426791-2026 - Състезателна процедура
Полша – Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги – Usługi Inżyniera Kontraktu dla zadania Modernizacja zabytkowych obiektów oraz budowa sali koncertowej przy ul. Grochowskiej na potrzeby Sinfonia Varsovia (część B)
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеUsługi Inżyniera Kontraktu dla zadania Modernizacja zabytkowych obiektów oraz budowa sali koncertowej przy ul. Grochowskiej na potrzeby Sinfonia Varsovia (część B)
Вътрешен идентификаторZP/PN/5/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаPostępowanie prowadzone jest w trybie procedury otwartej zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych. Zamawiający stosuje procedurę odwróconą, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Termin składania ofert został skrócony zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, z uwagi na składanie ofert wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 71247000 Контрол на строителните работи, 71310000 Консултантски инженерни и строителни услуги, 71311100 Спомагателни услуги по проектиране и конструиране на строителни съоръжения, 71520000 Строителен надзор, 71521000 Строителен надзор по време на строителството, 71630000 Услуги по технически изпитвания и контрол
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 71247000 Контрол на строителните работи, 71310000 Консултантски инженерни и строителни услуги, 71311000 Консултантски услуги по проектиране и конструиране на строителни съоръжения, 71520000 Строителен надзор, 71521000 Строителен надзор по време на строителството, 71630000 Услуги по технически изпитвания и контрол
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Supplerende klassifikation (cpv): 71247000 Byggeledelse, 71310000 Rådgivning inden for ingeniørvæsen og byggeri, 71311000 Rådgivning i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder, 71520000 Tilsyn med bygge- og anlægsarbejder, 71521000 Byggepladstilsyn, 71630000 Teknisk inspektion og prøvning
Udførelsessted
Postadresse: ul. Grochowska 272
By: Warszawa
Postnummer: 03-849
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Clasificación adicional (cpv): 71247000 Supervisión del trabajo de construcción, 71310000 Servicios de consultoría en ingeniería y construcción, 71311000 Servicios de consultoría en ingeniería civil, 71520000 Servicios de supervisión de obras, 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra, 71630000 Servicios de inspección y ensayo técnicos
Lugar de ejecución
Dirección postal: ul. Grochowska 272
Localidad: Warszawa
Código postal: 03-849
426791-2026 - Kilpailu
Puola – Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut – Usługi Inżyniera Kontraktu dla zadania Modernizacja zabytkowych obiektów oraz budowa sali koncertowej przy ul. Grochowskiej na potrzeby Sinfonia Varsovia (część B)
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZP/PN/5/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71247000 Rakennustyön valvonta, 71310000 Insinööritaitoa ja rakentamista koskevat neuvontapalvelut, 71311100 Maa-, tie- ja vesirakentamisen tukipalvelut, 71520000 Rakennustöiden valvonta, 71521000 Rakennustyömaan valvontapalvelut, 71630000 Tekniset tarkastus- ja testauspalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Lisäluokitus (cpv): 71247000 Rakennustyön valvonta, 71310000 Insinööritaitoa ja rakentamista koskevat neuvontapalvelut, 71311000 Maa-, tie- ja vesirakentamista koskevat konsulttipalvelut, 71520000 Rakennustöiden valvonta, 71521000 Rakennustyömaan valvontapalvelut, 71630000 Tekniset tarkastus- ja testauspalvelut
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Aicmiú breise (cpv): 71247000 Supervision of building work, 71310000 Consultative engineering and construction services, 71311000 Civil engineering consultancy services, 71520000 Construction supervision services, 71521000 Construction-site supervision services, 71630000 Technical inspection and testing services
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: ul. Grochowska 272
Baile: Warszawa
Cód poist: 03-849
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71247000 Būvdarbu uzraudzība, 71310000 Konsultatīvie inženiertehniskie un celtniecības pakalpojumi, 71311000 Inženiertehnisko darbu konsultatīvie pakalpojumi, 71520000 Celtniecības uzraudzības pakalpojumi, 71521000 Būvlaukuma uzraudzības pakalpojumi, 71630000 Tehniskās pārbaudes un testēšanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Pasta adrese: ul. Grochowska 272
Pilsēta: Warszawa
Pasta indekss: 03-849
426791-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni – Usługi Inżyniera Kontraktu dla zadania Modernizacja zabytkowych obiektów oraz budowa sali koncertowej przy ul. Grochowskiej na potrzeby Sinfonia Varsovia (część B)
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZP/PN/5/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71247000 Superviżjoni ta' xogħol ta' kostruzzjoni, 71310000 Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni, 71311100 Servizzi ta' appoġġ ta' l-inġinerija ċivili, 71520000 Servizzi tas-superviżjoni tal-kostruzzjoni, 71521000 Servizzi tas-superviżjoni tas-sit tal-kostruzzjoni, 71630000 Servizzi ta' l-ispezzjoni u t-testijiet tekniċi
5. Lott
LottLOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71247000 Superviżjoni ta' xogħol ta' kostruzzjoni, 71310000 Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni, 71311000 Servizzi ta' konsulenza ta' l-inġinerija ċivili, 71520000 Servizzi tas-superviżjoni tal-kostruzzjoni, 71521000 Servizzi tas-superviżjoni tas-sit tal-kostruzzjoni, 71630000 Servizzi ta' l-ispezzjoni u t-testijiet tekniċi
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71247000 Nadzór nad robotami budowlanymi, 71310000 Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane, 71311000 Usługi doradcze w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 71520000 Usługi nadzoru budowlanego, 71521000 Usługi nadzorowania placu budowy, 71630000 Usługi kontroli i nadzoru technicznego
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Grochowska 272
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 03-849
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
Classificação adicional (cpv): 71247000 Supervisão de trabalhos de construção, 71310000 Serviços de consultoria em matéria de engenharia e construção, 71311000 Serviços de consultoria em matéria de engenharia civil, 71520000 Serviços de supervisão da construção, 71521000 Serviços de supervisão do local para construção, 71630000 Serviços técnicos de inspecção e ensaio
Local de execução
Endereço postal: ul. Grochowska 272
Cidade: Warszawa
426791-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie – Usługi Inżyniera Kontraktu dla zadania Modernizacja zabytkowych obiektów oraz budowa sali koncertowej przy ul. Grochowskiej na potrzeby Sinfonia Varsovia (część B)
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internZP/PN/5/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
Clasificare suplimentară (cpv): 71247000 Supraveghere a lucrărilor de construcţii, 71310000 Servicii de consultanţă în domeniul ingineriei şi al construcţiilor, 71311100 Servicii de asistenţă în domeniul lucrărilor publice, 71520000 Servicii de supraveghere a lucrărilor, 71521000 Servicii de supraveghere a şantierului, 71630000 Servicii de inspecţie şi testare tehnică
5. Lot
LotLOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 71247000 Supraveghere a lucrărilor de construcţii, 71310000 Servicii de consultanţă în domeniul ingineriei şi al construcţiilor, 71311000 Servicii de consultanţă în domeniul lucrărilor publice, 71520000 Servicii de supraveghere a lucrărilor, 71521000 Servicii de supraveghere a şantierului, 71630000 Servicii de inspecţie şi testare tehnică