See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Informācijas tehnoloģiju aprīkojuma iegāde un piegāde Ventspils valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādei “Ventspils 6.vidusskola
Описание: „Informācijas tehnoloģiju aprīkojuma iegāde un piegāde Ventspils valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādei “Ventspils 6.vidusskola"
Вътрешен идентификатор: VDC2026/21
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Skārienjūtīgo ekrānu piegāde
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Portatīvo datoru, stacionāro datoru un monitoru piegāde
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Planšetdatoru piegāde
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Laminatora piegāde
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Dokumentu kameras piegāde
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Daudzfunkcionāla A3 formāta krāsainās drukas iekārtas piegāde
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Uzglabāšanas un uzlādes skapja planšetdatoram piegāde
2. Procedure
Procedure
Intern ID: VDC2026/21
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Skārienjūtīgo ekrānu piegāde
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Planšetdatoru piegāde
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Laminatora piegāde
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Dokumentu kameras piegāde
Delkontrakt: LOT-0006
Delkontrakt: LOT-0007
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: VDC2026/21
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Skārienjūtīgo ekrānu piegāde
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Planšetdatoru piegāde
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Laminatora piegāde
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Dokumentu kameras piegāde
Παρτίδα: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0007
426482-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoVDC2026/21
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloSkārienjūtīgo ekrānu piegāde
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
TítuloPlanšetdatoru piegāde
LoteLOT-0004
TítuloLaminatora piegāde
LoteLOT-0005
TítuloDokumentu kameras piegāde
LoteLOT-0006
LoteLOT-0007
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: VDC2026/21
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Skārienjūtīgo ekrānu piegāde
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Planšetdatoru piegāde
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Laminatora piegāde
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Dokumentu kameras piegāde
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: VDC2026/21
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Skārienjūtīgo ekrānu piegāde
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Planšetdatoru piegāde
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Laminatora piegāde
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Dokumentu kameras piegāde
Luchtóg: LOT-0006
Luchtóg: LOT-0007
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: VDC2026/21
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Skārienjūtīgo ekrānu piegāde
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Naslov: Planšetdatoru piegāde
Grupa: LOT-0004
Naslov: Laminatora piegāde
Grupa: LOT-0005
Naslov: Dokumentu kameras piegāde
Grupa: LOT-0006
Grupa: LOT-0007
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: VDC2026/21
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Skārienjūtīgo ekrānu piegāde
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Cím: Planšetdatoru piegāde
Rész: LOT-0004
Cím: Laminatora piegāde
Rész: LOT-0005
Cím: Dokumentu kameras piegāde
Rész: LOT-0006
Rész: LOT-0007
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: VDC2026/21
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Skārienjūtīgo ekrānu piegāde
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Titolo: Planšetdatoru piegāde
Lotto: LOT-0004
Titolo: Laminatora piegāde
Lotto: LOT-0005
Titolo: Dokumentu kameras piegāde
Lotto: LOT-0006
Lotto: LOT-0007
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VDC2026/21
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Planšetdatoru piegāde
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Laminatora piegāde
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Dokumentu kameras piegāde
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: VDC2026/21
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Lote: LOT-0001
Título: Skārienjūtīgo ekrānu piegāde
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Título: Planšetdatoru piegāde
Lote: LOT-0004
Título: Laminatora piegāde
Lote: LOT-0005
Título: Dokumentu kameras piegāde
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: VDC2026/21
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titlu: Skārienjūtīgo ekrānu piegāde
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Titlu: Planšetdatoru piegāde
Lot: LOT-0004
Titlu: Laminatora piegāde
Lot: LOT-0005
Titlu: Dokumentu kameras piegāde
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: VDC2026/21
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Skārienjūtīgo ekrānu piegāde
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Názov: Planšetdatoru piegāde
Časť: LOT-0004
Názov: Laminatora piegāde
Časť: LOT-0005
Názov: Dokumentu kameras piegāde
Časť: LOT-0006
Časť: LOT-0007
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: VDC2026/21
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: VDC2026/21
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007