See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nabava opreme za Centar za starije osobe u Vrpolju
Описание: Nabava opreme za Centar za starije osobe u Vrpolju prema opisanom u troškovniku svake grupe zasebno
Вътрешен идентификатор: JN 3/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39150000 Различни видове мебелировка и оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: MEDICINSKA OPREMA I KREVETI
Описание: MEDICINSKA OPREMA I KREVETI sukladno opisanom u troškovniku
Вътрешен идентификатор: JN 3/26-1
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: INFORMATIKA I TELEVIZORI
Описание: INFORMATIKA I TELEVIZORI sukladno opisanom u troškovniku
Вътрешен идентификатор: JN 3/26-5
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: NAMJEŠTAJ
Описание: NAMJEŠTAJ sukladno opisanom u troškovniku
Вътрешен идентификатор: JN 3/26-2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: KUHINJA
Описание: KUHINJA sukladno opisanom u troškovniku
Вътрешен идентификатор: JN 3/26-3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: PRAONICA
Описание: PRAONICA sukladno opisanom u troškovniku
Вътрешен идентификатор: JN 3/26-4
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: OSTALA OPREMA
Описание: OSTALA OPREMA sukladno opisanom u troškovniku
Вътрешен идентификатор: JN 3/26-6
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN 3/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MEDICINSKA OPREMA I KREVETI
Interne Kennung: JN 3/26-1
Los: LOT-0005
Titel: INFORMATIKA I TELEVIZORI
Interne Kennung: JN 3/26-5
Los: LOT-0002
Titel: NAMJEŠTAJ
Interne Kennung: JN 3/26-2
Los: LOT-0003
Titel: KUHINJA
Interne Kennung: JN 3/26-3
Los: LOT-0004
Titel: PRAONICA
Interne Kennung: JN 3/26-4
Los: LOT-0006
Titel: OSTALA OPREMA
Interne Kennung: JN 3/26-6
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN 3/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: MEDICINSKA OPREMA I KREVETI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN 3/26-1
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: INFORMATIKA I TELEVIZORI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN 3/26-5
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: NAMJEŠTAJ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN 3/26-2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: KUHINJA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN 3/26-3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: PRAONICA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN 3/26-4
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: OSTALA OPREMA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN 3/26-6
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN 3/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39150000 Mobiliario y equipo diverso
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: MEDICINSKA OPREMA I KREVETI
Identificador interno: JN 3/26-1
Lote: LOT-0005
Título: INFORMATIKA I TELEVIZORI
Identificador interno: JN 3/26-5
Lote: LOT-0002
Título: NAMJEŠTAJ
Identificador interno: JN 3/26-2
Lote: LOT-0003
Título: KUHINJA
Identificador interno: JN 3/26-3
Lote: LOT-0004
Título: PRAONICA
Identificador interno: JN 3/26-4
Lote: LOT-0006
Título: OSTALA OPREMA
Identificador interno: JN 3/26-6
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN 3/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39150000 Erilaiset kalusteet ja laitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: MEDICINSKA OPREMA I KREVETI
Sisäinen tunniste: JN 3/26-1
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: INFORMATIKA I TELEVIZORI
Sisäinen tunniste: JN 3/26-5
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: NAMJEŠTAJ
Sisäinen tunniste: JN 3/26-2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: KUHINJA
Sisäinen tunniste: JN 3/26-3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: PRAONICA
Sisäinen tunniste: JN 3/26-4
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: OSTALA OPREMA
Sisäinen tunniste: JN 3/26-6
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN 3/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39150000 Mobilier et équipements divers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: MEDICINSKA OPREMA I KREVETI
Identifiant interne: JN 3/26-1
Lot: LOT-0005
Titre: INFORMATIKA I TELEVIZORI
Identifiant interne: JN 3/26-5
Lot: LOT-0002
Titre: NAMJEŠTAJ
Identifiant interne: JN 3/26-2
Lot: LOT-0003
Titre: KUHINJA
Identifiant interne: JN 3/26-3
Lot: LOT-0004
Titre: PRAONICA
Identifiant interne: JN 3/26-4
Lot: LOT-0006
Titre: OSTALA OPREMA
Identifiant interne: JN 3/26-6
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN 3/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: MEDICINSKA OPREMA I KREVETI
Aitheantóir inmheánach: JN 3/26-1
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: INFORMATIKA I TELEVIZORI
Aitheantóir inmheánach: JN 3/26-5
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: NAMJEŠTAJ
Aitheantóir inmheánach: JN 3/26-2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: KUHINJA
Aitheantóir inmheánach: JN 3/26-3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: PRAONICA
Aitheantóir inmheánach: JN 3/26-4
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: OSTALA OPREMA
Aitheantóir inmheánach: JN 3/26-6
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN 3/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39150000 Razni namještaj i oprema
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: MEDICINSKA OPREMA I KREVETI
Interna identifikacijska oznaka: JN 3/26-1
Grupa: LOT-0005
Naslov: INFORMATIKA I TELEVIZORI
Interna identifikacijska oznaka: JN 3/26-5
Grupa: LOT-0002
Naslov: NAMJEŠTAJ
Interna identifikacijska oznaka: JN 3/26-2
Grupa: LOT-0003
Naslov: KUHINJA
Interna identifikacijska oznaka: JN 3/26-3
Grupa: LOT-0004
Naslov: PRAONICA
Interna identifikacijska oznaka: JN 3/26-4
Grupa: LOT-0006
Naslov: OSTALA OPREMA
Interna identifikacijska oznaka: JN 3/26-6
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN 3/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39150000 Különféle bútorok és felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: MEDICINSKA OPREMA I KREVETI
Belső azonosító: JN 3/26-1
Rész: LOT-0005
Cím: INFORMATIKA I TELEVIZORI
Belső azonosító: JN 3/26-5
Rész: LOT-0002
Cím: NAMJEŠTAJ
Belső azonosító: JN 3/26-2
Rész: LOT-0003
Cím: KUHINJA
Belső azonosító: JN 3/26-3
Rész: LOT-0004
Cím: PRAONICA
Belső azonosító: JN 3/26-4
Rész: LOT-0006
Cím: OSTALA OPREMA
Belső azonosító: JN 3/26-6
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN 3/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39150000 Arredi ed attrezzature varie
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: MEDICINSKA OPREMA I KREVETI
Identificativo interno: JN 3/26-1
Lotto: LOT-0005
Titolo: INFORMATIKA I TELEVIZORI
Identificativo interno: JN 3/26-5
Lotto: LOT-0002
Titolo: NAMJEŠTAJ
Identificativo interno: JN 3/26-2
Lotto: LOT-0003
Titolo: KUHINJA
Identificativo interno: JN 3/26-3
Lotto: LOT-0004
Titolo: PRAONICA
Identificativo interno: JN 3/26-4
Lotto: LOT-0006
Titolo: OSTALA OPREMA
Identificativo interno: JN 3/26-6
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN 3/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39150000 Įvairūs baldai bei įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: JN 3/26-1
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: INFORMATIKA I TELEVIZORI
Vidaus identifikatorius: JN 3/26-5
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: NAMJEŠTAJ
Vidaus identifikatorius: JN 3/26-2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: KUHINJA
Vidaus identifikatorius: JN 3/26-3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: PRAONICA
Vidaus identifikatorius: JN 3/26-4
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: OSTALA OPREMA
Vidaus identifikatorius: JN 3/26-6
Iekšējais identifikators: JN 3/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39150000 Dažādas mēbeles un iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: MEDICINSKA OPREMA I KREVETI
Iekšējais identifikators: JN 3/26-1
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: INFORMATIKA I TELEVIZORI
Iekšējais identifikators: JN 3/26-5
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: NAMJEŠTAJ
Iekšējais identifikators: JN 3/26-2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: KUHINJA
Iekšējais identifikators: JN 3/26-3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: PRAONICA
Iekšējais identifikators: JN 3/26-4
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: OSTALA OPREMA
Iekšējais identifikators: JN 3/26-6
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: JN 3/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39150000 Divers meubilair en uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: JN 3/26-1
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: JN 3/26-5
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: JN 3/26-2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: JN 3/26-3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: JN 3/26-4
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: JN 3/26-6
Wewnętrzny identyfikator: JN 3/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39150000 Różne meble i wyposażenie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: MEDICINSKA OPREMA I KREVETI
Wewnętrzny identyfikator: JN 3/26-1
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: INFORMATIKA I TELEVIZORI
Wewnętrzny identyfikator: JN 3/26-5
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: NAMJEŠTAJ
Wewnętrzny identyfikator: JN 3/26-2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: KUHINJA
Wewnętrzny identyfikator: JN 3/26-3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: PRAONICA
Wewnętrzny identyfikator: JN 3/26-4
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: OSTALA OPREMA
Wewnętrzny identyfikator: JN 3/26-6
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39150000 Mobiliário e equipamento diverso
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN 3/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39150000 Diverse tipuri de mobilier şi de echipament
Titlu: MEDICINSKA OPREMA I KREVETI
Identificator intern: JN 3/26-1
Titlu: INFORMATIKA I TELEVIZORI
Identificator intern: JN 3/26-5
Titlu: NAMJEŠTAJ
Identificator intern: JN 3/26-2
Titlu: KUHINJA
Identificator intern: JN 3/26-3
Titlu: PRAONICA
Identificator intern: JN 3/26-4
Titlu: OSTALA OPREMA
Identificator intern: JN 3/26-6
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN 3/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39150000 Razno pohištvo in oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: JN 3/26-1
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: JN 3/26-5
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: JN 3/26-2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: JN 3/26-3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: JN 3/26-4
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: JN 3/26-6
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN 3/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39150000 Diverse möbler och utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: JN 3/26-1
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: JN 3/26-5
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: JN 3/26-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: JN 3/26-3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: JN 3/26-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: JN 3/26-6