2. Процедура
Процедура
Заглавие: Laminární boxy pro přípravu sterilních léčivých přípravků včetně zajištění záručních a pozáručních činností
Описание: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 ks laminárních boxů pro přípravu sterilních léčivých přípravků včetně příslušenství a zajištění záručních činností pro Nemocniční lékárnu zadavatele. Součástí předmětu plnění je dále zajištění pozáručních činností na dobu neurčitou, na základě kupní a servisní smlouvy, za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci a demontáž a zpětný odběr obnovovaného vybavení (2 ks laminárních boxů) zadavatele, a to na základě smlouvy o dílo na demontáž a zpětný odběr, za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci.
Вътрешен идентификатор: 95/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
Допълнителна класификация (cpv): 50400000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si dále v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost po vybraném dodavateli požadovat, kdykoliv v průběhu pěti (5) let od nabytí účinnosti kupní a servisní smlouvy, dodávky dalšího zboží, tj. laminárních boxů vč. příslušenství a dále také zajištění pozáručních činností, jež jsou předmětem plnění, a to nad rámec kusů a množství definovaném zadavatelem v zadávacích podmínkách, a to v souladu s podmínkami uvedenými v kupní a servisní smlouvě na dodávku zboží. Předmětná vyhrazená změna závazku může být využita zadavatelem s ohledem na jeho provozní a ekonomické potřeby. Zadavatel předpokládá využití této vyhrazené změny závazku pro maximálně: - 4 ks laminárních boxů vč. příslušenství, jež jdou nad rámec kusů definovaných zadavatelem jako součást dodávky předmětu plnění, v maximální hodnotě: 960.000,- Kč bez DPH, - a pro zajištění pozáručních činností v maximální hodnotě 1.920.000,-- Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota této vyhrazené změny závazku činí 2.880.000,- Kč bez DPH.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 95/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
Další klasifikace (cpv): 50400000 Opravy a údržba zdravotnických a přesných přístrojů
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 95/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
426429-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά) – Laminární boxy pro přípravu sterilních léčivých přípravků včetně zajištění záručních a pozáručních činností
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό95/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50400000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού και εξοπλισμού ακριβείας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 95/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 95/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Clasificación adicional (cpv): 50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 95/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
Lisäluokitus (cpv): 50400000 Lääketieteellisten laitteiden ja tarkkuuslaitteiden korjaus ja huolto
5. Osa
Osa: LOT-0001
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 95/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
Nomenclature complémentaire (cpv): 50400000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical et de matériel de précision
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 95/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 95/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
Dodatna klasifikacija (cpv): 50400000 Usluge popravaka i održavanja medicinske i precizne opreme
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 95/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri)
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50400000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche e di precisione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
426429-2026 - Konkursas
Čekija – Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius) – Laminární boxy pro přípravu sterilních léčivých přípravků včetně zajištění záručních a pozáručních činností
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius95/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50400000 Medicinos ir precizinės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Iekšējais identifikators: 95/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
Papildu klasifikācija (cpv): 50400000 Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
426429-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet) – Laminární boxy pro přípravu sterilních léčivých přípravků včetně zajištění záručních a pozáručních činností
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern95/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50400000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku u ta’ preċiżjoni
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Wewnętrzny identyfikator: 95/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50400000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
426429-2026 - Concurso
Chéquia – Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos) – Laminární boxy pro přípravu sterilních léčivých přípravků včetně zajištění záručních a pozáručních činností
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno95/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos)
Classificação adicional (cpv): 50400000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico e de precisão
LoteLOT-0001
Opções
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 95/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
Clasificare suplimentară (cpv): 50400000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 95/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
Dodatna klasifikacija (cpv): 50400000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
426429-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Laminární boxy pro přípravu sterilních léčivých přípravků včetně zajištění záručních a pozáručních činností
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare95/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner