426532-2026 - Състезателна процедура
Полша – Електрическа, топлинна, слънчева и ядрена енергия – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавиеzakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych nieposiadających samodzielności finansowej, mających swoje siedziby w miejscowościach: Toruń, Białystok, Winna Góra (k. Środy Wlkp.), Sośnicowice (k. Gliwic). Niniejsze postępowanie nie obejmuje usługi dystrybucji energii elektrycznej. Zamawiający oszacował zużycie energii elektrycznej na cele obiektów wyszczególnionych w załączniku nr 1, w okresie 12 m-cy, począwszy od 1 stycznia 2027 r. w wymienionych w zał. nr 1 taryfach. Jest to wartość: 1 530 639 kWh (całodobowa), która uwzględnia aktualne orientacyjne potrzeby Zamawiającego. Pozostałe szczegółowe dane dotyczące przedmiotu zamóienia znajdują się w dokumentacji zamówienia (SWZ) dostępnych pod adresem: https://ior-pib.ezamawiajacy.pl/pn/ior-pib/demand/296147/notice/public/details
Вътрешен идентификаторIORPIB/ZP/D/En.elektr./2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаPełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia opublikowanej na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://ior-pib.ezamawiajacy.pl/pn/ior-pib/demand/296147/notice/public/details
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 09300000 Електрическа, топлинна, слънчева и ядрена енергия
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Количество1 530 639
Варианти
Описание на опциитеZamawiający będzie dokonywał zakupu energii elektrycznej zgodnie z rzeczywistymi potrzebami i wskazaniami układów pomiarowych, co oznacza, że nie gwarantuje zużycia energii elektrycznej w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia finansowe bądź prawne. Łączna ilość dostarczanej energii elektrycznej w ramach niniejszej umowy, może być mniejsza niż 1 530 639 kWh jednakże nie mniejsza niż 50 % wartości przedmiotu umowy.
426532-2026 - Zadávání
Polsko – Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorIORPIB/ZP/D/En.elektr./2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09300000 Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie
5. Část
ČástLOT-0001
Množství1 530 639
Možnosti
426532-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Elektricitet, opvarmning, solenergi, nuklear energi – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDIORPIB/ZP/D/En.elektr./2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 09300000 Elektricitet, opvarmning, solenergi, nuklear energi
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Mængde1 530 639
Valgmuligheder
426532-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungIORPIB/ZP/D/En.elektr./2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 530 639
Optionen
426532-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Ηλεκτρική, θερμαντική, ηλιακή και πυρηνική ενέργεια – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόIORPIB/ZP/D/En.elektr./2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09300000 Ηλεκτρική, θερμαντική, ηλιακή και πυρηνική ενέργεια
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Ποσότητα1 530 639
Επιλογές
426532-2026 - Licitación
Polonia – Electricidad, calefacción, energías solar y nuclear – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoIORPIB/ZP/D/En.elektr./2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 09300000 Electricidad, calefacción, energías solar y nuclear
5. Lote
LoteLOT-0001
Cantidad1 530 639
Opciones
426532-2026 - Hange
Poola – Elekter, küte, päikese- ja tuumaenergia – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 09300000 Elekter, küte, päikese- ja tuumaenergia
5. Osa
OsaLOT-0001
Kogus1 530 639
Täiendavad hankevõimalused
426532-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09300000 Sähkö-, lämpö-, aurinko- ja ydinenergia
Määrä1 530 639
Optiot
426532-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Electricity, heating, solar and nuclear energy – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachIORPIB/ZP/D/En.elektr./2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Cainníocht1 530 639
Roghanna
426532-2026 - Nadmetanje
Poljska – Električna energija, grijanje, sunčeva i nuklearna energija – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaIORPIB/ZP/D/En.elektr./2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 09300000 Električna energija, grijanje, sunčeva i nuklearna energija
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Količina1 530 639
Opcije
426532-2026 - Konkurss
Polija – Elektrība, siltumapgāde, saules enerģija un kodolenerģija – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsIORPIB/ZP/D/En.elektr./2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09300000 Elektrība, siltumapgāde, saules enerģija un kodolenerģija
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Daudzums1 530 639
Iespējas
426532-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internIORPIB/ZP/D/En.elektr./2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09300000 Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari
5. Lott
LottLOT-0001
Kwantità1 530 639
Għażliet
426532-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeIORPIB/ZP/D/En.elektr./2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Hoeveelheid1 530 639
Opties
426532-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorIORPIB/ZP/D/En.elektr./2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Ilość1 530 639
Opcje
426532-2026 - Concurso
Polónia – Electricidade, aquecimento, energia solar e nuclear – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 09300000 Electricidade, aquecimento, energia solar e nuclear
Quantidade1 530 639
Opções
426532-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Electricitate, încălzire, energie solară şi nucleară – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 09300000 Electricitate, încălzire, energie solară şi nucleară
5. Lot
LotLOT-0001
Cantitate1 530 639
Opțiuni
426532-2026 - Súťaž
Poľsko – Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09300000 Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia
5. Časť
ČasťLOT-0001
Množstvo1 530 639
426532-2026 - Javni razpis
Poljska – Elektrika, ogrevanje, sončna in jedrska energija – zakup energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Ochrony Roślin - PIB w Poznaniu i jego jednostek terenowych
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09300000 Elektrika, ogrevanje, sončna in jedrska energija
5. Sklop
SklopLOT-0001
426532-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareIORPIB/ZP/D/En.elektr./2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Mängd1 530 639
Optioner