2. Процедура
Процедура
Заглавие: Uitbating keuken en leveren van maaltijden voor het woonzorgcentrum Ter Nethe (2027-2030)
Описание: Uitbating keuken en leveren van maaltijden voor het woonzorgcentrum Ter Nethe (2027-2030)
Вътрешен идентификатор: PPP098-628/6035/2026.460
Вид процедура: Открита
Основни характеристики на процедурата: openbare procedure
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 55300000 Услуги на ресторанти, столове и заведения за приготвяне и доставяне на храна
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 2026.460_1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PPP098-628/6035/2026.460
Typ řízení: Otevřené
Hlavní prvky řízení: openbare procedure
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 55300000 Provozování restaurací a podávání jídel
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 2026.460_1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PPP098-628/6035/2026.460
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Hovedpunkterne i proceduren: openbare procedure
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 55300000 Restaurationsvirksomhed og servering
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 2026.460_1
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PPP098-628/6035/2026.460
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: openbare procedure
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 55300000 Υπηρεσίες εστιατορίου και παροχής φαγητού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026.460_1
Internal identifier: PPP098-628/6035/2026.460
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: openbare procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55300000 Restaurant and food-serving services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026.460_1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP098-628/6035/2026.460
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: openbare procedure
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 55300000 Servicios de restaurante y de suministro de comidas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026.460_1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PPP098-628/6035/2026.460
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: openbare procedure
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 55300000 Services de restaurant et services de personnel en salle
Identifiant interne: 2026.460_1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PPP098-628/6035/2026.460
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Príomhghnéithe an nóis imeachta: openbare procedure
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 2026.460_1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PPP098-628/6035/2026.460
Vrsta postupka: Otvoren
Glavna obilježja postupka: openbare procedure
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 55300000 Usluge restorana i usluge posluživanja hranom
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 2026.460_1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
Caratteristiche principali della procedura: openbare procedure
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 55300000 Servizi di ristorazione e di distribuzione pasti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 2026.460_1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: PPP098-628/6035/2026.460
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: openbare procedure
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55300000 Restorānu un ēdināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 2026.460_1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PPP098-628/6035/2026.460
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Elementi prinċipali tal-proċedura: openbare procedure
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 55300000 Servizzi ta’ resturanti u tal-preżentazzjoni ta’ l-ikel
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 2026.460_1
Interne identificatiecode: PPP098-628/6035/2026.460
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55300000 Bereiden en serveren van maaltijden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026.460_1
Wewnętrzny identyfikator: PPP098-628/6035/2026.460
Rodzaj procedury: Otwarta
Główne aspekty procedury: openbare procedure
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55300000 Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 2026.460_1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Principais características do processo: openbare procedure
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 55300000 Serviços de mesa e de restauração
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Principalele caracteristici ale procedurii: openbare procedure
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 55300000 Servicii de restaurant şi de servire a mâncării
Identificator intern: 2026.460_1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Glavne značilnosti postopka: openbare procedure
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 55300000 Storitve restavracij in postrežbe
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 2026.460_1