2. Процедура
Процедура
Заглавие: Gestió i programa de dinamització sociocultural del Centre Cívic Parc Sandaru, del Centre Cívic Sant Martí i del Centre Cívic del Besòs i el Maresme, amb mesures de contractació pública sostenible
Описание: Gestió i programa de dinamització sociocultural del Centre Cívic Parc Sandaru, del Centre Cívic Sant Martí i del Centre Cívic del Besòs i el Maresme, amb mesures de contractació pública sostenible
Предишно обявление: 80078-2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: PCAP
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 92000000 Услуги в областта на културата, спорта и развлеченията
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Lot 1: Centre Cívic Parc Sandaru
Описание: Lot 1: Centre Cívic Parc Sandaru
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Описание: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lot 3: Centre Cívic del Besòs i el Maresme
Описание: Lot 3: Centre Cívic del Besòs i el Maresme
2. Řízení
Řízení
Předchozí oznámení: 80078-2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: PCAP
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 92000000 Rekreační, kulturní a sportovní služby
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Lot 1: Centre Cívic Parc Sandaru
Popis: Lot 1: Centre Cívic Parc Sandaru
Část: LOT-0002
Název: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Popis: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Část: LOT-0003
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse: 80078-2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: PCAP
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 92000000 Forlystelser, kultur og sport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Lot 1: Centre Cívic Parc Sandaru
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Delkontrakt: LOT-0003
Previous notice: 80078-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: PCAP
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92000000 Recreational, cultural and sporting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Lot 1: Centre Cívic Parc Sandaru
Lot: LOT-0002
Title: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Lot: LOT-0003
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 80078-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: PCAP
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 92000000 Servicios de esparcimiento, culturales y deportivos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Título: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Lote: LOT-0003
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus: 80078-2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: PCAP
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 92000000 Virkistys-, kulttuuri- ja urheilupalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Kuvaus: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Osa: LOT-0003
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 80078-2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: PCAP
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 92000000 Services récréatifs, culturels et sportifs
Titre: Lot 1: Centre Cívic Parc Sandaru
Titre: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 80078-2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: PCAP
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Luchtóg: LOT-0003
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 80078-2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: PCAP
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 92000000 Usluge u području rekreacije, kulture i sporta
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opis: Lot 1: Centre Cívic Parc Sandaru
Grupa: LOT-0002
Naslov: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Opis: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Grupa: LOT-0003
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény: 80078-2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: PCAP
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 92000000 Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Lot 1: Centre Cívic Parc Sandaru
Rész: LOT-0002
Cím: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Leírás: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Rész: LOT-0003
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 80078-2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: PCAP
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 92000000 Servizi ricreativi, culturali e sportivi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Titolo: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Lotto: LOT-0003
2. Procedūra
Procedūra
Iepriekšējs paziņojums: 80078-2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: PCAP
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 92000000 Atpūtas, kultūras un sporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti: 80078-2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: PCAP
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 92000000 Servizzi rekreazzjonali, kulturali u sportivi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Lot 1: Centre Cívic Parc Sandaru
Lott: LOT-0002
Titlu: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Lott: LOT-0003
Eerdere aankondiging: 80078-2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: PCAP
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92000000 Cultuur-, sport- en recreatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Poprzednie ogłoszenie: 80078-2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: PCAP
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 92000000 Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Lot 1: Centre Cívic Parc Sandaru
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Część zamówienia: LOT-0003
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 80078-2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: PCAP
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 92000000 Serviços recreativos, culturais e desportivos
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 80078-2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: PCAP
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 92000000 Rekreačné, kultúrne a športové služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Lot 1: Centre Cívic Parc Sandaru
Časť: LOT-0002
Názov: Lot 2: Centre Cívic Sant Martí
Časť: LOT-0003
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 80078-2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: PCAP
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 92000000 Storitve na področju rekreacije, kulture in športa
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
2. Förfarande
Förfarande
Föregående meddelande: 80078-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: PCAP
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003