426641-2026 - Състезателна процедура
Полша – Инженерни услуги по проектиране и конструиране на строителни съоръжения – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеBudowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
ОписаниеPrzedmiot zamówienia stanowi wykonanie dokumentacji projektowej budowy obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu drogi wojewódzkiej nr 975 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego – w podziale na zakres podstawowy zamówienia oraz zakres opcjonalny zamówienia. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1 SWZ.
Вътрешен идентификаторDN-4.26.25.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 71322000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране на строителни съоръжения
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеPrzedmiot zamówienia stanowi wykonanie dokumentacji projektowej budowy obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu drogi wojewódzkiej nr 975 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego – w podziale na zakres podstawowy zamówienia oraz zakres opcjonalny zamówienia. 1) Zakres podstawowy zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektów budowlanych i projektów wykonawczych wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych i niezbędnych opinii, uzgodnień i decyzji, w tym stosownej zgody budowlanej / decyzji administracyjnej (decyzji ZRID) umożliwiającej realizację robót budowlanych obejmujących budowę obwodnicy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 975 o długości ok. 6 km oraz drogi łączącej projektowaną obwodnicę (drogę wojewódzką nr 975) z węzłem autostradowym TARNÓW MOŚCICE (drogą wojewódzką nr 973) o długości ok. 2,5 km w miejscowościach Wierzchosławice, Łętowice i Bogumiłowice (gmina Wierzchosławice) oraz Dębina Łętowska (gmina Wojnicz). Niniejsze stanowi zakres podstawowy zamówienia. 2) Zakres opcjonalny zamówienia: Obok wskazanego w ppkt 1 zakresu podstawowego zamówienia Zamawiający przewiduje równocześnie w ramach zastrzeganego prawa opcji dodatkowo pełnienie nadzoru autorskiego nad robotami wykonywanymi na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej w ramach zakresu podstawowego zamówienia. Niniejsze stanowi zakres opcjonalny zamówienia. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1 SWZ.
Варианти
Описание на опциитеZamawiający przewiduje w ramach zastrzeganego prawa opcji pełnienie nadzoru autorskiego nad robotami wykonywanymi na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej w ramach zakresu podstawowego zamówienia. Zastrzega się, iż prawo opcji (zakres opcjonalny zamówienia) nie stanowi zobowiązania umownego (w tym finansowego) Zamawiającego zaciąganego w momencie zawarcia umowy w sprawie zamówienia, a przewidywany zakres opcjonalny zamówienia nie jest gwarantowany do realizacji. Powyżej określony zakres objęty prawem opcji (zakres opcjonalny zamówienia) przewidziany zostaje na okoliczność istnienia stosownych możliwości finansowych po stronie Zamawiającego w kontekście realizacji tego zakresu prac oraz uznania potrzeby ich wykonania (tzn. wdrożenia do realizacji zadania obejmującego wykonanie robót budowlanych określonych w dokumentacji projektowej opracowanej w ramach zakresu podstawowego zamówienia). Zamawiający podejmie decyzję co do możliwości i woli skorzystania z zastrzeżonego prawa opcji zgodnie z zapotrzebowaniem i posiadanymi możliwościami finansowymi. Wykonawca jest zobowiązany do realizacji prac (usług) w ramach zastrzeżonego prawa opcji w przypadku i w zakresie, w jakim korzysta z niego Zamawiający zgodnie z treścią złożonego oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji i warunkami określonymi w SWZ (zał. nr 8 SWZ – wzór umowy) – w momencie złożenia takiego oświadczenia następuje zaciągnięcie przez Zamawiającego zobowiązania finansowego w wysokości wynikającej z zakresu prac (usług) objętego realizowaną na mocy danego oświadczenia opcją.
426641-2026 - Zadávání
Polsko – Technické projekty pro provádění stavebně inženýrských prací – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorDN-4.26.25.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 71322000 Technické projekty pro provádění stavebně inženýrských prací
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
426641-2026 - Wettbewerb
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungDN-4.26.25.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
426641-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών για την κατασκευή έργων πολιτικού μηχανικού – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόDN-4.26.25.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71322000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών για την κατασκευή έργων πολιτικού μηχανικού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
426641-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de diseño técnico para la construcción de obras de ingeniería civil – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDN-4.26.25.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71322000 Servicios de diseño técnico para la construcción de obras de ingeniería civil
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
426641-2026 - Hange
Poola – Tsiviilehitustööde tehnilise projekteerimise teenused – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDN-4.26.25.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71322000 Tsiviilehitustööde tehnilise projekteerimise teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
426641-2026 - Kilpailu
Puola – Maa-, tie- ja vesirakennustöiden tekninen suunnittelu – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDN-4.26.25.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71322000 Maa-, tie- ja vesirakennustöiden tekninen suunnittelu
Optiot
426641-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Engineering design services for the construction of civil engineering works – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDN-4.26.25.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
426641-2026 - Nadmetanje
Poljska – Usluge tehničkog projektiranja u građevinarstvu za objekte niskogradnje – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDN-4.26.25.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71322000 Usluge tehničkog projektiranja u građevinarstvu za objekte niskogradnje
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
426641-2026 - Gara
Polonia – Servizi di progettazione tecnica per la costruzione di opere di ingegneria civile – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoDN-4.26.25.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71322000 Servizi di progettazione tecnica per la costruzione di opere di ingegneria civile
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
426641-2026 - Konkursas
Lenkija – Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusDN-4.26.25.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71322000 Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
426641-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorDN-4.26.25.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71322000 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
426641-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de concepção técnica para a construção de obras de engenharia civil – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 71322000 Serviços de concepção técnica para a construção de obras de engenharia civil
Opções
426641-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii de proiectare tehnică pentru construcţia de lucrări publice – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internDN-4.26.25.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71322000 Servicii de proiectare tehnică pentru construcţia de lucrări publice
5. Lot
LotLOT-0001
Opțiuni
426641-2026 - Javni razpis
Poljska – Storitve gradbenega projektiranja za objekte nizke gradnje – Budowa obwodnicy Wierzchosławic i Łętowic w ciągu DW 975 – opracowanie dokumentacji projektowej, pełnienie nadzoru autorskiego
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorDN-4.26.25.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71322000 Storitve gradbenega projektiranja za objekte nizke gradnje
5. Sklop
SklopLOT-0001