2. Процедура
Процедура
Заглавие: Levering en plaatsing permanente hekwerken
Описание: Gemeente Westland heeft binnen de gemeentegrenzen de verantwoording voor het plaatsen c.q. onderhouden van hekwerken rondom bijvoorbeeld sportparken, speelplaatsen en perkjes. Deze opsomming is niet volledig, maar omvat 90% van de omvang van de werkzaamheden: voetbalkooien, ballenvangers, hekwerken (dubbelstaafmat) van diverse hoogte: minimaal 0,80 meter tot 2,40 meter, aanleunhekken (minimale wanddikte 2 mm voor de leggers), voethekken, kniehekjes (rondom plantsoenen)
Вътрешен идентификатор: D2026-04382
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34928200 Преградни елементи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Er bestaat een optie tot verlenging van maximaal twee (2) maal twaalf (12) maanden. De verlenging dient 3 maanden voor het verstrijken van de Overeenkomst schriftelijk te worden overeengekomen
426698-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorD2026-04382
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34928200 Ploty
5. Část
ČástLOT-0000
Interní identifikátor1
Možnosti
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: D2026-04382
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928200 Zäune
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: D2026-04382
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34928200 Περιφράξεις
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: D2026-04382
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34928200 Fences
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: D2026-04382
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34928200 Vallas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: D2026-04382
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34928200 Aiad
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: D2026-04382
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34928200 Aidat
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: D2026-04382
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34928200 Clôtures
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: D2026-04382
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34928200 Fences
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: D2026-04382
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34928200 Ograde
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: D2026-04382
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34928200 Kerítések
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: D2026-04382
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34928200 Tvoros
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: D2026-04382
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34928200 Nožogojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: D2026-04382
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34928200 Irpar
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: D2026-04382
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34928200 Garduri
Identificator intern: 1
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: D2026-04382
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34928200 Ploty
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: D2026-04382
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34928200 Ograje
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: D2026-04382
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928200 Stängsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner: