See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usluge osiguranja
Описание: Predmet nabave su usluge osiguranja za potrebe ENERGO d.o.o. za razdoblje od 4 godine. Detaljan opis predmeta nabave, odnosno opseg usluga definirani su u Tehničkoj specifikaciji i Troškovniku, a nalaze se u privitku ove dokumentacije o nabavi.
Вътрешен идентификатор: 600-42-26/01
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 66510000 Застрахователни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 66510000 Pojištění
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Primorsko-goranska županija (HR031)
Země: Chorvatsko
Další informace: Republika Hrvatska
Odhadovaná doba trvání
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Usluge osiguranja
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 600-42-26/01
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66510000 Υπηρεσίες ασφάλισης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Usluge osiguranja
Identificador interno: 600-42-26/01
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66510000 Servicios de seguros
5. Lote
Lote: LOT-0000
426606-2026 - Hange
Horvaatia – Kindlustusteenused – Usluge osiguranja
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriUsluge osiguranja
Sisemine tunnus600-42-26/01
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Menetluskorra kirjeldusOtvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 66510000 Kindlustusteenused
5. Osa
OsaLOT-0000
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Usluge osiguranja
Sisäinen tunniste: 600-42-26/01
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66510000 Vakuutuspalvelut
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Titre: Usluge osiguranja
Identifiant interne: 600-42-26/01
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66510000 Services d'assurance
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Usluge osiguranja
Aitheantóir inmheánach: 600-42-26/01
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 66510000 Insurance services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Usluge osiguranja
Belső azonosító: 600-42-26/01
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 66510000 Biztosítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: Usluge osiguranja
Identificativo interno: 600-42-26/01
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 66510000 Servizi assicurativi
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Usluge osiguranja
Vidaus identifikatorius: 600-42-26/01
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 66510000 Draudimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Nosaukums: Usluge osiguranja
Iekšējais identifikators: 600-42-26/01
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Usluge osiguranja
Identifikatur intern: 600-42-26/01
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66510000 Servizzi ta' assigurazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: Usluge osiguranja
Interne identificatiecode: 600-42-26/01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Tytuł: Usluge osiguranja
Wewnętrzny identyfikator: 600-42-26/01
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 66510000 Serviços de seguros
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 600-42-26/01
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 66510000 Servicii de asigurare
2. Postopek
Postopek
Naslov: Usluge osiguranja
Notranji identifikator: 600-42-26/01
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66510000 Zavarovalniške storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 600-42-26/01
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000