Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45233294 Работи по поставяне на пътна сигнализация
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Държава: Хърватия
Допълнителна информация: Autocesta A1 Zagreb - Split -Dubrovnik
Стойност
426449-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Installation von Straßenverkehrssignalen – Unapređenje promjenjive prometne signalizacije i periferne opreme - X4ITS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUnapređenje promjenjive prometne signalizacije i periferne opreme - X4ITS
BeschreibungUnapređenje promjenjive prometne signalizacije i periferne opreme - X4ITS
Interne Kennung1-750-2026-359
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtvoreni postupak
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233294 Installation von Straßenverkehrssignalen
5. Los
LosLOT-0000
426449-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό1-750-2026-359
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίαςOtvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233294 Εγκατάσταση οδικών σημάτων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233294 Tiemerkkien ja -opasteiden asennustyöt
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Maa: Kroatia
Arvo
426449-2026 - Mise en concurrence
Croatie – Installation de signalisation routière – Unapređenje promjenjive prometne signalizacije i periferne opreme - X4ITS
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Travaux
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne1-750-2026-359
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureOtvoreni postupak
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45233294 Installation de signalisation routière
5. Lot
LotLOT-0000
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233294 Postavljanje cestovne prometne signalizacije
Mjesto izvršenja
Zemlja: Hrvatska
Vrijednost
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233294 Közúti jelzések szerelése
A teljesítés helye
Ország: Horvátország
Érték
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233294 Šviesoforų montavimas
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Šalis: Kroatija
Vertė
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233294 Plaatsen van wegsignalisatie
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatië
Waarde
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233294 Instalowanie sygnalizacji drogowej
Miejsce realizacji
Kraj: Chorwacja
Wartość
426449-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Obras
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno1-750-2026-359
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Principais características do processoOtvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45233294 Instalação de sinalização rodoviária
5. Lote
LoteLOT-0000
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233294 Postavljanje cestnoprometne signalizacije
Kraj izvajanja
Država: Hrvaška
Vrednost