2. Процедура
Процедура
Заглавие: Tulostus- ja postituspalveluiden hankinta
Описание: Hankinnan kohteena on kokonaisvaltainen postipalvelu, joka kattaa kirjeiden, päätösten ja laskujen kirjeaineiston vastaanoton sähköisessä muodossa, tulostuksen, kuorituksen, jakelun sekä lomakepohjien hallinnan ja säilytyksen.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 64000000 Услуги на пощата и далекосъобщенията
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 2026-050267-LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 64000000 Poštovní a telekomunikační služby
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 2026-050267-LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 64000000 Post- og telekommunikationstjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 2026-050267-LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64000000 Post- und Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-050267-LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 64000000 Υπηρεσίες ταχυδρομείων και τηλεπικοινωνιών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-050267-LOT-0001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64000000 Postal and telecommunications services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 2026-050267-LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 64000000 Posti- ja telekommunikatsiooniteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 2026-050267-LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 64000000 Posti- ja televiestintäpalvelut
Sisäinen tunniste: 2026-050267-LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 64000000 Services des postes et télécommunications
Identifiant interne: 2026-050267-LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 2026-050267-LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 64000000 Poštanske i telekomunikacijske usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 2026-050267-LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 64000000 Postai és távközlési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 2026-050267-LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 64000000 Servizi di poste e telecomunicazioni
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 2026-050267-LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64000000 Pasta un telekomunikāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 2026-050267-LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 64000000 Servizzi tal-posta u tat-telekomunikazzjonijiet
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 2026-050267-LOT-0001
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 64000000 Usługi pocztowe i telekomunikacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 2026-050267-LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 64000000 Serviços postais e de telecomunicações
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 64000000 Servicii poştale şi de telecomunicaţii
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 64000000 Poštové a telekomunikačné služby
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 64000000 Poštne in telekomunikacijske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 2026-050267-LOT-0001