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: 3D printer
Cur síos: 3D printer
Aitheantóir inmheánach: EMV-02/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: EMV-02/26-1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: EMV-02/26-2
2. Postupak
Postupak
Naslov: 3D printer
Opis: 3D printer
Interna identifikacijska oznaka: EMV-02/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 42997300 Industrijski roboti
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: EMV-02/26-1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: EMV-02/26-2
2. Eljárás
Eljárás
Cím: 3D printer
Leírás: 3D printer
Belső azonosító: EMV-02/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 42997300 Ipari robotok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: EMV-02/26-1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: EMV-02/26-2
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: 3D printer
Aprašymas: 3D printer
Vidaus identifikatorius: EMV-02/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42997300 Pramoniniai robotai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: EMV-02/26-1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: EMV-02/26-2
Nosaukums: 3D printer
Apraksts: 3D printer
Iekšējais identifikators: EMV-02/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42997300 Rūpniecības roboti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: EMV-02/26-1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: EMV-02/26-2
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: 3D printer
Deskrizzjoni: 3D printer
Identifikatur intern: EMV-02/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42997300 Roboti industrijali
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: EMV-02/26-1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: EMV-02/26-2
Beschrijving: 3D printer
Interne identificatiecode: EMV-02/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42997300 Industriële robots
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: EMV-02/26-1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: EMV-02/26-2
2. Procedura
Procedura
Tytuł: 3D printer
Wewnętrzny identyfikator: EMV-02/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42997300 Roboty przemysłowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: EMV-02/26-1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: EMV-02/26-2
2. Procedimento
Procedimento
Descrição: 3D printer
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 42997300 Robôs industriais
2. Procedură
Procedură
Descriere: 3D printer
Identificator intern: EMV-02/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42997300 Roboţi industriali
Identificator intern: EMV-02/26-1
Identificator intern: EMV-02/26-2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: EMV-02/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42997300 Industrijski roboti
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: EMV-02/26-1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: EMV-02/26-2