2. Процедура
Процедура
Заглавие: Remont budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Henryka Pobożnego 20 we Wrocławiu
Описание: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.: 1) remont klatki schodowej, 2) remont elewacji frontowej z odtworzeniem detali architektonicznych, 3) ocieplenie elewacji tylnej oraz elewacji oficyny, 4) remont stropów wraz z ich wzmocnieniem oraz wykonaniem zabezpieczeń przeciw pożarowych, 5) remont i naprawa istniejących elementów konstrukcyjnych takich jak ściany i nadproża istniejące, 6) ocieplenie stropu nad ostatnią kondygnacją, 7) ocieplenie ścian strychowych, 8) wymiana zużytej stolarki okiennej i drzwiowej oraz renowacja stolarki oryginalnej, 9) remont piwnic z wykonaniem izolacji przeciwwilgociowych pionowych i poziomych, 10) remont więźby dachowej (wymiana wszystkich elementów konstrukcyjnych) i pokrycia dachowego wraz z przemurowaniem kominów i wykonaniem obróbek blacharskich, 11) wydzielenie i przystosowanie pomieszczenia na potrzeby węzła cieplnego, 12) remont budynku oficyny, 13) remont lokali usługowych, 14) zmiana struktury istniejących lokali mieszkalnych w tym wydzielenie pomieszczeń sanitarnych, 15) zapewnienie prawidłowej wentylacji w budynku, 16) remont przewodów kominowych, 17) budowa szybu windowego wraz z montażem dźwigu osobowego przystosowanego dla osób niepełnosprawnych, 18) demontaż instalacji gazowej, 19) montaż instalacji zimnej wody, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji, 20) montaż instalacji kanalizacji sanitarnej, 21) montaż instalacji centralnego ogrzewania zasilanej z węzła cieplnego, 22) montaż instalacji elektrycznych obejmujący m.in.: a) rozdział energii w budynku - trasy WLZ, przeciwpożarowy wyłącznik prądu, rozdzielnicę główną budynku, tablicę administracyjną wraz z opomiarowaniem energii elektrycznej, tablicę licznikową części usługowej i mieszkalnej budynku, b) instalację oświetlenia ogólnego i awaryjnego, c) instalacje elektryczne wewnętrzne, d) instalację ochrony przeciwporażeniowej, e) instalację połączeń wyrównawczych miejscowych i głównych, f) instalację telekomunikacyjną budynku, g) instalację domofonową, h) instalację antenową RTV, i) instalację oddymiania klatki schodowej, j) instalację odgromową i uziom budynku. 23) wykonanie, dostarczenie i montaż „tablicy informacyjnej dla mieszkańców" – w terminie 7 dni od dnia przejęcia placu budowy od Zamawiającego, zgodnie z instrukcją dla Wykonawców „Zasady oznakowania inwestycji w zakresie informacji dla mieszkańców”.
Вътрешен идентификатор: ZZK - NZ/241/3400/53/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45453000 Строителни работи по възстановяване и възобновяване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZZK - NZ/241/3400/53/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45453000 Opravy a modernizace budov
5. Část
Část: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/53/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZZK - NZ/241/3400/53/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45453000 Overhaul and refurbishment work
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZZK - NZ/241/3400/53/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45453000 Trabajos de revisión y reacondicionamiento
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZZK - NZ/241/3400/53/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45453000 Tarkastus- ja kunnostustyöt
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZZK - NZ/241/3400/53/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45453000 Nagyjavítás és felújítás
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45453000 Lavori di riparazione e ripristino
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZZK - NZ/241/3400/53/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45453000 Kapitalinio remonto ir atnaujinimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ZZK - NZ/241/3400/53/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45453000 Roboty remontowe i renowacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45453000 Obras de revisão e recuperação
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZZK - NZ/241/3400/53/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45453000 Lucrări de reparaţii generale şi de renovare
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45453000 Generálne opravy a renovačné práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZZK - NZ/241/3400/53/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45453000 Reparation och renovering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001