426607-2026 - Състезателна процедура
Полша – Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Описание1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń w podziale na części zamówienia, zwane dalej Pakietami: Pakiet 1 - Dostawa czytnika mikropłytek z wyposażeniem (1 szt.); Pakiet 2 - Dostawa chłodziarko-zamrażarki farmaceutycznej (1 szt.); Pakiet 3 - Dostawa inkubatora CO2 (1 szt.); Pakiet 4 - Dostawa łaźni wodnej (3 szt.). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, stanowiących odpowiednio dla Pakietu 1 - 4 - Załączniki nr 2.1 - 2.4 do SWZ.
Вътрешен идентификаторAEZ/S-112/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедурата1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy. 2. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 4. Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją Warunków Zamówienia. 5. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl/pn/wum/demand/296716/notice/public/details, określa Rozdział XVII SWZ. 6. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „e­zamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 7. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2) wobec których nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str. 1 ze zm.). 8. Zamawiający odrzuci ofertę, w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 226 ust. 1 ustawy. 9. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a), wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 10. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c), który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia potwierdzającego brak podstaw wykluczenia, o którym mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 11. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ, Wykonawca zobowiązany jest złożyć: 1) informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy; b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne­ sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j Dz. U. z 2024 r. poz. 594), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ; 3) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w: a) oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy; art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne; art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji; art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy; art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2024 poz. 507). b) oświadczeniu, o którym mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str. 1 ze zm.). Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ 4) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji. 5). Pozostałe informacje znajdują się w Rozdziale X i XIV SWZ. 12. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 13. Termin związania ofertą do dnia 21.10.2026 r. 14. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеPakiet 1 - Dostawa czytnika mikropłytek z wyposażeniem (1 szt.)
ОписаниеSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący Załączniki nr 2.1 do SWZ
Вътрешен идентификаторPakiet 1
Количество1 брой
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеPakiet 2 - Dostawa chłodziarko-zamrażarki farmaceutycznej (1 szt.),
ОписаниеSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący Załączniki nr 2.2 do SWZ
Вътрешен идентификаторPakiet 2
Количество2 броя
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеPakiet 3 - Dostawa inkubatora CO2 (1 szt.)
ОписаниеSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący Załączniki nr 2.3 do SWZ
Вътрешен идентификаторPakiet 3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеPakiet 4 - Dostawa łaźni wodnej (3 szt.)
ОписаниеSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący Załączniki nr 2.4 do SWZ
Вътрешен идентификаторPakiet 4
Количество3 броя
426607-2026 - Zadávání
Polsko – Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorAEZ/S-112/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorPakiet 1
Množství1 kus
ČástLOT-0002
Interní identifikátorPakiet 2
Množství2 kusy
ČástLOT-0003
Interní identifikátorPakiet 3
ČástLOT-0004
Interní identifikátorPakiet 4
Množství3 kusy
426607-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόAEZ/S-112/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 1
Ποσότητα1 τεμάχιο
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 2
Ποσότητα2 τεμάχια
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 3
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 4
Ποσότητα3 τεμάχια
426607-2026 - Competition
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierAEZ/S-112/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierPakiet 1
Quantity1 piece
LotLOT-0002
Internal identifierPakiet 2
Quantity2 pieces
LotLOT-0003
Internal identifierPakiet 3
LotLOT-0004
Internal identifierPakiet 4
Quantity3 pieces
426607-2026 - Licitación
Polonia – Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoAEZ/S-112/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoPakiet 1
Cantidad1 pieza
LoteLOT-0002
Identificador internoPakiet 2
Cantidad2 piezas
LoteLOT-0003
Identificador internoPakiet 3
LoteLOT-0004
Identificador internoPakiet 4
Cantidad3 piezas
426607-2026 - Kilpailu
Puola – Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteAEZ/S-112/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnistePakiet 1
Määrä1 kappale
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnistePakiet 2
Määrä2 kappaletta
OsaLOT-0003
Sisäinen tunnistePakiet 3
OsaLOT-0004
Sisäinen tunnistePakiet 4
Määrä3 kappaletta
426607-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneAEZ/S-112/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy. 2. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 4. Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją Warunków Zamówienia. 5. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl/pn/wum/demand/296716/notice/public/details, określa Rozdział XVII SWZ. 6. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „e­zamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 7. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2) wobec których nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str. 1 ze zm.). 8. Zamawiający odrzuci ofertę, w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 226 ust. 1 ustawy. 9. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a), wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 10. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c), który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia potwierdzającego brak podstaw wykluczenia, o którym mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 11. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ, Wykonawca zobowiązany jest złożyć: 1) informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy; b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne­ sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j Dz. U. z 2024 r. poz. 594), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ; 3) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w: a) oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy; art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne; art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji; art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy; art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2024 poz. 507). b) oświadczeniu, o którym mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str. 1 ze zm.). Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ 4) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji. 5). Pozostałe informacje znajdują się w Rozdziale X i XIV SWZ. 12. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 13. Termin związania ofertą do dnia 21.10.2026 r. 14. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
Identifiant internePakiet 1
Quantité1 pièce
Identifiant internePakiet 2
Quantité2 pièces
Identifiant internePakiet 3
Identifiant internePakiet 4
Quantité3 pièces
426607-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachAEZ/S-112/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachPakiet 1
Cainníocht1 píosa
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachPakiet 2
Cainníocht2 píosa
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánachPakiet 3
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánachPakiet 4
Cainníocht3 píosa
426607-2026 - Nadmetanje
Poljska – Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaAEZ/S-112/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaPakiet 1
Količina1 komad
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaPakiet 2
Količina2 komadi
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznakaPakiet 3
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznakaPakiet 4
Količina3 komadi
426607-2026 - Verseny
Lengyelország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóAEZ/S-112/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóPakiet 1
Mennyiség1 darab
RészLOT-0002
Belső azonosítóPakiet 2
Mennyiség2 darab
RészLOT-0003
Belső azonosítóPakiet 3
RészLOT-0004
Belső azonosítóPakiet 4
Mennyiség3 darab
426607-2026 - Gara
Polonia – Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoAEZ/S-112/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri)
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoPakiet 1
Quantità1 pezzo
LottoLOT-0002
Identificativo internoPakiet 2
Quantità2 pezzi
LottoLOT-0003
Identificativo internoPakiet 3
LottoLOT-0004
Identificativo internoPakiet 4
Quantità3 pezzi
426607-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internAEZ/S-112/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internPakiet 1
Kwantità1 biċċa
LottLOT-0002
Identifikatur internPakiet 2
Kwantità2 bċejjeċ
LottLOT-0003
Identifikatur internPakiet 3
LottLOT-0004
Identifikatur internPakiet 4
Kwantità3 bċejjeċ
426607-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorAEZ/S-112/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 1
Ilość1 sztuka
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 2
Ilość2 sztuki
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 3
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 4
Ilość3 sztuki
426607-2026 - Concurso
Polónia – Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos)
Quantidade1 artigo
Quantidade2 artigos
Quantidade3 artigos
426607-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internAEZ/S-112/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
Identificator internPakiet 1
Cantitate1 unitate
Identificator internPakiet 2
Cantitate2 unități
Identificator internPakiet 3
Identificator internPakiet 4
Cantitate3 unități
426607-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareAEZ/S-112/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarePakiet 1
Mängd1 stycke
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierarePakiet 2
Mängd2 stycken
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierarePakiet 3
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierarePakiet 4
Mängd3 stycken