See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: ePäeviku raamhange koolidele
Описание: ePäeviku raamhange Tallinna koolidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310926-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72320000 Услуги, свързани с бази данни
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakett 1
Описание: 1. paketi tellimine vastavalt lisale 1.1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310926-0001
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakett 2
Описание: 2. paketi tellimine vastavalt lisale 1.2. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310926-0002
2. Řízení
Řízení
Název: ePäeviku raamhange koolidele
Interní identifikátor: 310926-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72320000 Databázové služby
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Pakett 1
Interní identifikátor: 310926-0001
Část: LOT-0002
Název: Pakett 2
Interní identifikátor: 310926-0002
2. Procedure
Procedure
Titel: ePäeviku raamhange koolidele
Intern ID: 310926-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72320000 Databasevirksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakett 1
Intern ID: 310926-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakett 2
Intern ID: 310926-0002
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: ePäeviku raamhange koolidele
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310926-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72320000 Υπηρεσίες βάσεων δεδομένων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakett 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310926-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakett 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310926-0002
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ePäeviku raamhange koolidele
Identificador interno: 310926-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72320000 Servicios relacionados con bases de datos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakett 1
Identificador interno: 310926-0001
Lote: LOT-0002
Título: Pakett 2
Identificador interno: 310926-0002
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: ePäeviku raamhange koolidele
Sisemine tunnus: 310926-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72320000 Andmebaasiteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakett 1
Sisemine tunnus: 310926-0001
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakett 2
Sisemine tunnus: 310926-0002
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: ePäeviku raamhange koolidele
Sisäinen tunniste: 310926-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72320000 Tietokantapalvelut
Ilmoituksen nimi: Pakett 1
Sisäinen tunniste: 310926-0001
Ilmoituksen nimi: Pakett 2
Sisäinen tunniste: 310926-0002
2. Postupak
Postupak
Naslov: ePäeviku raamhange koolidele
Interna identifikacijska oznaka: 310926-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72320000 Usluge podatkovne baze
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakett 1
Interna identifikacijska oznaka: 310926-0001
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakett 2
Interna identifikacijska oznaka: 310926-0002
2. Procedura
Procedura
Titolo: ePäeviku raamhange koolidele
Identificativo interno: 310926-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72320000 Servizi di banche dati
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Pakett 1
Identificativo interno: 310926-0001
Lotto: LOT-0002
Titolo: Pakett 2
Identificativo interno: 310926-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 310926-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72320000 Duomenų bazės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Pakett 1
Vidaus identifikatorius: 310926-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Pakett 2
Vidaus identifikatorius: 310926-0002
Nosaukums: ePäeviku raamhange koolidele
Iekšējais identifikators: 310926-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72320000 Datu bāzu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pakett 1
Iekšējais identifikators: 310926-0001
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pakett 2
Iekšējais identifikators: 310926-0002
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: ePäeviku raamhange koolidele
Identifikatur intern: 310926-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72320000 Servizzi ta' database
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Pakett 1
Identifikatur intern: 310926-0001
Lott: LOT-0002
Titlu: Pakett 2
Identifikatur intern: 310926-0002
Interne identificatiecode: 310926-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Avatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72320000 Databasediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 310926-0001
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 310926-0002
Tytuł: ePäeviku raamhange koolidele
Wewnętrzny identyfikator: 310926-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72320000 Usługi bazy danych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakett 1
Wewnętrzny identyfikator: 310926-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakett 2
Wewnętrzny identyfikator: 310926-0002
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72320000 Serviços relacionados com bases de dados
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 310926-0000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Avatud hankemenetlus
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72320000 Servicii de baze de date
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 310926-0001
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 310926-0002
2. Postup
Postup
Názov: ePäeviku raamhange koolidele
Interný identifikátor: 310926-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Druh zmluvy: Služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Pakett 1
Interný identifikátor: 310926-0001
Časť: LOT-0002
Názov: Pakett 2
Interný identifikátor: 310926-0002
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 310926-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72320000 Databastjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 310926-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 310926-0002