426652-2026 - Състезателна процедура
България – Електродомакински уреди – „Избор на изпълнител за доставка и монтаж на домакински електроуреди и телевизори, във връзка с предоставяне на социалните услуги в Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания и Преходно жилище в Община Малко Търново“ по две обособени позиции
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Избор на изпълнител за доставка и монтаж на домакински електроуреди и телевизори, във връзка с предоставяне на социалните услуги в Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания и Преходно жилище в Община Малко Търново“ по две обособени позиции
ОписаниеИзбор на изпълнител за доставка и монтаж на домакински електроуреди и телевизори, във връзка с предоставяне на социалните услуги в Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания и Преходно жилище в Община Малко Търново“ по две обособени позиции: Обособена позиция №1 „Доставка и монтаж на домакински електроуреди и телевизор, във връзка с предоставяне на социалните услуги в Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания (ЦНСТДБУ)“ Обособена позиция №2 „Доставка и монтаж на домакински електроуреди и телевизор, във връзка с предоставяне на социалните услуги в Преходно жилище (ПЖ)“ Във връзка с изпълнение на дейности за реализиране на инвестиционно намерение на Община Малко Търново в качеството ѝ на партньор на Държавна агенция за бежанците към Министерски съвет по проект „Създаване на алтернативни решения за цялостни услуги за социални грижи за непридружени деца бежанци в България“ по процедура на директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ с наименование: „Процедура № 3, Специфична цел 1 „Обща Европейска система за убежище“, Специфична цел 2 „Законна миграция и интеграция“ сградите на общежитие „Велека“ с адрес: гр. Малко Търново, ул. Никола Вапцаров № 1 (имот с идентификатор 46663.501.1356) се предвижда да се преустоят с цел формиране на социални услуги от резидентен тип - Преходно жилище и Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания (ЦНСТДБУ). Предвижда се на първи етаж да се разположи Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания (ЦНСТДБУ) с капацитет 10+2 места за кризисно настаняване за деца на възраст 8-14г., а на втори етаж - Преходно жилище с капацитет 8 деца, на възраст от 15г. до 18 г. или до 20 годишна възраст, ако са учащи се. „Основната цел е постигане на съответствие с Наредбата за качество на социалните услуги в рамките на проект „Създаване на алтернативни социални услуги за непридружени деца – бежанци в България“ на територията на Община Малко Търново. Предвижда се закупуване на домакински електроуреди, които да осигурят среда, близка до семейната, за потребителите на услугата. С подобряването на материалната база се цели повишаване качеството на живот на децата и подпомагане на тяхната успешна адаптация и интеграция“. Обхватът на поръчката за всяка обособена позиция включва доставка, монтаж и прехвърляне собствеността на Възложителя на различни видове артикули/стоки, детайлно описани в техническата спецификация, включително и съпътстващи изпълнението дейности, в това число: опаковка, доставка до съответното място на доставката; разтоварване; монтаж/инсталация, тестване на предаденото оборудване, ако е приложимо; инструктаж на персонал/специалист на Възложителя /ако е приложимо/, документи необходими за по-нататъшното използване по предназначението на доставката; гаранция и гаранционно обслужване и доставка на необходимите части и материали, в рамките на гаранционните срокове. Изпълнителят следва да осигури гаранция и поддръжка на доставените артикули/стоки за оферирания от него срок в техническото предложение. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка е описана и регламентирана в „Техническата спецификация“ за всяка от обособените позиции, неразделна част от документацията за участие.
Вътрешен идентификатор590510
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 39710000 Електродомакински уреди
Допълнителна класификация (cpv): 39713500 Електрически ютии, 39713430 Прахосмукачки, 39713200 Перални и сушилни машини за бельо, 39713100 Машини за миене на съдове, 39711430 Котлони, 39711410 Скари за печене, 39711362 Микровълнови печки, 39711361 Електрически фурни, 39711330 Електрически тостери, 39711310 Електрически уреди за приготвяне на кафе, 39711211 Миксери за хранителни продукти, 39711110 Хладилници с фризери, 32324100 Цветни телевизионни приемници
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Заглавие„Доставка и монтаж на домакински електроуреди и телевизор, във връзка с предоставяне на социалните услуги в Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания (ЦНСТДБУ)“
Описание„Основната цел е постигане на съответствие с Наредбата за качество на социалните услуги в рамките на проект „Създаване на алтернативни социални услуги за непридружени деца – бежанци в България“ на територията на Община Малко Търново. Предвижда се закупуване на домакински електроуреди, които да осигурят среда, близка до семейната, за потребителите на услугата. С подобряването на материалната база се цели повишаване качеството на живот на децата и подпомагане на тяхната успешна адаптация и интеграция“. Обхватът на поръчката за обособената позиция включва доставка, монтаж и прехвърляне собствеността на Възложителя на различни видове артикули/стоки, детайлно описани в техническата спецификация за обособената позиция, включително и съпътстващи изпълнението дейности, в това число: опаковка, доставка до съответното място на доставката; разтоварване; монтаж/инсталация, тестване на предаденото оборудване, ако е приложимо; инструктаж на персонал/специалист на Възложителя /ако е приложимо/, документи необходими за по-нататъшното използване по предназначението на доставката; гаранция и гаранционно обслужване и доставка на необходимите части и материали, в рамките на гаранционните срокове. Изпълнителят следва да осигури гаранция и поддръжка на доставените артикули/стоки за оферирания от него срок в техническото предложение. В предмета за обособената позиция е включено следното оборудване: Обособена позиция №1 „Доставка и монтаж на домакински електроуреди и телевизор, във връзка с предоставяне на социалните услуги в Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания (ЦНСТДБУ)“, включваща: Фурна за вграждане-1бр.; Плот за вграждане с 4 бр. котлони – 1бр.; Абсорбатор – 1бр.; Ютия – 1 бр.; Съдомиялна за вграждане – 1 бр.; Пералня – 2 бр.; Сушилня – 1 бр.; Комбиниран хладилник с фризер – 1 бр.; Микровълнова фурна – 1 бр.; Тостер – 2 бр.; Кафе машина – 1 бр.; Фритюрник – 1 бр.; Грил скара – 1 бр.; Миксер с бъркалки – 1 бр.; Пасатор – 1 бр.; Електрическа кана – 2 бр.; Прахосмукачка с контейнер – 1 бр.; Телевизор – 1 бр.; Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка е описана и регламентирана в „Техническата спецификация“ за обособената позиция, неразделна част от документацията за участие. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор590514
Допълнителна класификация (cpv): 39711110 Хладилници с фризери, 39711211 Миксери за хранителни продукти, 39711310 Електрически уреди за приготвяне на кафе, 39711330 Електрически тостери, 39711361 Електрически фурни, 39711362 Микровълнови печки, 39713100 Машини за миене на съдове, 39713200 Перални и сушилни машини за бельо, 39713500 Електрически ютии, 39711410 Скари за печене, 39711430 Котлони, 39713430 Прахосмукачки, 32324100 Цветни телевизионни приемници
Обособена позицияLOT-0002
Заглавие„Доставка и монтаж на домакински електроуреди и телевизор, във връзка с предоставяне на социалните услуги в Преходно жилище (ПЖ)“
Описание„Основната цел е постигане на съответствие с Наредбата за качество на социалните услуги в рамките на проект „Създаване на алтернативни социални услуги за непридружени деца – бежанци в България“ на територията на Община Малко Търново. Предвижда се закупуване на домакински електроуреди, които да осигурят среда, близка до семейната, за потребителите на услугата. С подобряването на материалната база се цели повишаване качеството на живот на децата и подпомагане на тяхната успешна адаптация и интеграция“. Обхватът на поръчката за обособената позиция включва доставка, монтаж и прехвърляне собствеността на Възложителя на различни видове артикули/стоки, детайлно описани в техническата спецификация за обособената позиция, включително и съпътстващи изпълнението дейности, в това число: опаковка, доставка до съответното място на доставката; разтоварване; монтаж/инсталация, тестване на предаденото оборудване, ако е приложимо; инструктаж на персонал/специалист на Възложителя /ако е приложимо/, документи необходими за по-нататъшното използване по предназначението на доставката; гаранция и гаранционно обслужване и доставка на необходимите части и материали, в рамките на гаранционните срокове. Изпълнителят следва да осигури гаранция и поддръжка на доставените артикули/стоки за оферирания от него срок в техническото предложение. В предмета за обособената позиция е включено следното оборудване: Обособена позиция № 2 „Доставка и монтаж на домакински електроуреди и телевизор, във връзка с предоставяне на социалните услуги в Преходно жилище (ПЖ)“, включваща: Фурна за вграждане-1бр.; Плот за вграждане с 4 бр. котлони – 1бр.; Абсорбатор – 1бр.; Ютия – 1 бр.; Съдомиялна за вграждане – 1 бр.; Пералня – 2 бр.; Сушилня – 1 бр.; Комбиниран хладилник с фризер – 1 бр.; Микровълнова фурна – 1 бр.; Тостер – 2 бр.; Кафе машина – 1 бр.; Фритюрник – 1 бр.; Грил скара – 1 бр.; Миксер с бъркалки – 1 бр.; Пасатор – 1 бр.; Електрическа кана – 2 бр.; Прахосмукачка с контейнер – 1 бр.; Телевизор – 1 бр.; Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка е описана и регламентирана в „Техническата спецификация“ за обособената позиция, неразделна част от документацията за участие.
Вътрешен идентификатор590522
Допълнителна класификация (cpv): 39713500 Електрически ютии, 39713430 Прахосмукачки, 39713200 Перални и сушилни машини за бельо, 39713100 Машини за миене на съдове, 39711430 Котлони, 39711410 Скари за печене, 39711362 Микровълнови печки, 39711361 Електрически фурни, 39711310 Електрически уреди за приготвяне на кафе, 39711330 Електрически тостери, 39711211 Миксери за хранителни продукти, 39711110 Хладилници с фризери, 32324100 Цветни телевизионни приемници
426652-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID590510
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 39710000 Elektriske husholdningsapparater
Supplerende klassifikation (cpv): 39713500 Elektriske strygejern, 39713430 Støvsugere, 39713200 Vaske- og tørremaskiner til tøj, 39713100 Opvaskemaskiner, 39711430 Varmeplader, 39711410 Risteovne, 39711362 Mikrobølgeovne, 39711361 Elektriske ovne, 39711330 Elektriske brødristere, 39711310 Elektriske kaffemaskiner, 39711211 Røremaskiner, 39711110 Kombinerede køle- og fryseskabe, 32324100 Fjernsynsmodtagere, farve
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID590514
Supplerende klassifikation (cpv): 39711110 Kombinerede køle- og fryseskabe, 39711211 Røremaskiner, 39711310 Elektriske kaffemaskiner, 39711330 Elektriske brødristere, 39711361 Elektriske ovne, 39711362 Mikrobølgeovne, 39713100 Opvaskemaskiner, 39713200 Vaske- og tørremaskiner til tøj, 39713500 Elektriske strygejern, 39711410 Risteovne, 39711430 Varmeplader, 39713430 Støvsugere, 32324100 Fjernsynsmodtagere, farve
DelkontraktLOT-0002
Intern ID590522
Supplerende klassifikation (cpv): 39713500 Elektriske strygejern, 39713430 Støvsugere, 39713200 Vaske- og tørremaskiner til tøj, 39713100 Opvaskemaskiner, 39711430 Varmeplader, 39711410 Risteovne, 39711362 Mikrobølgeovne, 39711361 Elektriske ovne, 39711310 Elektriske kaffemaskiner, 39711330 Elektriske brødristere, 39711211 Røremaskiner, 39711110 Kombinerede køle- og fryseskabe, 32324100 Fjernsynsmodtagere, farve
426652-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung590510
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39713500 Elektrische Bügeleisen, 39713430 Staubsauger, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39711430 Kochplatten, 39711410 Bratöfen, 39711362 Mikrowellengeräte, 39711361 Elektrische Backöfen, 39711330 Elektrische Toaster, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 39711211 Mixer für Nahrungsmittel, 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach, 32324100 Farbfernsehgeräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung590514
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach, 39711211 Mixer für Nahrungsmittel, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 39711330 Elektrische Toaster, 39711361 Elektrische Backöfen, 39711362 Mikrowellengeräte, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 39713500 Elektrische Bügeleisen, 39711410 Bratöfen, 39711430 Kochplatten, 39713430 Staubsauger, 32324100 Farbfernsehgeräte
LosLOT-0002
Interne Kennung590522
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39713500 Elektrische Bügeleisen, 39713430 Staubsauger, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39711430 Kochplatten, 39711410 Bratöfen, 39711362 Mikrowellengeräte, 39711361 Elektrische Backöfen, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 39711330 Elektrische Toaster, 39711211 Mixer für Nahrungsmittel, 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach, 32324100 Farbfernsehgeräte
426652-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier590510
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39710000 Electrical domestic appliances
Additional classification (cpv): 39713500 Electric irons, 39713430 Vacuum cleaners, 39713200 Clothes-washing and drying machines, 39713100 Dishwashing machines, 39711430 Hotplates, 39711410 Roasters, 39711362 Microwave ovens, 39711361 Electric ovens, 39711330 Electric toasters, 39711310 Electric coffee makers, 39711211 Food mixers, 39711110 Refrigerator-freezers, 32324100 Colour televisions
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier590514
Additional classification (cpv): 39711110 Refrigerator-freezers, 39711211 Food mixers, 39711310 Electric coffee makers, 39711330 Electric toasters, 39711361 Electric ovens, 39711362 Microwave ovens, 39713100 Dishwashing machines, 39713200 Clothes-washing and drying machines, 39713500 Electric irons, 39711410 Roasters, 39711430 Hotplates, 39713430 Vacuum cleaners, 32324100 Colour televisions
LotLOT-0002
Internal identifier590522
Additional classification (cpv): 39713500 Electric irons, 39713430 Vacuum cleaners, 39713200 Clothes-washing and drying machines, 39713100 Dishwashing machines, 39711430 Hotplates, 39711410 Roasters, 39711362 Microwave ovens, 39711361 Electric ovens, 39711310 Electric coffee makers, 39711330 Electric toasters, 39711211 Food mixers, 39711110 Refrigerator-freezers, 32324100 Colour televisions
426652-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus590510
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 39710000 Elektrilised kodumasinad
Täiendav liigitus (cpv): 39713500 Elektritriikrauad, 39713430 Tolmuimejad, 39713200 Pesumasinad ja kuivatid, 39713100 Nõudepesumasinad, 39711430 Kuumutusplaadid, 39711410 Röstimisseadmed, 39711362 Mikrolaineahjud, 39711361 Elektriahjud, 39711330 Elektrilised röstrid, 39711310 Elektrilised kohvimasinad, 39711211 Mikserid, 39711110 Külmikud-sügavkülmikud, 32324100 Värviteleviisorid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus590514
Täiendav liigitus (cpv): 39711110 Külmikud-sügavkülmikud, 39711211 Mikserid, 39711310 Elektrilised kohvimasinad, 39711330 Elektrilised röstrid, 39711361 Elektriahjud, 39711362 Mikrolaineahjud, 39713100 Nõudepesumasinad, 39713200 Pesumasinad ja kuivatid, 39713500 Elektritriikrauad, 39711410 Röstimisseadmed, 39711430 Kuumutusplaadid, 39713430 Tolmuimejad, 32324100 Värviteleviisorid
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus590522
Täiendav liigitus (cpv): 39713500 Elektritriikrauad, 39713430 Tolmuimejad, 39713200 Pesumasinad ja kuivatid, 39713100 Nõudepesumasinad, 39711430 Kuumutusplaadid, 39711410 Röstimisseadmed, 39711362 Mikrolaineahjud, 39711361 Elektriahjud, 39711310 Elektrilised kohvimasinad, 39711330 Elektrilised röstrid, 39711211 Mikserid, 39711110 Külmikud-sügavkülmikud, 32324100 Värviteleviisorid
426652-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste590510
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39710000 Sähköiset kodinkoneet
Lisäluokitus (cpv): 39713500 Sähkösilitysraudat, 39713430 Pölynimurit, 39713200 Pyykinpesu- ja pyykinkuivauskoneet, 39713100 Astianpesukoneet, 39711430 Keittolevyt, 39711410 Paahtimet, 39711362 Mikroaaltouunit, 39711361 Sähköuunit, 39711330 Sähköiset leivänpaahtimet, 39711310 Sähköiset kahvinkeittimet, 39711211 Keittiövatkaimet ja -sekoittimet, 39711110 Jääkaappi-pakastin-yhdistelmät, 32324100 Väritelevisiot
Sisäinen tunniste590514
Lisäluokitus (cpv): 39711110 Jääkaappi-pakastin-yhdistelmät, 39711211 Keittiövatkaimet ja -sekoittimet, 39711310 Sähköiset kahvinkeittimet, 39711330 Sähköiset leivänpaahtimet, 39711361 Sähköuunit, 39711362 Mikroaaltouunit, 39713100 Astianpesukoneet, 39713200 Pyykinpesu- ja pyykinkuivauskoneet, 39713500 Sähkösilitysraudat, 39711410 Paahtimet, 39711430 Keittolevyt, 39713430 Pölynimurit, 32324100 Väritelevisiot
Sisäinen tunniste590522
Lisäluokitus (cpv): 39713500 Sähkösilitysraudat, 39713430 Pölynimurit, 39713200 Pyykinpesu- ja pyykinkuivauskoneet, 39713100 Astianpesukoneet, 39711430 Keittolevyt, 39711410 Paahtimet, 39711362 Mikroaaltouunit, 39711361 Sähköuunit, 39711310 Sähköiset kahvinkeittimet, 39711330 Sähköiset leivänpaahtimet, 39711211 Keittiövatkaimet ja -sekoittimet, 39711110 Jääkaappi-pakastin-yhdistelmät, 32324100 Väritelevisiot
426652-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne590510
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 39710000 Appareils ménagers électriques
Nomenclature complémentaire (cpv): 39713500 Fers à repasser électriques, 39713430 Aspirateurs, 39713200 Lave-linge et sèche-linge, 39713100 Lave-vaisselle, 39711430 Plaques de cuisson, 39711410 Rôtissoires, 39711362 Fours à micro-ondes, 39711361 Fours électriques, 39711330 Grille-pain électriques, 39711310 Cafetières électriques, 39711211 Mixeurs pour aliments, 39711110 Réfrigérateurs-congélateurs, 32324100 Récepteurs de télévision couleur
Identifiant interne590514
Nomenclature complémentaire (cpv): 39711110 Réfrigérateurs-congélateurs, 39711211 Mixeurs pour aliments, 39711310 Cafetières électriques, 39711330 Grille-pain électriques, 39711361 Fours électriques, 39711362 Fours à micro-ondes, 39713100 Lave-vaisselle, 39713200 Lave-linge et sèche-linge, 39713500 Fers à repasser électriques, 39711410 Rôtissoires, 39711430 Plaques de cuisson, 39713430 Aspirateurs, 32324100 Récepteurs de télévision couleur
Identifiant interne590522
Nomenclature complémentaire (cpv): 39713500 Fers à repasser électriques, 39713430 Aspirateurs, 39713200 Lave-linge et sèche-linge, 39713100 Lave-vaisselle, 39711430 Plaques de cuisson, 39711410 Rôtissoires, 39711362 Fours à micro-ondes, 39711361 Fours électriques, 39711310 Cafetières électriques, 39711330 Grille-pain électriques, 39711211 Mixeurs pour aliments, 39711110 Réfrigérateurs-congélateurs, 32324100 Récepteurs de télévision couleur
426652-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach590510
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach590514
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach590522
426652-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka590510
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39710000 Električni aparati za kućanstvo
Dodatna klasifikacija (cpv): 39713500 Električna glačala, 39713430 Usisavači, 39713200 Perilice i sušilice rublja, 39713100 Perilice posuđa, 39711430 Ploče za kuhanje, 39711410 Ražnjevi, 39711362 Mikrovalne pećnice, 39711361 Električne pećnice, 39711330 Električne pržilice za kruh (tosteri), 39711310 Električni aparati za pripravljanje kave, 39711211 Aparati za miješanje hrane, 39711110 Kombinacije hladnjaka i zamrzivača, 32324100 Televizori u boji
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka590514
Dodatna klasifikacija (cpv): 39711110 Kombinacije hladnjaka i zamrzivača, 39711211 Aparati za miješanje hrane, 39711310 Električni aparati za pripravljanje kave, 39711330 Električne pržilice za kruh (tosteri), 39711361 Električne pećnice, 39711362 Mikrovalne pećnice, 39713100 Perilice posuđa, 39713200 Perilice i sušilice rublja, 39713500 Električna glačala, 39711410 Ražnjevi, 39711430 Ploče za kuhanje, 39713430 Usisavači, 32324100 Televizori u boji
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka590522
Dodatna klasifikacija (cpv): 39713500 Električna glačala, 39713430 Usisavači, 39713200 Perilice i sušilice rublja, 39713100 Perilice posuđa, 39711430 Ploče za kuhanje, 39711410 Ražnjevi, 39711362 Mikrovalne pećnice, 39711361 Električne pećnice, 39711310 Električni aparati za pripravljanje kave, 39711330 Električne pržilice za kruh (tosteri), 39711211 Aparati za miješanje hrane, 39711110 Kombinacije hladnjaka i zamrzivača, 32324100 Televizori u boji
426652-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító590510
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39710000 Villamos háztartási készülékek
További osztályozás (cpv): 39713500 Vasalók, 39713430 Porszívók, 39713200 Ruhamosó és -szárító gépek, 39713100 Mosogatógépek, 39711430 Főzőlapok, 39711410 Sütőrostélyok, 39711362 Mikrohullámú sütők, 39711361 Villamos sütők, 39711330 Villamos kenyérpirítók, 39711310 Villamos kávéfőzők, 39711211 Élelmiszerőrlők, 39711110 Hűtő-fagyasztó gépek, 32324100 Színes televíziók
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító590514
További osztályozás (cpv): 39711110 Hűtő-fagyasztó gépek, 39711211 Élelmiszerőrlők, 39711310 Villamos kávéfőzők, 39711330 Villamos kenyérpirítók, 39711361 Villamos sütők, 39711362 Mikrohullámú sütők, 39713100 Mosogatógépek, 39713200 Ruhamosó és -szárító gépek, 39713500 Vasalók, 39711410 Sütőrostélyok, 39711430 Főzőlapok, 39713430 Porszívók, 32324100 Színes televíziók
RészLOT-0002
Belső azonosító590522
További osztályozás (cpv): 39713500 Vasalók, 39713430 Porszívók, 39713200 Ruhamosó és -szárító gépek, 39713100 Mosogatógépek, 39711430 Főzőlapok, 39711410 Sütőrostélyok, 39711362 Mikrohullámú sütők, 39711361 Villamos sütők, 39711310 Villamos kávéfőzők, 39711330 Villamos kenyérpirítók, 39711211 Élelmiszerőrlők, 39711110 Hűtő-fagyasztó gépek, 32324100 Színes televíziók
426652-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno590510
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 39710000 Elettrodomestici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39713500 Ferri da stiro elettrici, 39713430 Aspirapolvere, 39713200 Lavatrici e asciugatrici, 39713100 Lavastoviglie, 39711430 Piastre di cottura, 39711410 Girarrosto, 39711362 Forni a microonde, 39711361 Forni elettrici, 39711330 Tostapane elettrici, 39711310 Macchine elettriche per caffè, 39711211 Sbattitori per alimenti, 39711110 Frigoriferi con congelatore, 32324100 Televisori a colori
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno590514
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39711110 Frigoriferi con congelatore, 39711211 Sbattitori per alimenti, 39711310 Macchine elettriche per caffè, 39711330 Tostapane elettrici, 39711361 Forni elettrici, 39711362 Forni a microonde, 39713100 Lavastoviglie, 39713200 Lavatrici e asciugatrici, 39713500 Ferri da stiro elettrici, 39711410 Girarrosto, 39711430 Piastre di cottura, 39713430 Aspirapolvere, 32324100 Televisori a colori
LottoLOT-0002
Identificativo interno590522
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39713500 Ferri da stiro elettrici, 39713430 Aspirapolvere, 39713200 Lavatrici e asciugatrici, 39713100 Lavastoviglie, 39711430 Piastre di cottura, 39711410 Girarrosto, 39711362 Forni a microonde, 39711361 Forni elettrici, 39711310 Macchine elettriche per caffè, 39711330 Tostapane elettrici, 39711211 Sbattitori per alimenti, 39711110 Frigoriferi con congelatore, 32324100 Televisori a colori
426652-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius590510
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39710000 Buitiniai elektros prietaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39713500 Elektriniai lygintuvai, 39713430 Dulkių siurbliai, 39713200 Drabužių skalbimo ir džiovinimo mašinos, 39713100 Indų plovimo mašinos, 39711430 Šildomieji stalai, 39711410 Skrudintuvai, 39711362 Mikrobangų krosnys, 39711361 Elektrinės orkaitės, 39711330 Elektriniai skrudintuvai, 39711310 Elektriniai kavinukai, 39711211 Maisto maišytuvai, 39711110 Šaldytuvai-šaldikliai, 32324100 Spalvoti televizoriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius590514
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39711110 Šaldytuvai-šaldikliai, 39711211 Maisto maišytuvai, 39711310 Elektriniai kavinukai, 39711330 Elektriniai skrudintuvai, 39711361 Elektrinės orkaitės, 39711362 Mikrobangų krosnys, 39713100 Indų plovimo mašinos, 39713200 Drabužių skalbimo ir džiovinimo mašinos, 39713500 Elektriniai lygintuvai, 39711410 Skrudintuvai, 39711430 Šildomieji stalai, 39713430 Dulkių siurbliai, 32324100 Spalvoti televizoriai
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius590522
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39713500 Elektriniai lygintuvai, 39713430 Dulkių siurbliai, 39713200 Drabužių skalbimo ir džiovinimo mašinos, 39713100 Indų plovimo mašinos, 39711430 Šildomieji stalai, 39711410 Skrudintuvai, 39711362 Mikrobangų krosnys, 39711361 Elektrinės orkaitės, 39711310 Elektriniai kavinukai, 39711330 Elektriniai skrudintuvai, 39711211 Maisto maišytuvai, 39711110 Šaldytuvai-šaldikliai, 32324100 Spalvoti televizoriai
426652-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern590510
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 39710000 Aparate electrice de uz casnic
Clasificare suplimentară (cpv): 39713500 Fiare de călcat electrice, 39713430 Aspiratoare, 39713200 Maşini de spălat rufe şi maşini de uscat rufe, 39713100 Maşini de spălat vase, 39711430 Plite, 39711410 Rotisoare, 39711362 Cuptoare cu microunde, 39711361 Cuptoare electrice, 39711330 Prăjitoare de pâine electrice, 39711310 Filtre de cafea electrice, 39711211 Mixere pentru alimente, 39711110 Frigidere cu congelator, 32324100 Televizoare color
Identificator intern590514
Clasificare suplimentară (cpv): 39711110 Frigidere cu congelator, 39711211 Mixere pentru alimente, 39711310 Filtre de cafea electrice, 39711330 Prăjitoare de pâine electrice, 39711361 Cuptoare electrice, 39711362 Cuptoare cu microunde, 39713100 Maşini de spălat vase, 39713200 Maşini de spălat rufe şi maşini de uscat rufe, 39713500 Fiare de călcat electrice, 39711410 Rotisoare, 39711430 Plite, 39713430 Aspiratoare, 32324100 Televizoare color
Identificator intern590522
Clasificare suplimentară (cpv): 39713500 Fiare de călcat electrice, 39713430 Aspiratoare, 39713200 Maşini de spălat rufe şi maşini de uscat rufe, 39713100 Maşini de spălat vase, 39711430 Plite, 39711410 Rotisoare, 39711362 Cuptoare cu microunde, 39711361 Cuptoare electrice, 39711310 Filtre de cafea electrice, 39711330 Prăjitoare de pâine electrice, 39711211 Mixere pentru alimente, 39711110 Frigidere cu congelator, 32324100 Televizoare color
426652-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor590510
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39710000 Elektrické prístroje pre domácnosť
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39713500 Elektrické žehličky, 39713430 Vysávače prachu, 39713200 Práčky a sušičky bielizne, 39713100 Umývačky riadu, 39711430 Ohrievače jedla, 39711410 Pražiace pece, 39711362 Mikrovlné rúry, 39711361 Elektrické rúry, 39711330 Elektrické hriankovače, 39711310 Elektrické kávovary, 39711211 Mixéry potravín, 39711110 Chladničky s mrazničkou, 32324100 Farebné televízory
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor590514
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39711110 Chladničky s mrazničkou, 39711211 Mixéry potravín, 39711310 Elektrické kávovary, 39711330 Elektrické hriankovače, 39711361 Elektrické rúry, 39711362 Mikrovlné rúry, 39713100 Umývačky riadu, 39713200 Práčky a sušičky bielizne, 39713500 Elektrické žehličky, 39711410 Pražiace pece, 39711430 Ohrievače jedla, 39713430 Vysávače prachu, 32324100 Farebné televízory
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor590522
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39713500 Elektrické žehličky, 39713430 Vysávače prachu, 39713200 Práčky a sušičky bielizne, 39713100 Umývačky riadu, 39711430 Ohrievače jedla, 39711410 Pražiace pece, 39711362 Mikrovlné rúry, 39711361 Elektrické rúry, 39711310 Elektrické kávovary, 39711330 Elektrické hriankovače, 39711211 Mixéry potravín, 39711110 Chladničky s mrazničkou, 32324100 Farebné televízory