Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 75251110 Услуги, свързани с предотвратяване на пожари
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Bucureşti (RO321)
Държава: Pyмъния
Допълнителна информация: SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI TROPICALE DR. VICTOR BABES, BUCURESTI - Adresa: Soseaua Mihai Bravu nr.281, Sector 3
Стойност
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 75251110 Prevence požárů
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Bucureşti (RO321)
Země: Rumunsko
Hodnota
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 75251110 Brandforebyggelse
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Bucureşti (RO321)
Land: Rumænien
Værdi
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75251110 Brandverhütung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Bucureşti (RO321)
Land: Rumänien
Wert
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 75251110 Servicios de prevención de incendios
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Bucureşti (RO321)
País: Rumanía
Valor
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 75251110 Tuletõrje profülaktikateenused
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Bucureşti (RO321)
Riik: Rumeenia
Maksumus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 75251110 Palontorjunta
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Bucureşti (RO321)
Maa: Romania
Arvo
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 75251110 Services de prévention des incendies
Lieu d’exécution
Pays: Roumanie
Valeur
426211-2026 - Iomaíocht
An Rómáin – Fire-prevention services – ACORD CADRU PRESTARI SERVICII DE PREVENIRE SI STINGERE A INCENDIILOR
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealACORD CADRU PRESTARI SERVICII DE PREVENIRE SI STINGERE A INCENDIILOR
Cur síosACORD CADRU PENTRU 36 LUNI - PRESTARI SERVICII DE PREVENIRE SI STINGERE A INCENDIILOR. Termenul pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Solicitarile de clarificari vor fi transmise in format editabil.
Aitheantóir inmheánach4266049/7/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 75251110 Fire-prevention services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
TeidealDefault lot
Cur síosSpitalul Clinic de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes" – beneficiar direct al serviciilor solicitate prin caietul de sarcini si documentatia aferenta, in scopul asigurării serviciilor de prevenire si stingere a incendiilor din spital in vederea crearii unui climat de siguranta si confort pacientilor internati si personalului angajat.
Aitheantóir inmheánach1
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 75251110 Usluge sprečavanja požara
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Bucureşti (RO321)
Zemlja: Rumunjska
Vrijednost
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 75251110 Servizi di prevenzione degli incendi
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Bucureşti (RO321)
Paese: Romania
Valore
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 75251110 Gaisrų prevencijos paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Bucureşti (RO321)
Šalis: Rumunija
Vertė
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 75251110 Ugunsgrēka novēršanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Bucureşti (RO321)
Valsts: Rumānija
Vērtība
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 75251110 Servizzi tal-prevenzjoni tan-nar
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Bucureşti (RO321)
Pajjiż: Ir-Rumanija
Valur
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75251110 Brandpreventiediensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Bucureşti (RO321)
Land: Roemenië
Waarde
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 75251110 Usługi ochrony przeciwpożarowej
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Bucureşti (RO321)
Kraj: Rumunia
Wartość
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 75251110 Serviços de prevenção de incêndios
Local de execução
País: Roménia
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 75251110 Servicii de prevenire a incendiilor
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Bucureşti (RO321)
Țara: România
Valoare
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 75251110 Storitve preprečevanja požarov
Kraj izvajanja
Država: Romunija
Vrednost
426211-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare4266049/7/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75251110 Brandskyddstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDefault lot
Intern identifierare1