See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: DROBNE WYROBY MEDYCZNE ORAZ SPRZĘT I AKCESORIA DO URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH
Описание: Sukcesywne dostawy drobnych wyrobów medycznych oraz akcesoriów do urządzeń medycznych posiadanych przez Zamawiającego.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Drobne wyroby medyczne
Описание: Drobne wyroby medyczne oraz sprzęt i akcesoria do urządzeń medycznych posiadanych przez Zamawiającego.
Варианти:
Описание на опциите: Nie dotyczy
Обособена позиция: LOT-0002
Обособена позиция: LOT-0003
Обособена позиция: LOT-0004
Обособена позиция: LOT-0005
Обособена позиция: LOT-0006
Обособена позиция: LOT-0007
Обособена позиция: LOT-0008
Обособена позиция: LOT-0009
Обособена позиция: LOT-0010
Обособена позиция: LOT-0011
Обособена позиция: LOT-0012
Обособена позиция: LOT-0013
Обособена позиция: LOT-0014
Обособена позиция: LOT-0015
Обособена позиция: LOT-0016
Обособена позиция: LOT-0017
Обособена позиция: LOT-0018
Обособена позиция: LOT-0019
Обособена позиция: LOT-0020
Обособена позиция: LOT-0021
Обособена позиция: LOT-0022
Обособена позиция: LOT-0023
Обособена позиция: LOT-0024
Обособена позиция: LOT-0025
Обособена позиция: LOT-0026
Обособена позиция: LOT-0027
Обособена позиция: LOT-0028
Обособена позиция: LOT-0029
Обособена позиция: LOT-0030
Обособена позиция: LOT-0031
Обособена позиция: LOT-0032
Обособена позиция: LOT-0033
Обособена позиция: LOT-0034
Обособена позиция: LOT-0035
Обособена позиция: LOT-0036
Обособена позиция: LOT-0037
Обособена позиция: LOT-0038
Обособена позиция: LOT-0039
Обособена позиция: LOT-0040
Обособена позиция: LOT-0041
Обособена позиция: LOT-0042
Обособена позиция: LOT-0043
Обособена позиция: LOT-0044
Обособена позиция: LOT-0045
Обособена позиция: LOT-0046
Обособена позиция: LOT-0047
Обособена позиция: LOT-0048
Обособена позиция: LOT-0049
Обособена позиция: LOT-0050
Обособена позиция: LOT-0051
Обособена позиция: LOT-0052
Обособена позиция: LOT-0053
Обособена позиция: LOT-0054
Обособена позиция: LOT-0055
Обособена позиция: LOT-0056
Обособена позиция: LOT-0057
Обособена позиция: LOT-0058
Обособена позиция: LOT-0059
Обособена позиция: LOT-0060
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Drobne wyroby medyczne
Možnosti:
Popis možností: Nie dotyczy
Část: LOT-0002
Část: LOT-0003
Část: LOT-0004
Část: LOT-0005
Část: LOT-0006
Část: LOT-0007
Část: LOT-0008
Část: LOT-0009
Část: LOT-0010
Část: LOT-0011
Část: LOT-0012
Část: LOT-0013
Část: LOT-0014
Část: LOT-0015
Část: LOT-0016
Část: LOT-0017
Část: LOT-0018
Část: LOT-0019
Část: LOT-0020
Část: LOT-0021
Část: LOT-0022
Část: LOT-0023
Část: LOT-0024
Část: LOT-0025
Část: LOT-0026
Část: LOT-0027
Část: LOT-0028
Část: LOT-0029
Část: LOT-0030
Část: LOT-0031
Část: LOT-0032
Část: LOT-0033
Část: LOT-0034
Část: LOT-0035
Část: LOT-0036
Část: LOT-0037
Část: LOT-0038
Část: LOT-0039
Část: LOT-0040
Část: LOT-0041
Část: LOT-0042
Část: LOT-0043
Část: LOT-0044
Část: LOT-0045
Část: LOT-0046
Část: LOT-0047
Část: LOT-0048
Část: LOT-0049
Část: LOT-0050
Část: LOT-0051
Část: LOT-0052
Část: LOT-0053
Část: LOT-0054
Část: LOT-0055
Část: LOT-0056
Část: LOT-0057
Část: LOT-0058
Část: LOT-0059
Část: LOT-0060
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Drobne wyroby medyczne
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Nie dotyczy
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Delkontrakt: LOT-0005
Delkontrakt: LOT-0006
Delkontrakt: LOT-0007
Delkontrakt: LOT-0008
Delkontrakt: LOT-0009
Delkontrakt: LOT-0010
Delkontrakt: LOT-0011
Delkontrakt: LOT-0012
Delkontrakt: LOT-0013
Delkontrakt: LOT-0014
Delkontrakt: LOT-0015
Delkontrakt: LOT-0016
Delkontrakt: LOT-0017
Delkontrakt: LOT-0018
Delkontrakt: LOT-0019
Delkontrakt: LOT-0020
Delkontrakt: LOT-0021
Delkontrakt: LOT-0022
Delkontrakt: LOT-0023
Delkontrakt: LOT-0024
Delkontrakt: LOT-0025
Delkontrakt: LOT-0026
Delkontrakt: LOT-0027
Delkontrakt: LOT-0028
Delkontrakt: LOT-0029
Delkontrakt: LOT-0030
Delkontrakt: LOT-0031
Delkontrakt: LOT-0032
Delkontrakt: LOT-0033
Delkontrakt: LOT-0034
Delkontrakt: LOT-0035
Delkontrakt: LOT-0036
Delkontrakt: LOT-0037
Delkontrakt: LOT-0038
Delkontrakt: LOT-0039
Delkontrakt: LOT-0040
Delkontrakt: LOT-0041
Delkontrakt: LOT-0042
Delkontrakt: LOT-0043
Delkontrakt: LOT-0044
Delkontrakt: LOT-0045
Delkontrakt: LOT-0046
Delkontrakt: LOT-0047
Delkontrakt: LOT-0048
Delkontrakt: LOT-0049
Delkontrakt: LOT-0050
Delkontrakt: LOT-0051
Delkontrakt: LOT-0052
Delkontrakt: LOT-0053
Delkontrakt: LOT-0054
Delkontrakt: LOT-0055
Delkontrakt: LOT-0056
Delkontrakt: LOT-0057
Delkontrakt: LOT-0058
Delkontrakt: LOT-0059
Delkontrakt: LOT-0060
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Los: LOT-0030
Los: LOT-0031
Los: LOT-0032
Los: LOT-0033
Los: LOT-0034
Los: LOT-0035
Los: LOT-0036
Los: LOT-0037
Los: LOT-0038
Los: LOT-0039
Los: LOT-0040
Los: LOT-0041
Los: LOT-0042
Los: LOT-0043
Los: LOT-0044
Los: LOT-0045
Los: LOT-0046
Los: LOT-0047
Los: LOT-0048
Los: LOT-0049
Los: LOT-0050
Los: LOT-0051
Los: LOT-0052
Los: LOT-0053
Los: LOT-0054
Los: LOT-0055
Los: LOT-0056
Los: LOT-0057
Los: LOT-0058
Los: LOT-0059
Los: LOT-0060
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Drobne wyroby medyczne
Options:
Description of the options: Nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Lot: LOT-0026
Lot: LOT-0027
Lot: LOT-0028
Lot: LOT-0029
Lot: LOT-0030
Lot: LOT-0031
Lot: LOT-0032
Lot: LOT-0033
Lot: LOT-0034
Lot: LOT-0035
Lot: LOT-0036
Lot: LOT-0037
Lot: LOT-0038
Lot: LOT-0039
Lot: LOT-0040
Lot: LOT-0041
Lot: LOT-0042
Lot: LOT-0043
Lot: LOT-0044
Lot: LOT-0045
Lot: LOT-0046
Lot: LOT-0047
Lot: LOT-0048
Lot: LOT-0049
Lot: LOT-0050
Lot: LOT-0051
Lot: LOT-0052
Lot: LOT-0053
Lot: LOT-0054
Lot: LOT-0055
Lot: LOT-0056
Lot: LOT-0057
Lot: LOT-0058
Lot: LOT-0059
Lot: LOT-0060
426326-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloDrobne wyroby medyczne
Opciones
Descripción de las opcionesNie dotyczy
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
LoteLOT-0004
LoteLOT-0005
LoteLOT-0006
LoteLOT-0007
LoteLOT-0008
LoteLOT-0009
LoteLOT-0010
LoteLOT-0011
LoteLOT-0012
LoteLOT-0013
LoteLOT-0014
LoteLOT-0015
LoteLOT-0016
LoteLOT-0017
LoteLOT-0018
LoteLOT-0019
LoteLOT-0020
LoteLOT-0021
LoteLOT-0022
LoteLOT-0023
LoteLOT-0024
LoteLOT-0025
LoteLOT-0026
LoteLOT-0027
LoteLOT-0028
LoteLOT-0029
LoteLOT-0030
LoteLOT-0031
LoteLOT-0032
LoteLOT-0033
LoteLOT-0034
LoteLOT-0035
LoteLOT-0036
LoteLOT-0037
LoteLOT-0038
LoteLOT-0039
LoteLOT-0040
LoteLOT-0041
LoteLOT-0042
LoteLOT-0043
LoteLOT-0044
LoteLOT-0045
LoteLOT-0046
LoteLOT-0047
LoteLOT-0048
LoteLOT-0049
LoteLOT-0050
LoteLOT-0051
LoteLOT-0052
LoteLOT-0053
LoteLOT-0054
LoteLOT-0055
LoteLOT-0056
LoteLOT-0057
LoteLOT-0058
LoteLOT-0059
LoteLOT-0060
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Drobne wyroby medyczne
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Nie dotyczy
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Osa: LOT-0012
Osa: LOT-0013
Osa: LOT-0014
Osa: LOT-0015
Osa: LOT-0016
Osa: LOT-0017
Osa: LOT-0018
Osa: LOT-0019
Osa: LOT-0020
Osa: LOT-0021
Osa: LOT-0022
Osa: LOT-0023
Osa: LOT-0024
Osa: LOT-0025
Osa: LOT-0026
Osa: LOT-0027
Osa: LOT-0028
Osa: LOT-0029
Osa: LOT-0030
Osa: LOT-0031
Osa: LOT-0032
Osa: LOT-0033
Osa: LOT-0034
Osa: LOT-0035
Osa: LOT-0036
Osa: LOT-0037
Osa: LOT-0038
Osa: LOT-0039
Osa: LOT-0040
Osa: LOT-0041
Osa: LOT-0042
Osa: LOT-0043
Osa: LOT-0044
Osa: LOT-0045
Osa: LOT-0046
Osa: LOT-0047
Osa: LOT-0048
Osa: LOT-0049
Osa: LOT-0050
Osa: LOT-0051
Osa: LOT-0052
Osa: LOT-0053
Osa: LOT-0054
Osa: LOT-0055
Osa: LOT-0056
Osa: LOT-0057
Osa: LOT-0058
Osa: LOT-0059
Osa: LOT-0060
426326-2026 - Kilpailu
Puola – Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet – DROBNE WYROBY MEDYCZNE ORAZ SPRZĘT I AKCESORIA DO URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiDrobne wyroby medyczne
Optiot
Optioiden kuvausNie dotyczy
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
OsaLOT-0004
OsaLOT-0005
OsaLOT-0006
OsaLOT-0007
OsaLOT-0008
OsaLOT-0009
OsaLOT-0010
OsaLOT-0011
OsaLOT-0012
OsaLOT-0013
OsaLOT-0014
OsaLOT-0015
OsaLOT-0016
OsaLOT-0017
OsaLOT-0018
OsaLOT-0019
OsaLOT-0020
OsaLOT-0021
OsaLOT-0022
OsaLOT-0023
OsaLOT-0024
OsaLOT-0025
OsaLOT-0026
OsaLOT-0027
OsaLOT-0028
OsaLOT-0029
OsaLOT-0030
OsaLOT-0031
OsaLOT-0032
OsaLOT-0033
OsaLOT-0034
OsaLOT-0035
OsaLOT-0036
OsaLOT-0037
OsaLOT-0038
OsaLOT-0039
OsaLOT-0040
OsaLOT-0041
OsaLOT-0042
OsaLOT-0043
OsaLOT-0044
OsaLOT-0045
OsaLOT-0046
OsaLOT-0047
OsaLOT-0048
OsaLOT-0049
OsaLOT-0050
OsaLOT-0051
OsaLOT-0052
OsaLOT-0053
OsaLOT-0054
OsaLOT-0055
OsaLOT-0056
OsaLOT-0057
OsaLOT-0058
OsaLOT-0059
OsaLOT-0060
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Titre: Drobne wyroby medyczne
Description des options: Nie dotyczy
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Drobne wyroby medyczne
Opcije:
Opis opcija: Nie dotyczy
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
Grupa: LOT-0006
Grupa: LOT-0007
Grupa: LOT-0008
Grupa: LOT-0009
Grupa: LOT-0010
Grupa: LOT-0011
Grupa: LOT-0012
Grupa: LOT-0013
Grupa: LOT-0014
Grupa: LOT-0015
Grupa: LOT-0016
Grupa: LOT-0017
Grupa: LOT-0018
Grupa: LOT-0019
Grupa: LOT-0020
Grupa: LOT-0021
Grupa: LOT-0022
Grupa: LOT-0023
Grupa: LOT-0024
Grupa: LOT-0025
Grupa: LOT-0026
Grupa: LOT-0027
Grupa: LOT-0028
Grupa: LOT-0029
Grupa: LOT-0030
Grupa: LOT-0031
Grupa: LOT-0032
Grupa: LOT-0033
Grupa: LOT-0034
Grupa: LOT-0035
Grupa: LOT-0036
Grupa: LOT-0037
Grupa: LOT-0038
Grupa: LOT-0039
Grupa: LOT-0040
Grupa: LOT-0041
Grupa: LOT-0042
Grupa: LOT-0043
Grupa: LOT-0044
Grupa: LOT-0045
Grupa: LOT-0046
Grupa: LOT-0047
Grupa: LOT-0048
Grupa: LOT-0049
Grupa: LOT-0050
Grupa: LOT-0051
Grupa: LOT-0052
Grupa: LOT-0053
Grupa: LOT-0054
Grupa: LOT-0055
Grupa: LOT-0056
Grupa: LOT-0057
Grupa: LOT-0058
Grupa: LOT-0059
Grupa: LOT-0060
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Drobne wyroby medyczne
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Nie dotyczy
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pirkimo dalis: LOT-0030
Pirkimo dalis: LOT-0031
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pirkimo dalis: LOT-0033
Pirkimo dalis: LOT-0034
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pirkimo dalis: LOT-0036
Pirkimo dalis: LOT-0037
Pirkimo dalis: LOT-0038
Pirkimo dalis: LOT-0039
Pirkimo dalis: LOT-0040
Pirkimo dalis: LOT-0041
Pirkimo dalis: LOT-0042
Pirkimo dalis: LOT-0043
Pirkimo dalis: LOT-0044
Pirkimo dalis: LOT-0045
Pirkimo dalis: LOT-0046
Pirkimo dalis: LOT-0047
Pirkimo dalis: LOT-0048
Pirkimo dalis: LOT-0049
Pirkimo dalis: LOT-0050
Pirkimo dalis: LOT-0051
Pirkimo dalis: LOT-0052
Pirkimo dalis: LOT-0053
Pirkimo dalis: LOT-0054
Pirkimo dalis: LOT-0055
Pirkimo dalis: LOT-0056
Pirkimo dalis: LOT-0057
Pirkimo dalis: LOT-0058
Pirkimo dalis: LOT-0059
Pirkimo dalis: LOT-0060
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Drobne wyroby medyczne
Iespējas:
Opciju apraksts: Nie dotyczy
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
Daļa: LOT-0006
Daļa: LOT-0007
Daļa: LOT-0008
Daļa: LOT-0009
Daļa: LOT-0010
Daļa: LOT-0011
Daļa: LOT-0012
Daļa: LOT-0013
Daļa: LOT-0014
Daļa: LOT-0015
Daļa: LOT-0016
Daļa: LOT-0017
Daļa: LOT-0018
Daļa: LOT-0019
Daļa: LOT-0020
Daļa: LOT-0021
Daļa: LOT-0022
Daļa: LOT-0023
Daļa: LOT-0024
Daļa: LOT-0025
Daļa: LOT-0026
Daļa: LOT-0027
Daļa: LOT-0028
Daļa: LOT-0029
Daļa: LOT-0030
Daļa: LOT-0031
Daļa: LOT-0032
Daļa: LOT-0033
Daļa: LOT-0034
Daļa: LOT-0035
Daļa: LOT-0036
Daļa: LOT-0037
Daļa: LOT-0038
Daļa: LOT-0039
Daļa: LOT-0040
Daļa: LOT-0041
Daļa: LOT-0042
Daļa: LOT-0043
Daļa: LOT-0044
Daļa: LOT-0045
Daļa: LOT-0046
Daļa: LOT-0047
Daļa: LOT-0048
Daļa: LOT-0049
Daļa: LOT-0050
Daļa: LOT-0051
Daļa: LOT-0052
Daļa: LOT-0053
Daļa: LOT-0054
Daļa: LOT-0055
Daļa: LOT-0056
Daļa: LOT-0057
Daļa: LOT-0058
Daļa: LOT-0059
Daļa: LOT-0060
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Drobne wyroby medyczne
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Nie dotyczy
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Lott: LOT-0005
Lott: LOT-0006
Lott: LOT-0007
Lott: LOT-0008
Lott: LOT-0009
Lott: LOT-0010
Lott: LOT-0011
Lott: LOT-0012
Lott: LOT-0013
Lott: LOT-0014
Lott: LOT-0015
Lott: LOT-0016
Lott: LOT-0017
Lott: LOT-0018
Lott: LOT-0019
Lott: LOT-0020
Lott: LOT-0021
Lott: LOT-0022
Lott: LOT-0023
Lott: LOT-0024
Lott: LOT-0025
Lott: LOT-0026
Lott: LOT-0027
Lott: LOT-0028
Lott: LOT-0029
Lott: LOT-0030
Lott: LOT-0031
Lott: LOT-0032
Lott: LOT-0033
Lott: LOT-0034
Lott: LOT-0035
Lott: LOT-0036
Lott: LOT-0037
Lott: LOT-0038
Lott: LOT-0039
Lott: LOT-0040
Lott: LOT-0041
Lott: LOT-0042
Lott: LOT-0043
Lott: LOT-0044
Lott: LOT-0045
Lott: LOT-0046
Lott: LOT-0047
Lott: LOT-0048
Lott: LOT-0049
Lott: LOT-0050
Lott: LOT-0051
Lott: LOT-0052
Lott: LOT-0053
Lott: LOT-0054
Lott: LOT-0055
Lott: LOT-0056
Lott: LOT-0057
Lott: LOT-0058
Lott: LOT-0059
Lott: LOT-0060
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: Nie dotyczy
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Perceel: LOT-0010
Perceel: LOT-0011
Perceel: LOT-0012
Perceel: LOT-0013
Perceel: LOT-0014
Perceel: LOT-0015
Perceel: LOT-0016
Perceel: LOT-0017
Perceel: LOT-0018
Perceel: LOT-0019
Perceel: LOT-0020
Perceel: LOT-0021
Perceel: LOT-0022
Perceel: LOT-0023
Perceel: LOT-0024
Perceel: LOT-0025
Perceel: LOT-0026
Perceel: LOT-0027
Perceel: LOT-0028
Perceel: LOT-0029
Perceel: LOT-0030
Perceel: LOT-0031
Perceel: LOT-0032
Perceel: LOT-0033
Perceel: LOT-0034
Perceel: LOT-0035
Perceel: LOT-0036
Perceel: LOT-0037
Perceel: LOT-0038
Perceel: LOT-0039
Perceel: LOT-0040
Perceel: LOT-0041
Perceel: LOT-0042
Perceel: LOT-0043
Perceel: LOT-0044
Perceel: LOT-0045
Perceel: LOT-0046
Perceel: LOT-0047
Perceel: LOT-0048
Perceel: LOT-0049
Perceel: LOT-0050
Perceel: LOT-0051
Perceel: LOT-0052
Perceel: LOT-0053
Perceel: LOT-0054
Perceel: LOT-0055
Perceel: LOT-0056
Perceel: LOT-0057
Perceel: LOT-0058
Perceel: LOT-0059
Perceel: LOT-0060
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Drobne wyroby medyczne
Opcje:
Opis opcji: Nie dotyczy
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Część zamówienia: LOT-0007
Część zamówienia: LOT-0008
Część zamówienia: LOT-0009
Część zamówienia: LOT-0010
Część zamówienia: LOT-0011
Część zamówienia: LOT-0012
Część zamówienia: LOT-0013
Część zamówienia: LOT-0014
Część zamówienia: LOT-0015
Część zamówienia: LOT-0016
Część zamówienia: LOT-0017
Część zamówienia: LOT-0018
Część zamówienia: LOT-0019
Część zamówienia: LOT-0020
Część zamówienia: LOT-0021
Część zamówienia: LOT-0022
Część zamówienia: LOT-0023
Część zamówienia: LOT-0024
Część zamówienia: LOT-0025
Część zamówienia: LOT-0026
Część zamówienia: LOT-0027
Część zamówienia: LOT-0028
Część zamówienia: LOT-0029
Część zamówienia: LOT-0030
Część zamówienia: LOT-0031
Część zamówienia: LOT-0032
Część zamówienia: LOT-0033
Część zamówienia: LOT-0034
Część zamówienia: LOT-0035
Część zamówienia: LOT-0036
Część zamówienia: LOT-0037
Część zamówienia: LOT-0038
Część zamówienia: LOT-0039
Część zamówienia: LOT-0040
Część zamówienia: LOT-0041
Część zamówienia: LOT-0042
Część zamówienia: LOT-0043
Część zamówienia: LOT-0044
Część zamówienia: LOT-0045
Część zamówienia: LOT-0046
Część zamówienia: LOT-0047
Część zamówienia: LOT-0048
Część zamówienia: LOT-0049
Część zamówienia: LOT-0050
Część zamówienia: LOT-0051
Część zamówienia: LOT-0052
Część zamówienia: LOT-0053
Część zamówienia: LOT-0054
Część zamówienia: LOT-0055
Część zamówienia: LOT-0056
Część zamówienia: LOT-0057
Część zamówienia: LOT-0058
Część zamówienia: LOT-0059
Część zamówienia: LOT-0060
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Lote: LOT-0001
Título: Drobne wyroby medyczne
Opções:
Descrição das opções: Nie dotyczy
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Lote: LOT-0009
Lote: LOT-0010
Lote: LOT-0011
Lote: LOT-0012
Lote: LOT-0013
Lote: LOT-0014
Lote: LOT-0015
Lote: LOT-0016
Lote: LOT-0017
Lote: LOT-0018
Lote: LOT-0019
Lote: LOT-0020
Lote: LOT-0021
Lote: LOT-0022
Lote: LOT-0023
Lote: LOT-0024
Lote: LOT-0025
Lote: LOT-0026
Lote: LOT-0027
Lote: LOT-0028
Lote: LOT-0029
Lote: LOT-0030
Lote: LOT-0031
Lote: LOT-0032
Lote: LOT-0033
Lote: LOT-0034
Lote: LOT-0035
Lote: LOT-0036
Lote: LOT-0037
Lote: LOT-0038
Lote: LOT-0039
Lote: LOT-0040
Lote: LOT-0041
Lote: LOT-0042
Lote: LOT-0043
Lote: LOT-0044
Lote: LOT-0045
Lote: LOT-0046
Lote: LOT-0047
Lote: LOT-0048
Lote: LOT-0049
Lote: LOT-0050
Lote: LOT-0051
Lote: LOT-0052
Lote: LOT-0053
Lote: LOT-0054
Lote: LOT-0055
Lote: LOT-0056
Lote: LOT-0057
Lote: LOT-0058
Lote: LOT-0059
Lote: LOT-0060
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Nie dotyczy
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Opis možnosti: Nie dotyczy
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
Sklop: LOT-0017
Sklop: LOT-0018
Sklop: LOT-0019
Sklop: LOT-0020
Sklop: LOT-0021
Sklop: LOT-0022
Sklop: LOT-0023
Sklop: LOT-0024
Sklop: LOT-0025
Sklop: LOT-0026
Sklop: LOT-0027
Sklop: LOT-0028
Sklop: LOT-0029
Sklop: LOT-0030
Sklop: LOT-0031
Sklop: LOT-0032
Sklop: LOT-0033
Sklop: LOT-0034
Sklop: LOT-0035
Sklop: LOT-0036
Sklop: LOT-0037
Sklop: LOT-0038
Sklop: LOT-0039
Sklop: LOT-0040
Sklop: LOT-0041
Sklop: LOT-0042
Sklop: LOT-0043
Sklop: LOT-0044
Sklop: LOT-0045
Sklop: LOT-0046
Sklop: LOT-0047
Sklop: LOT-0048
Sklop: LOT-0049
Sklop: LOT-0050
Sklop: LOT-0051
Sklop: LOT-0052
Sklop: LOT-0053
Sklop: LOT-0054
Sklop: LOT-0055
Sklop: LOT-0056
Sklop: LOT-0057
Sklop: LOT-0058
Sklop: LOT-0059
Sklop: LOT-0060