2. Процедура
Процедура
Заглавие: Cultuurhuis Ingelmunster - Elektriciteit
Описание: Voorwerp van deze werken: Cultuurhuis Ingelmunster - Elektriciteit. Plaats van uitvoering: Cultuurhuis Ingelmunster, Oostrozebekestraat 36-42 te 8770 Ingelmunster
Вътрешен идентификатор: 22027.001 E
Вид процедура: Открита
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 22027.001 E - 1
Вътрешен идентификатор: 1
426303-2026 - Konkurrencevilkår
Belgien – Bygge- og anlægsarbejder – Cultuurhuis Ingelmunster - Elektriciteit
Bekendtgørelse om projektkonkurrence - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Intern ID22027.001 E
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Titel22027.001 E - 1
Intern ID1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 22027.001 E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 22027.001 E - 1
Interne Kennung: 1
426303-2026 - Διαγωνισμός
Βέλγιο – Κατασκευαστικές εργασίες – Cultuurhuis Ingelmunster - Elektriciteit
Προκήρυξη διαγωνισμού μελετών - Γνωστοποίηση αλλαγών
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό22027.001 E
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Τίτλος22027.001 E - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
Internal identifier: 22027.001 E
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 22027.001 E - 1
Internal identifier: 1
426303-2026 - Licitación
Bélgica – Trabajos de construcción – Cultuurhuis Ingelmunster - Elektriciteit
Anuncio de concurso de proyectos - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno22027.001 E
Tipo de procedimientoAbierto
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
LoteLOT-0001
Título22027.001 E - 1
Identificador interno1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 22027.001 E
Menetluse liik: Avatud
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: 22027.001 E - 1
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 22027.001 E
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Ilmoituksen nimi: 22027.001 E - 1
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 22027.001 E
Type de procédure: Ouverte
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Titre: 22027.001 E - 1
Identifiant interne: 1
426303-2026 - Nadmetanje
Belgija – Građevinski radovi – Cultuurhuis Ingelmunster - Elektriciteit
Obavijest o projektnom natječaju - Obavijest o promjeni
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka22027.001 E
Vrsta postupkaOtvoren
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Naslov22027.001 E - 1
Interna identifikacijska oznaka1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 22027.001 E
Az eljárás típusa: Nyitott
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: 22027.001 E - 1
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 22027.001 E
Tipo di procedura: Aperta
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: 22027.001 E - 1
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 22027.001 E
Pirkimo būdas: Atviras
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: 22027.001 E - 1
Vidaus identifikatorius: 1
426303-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o konkursie - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane
Wewnętrzny identyfikator22027.001 E
Rodzaj proceduryOtwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Tytuł22027.001 E - 1
Wewnętrzny identyfikator1
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 22027.001 E
Tipo de procedimento: Aberto
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Lote: LOT-0001
Título: 22027.001 E - 1
Identificador interno: 1
426303-2026 - Procedură concurențială
Belgia – Lucrări de construcţii – Cultuurhuis Ingelmunster - Elektriciteit
Anunț de concurs de proiecte - Anunț de schimbare
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Identificator intern22027.001 E
Tip de procedurăDeschisă
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
LotLOT-0001
Titlu22027.001 E - 1
Identificator intern1
426303-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení súťaže návrhov - Oznámenie o zmene
Práce
2. Postup
Postup
Interný identifikátor22027.001 E
Druh postupuVerejná súťaž
Účel
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
5. Časť
ČasťLOT-0001
Názov22027.001 E - 1
Interný identifikátor1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 22027.001 E
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1