See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Klaipėdos miesto daugiabučių namų kiemų aikštelių įrengimo, naudojant betoninius ažūrinius gaminius, techninių darbo projektų parengimo paslaugos
Описание: Klaipėdos miesto daugiabučių namų kiemų aikštelių įrengimo, naudojant betoninius ažūrinius gaminius, techninių darbo projektų parengimo paslaugos. Pirkimo objektas skaidomas į 6 pirkimo dalis. Išsamesnė perkamų paslaugų informacija ir reikalavimai pateikiami Projektavimo užduotyje su priedais (konkurso sąlygų aprašo 2 priedas).
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Sulupės g. 8, 10, 12 ir Žalgirio g. 1 (un. Nr. 440031111174) bei Sulupės g. 10A (un. Nr. 440031111396), Klaipėda, daugiabučių namų kiemų aikštelių įrengimo, naudojant betoninius ažūrinius gaminius, techninio darbo projekto parengimas
Описание: Sulupės g. 8, 10, 12 ir Žalgirio g. 1 (un. Nr. 440031111174) bei Sulupės g. 10A (un. Nr. 440031111396), Klaipėda, daugiabučių namų kiemų aikštelių įrengimo, naudojant betoninius ažūrinius gaminius, techninio darbo projekto parengimas. Išsamesnė perkamų paslaugų informacija ir reikalavimai pateikiami Projektavimo užduotyje su priedais (konkurso sąlygų aprašo 2 priedas).
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Šalių abipusiu rašytiniu Susitarimu Sutartis tomis pačiomis sąlygomis (nedidinant Sutarties kainos) gali būti pratęsta Paslaugų suteikimo pratęsimo laikotarpiui, jeigu Paslaugų suteikimo terminas pratęsiamas esant Specialiųjų sąlygų 4.2 p. nurodytoms aplinkybėms.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Įvažiuojamasis kelias į Šilutės pl. 10 (un. Nr. 440037914434) ir Paryžiaus Komunos g. 20, 22, Klaipėda, daugiabučių namų kiemų aikštelių įrengimo, naudojant betoninius ažūrinius gaminius, techninio darbo projekto parengimas
Описание: Įvažiuojamasis kelias į Šilutės pl. 10 (un. Nr. 440037914434) ir Paryžiaus Komunos g. 20, 22, Klaipėda, daugiabučių namų kiemų aikštelių įrengimo, naudojant betoninius ažūrinius gaminius, techninio darbo projekto parengimas. Išsamesnė perkamų paslaugų informacija ir reikalavimai pateikiami Projektavimo užduotyje su priedais (konkurso sąlygų aprašo 2 priedas).
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Naikupės g. 7A ir Žalgirio g. 7 (un. Nr. 440031393630) bei Naikupės g. 9 (un. Nr. 440062990541), Klaipėda, daugiabučių namų kiemų aikštelių įrengimo, naudojant betoninius ažūrinius gaminius, techninio darbo projekto parengimas
Описание: Naikupės g. 7A ir Žalgirio g. 7 (un. Nr. 440031393630) bei Naikupės g. 9 (un. Nr. 440062990541), Klaipėda, daugiabučių namų kiemų aikštelių įrengimo, naudojant betoninius ažūrinius gaminius, techninio darbo projekto parengimas. Išsamesnė perkamų paslaugų informacija ir reikalavimai pateikiami Projektavimo užduotyje su priedais (konkurso sąlygų aprašo 2 priedas).
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Naikupės g. 9A (un. Nr. 440062990530), Naikupės g. 11 ir Minijos g. 134 (un. Nr. 440031393616), Klaipėda, daugiabučių namų kiemų aikštelių įrengimo, naudojant betoninius ažūrinius gaminius, techninio darbo projekto parengimas
Описание: Naikupės g. 9A (un. Nr. 440062990530), Naikupės g. 11 ir Minijos g. 134 (un. Nr. 440031393616), Klaipėda, daugiabučių namų kiemų aikštelių įrengimo, naudojant betoninius ažūrinius gaminius, techninio darbo projekto parengimas. Išsamesnė perkamų paslaugų informacija ir reikalavimai pateikiami Projektavimo užduotyje su priedais (konkurso sąlygų aprašo 2 priedas).
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Įvažiuojamasis kelias į Nidos g. 54 (un. Nr. 440030837435), Nidos g. 54, Naikupės g. 16 (un. Nr. 440038280114) ir Nidos g. 56 (un. Nr. 440038280109), Klaipėda, daugiabučių namų kiemų aikštelių įrengimo, naudojant betoninius ažūrinius gaminius, techninio darbo projekto parengimas
Описание: Įvažiuojamasis kelias į Nidos g. 54 (un. Nr. 440030837435), Nidos g. 54, Naikupės g. 16 (un. Nr. 440038280114) ir Nidos g. 56 (un. Nr. 440038280109), Klaipėda, daugiabučių namų kiemų aikštelių įrengimo, naudojant betoninius ažūrinius gaminius, techninio darbo projekto parengimas. Išsamesnė perkamų paslaugų informacija ir reikalavimai pateikiami Projektavimo užduotyje su priedais (konkurso sąlygų aprašo 2 priedas).
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Šiaulių g. 4, 6, 6A ir Šilutės pl. 64 (un. Nr. 440031093422), Klaipėda, daugiabučių namų kiemų aikštelių įrengimo, naudojant betoninius ažūrinius gaminius, techninio darbo projekto parengimas
Описание: Šiaulių g. 4, 6, 6A ir Šilutės pl. 64 (un. Nr. 440031093422), Klaipėda, daugiabučių namų kiemų aikštelių įrengimo, naudojant betoninius ažūrinius gaminius, techninio darbo projekto parengimas. Išsamesnė perkamų paslaugų informacija ir reikalavimai pateikiami Projektavimo užduotyje su priedais (konkurso sąlygų aprašo 2 priedas).
Вътрешен идентификатор: 6
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 6
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 6
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: 6
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71320000 Services de conception technique
Identifiant interne: 1
Identifiant interne: 2
Identifiant interne: 3
Identifiant interne: 4
Identifiant interne: 5
Identifiant interne: 6
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 6
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71320000 Serviços de concepção técnica
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opções:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71320000 Servicii de concepţie tehnică
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Identificator intern: 6
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6