426217-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Медицински консумативи – Sáček laparoskopický na endoskopické vyjmutí tkáně I.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеSáček laparoskopický na endoskopické vyjmutí tkáně I.
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky sáčků laparoskopický na endoskopické vyjmutí tkáně.
Вътрешен идентификаторVZ-2026-000273
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky sáčků laparoskopický na endoskopické vyjmutí tkáně
Варианти
Описание на опциитеviz. Zadávací dokumentace
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: VZ-2026-000273
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz. Zadávací dokumentace
426217-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόVZ-2026-000273
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνviz. Zadávací dokumentace
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: VZ-2026-000273
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: viz. Zadávací dokumentace
426217-2026 - Kilpailu
Tšekki – Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet – Sáček laparoskopický na endoskopické vyjmutí tkáně I.
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteVZ-2026-000273
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
OsaLOT-0001
Optiot
Optioiden kuvausviz. Zadávací dokumentace
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: VZ-2026-000273
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description des options: viz. Zadávací dokumentace
426217-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachVZ-2026-000273
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
Cur síos ar na roghannaviz. Zadávací dokumentace
426217-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaVZ-2026-000273
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
Opis opcijaviz. Zadávací dokumentace
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: VZ-2026-000273
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
A lehetőségek leírása: viz. Zadávací dokumentace
426217-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorVZ-2026-000273
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
Opis opcjiviz. Zadávací dokumentace
426217-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoVZ-2026-000273
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
5. Lote
LoteLOT-0001
Opções
Descrição das opçõesviz. Zadávací dokumentace