426416-2026 - Състезателна процедура
Хърватия – Превозни средства за оказване на помощ – Vozila
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеVozila
ОписаниеGrupa 1 - nabava 6 kombi vozila za potrebe obavljanja aktivnosti na terenu za svako područno tijelo Grupa 2 - nabava dežurnog terenskog vozila za središnjicu za nepristupačne terene za obavljanje hitnih pregleda na terenu Grupa 3 - nabava dežurnog vozila za obavljanje hitnih pregleda potreba na terenu i sudjelovanje na sastancima stožera civilne zaštite
Вътрешен идентификатор08-26
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаOtvoreni postupak
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 34114100 Превозни средства за оказване на помощ
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеPutničko kombi vozilo
ОписаниеNabava 6 putničkih kombi vozila prema specifikacijama u prilogu
Вътрешен идентификатор08-26-1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеOsobno terensko vozilo
ОписаниеNabava 1 osobnog terenskog vozila prema specifikacijama u prilogu
Вътрешен идентификатор08-26-2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеOsobno karavan vozilo
ОписаниеNabava 1 osobnog karavan vozila prema specifikacijama u prilogu
Вътрешен идентификатор08-26-3
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34114100 Pohotovostní vozidla
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Země: Chorvatsko
Další informace: Vozila se isporučuju u sjedište naručitelja
Odhadovaná doba trvání
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34114100 Udrykningskøretøjer
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatien
Fornyelse
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Geschätzte Dauer
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34114100 Οχήματα εκτάκτου ανάγκης
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Κροατία
Εκτιμώμενη διάρκεια
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114100 Emergency vehicles
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Country: Croatia
Value
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34114100 Vehículos de emergencia
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
País: Croacia
Duración estimada
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34114100 Hälytysajoneuvot
Suorituspaikka
Maa: Kroatia
Uusiminen
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34114100 Véhicules de secours
Lieu d’exécution
Pays: Croatie
Durée estimée
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34114100 Interventna vozila
Mjesto izvršenja
Zemlja: Hrvatska
Očekivano trajanje
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34114100 Sürgősségi járművek
A teljesítés helye
Ország: Horvátország
Becsült időtartam
426416-2026 - Konkursas
Kroatija – Avarinės transporto priemonės – Vozila
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
PavadinimasVozila
Vidaus identifikatorius08-26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Pagrindiniai procedūros ypatumaiOtvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34114100 Avarinės transporto priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasPutničko kombi vozilo
Vidaus identifikatorius08-26-1
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasOsobno terensko vozilo
Vidaus identifikatorius08-26-2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasOsobno karavan vozilo
Vidaus identifikatorius08-26-3
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114100 Hulpdienstvoertuigen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatië
Verlenging
426416-2026 - Procedura konkurencyjna
Chorwacja – Pojazdy pogotowia – Vozila
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułVozila
Wewnętrzny identyfikator08-26
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Główne aspekty proceduryOtvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114100 Pojazdy pogotowia
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułPutničko kombi vozilo
Wewnętrzny identyfikator08-26-1
Część zamówieniaLOT-0002
TytułOsobno terensko vozilo
Wewnętrzny identyfikator08-26-2
Część zamówieniaLOT-0003
TytułOsobno karavan vozilo
Wewnętrzny identyfikator08-26-3
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34114100 Veículos de emergência
Local de execução
País: Croácia
Duração estimada
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34114100 Vehicule de urgenţă
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Țara: Croaţia
Durata estimată
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34114100 Núdzové/pohotovostné vozidlá
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Krajina: Chorvátsko
Predpokladané trvanie
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34114100 Intervencijska vozila
Kraj izvajanja
Država: Hrvaška
Predvideno trajanje
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
Leveransplats
Del av land (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Förlängning