See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych z 16 województw dla potrzeb systemu AGROKOSZTY
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa „Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych z 16 województw dla potrzeb systemu AGROKOSZTY”. 2. Zamówienie dotyczy zebrania danych przychodowych i kosztowych z indywidualnych gospodarstw rolnych w poszczególnych województwach dla działalności rolniczych: jęczmień jary, kukurydza na ziarno, buraki cukrowe i tytoń. Liczba gospodarstw jaka powinna zostać objęta badaniami przedstawia tabela 1 Załącznika nr 1 do SWZ. Dla każdego województwa i każdej działalności wyznaczono przedział liczby gospodarstw. Ilość badanych gospodarstw nie może być mniejsza niż dolny limit wyznaczonego przedziału.
Вътрешен идентификатор: 7/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79311000 Услуги, свързани с проучвания
Допълнителна класификация (cpv): 79310000 Услуги по проучване на пазари, 79311400 Икономически изследвания, 72313000 Услуги по събиране на данни
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Województwo dolnośląskie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo dolnośląskie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 1
Допълнителна класификация (cpv): 79310000 Услуги по проучване на пазари
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Województwo kujawsko-pomorskie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo kujawsko-pomorskie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Województwo lubelskie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo lubelskie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Województwo lubuskie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo lubuskie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Województwo łódzkie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo łódzkie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Województwo małopolskie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo małopolskie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Województwo mazowieckie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo mazowieckie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Województwo opolskie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo opolskie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Województwo podkarpackie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo podkarpackie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Województwo podlaskie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo podlaskie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Województwo pomorskie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo pomorskie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Województwo śląskie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo śląskie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Województwo świętokrzyskie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo świętokrzyskie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Województwo warmińsko-mazurskie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo warmińsko-mazurskie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Województwo wielkopolskie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo wielkopolskie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Województwo zachodniopomorskie
Описание: Dostarczenie danych rachunkowych z indywidualnych gospodarstw rolnych województwo zachodniopomorskie zgodnie z OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 16
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 7/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79311000 Průzkum služeb
Další klasifikace (cpv): 79310000 Průzkum trhu, 79311400 Ekonomický průzkum, 72313000 Sběr dat
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Województwo dolnośląskie
Interní identifikátor: Część 1
Další klasifikace (cpv): 79310000 Průzkum trhu
Část: LOT-0002
Název: Województwo kujawsko-pomorskie
Interní identifikátor: Część 2
Část: LOT-0003
Název: Województwo lubelskie
Interní identifikátor: Część 3
Část: LOT-0004
Název: Województwo lubuskie
Interní identifikátor: Część 4
Část: LOT-0005
Název: Województwo łódzkie
Interní identifikátor: Część 5
Část: LOT-0006
Název: Województwo małopolskie
Interní identifikátor: Część 6
Část: LOT-0007
Název: Województwo mazowieckie
Interní identifikátor: Część 7
Část: LOT-0008
Název: Województwo opolskie
Interní identifikátor: Część 8
Část: LOT-0009
Název: Województwo podkarpackie
Interní identifikátor: Część 9
Část: LOT-0010
Název: Województwo podlaskie
Interní identifikátor: Część 10
Část: LOT-0011
Název: Województwo pomorskie
Interní identifikátor: Część 11
Část: LOT-0012
Název: Województwo śląskie
Interní identifikátor: Część 12
Část: LOT-0013
Název: Województwo świętokrzyskie
Interní identifikátor: Część 13
Část: LOT-0014
Název: Województwo warmińsko-mazurskie
Interní identifikátor: Część 14
Část: LOT-0015
Název: Województwo wielkopolskie
Interní identifikátor: Część 15
Část: LOT-0016
Název: Województwo zachodniopomorskie
Interní identifikátor: Część 16
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79311000 Umfragen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79310000 Marktforschung, 79311400 Wirtschaftsforschung, 72313000 Datenerfassung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Województwo dolnośląskie
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79310000 Marktforschung
Los: LOT-0002
Titel: Województwo kujawsko-pomorskie
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Województwo lubelskie
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Województwo lubuskie
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Województwo łódzkie
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Województwo małopolskie
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Województwo mazowieckie
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Województwo opolskie
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Województwo podkarpackie
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Województwo podlaskie
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Województwo pomorskie
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Województwo śląskie
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Województwo świętokrzyskie
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Województwo warmińsko-mazurskie
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Województwo wielkopolskie
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Województwo zachodniopomorskie
Interne Kennung: Część 16
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79311000 Υπηρεσίες ερευνών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 79310000 Υπηρεσίες έρευνας αγοράς, 79311400 Υπηρεσίες οικονομικών ερευνών, 72313000 Υπηρεσίες σύλληψης δεδομένων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Województwo dolnośląskie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 79310000 Υπηρεσίες έρευνας αγοράς
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Województwo kujawsko-pomorskie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Województwo lubelskie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Województwo lubuskie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Województwo łódzkie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Województwo małopolskie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Województwo mazowieckie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Województwo opolskie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Województwo podkarpackie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Województwo podlaskie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Województwo pomorskie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Województwo śląskie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Województwo świętokrzyskie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Województwo warmińsko-mazurskie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Województwo wielkopolskie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Województwo zachodniopomorskie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 16
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 7/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79311000 Survey services
Additional classification (cpv): 79310000 Market research services, 79311400 Economic research services, 72313000 Data capture services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Województwo dolnośląskie
Internal identifier: Część 1
Additional classification (cpv): 79310000 Market research services
Lot: LOT-0002
Title: Województwo kujawsko-pomorskie
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Województwo lubelskie
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Województwo lubuskie
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Województwo łódzkie
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Województwo małopolskie
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Województwo mazowieckie
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Województwo opolskie
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Województwo podkarpackie
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Województwo podlaskie
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Województwo pomorskie
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Województwo śląskie
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Title: Województwo świętokrzyskie
Internal identifier: Część 13
Lot: LOT-0014
Title: Województwo warmińsko-mazurskie
Internal identifier: Część 14
Lot: LOT-0015
Title: Województwo wielkopolskie
Internal identifier: Część 15
Lot: LOT-0016
Title: Województwo zachodniopomorskie
Internal identifier: Część 16
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 7/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79311000 Turu-uuringud
Täiendav liigitus (cpv): 79310000 Turu-uuringu teenused, 79311400 Majandusuuringute teenused, 72313000 Andmehõiveteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Województwo dolnośląskie
Sisemine tunnus: Część 1
Täiendav liigitus (cpv): 79310000 Turu-uuringu teenused
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Część 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Województwo lubelskie
Sisemine tunnus: Część 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Województwo lubuskie
Sisemine tunnus: Część 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Województwo łódzkie
Sisemine tunnus: Część 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Województwo małopolskie
Sisemine tunnus: Część 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Województwo mazowieckie
Sisemine tunnus: Część 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Województwo opolskie
Sisemine tunnus: Część 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Województwo podkarpackie
Sisemine tunnus: Część 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Województwo podlaskie
Sisemine tunnus: Część 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Województwo pomorskie
Sisemine tunnus: Część 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Województwo śląskie
Sisemine tunnus: Część 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Województwo świętokrzyskie
Sisemine tunnus: Część 13
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: Część 14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Województwo wielkopolskie
Sisemine tunnus: Część 15
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: Część 16
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 7/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79311000 Services d'études
Nomenclature complémentaire (cpv): 79310000 Services d'études de marchés, 79311400 Services de recherche économique, 72313000 Services de capture de données
Titre: Województwo dolnośląskie
Identifiant interne: Część 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 79310000 Services d'études de marchés
Titre: Województwo kujawsko-pomorskie
Identifiant interne: Część 2
Titre: Województwo lubelskie
Identifiant interne: Część 3
Titre: Województwo lubuskie
Identifiant interne: Część 4
Titre: Województwo łódzkie
Identifiant interne: Część 5
Titre: Województwo małopolskie
Identifiant interne: Część 6
Titre: Województwo mazowieckie
Identifiant interne: Część 7
Titre: Województwo opolskie
Identifiant interne: Część 8
Titre: Województwo podkarpackie
Identifiant interne: Część 9
Titre: Województwo podlaskie
Identifiant interne: Część 10
Titre: Województwo pomorskie
Identifiant interne: Część 11
Titre: Województwo śląskie
Identifiant interne: Część 12
Titre: Województwo świętokrzyskie
Identifiant interne: Część 13
Titre: Województwo warmińsko-mazurskie
Identifiant interne: Część 14
Titre: Województwo wielkopolskie
Identifiant interne: Część 15
Titre: Województwo zachodniopomorskie
Identifiant interne: Część 16
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 7/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Województwo dolnośląskie
Aitheantóir inmheánach: Część 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Województwo kujawsko-pomorskie
Aitheantóir inmheánach: Część 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Województwo lubelskie
Aitheantóir inmheánach: Część 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Województwo lubuskie
Aitheantóir inmheánach: Część 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Województwo łódzkie
Aitheantóir inmheánach: Część 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Województwo małopolskie
Aitheantóir inmheánach: Część 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Województwo mazowieckie
Aitheantóir inmheánach: Część 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Województwo opolskie
Aitheantóir inmheánach: Część 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Województwo podkarpackie
Aitheantóir inmheánach: Część 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Województwo podlaskie
Aitheantóir inmheánach: Część 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Województwo pomorskie
Aitheantóir inmheánach: Część 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Województwo śląskie
Aitheantóir inmheánach: Część 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Województwo świętokrzyskie
Aitheantóir inmheánach: Część 13
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: Część 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Województwo wielkopolskie
Aitheantóir inmheánach: Część 15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: Województwo zachodniopomorskie
Aitheantóir inmheánach: Część 16
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 7/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79311000 Felmérési, közvélemény-kutatási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 79310000 Piackutatási szolgáltatások, 79311400 Gazdasági kutatási szolgáltatások, 72313000 Adatrögzítési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Województwo dolnośląskie
Belső azonosító: Część 1
További osztályozás (cpv): 79310000 Piackutatási szolgáltatások
Rész: LOT-0002
Cím: Województwo kujawsko-pomorskie
Belső azonosító: Część 2
Rész: LOT-0003
Cím: Województwo lubelskie
Belső azonosító: Część 3
Rész: LOT-0004
Cím: Województwo lubuskie
Belső azonosító: Część 4
Rész: LOT-0005
Cím: Województwo łódzkie
Belső azonosító: Część 5
Rész: LOT-0006
Cím: Województwo małopolskie
Belső azonosító: Część 6
Rész: LOT-0007
Cím: Województwo mazowieckie
Belső azonosító: Część 7
Rész: LOT-0008
Cím: Województwo opolskie
Belső azonosító: Część 8
Rész: LOT-0009
Cím: Województwo podkarpackie
Belső azonosító: Część 9
Rész: LOT-0010
Cím: Województwo podlaskie
Belső azonosító: Część 10
Rész: LOT-0011
Cím: Województwo pomorskie
Belső azonosító: Część 11
Rész: LOT-0012
Cím: Województwo śląskie
Belső azonosító: Część 12
Rész: LOT-0013
Cím: Województwo świętokrzyskie
Belső azonosító: Część 13
Rész: LOT-0014
Cím: Województwo warmińsko-mazurskie
Belső azonosító: Część 14
Rész: LOT-0015
Cím: Województwo wielkopolskie
Belső azonosító: Część 15
Rész: LOT-0016
Cím: Województwo zachodniopomorskie
Belső azonosító: Część 16
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 7/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79311000 Servizi di indagine
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79310000 Servizi di ricerche di mercato, 79311400 Servizi di ricerca economica, 72313000 Servizi di acquisizione dati
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Województwo dolnośląskie
Identificativo interno: Część 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79310000 Servizi di ricerche di mercato
Lotto: LOT-0002
Titolo: Województwo kujawsko-pomorskie
Identificativo interno: Część 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Województwo lubelskie
Identificativo interno: Część 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Województwo lubuskie
Identificativo interno: Część 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Województwo łódzkie
Identificativo interno: Część 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Województwo małopolskie
Identificativo interno: Część 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Województwo mazowieckie
Identificativo interno: Część 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Województwo opolskie
Identificativo interno: Część 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Województwo podkarpackie
Identificativo interno: Część 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Województwo podlaskie
Identificativo interno: Część 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Województwo pomorskie
Identificativo interno: Część 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Województwo śląskie
Identificativo interno: Część 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Województwo świętokrzyskie
Identificativo interno: Część 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Województwo warmińsko-mazurskie
Identificativo interno: Część 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Województwo wielkopolskie
Identificativo interno: Część 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Województwo zachodniopomorskie
Identificativo interno: Część 16
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 7/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79311000 Apklausų paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 79310000 Rinkos tyrimų paslaugos, 79311400 Ekonominių tyrimų paslaugos, 72313000 Duomenų pagavos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Województwo dolnośląskie
Vidaus identifikatorius: Część 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 79310000 Rinkos tyrimų paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Województwo lubelskie
Vidaus identifikatorius: Część 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Województwo lubuskie
Vidaus identifikatorius: Część 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Województwo łódzkie
Vidaus identifikatorius: Część 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Województwo małopolskie
Vidaus identifikatorius: Część 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Województwo mazowieckie
Vidaus identifikatorius: Część 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Województwo opolskie
Vidaus identifikatorius: Część 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Województwo podkarpackie
Vidaus identifikatorius: Część 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Województwo podlaskie
Vidaus identifikatorius: Część 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Województwo pomorskie
Vidaus identifikatorius: Część 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Województwo śląskie
Vidaus identifikatorius: Część 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Województwo świętokrzyskie
Vidaus identifikatorius: Część 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: Część 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: Województwo wielkopolskie
Vidaus identifikatorius: Część 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: Część 16
Iekšējais identifikators: 7/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79311000 Aptaujas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79310000 Tirgus izpētes pakalpojumi, 79311400 Ekonomikas pētījumu pakalpojumi, 72313000 Datu iegūšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Województwo dolnośląskie
Iekšējais identifikators: Część 1
Papildu klasifikācija (cpv): 79310000 Tirgus izpētes pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Województwo lubelskie
Iekšējais identifikators: Część 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Województwo lubuskie
Iekšējais identifikators: Część 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Województwo łódzkie
Iekšējais identifikators: Część 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Województwo małopolskie
Iekšējais identifikators: Część 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Województwo mazowieckie
Iekšējais identifikators: Część 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Województwo opolskie
Iekšējais identifikators: Część 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Województwo podkarpackie
Iekšējais identifikators: Część 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Województwo podlaskie
Iekšējais identifikators: Część 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Województwo pomorskie
Iekšējais identifikators: Część 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Województwo śląskie
Iekšējais identifikators: Część 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Województwo świętokrzyskie
Iekšējais identifikators: Część 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: Część 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Województwo wielkopolskie
Iekšējais identifikators: Część 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: Część 16
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 7/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79311000 Servizzi ta' l-istħarriġ
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79310000 Servizzi ta' riċerka tas-suq, 79311400 Servizzi ta' l-istħarriġ ekonomiku, 72313000 Servizzi tal-qabda tad-data
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Województwo dolnośląskie
Identifikatur intern: Część 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79310000 Servizzi ta' riċerka tas-suq
Lott: LOT-0002
Titlu: Województwo kujawsko-pomorskie
Identifikatur intern: Część 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Województwo lubelskie
Identifikatur intern: Część 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Województwo lubuskie
Identifikatur intern: Część 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Województwo łódzkie
Identifikatur intern: Część 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Województwo małopolskie
Identifikatur intern: Część 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Województwo mazowieckie
Identifikatur intern: Część 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Województwo opolskie
Identifikatur intern: Część 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Województwo podkarpackie
Identifikatur intern: Część 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Województwo podlaskie
Identifikatur intern: Część 10
Lott: LOT-0011
Titlu: Województwo pomorskie
Identifikatur intern: Część 11
Lott: LOT-0012
Titlu: Województwo śląskie
Identifikatur intern: Część 12
Lott: LOT-0013
Titlu: Województwo świętokrzyskie
Identifikatur intern: Część 13
Lott: LOT-0014
Titlu: Województwo warmińsko-mazurskie
Identifikatur intern: Część 14
Lott: LOT-0015
Titlu: Województwo wielkopolskie
Identifikatur intern: Część 15
Lott: LOT-0016
Titlu: Województwo zachodniopomorskie
Identifikatur intern: Część 16
Interne identificatiecode: 7/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79311000 Uitvoeren van studies
Aanvullende classificatie (cpv): 79310000 Uitvoeren van marktonderzoek, 79311400 Economisch onderzoek, 72313000 Gegevensvergaringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Aanvullende classificatie (cpv): 79310000 Uitvoeren van marktonderzoek
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Część 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Część 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Część 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Część 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Część 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Część 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Część 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Część 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Część 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Część 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: Część 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: Część 16
Wewnętrzny identyfikator: 7/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79311000 Usługi w zakresie ankiet
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79310000 Usługi badania rynku, 79311400 Usługi badań ekonomicznych, 72313000 Usługi przechwytywania danych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Województwo dolnośląskie
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79310000 Usługi badania rynku
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Województwo kujawsko-pomorskie
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Województwo lubelskie
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Województwo lubuskie
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Województwo łódzkie
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Województwo małopolskie
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Województwo mazowieckie
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Województwo opolskie
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Województwo podkarpackie
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Województwo podlaskie
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Województwo pomorskie
Wewnętrzny identyfikator: Część 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Województwo śląskie
Wewnętrzny identyfikator: Część 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Województwo świętokrzyskie
Wewnętrzny identyfikator: Część 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Województwo warmińsko-mazurskie
Wewnętrzny identyfikator: Część 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Województwo wielkopolskie
Wewnętrzny identyfikator: Część 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Województwo zachodniopomorskie
Wewnętrzny identyfikator: Część 16
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 7/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79311000 Služby spojené s prieskumom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 79310000 Prieskum trhu, 79311400 Ekonomický prieskum, 72313000 Snímanie údajov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Województwo dolnośląskie
Interný identifikátor: Część 1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 79310000 Prieskum trhu
Časť: LOT-0002
Názov: Województwo kujawsko-pomorskie
Interný identifikátor: Część 2
Časť: LOT-0003
Názov: Województwo lubelskie
Interný identifikátor: Część 3
Časť: LOT-0004
Názov: Województwo lubuskie
Interný identifikátor: Część 4
Časť: LOT-0005
Názov: Województwo łódzkie
Interný identifikátor: Część 5
Časť: LOT-0006
Názov: Województwo małopolskie
Interný identifikátor: Część 6
Časť: LOT-0007
Názov: Województwo mazowieckie
Interný identifikátor: Część 7
Časť: LOT-0008
Názov: Województwo opolskie
Interný identifikátor: Część 8
Časť: LOT-0009
Názov: Województwo podkarpackie
Interný identifikátor: Część 9
Časť: LOT-0010
Názov: Województwo podlaskie
Interný identifikátor: Część 10
Časť: LOT-0011
Názov: Województwo pomorskie
Interný identifikátor: Część 11
Časť: LOT-0012
Názov: Województwo śląskie
Interný identifikátor: Część 12
Časť: LOT-0013
Názov: Województwo świętokrzyskie
Interný identifikátor: Część 13
Časť: LOT-0014
Názov: Województwo warmińsko-mazurskie
Interný identifikátor: Część 14
Časť: LOT-0015
Názov: Województwo wielkopolskie
Interný identifikátor: Część 15
Časť: LOT-0016
Názov: Województwo zachodniopomorskie
Interný identifikátor: Część 16
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 7/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79310000 Marknadsundersökningar, 79311400 Ekonomiska undersökningar, 72313000 Datafångsttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część 1
Ytterligare klassificering (cpv): 79310000 Marknadsundersökningar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Część 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Część 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Część 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Część 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Część 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Część 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Część 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Część 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Część 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Część 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: Część 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: Część 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: Część 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: Część 16