2. Процедура
Процедура
Заглавие: Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Miasto Sieradz
Описание: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie łącznie: - 30 instalacji powietrznych pomp ciepła, - 60 instalacji kolektorów słonecznych, - 100 instalacji paneli fotowoltaicznych bifacjalnych z magazynem energii, - 20 instalacji paneli fotowoltaicznych bifacjalnych bez magazynu energii.
Вътрешен идентификатор: WIZ-Z.271.11.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 09331200 Слънчеви фотоволтаични модули
Допълнителна класификация (cpv): 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 09331100 Слънчеви колектори за производство на топлинна енергия, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45315300 Строителни и монтажни работи на електрическо захранване, 45315600 Строителни и монтажни работи на нисковолтови инсталации, 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации, 71323100 Услуги по проектиране и конструиране на електроенергийни мрежи, 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 31430000 Електрически акумулатори, 31600000 Електрическо оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 09331100 Слънчеви колектори за производство на топлинна енергия, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45315300 Строителни и монтажни работи на електрическо захранване, 45315600 Строителни и монтажни работи на нисковолтови инсталации, 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации, 71323100 Услуги по проектиране и конструиране на електроенергийни мрежи, 31430000 Електрически акумулатори, 31600000 Електрическо оборудване
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09331200 Solární fotovoltaické moduly
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Sieradzki (PL714)
Země: Polsko
Obecné informace
2. Procedure
Procedure
Intern ID: WIZ-Z.271.11.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09331200 Solcellemoduler
Supplerende klassifikation (cpv): 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 09331100 Solfangere til varmeproduktion, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45315300 Strømforsyningsinstallationer, 45315600 Arbejder i forbindelse med lavspænding, 45331000 Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg, 71323100 Projektering i forbindelse med elforsyningssystemer, 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 31430000 Elektriske akkumulatorer, 31600000 Eludstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 09331100 Solfangere til varmeproduktion, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45315300 Strømforsyningsinstallationer, 45315600 Arbejder i forbindelse med lavspænding, 45331000 Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg, 71323100 Projektering i forbindelse med elforsyningssystemer, 31430000 Elektriske akkumulatorer, 31600000 Eludstyr
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Sieradzki (PL714)
Country: Poland
General information
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09331200 Fotogalvaanilised päikesemoodulid
Täiendav liigitus (cpv): 45300000 Hoone installatsioonitööd, 09331100 Päikesepaneelid soojuse tootmiseks, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45315300 Elektrivarustuspaigaldised, 45315600 Madalpinge paigaldustööd, 45331000 Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldustööd, 71323100 Elektrivõrkude projekteerimisteenused, 31430000 Elektriakud, 31600000 Elektriseadmed ja aparaadid
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Sieradzki (PL714)
Riik: Poola
Üldine teave
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09331200 Aurinkosähkömoduulit
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Sieradzki (PL714)
Maa: Puola
Yleistä tietoa
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: WIZ-Z.271.11.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 09331200 Modules solaires photovoltaïques
Nomenclature complémentaire (cpv): 45300000 Travaux d'équipement du bâtiment, 09331100 Capteurs solaires pour la production de chaleur, 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45315300 Installations d'alimentation électrique, 45315600 Installations basse tension, 45331000 Travaux d'installation de matériel de chauffage, de ventilation et de climatisation, 71323100 Services de conception de réseaux d'énergie électrique, 71320000 Services de conception technique, 31430000 Accumulateurs électriques, 31600000 Matériel électrique
5. Lot
Lot: LOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 45300000 Travaux d'équipement du bâtiment, 09331100 Capteurs solaires pour la production de chaleur, 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45315300 Installations d'alimentation électrique, 45315600 Installations basse tension, 45331000 Travaux d'installation de matériel de chauffage, de ventilation et de climatisation, 71323100 Services de conception de réseaux d'énergie électrique, 31430000 Accumulateurs électriques, 31600000 Matériel électrique
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Sieradzki (PL714)
Tír: An Pholainn
Eolas ginearálta
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: WIZ-Z.271.11.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09331200 Fényelektromos napelemmodulok
További osztályozás (cpv): 45300000 Épületszerelési munka, 09331100 Napkollektorok hő termelésére, 45310000 Villamos szerelési munka, 45315300 Villamos hálózati szerelés, 45315600 Alacsony feszültségű szerelés, 45331000 Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése, 71323100 Villamosenergia-rendszerekkel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások, 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 31430000 Villamos akkumulátorok, 31600000 Villamos berendezések és készülékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 45300000 Épületszerelési munka, 09331100 Napkollektorok hő termelésére, 45310000 Villamos szerelési munka, 45315300 Villamos hálózati szerelés, 45315600 Alacsony feszültségű szerelés, 45331000 Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése, 71323100 Villamosenergia-rendszerekkel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások, 31430000 Villamos akkumulátorok, 31600000 Villamos berendezések és készülékek
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09331200 Moduli fotovoltaici solari
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Sieradzki (PL714)
Paese: Polonia
Informazioni generali
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: WIZ-Z.271.11.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09331200 Saulės fotovoltiniai moduliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 09331100 Saulės kolektoriai šilumai gaminti, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45315300 Elektros energijos tiekimo įranga, 45315600 Žemos įtampos instaliacijos montavimo darbai, 45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai, 71323100 Elektros energijos sistemų projektavimo paslaugos, 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos, 31430000 Elektros akumuliatoriai, 31600000 Elektros įrenginiai ir aparatai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 09331100 Saulės kolektoriai šilumai gaminti, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45315300 Elektros energijos tiekimo įranga, 45315600 Žemos įtampos instaliacijos montavimo darbai, 45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai, 71323100 Elektros energijos sistemų projektavimo paslaugos, 31430000 Elektros akumuliatoriai, 31600000 Elektros įrenginiai ir aparatai
Iekšējais identifikators: WIZ-Z.271.11.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09331200 Saules fotoelementu moduļi
Papildu klasifikācija (cpv): 45300000 Ēku instalācijas darbi, 09331100 Saules kolektori siltuma ražošanai, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45315300 Elektroapgādes iekārtas, 45315600 Zemsprieguma instalāciju darbi, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana, 71323100 Elektroapgādes sistēmu projektēšanas pakalpojumi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 31430000 Elektriskie akumulatori, 31600000 Elektriskās iekārtas un aparāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 45300000 Ēku instalācijas darbi, 09331100 Saules kolektori siltuma ražošanai, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45315300 Elektroapgādes iekārtas, 45315600 Zemsprieguma instalāciju darbi, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana, 71323100 Elektroapgādes sistēmu projektēšanas pakalpojumi, 31430000 Elektriskie akumulatori, 31600000 Elektriskās iekārtas un aparāti
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09331200 Moduli fotovoltajċi solari
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Sieradzki (PL714)
Pajjiż: Il-Polonja
Informazzjoni ġenerali
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09331200 Fotovoltaïsche zonnecellen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Sieradzki (PL714)
Land: Polen
Algemene informatie
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: WIZ-Z.271.11.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09331200 Słoneczne moduły fotoelektryczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 09331100 Kolektory słoneczne do produkcji ciepła, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45315300 Instalacje zasilania elektrycznego, 45315600 Instalacje niskiego napięcia, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 71323100 Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 31430000 Akumulatory elektryczne, 31600000 Sprzęt i aparatura elektryczna
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 09331100 Kolektory słoneczne do produkcji ciepła, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45315300 Instalacje zasilania elektrycznego, 45315600 Instalacje niskiego napięcia, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 71323100 Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną, 31430000 Akumulatory elektryczne, 31600000 Sprzęt i aparatura elektryczna
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 09331200 Módulos solares fotovoltaicos
Local de execução
Subdivisão do país (NUTS): Sieradzki (PL714)
País: Polónia
Informações gerais
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09331200 Module solare fotovoltaice
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Sieradzki (PL714)
Țara: Polonia
Informații generale
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09331200 Slnečné fotoelektrické moduly
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Sieradzki (PL714)
Krajina: Poľsko
Všeobecné informácie
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09331200 Moduli s sončnimi fotonapetostnimi celicami
Dodatna klasifikacija (cpv): 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 09331100 Zbiralniki sončne energije za proizvodnjo toplote, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45315300 Naprave za oskrbo z elektriko, 45315600 Nizkonapetostna inštalacijska dela, 45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav, 71323100 Storitve projektiranja elektroenergetskih sistemov, 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 31430000 Električni akumulatorji, 31600000 Električna oprema in aparati
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 09331100 Zbiralniki sončne energije za proizvodnjo toplote, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45315300 Naprave za oskrbo z elektriko, 45315600 Nizkonapetostna inštalacijska dela, 45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav, 71323100 Storitve projektiranja elektroenergetskih sistemov, 31430000 Električni akumulatorji, 31600000 Električna oprema in aparati
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: WIZ-Z.271.11.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09331200 Solcellsmoduler
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 09331100 Solfångare, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45315300 Anläggningar för elförsörjning, 45315600 Lågspänningsanläggningar, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 71323100 Konstruktion av elnät, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 31430000 Elektriska ackumulatorer, 31600000 Elektrisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 09331100 Solfångare, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45315300 Anläggningar för elförsörjning, 45315600 Lågspänningsanläggningar, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 71323100 Konstruktion av elnät, 31430000 Elektriska ackumulatorer, 31600000 Elektrisk utrustning