See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sociālo mājokļu atjaunošanas būvdarbi Tukuma novadā
Описание: Sociālo mājokļu atjaunošanas būvdarbi Tukuma novadā
Вътрешен идентификатор: TNP2026/55/ERAF
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45454100 Строителни работи по реставрация
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи, 45453100 Строителни работи по възстановяване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Sociālo dzīvokļu atjaunošanas būvdarbi Džūkstes pagastā un Jaunpils pagastā, Tukuma novadā
Варианти:
Описание на опциите: Saskaņā ar līgumu
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Sociālo dzīvokļu atjaunošanas būvdarbi Pūres pagastā un Zentenes pagastā, Tukuma novadā
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Sociālo dzīvokļu atjaunošanas būvdarbi Slampes pagastā, Tukuma novadā
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Sociālo dzīvokļu atjaunošanas būvdarbi Lapmežciema pagastā, Tukuma novadā
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: TNP2026/55/ERAF
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45454100 Rekonstrukce budov
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce, 45453100 Modernizace budov
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Saskaņā ar līgumu
Část: LOT-0002
Část: LOT-0003
Část: LOT-0004
2. Procedure
Procedure
Intern ID: TNP2026/55/ERAF
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45454100 Restaurering
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45453100 Istandsættelsesarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Saskaņā ar līgumu
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0004
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: TNP2026/55/ERAF
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45454100 Εργασίες ανακαίνισης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45453100 Εργασίες αποκατάστασης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Saskaņā ar līgumu
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Internal identifier: TNP2026/55/ERAF
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45454100 Restoration work
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45453100 Refurbishment work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Saskaņā ar līgumu
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: TNP2026/55/ERAF
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45454100 Trabajos de restauración
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción, 45453100 Trabajos de reacondicionamiento
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: Saskaņā ar līgumu
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: TNP2026/55/ERAF
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45454100 Restaureerimistööd
Täiendav liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd, 45453100 Renoveerimistööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Saskaņā ar līgumu
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: TNP2026/55/ERAF
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45454100 Travaux de réfection
Nomenclature complémentaire (cpv): 45000000 Travaux de construction, 45453100 Travaux de remise en état
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: TNP2026/55/ERAF
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45454100 Radovi na obnovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi, 45453100 Sanacijski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
Opis opcija: Saskaņā ar līgumu
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: TNP2026/55/ERAF
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45454100 Lavori di restauro
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45000000 Lavori di costruzione, 45453100 Lavori di riparazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Saskaņā ar līgumu
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
Interne identificatiecode: TNP2026/55/ERAF
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45454100 Restauratiewerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45453100 Opknapwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: Saskaņā ar līgumu
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45454100 Obras de restauro
Classificação adicional (cpv): 45000000 Construção, 45453100 Obras de recuperação
Opções:
Descrição das opções: Saskaņā ar līgumu
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: TNP2026/55/ERAF
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45454100 Lucrări de restaurare
Clasificare suplimentară (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii, 45453100 Lucrări de renovare
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Saskaņā ar līgumu
426563-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Práce
2. Postup
Postup
Interný identifikátorTNP2026/55/ERAF
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45454100 Reštaurovanie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce, 45453100 Renovačné práce
5. Časť
ČasťLOT-0001
Možnosti
Popis možnostíSaskaņā ar līgumu
ČasťLOT-0002
ČasťLOT-0003
ČasťLOT-0004
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: TNP2026/55/ERAF
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45454100 Restavratorska dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela, 45453100 Sanacijska dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Opis možnosti: Saskaņā ar līgumu
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: TNP2026/55/ERAF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45454100 Restaureringsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45453100 Renoveringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Saskaņā ar līgumu
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004