See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa sterylnych wyrobów medycznych do wykonywania procedur anestezjologicznych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sterylnych wyrobów medycznych do wykonywania procedur anestezjologicznych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w formularzu cenowym ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i jej integralną część. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia podzielony został na 31 pakietów (części).
Вътрешен идентификатор: WSM/DZP/381-1882/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Ze względu na stan pilnej konieczności tj. pilny charakter zamówienia na podstawie art. 138 ust. 3 ustawy Pzp postępowanie zostanie ogłoszone w trybie skróconym tj. nie krótszym niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu. Działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U.z 2024 poz.1320 z późn. zm.), Zamawiający uzasadnia zastosowanie skróconego terminu składania ofert w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego o wartości przekraczającej progi unijne, którego przedmiotem jest dostawa wyrobów medycznych do wykonywania procedur anestezjologicznych. Przedmiot zamówienia obejmuje wyroby medyczne jednorazowego użytku, które są niezbędne do bieżącego funkcjonowania jednostki oraz udzielania świadczeń zdrowotnych, w tym realizacji procedur diagnostycznych, zabiegowych i operacyjnych. Ciągłość ich dostaw ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów oraz prawidłowej organizacji pracy oddziałów szpitalnych. Zamawiający wskazuje, że w wyniku nieprzewidzianego wzrostu zapotrzebowania na świadczenia zdrowotne oraz intensywnego zużycia materiałów medycznych, stany magazynowe uległy znacznemu obniżeniu i osiągnęły poziom zagrażający zachowaniu ciągłości udzielania świadczeń. Przeprowadzenie postępowania z zachowaniem standardowych terminów określonych dla trybu unijnego mogłoby doprowadzić do przerwania ciągłości dostaw i w konsekwencji do ograniczenia lub wstrzymania realizacji świadczeń zdrowotnych. Zaistniała sytuacja stanowi pilną potrzebę udzielenia zamówienia, której Zamawiający, mimo dochowania należytej staranności, nie mógł wcześniej przewidzieć. Skrócenie terminu składania ofert jest zatem uzasadnione okolicznościami i konieczne dla zabezpieczenia interesu publicznego, w szczególności ochrony zdrowia i życia pacjentów. Jednocześnie Zamawiający podkreśla, iż zastosowanie skróconego terminu nie narusza zasad uczciwej konkurencji, równego traktowania wykonawców oraz przejrzystości postępowania, a wykonawcy mają zapewniony realny dostęp do zamówienia.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33162200 Инструменти за операционен блок
Допълнителна класификация (cpv): 33171000 Инструменти за анестезия и реанимация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakiet 1
Описание: Układ oddechowy- akcesoria do wentylacji mechanicznej
Вътрешен идентификатор: Pakiet 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet 2
Описание: System zamknięty dla pacjentów zaintubowanych
Вътрешен идентификатор: Pakiet 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet 3
Описание: System do pobierania próbek z drzewa oskrzelowego
Вътрешен идентификатор: Pakiet 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet 4
Описание: Wkłucia centralne wlewy dożylne i akcesoria
Вътрешен идентификатор: Pakiet 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pakiet 5
Описание: Akcesoria urologiczne
Вътрешен идентификатор: Pakiet 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pakiet 6
Описание: Akcesoria do wspomagania oddechu
Вътрешен идентификатор: Pakiet 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Pakiet 7
Описание: Osprzęt do aparatury do znieczuleń
Вътрешен идентификатор: Pakiet 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Pakiet 8
Описание: Rurki ustno gardłowe
Вътрешен идентификатор: Pakiet 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Pakiet 9
Описание: Zestawy do tracheostomii
Вътрешен идентификатор: Pakiet 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Pakiet 10
Описание: Zestawy do minitracheostomii
Вътрешен идентификатор: Pakiet 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Pakiet 11
Описание: Drenaż opłucnej
Вътрешен идентификатор: Pakiet 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Pakiet 12
Описание: Pomiar ciśnienia metodą krwawą
Вътрешен идентификатор: Pakiet 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Pakiet 13
Описание: Cewniki dializacyjne
Вътрешен идентификатор: Pakiet 13
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Pakiet 14
Описание: Pompy elastomerowe
Вътрешен идентификатор: Pakiet 14
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Pakiet 15
Описание: Pompy elastomerowe II
Вътрешен идентификатор: Pakiet 15
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Pakiet 16
Описание: Igły
Вътрешен идентификатор: Pakiet 16
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Pakiet 17
Описание: Maski twarzowe
Вътрешен идентификатор: Pakiet 17
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Pakiet 18
Описание: Cewniki do żył centralnych
Вътрешен идентификатор: Pakiet 18
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Pakiet 19
Описание: Jednorazowe obwody oddechowe
Вътрешен идентификатор: Pakiet 19
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Pakiet 20
Описание: Akcesoria do kaniul do wlewów dożylnych
Вътрешен идентификатор: Pakiet 20
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Pakiet 21
Описание: Zestaw trzykomorowy
Вътрешен идентификатор: Pakiet 21
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Pakiet 22
Описание: Prowadnica z ruchomą końcówką
Вътрешен идентификатор: Pakiet 22
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Pakiet 23
Описание: Końcówka typu Yankauer
Вътрешен идентификатор: Pakiet 23
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Pakiet 24
Описание: Igły do pobierania i rozpuszczania leków
Вътрешен идентификатор: Pakiet 24
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Pakiet 25
Описание: Maska nadkrtaniowa
Вътрешен идентификатор: Pakiet 25
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Pakiet 26
Описание: Cewnik z trokarem o ostrym końcu
Вътрешен идентификатор: Pakiet 26
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Pakiet 27
Описание: Układ oddechowy do zastosowania w MRI
Вътрешен идентификатор: Pakiet 27
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Pakiet 28
Описание: Akcesoria do intubacji (rurki, prowadnice)
Вътрешен идентификатор: Pakiet 28
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Pakiet 29
Описание: Endoskopy jednorazowe
Вътрешен идентификатор: Pakiet 29
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Pakiet 30
Описание: Igły specjalistyczne do podawania leków podskórnie
Вътрешен идентификатор: Pakiet 30
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Pakiet 31
Описание: Drenaż klatki piersiowej i otrzewnej, przezskórna tracheostomia
Вътрешен идентификатор: Pakiet 31
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: WSM/DZP/381-1882/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33162200 Nástroje pro operační sály
Další klasifikace (cpv): 33171000 Nástroje pro anestézii a resuscitaci
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Pakiet 1
Interní identifikátor: Pakiet 1
Část: LOT-0002
Název: Pakiet 2
Interní identifikátor: Pakiet 2
Část: LOT-0003
Název: Pakiet 3
Interní identifikátor: Pakiet 3
Část: LOT-0004
Název: Pakiet 4
Interní identifikátor: Pakiet 4
Část: LOT-0005
Název: Pakiet 5
Popis: Akcesoria urologiczne
Interní identifikátor: Pakiet 5
Část: LOT-0006
Název: Pakiet 6
Popis: Akcesoria do wspomagania oddechu
Interní identifikátor: Pakiet 6
Část: LOT-0007
Název: Pakiet 7
Interní identifikátor: Pakiet 7
Část: LOT-0008
Název: Pakiet 8
Popis: Rurki ustno gardłowe
Interní identifikátor: Pakiet 8
Část: LOT-0009
Název: Pakiet 9
Popis: Zestawy do tracheostomii
Interní identifikátor: Pakiet 9
Část: LOT-0010
Název: Pakiet 10
Popis: Zestawy do minitracheostomii
Interní identifikátor: Pakiet 10
Část: LOT-0011
Název: Pakiet 11
Popis: Drenaż opłucnej
Interní identifikátor: Pakiet 11
Část: LOT-0012
Název: Pakiet 12
Popis: Pomiar ciśnienia metodą krwawą
Interní identifikátor: Pakiet 12
Část: LOT-0013
Název: Pakiet 13
Popis: Cewniki dializacyjne
Interní identifikátor: Pakiet 13
Část: LOT-0015
Název: Pakiet 14
Popis: Pompy elastomerowe
Interní identifikátor: Pakiet 14
Část: LOT-0016
Název: Pakiet 15
Popis: Pompy elastomerowe II
Interní identifikátor: Pakiet 15
Část: LOT-0017
Název: Pakiet 16
Popis: Igły
Interní identifikátor: Pakiet 16
Část: LOT-0018
Název: Pakiet 17
Popis: Maski twarzowe
Interní identifikátor: Pakiet 17
Část: LOT-0019
Název: Pakiet 18
Popis: Cewniki do żył centralnych
Interní identifikátor: Pakiet 18
Část: LOT-0020
Název: Pakiet 19
Popis: Jednorazowe obwody oddechowe
Interní identifikátor: Pakiet 19
Část: LOT-0021
Název: Pakiet 20
Interní identifikátor: Pakiet 20
Část: LOT-0022
Název: Pakiet 21
Popis: Zestaw trzykomorowy
Interní identifikátor: Pakiet 21
Část: LOT-0023
Název: Pakiet 22
Popis: Prowadnica z ruchomą końcówką
Interní identifikátor: Pakiet 22
Část: LOT-0024
Název: Pakiet 23
Popis: Końcówka typu Yankauer
Interní identifikátor: Pakiet 23
Část: LOT-0025
Název: Pakiet 24
Interní identifikátor: Pakiet 24
Část: LOT-0026
Název: Pakiet 25
Popis: Maska nadkrtaniowa
Interní identifikátor: Pakiet 25
Část: LOT-0027
Název: Pakiet 26
Popis: Cewnik z trokarem o ostrym końcu
Interní identifikátor: Pakiet 26
Část: LOT-0028
Název: Pakiet 27
Interní identifikátor: Pakiet 27
Část: LOT-0029
Název: Pakiet 28
Interní identifikátor: Pakiet 28
Část: LOT-0030
Název: Pakiet 29
Popis: Endoskopy jednorazowe
Interní identifikátor: Pakiet 29
Část: LOT-0031
Název: Pakiet 30
Interní identifikátor: Pakiet 30
Část: LOT-0032
Název: Pakiet 31
Interní identifikátor: Pakiet 31
2. Procedure
Procedure
Intern ID: WSM/DZP/381-1882/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33162200 Instrumenter til operationsstuer
Supplerende klassifikation (cpv): 33171000 Instrumenter til anæstesi og genoplivning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Intern ID: Pakiet 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Intern ID: Pakiet 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Intern ID: Pakiet 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Intern ID: Pakiet 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beskrivelse: Akcesoria urologiczne
Intern ID: Pakiet 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Intern ID: Pakiet 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Intern ID: Pakiet 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beskrivelse: Rurki ustno gardłowe
Intern ID: Pakiet 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beskrivelse: Zestawy do tracheostomii
Intern ID: Pakiet 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beskrivelse: Zestawy do minitracheostomii
Intern ID: Pakiet 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beskrivelse: Drenaż opłucnej
Intern ID: Pakiet 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Intern ID: Pakiet 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beskrivelse: Cewniki dializacyjne
Intern ID: Pakiet 13
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Pakiet 14
Beskrivelse: Pompy elastomerowe
Intern ID: Pakiet 14
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Pakiet 15
Beskrivelse: Pompy elastomerowe II
Intern ID: Pakiet 15
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Pakiet 16
Beskrivelse: Igły
Intern ID: Pakiet 16
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Pakiet 17
Beskrivelse: Maski twarzowe
Intern ID: Pakiet 17
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Pakiet 18
Beskrivelse: Cewniki do żył centralnych
Intern ID: Pakiet 18
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Pakiet 19
Beskrivelse: Jednorazowe obwody oddechowe
Intern ID: Pakiet 19
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Pakiet 20
Intern ID: Pakiet 20
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Pakiet 21
Beskrivelse: Zestaw trzykomorowy
Intern ID: Pakiet 21
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Pakiet 22
Beskrivelse: Prowadnica z ruchomą końcówką
Intern ID: Pakiet 22
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: Pakiet 23
Beskrivelse: Końcówka typu Yankauer
Intern ID: Pakiet 23
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Pakiet 24
Intern ID: Pakiet 24
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Pakiet 25
Beskrivelse: Maska nadkrtaniowa
Intern ID: Pakiet 25
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Pakiet 26
Intern ID: Pakiet 26
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: Pakiet 27
Intern ID: Pakiet 27
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: Pakiet 28
Intern ID: Pakiet 28
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: Pakiet 29
Beskrivelse: Endoskopy jednorazowe
Intern ID: Pakiet 29
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: Pakiet 30
Intern ID: Pakiet 30
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: Pakiet 31
Intern ID: Pakiet 31
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: WSM/DZP/381-1882/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Akcesoria urologiczne
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Beschreibung: Rurki ustno gardłowe
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Beschreibung: Zestawy do tracheostomii
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Beschreibung: Drenaż opłucnej
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Beschreibung: Cewniki dializacyjne
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0015
Beschreibung: Pompy elastomerowe
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0016
Beschreibung: Pompy elastomerowe II
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0017
Beschreibung: Igły
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0018
Beschreibung: Maski twarzowe
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0019
Beschreibung: Cewniki do żył centralnych
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0020
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0021
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0022
Beschreibung: Zestaw trzykomorowy
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0023
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0024
Beschreibung: Końcówka typu Yankauer
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0025
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0026
Beschreibung: Maska nadkrtaniowa
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0027
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0028
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0029
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0030
Beschreibung: Endoskopy jednorazowe
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0031
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0032
Interne Kennung: Pakiet 31
426817-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόWSM/DZP/381-1882/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33162200 Εργαλεία χειρουργείου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33171000 Διατάξεις αναισθησίας και ανάνηψης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςPakiet 1
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 1
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςPakiet 2
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 2
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςPakiet 3
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 3
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςPakiet 4
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 4
ΠαρτίδαLOT-0005
ΤίτλοςPakiet 5
ΠεριγραφήAkcesoria urologiczne
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 5
ΠαρτίδαLOT-0006
ΤίτλοςPakiet 6
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 6
ΠαρτίδαLOT-0007
ΤίτλοςPakiet 7
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 7
ΠαρτίδαLOT-0008
ΤίτλοςPakiet 8
ΠεριγραφήRurki ustno gardłowe
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 8
ΠαρτίδαLOT-0009
ΤίτλοςPakiet 9
ΠεριγραφήZestawy do tracheostomii
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 9
ΠαρτίδαLOT-0010
ΤίτλοςPakiet 10
ΠεριγραφήZestawy do minitracheostomii
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 10
ΠαρτίδαLOT-0011
ΤίτλοςPakiet 11
ΠεριγραφήDrenaż opłucnej
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 11
ΠαρτίδαLOT-0012
ΤίτλοςPakiet 12
ΠεριγραφήPomiar ciśnienia metodą krwawą
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 12
ΠαρτίδαLOT-0013
ΤίτλοςPakiet 13
ΠεριγραφήCewniki dializacyjne
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 13
ΠαρτίδαLOT-0015
ΤίτλοςPakiet 14
ΠεριγραφήPompy elastomerowe
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 14
ΠαρτίδαLOT-0016
ΤίτλοςPakiet 15
ΠεριγραφήPompy elastomerowe II
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 15
ΠαρτίδαLOT-0017
ΤίτλοςPakiet 16
ΠεριγραφήIgły
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 16
ΠαρτίδαLOT-0018
ΤίτλοςPakiet 17
ΠεριγραφήMaski twarzowe
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 17
ΠαρτίδαLOT-0019
ΤίτλοςPakiet 18
ΠεριγραφήCewniki do żył centralnych
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 18
ΠαρτίδαLOT-0020
ΤίτλοςPakiet 19
ΠεριγραφήJednorazowe obwody oddechowe
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 19
ΠαρτίδαLOT-0021
ΤίτλοςPakiet 20
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 20
ΠαρτίδαLOT-0022
ΤίτλοςPakiet 21
ΠεριγραφήZestaw trzykomorowy
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 21
ΠαρτίδαLOT-0023
ΤίτλοςPakiet 22
ΠεριγραφήProwadnica z ruchomą końcówką
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 22
ΠαρτίδαLOT-0024
ΤίτλοςPakiet 23
ΠεριγραφήKońcówka typu Yankauer
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 23
ΠαρτίδαLOT-0025
ΤίτλοςPakiet 24
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 24
ΠαρτίδαLOT-0026
ΤίτλοςPakiet 25
ΠεριγραφήMaska nadkrtaniowa
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 25
ΠαρτίδαLOT-0027
ΤίτλοςPakiet 26
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 26
ΠαρτίδαLOT-0028
ΤίτλοςPakiet 27
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 27
ΠαρτίδαLOT-0029
ΤίτλοςPakiet 28
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 28
ΠαρτίδαLOT-0030
ΤίτλοςPakiet 29
ΠεριγραφήEndoskopy jednorazowe
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 29
ΠαρτίδαLOT-0031
ΤίτλοςPakiet 30
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 30
ΠαρτίδαLOT-0032
ΤίτλοςPakiet 31
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 31
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: WSM/DZP/381-1882/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33162200 Instrumentos de quirófano
Clasificación adicional (cpv): 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet 1
Identificador interno: Pakiet 1
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet 2
Identificador interno: Pakiet 2
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet 3
Identificador interno: Pakiet 3
Lote: LOT-0004
Título: Pakiet 4
Identificador interno: Pakiet 4
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet 5
Descripción: Akcesoria urologiczne
Identificador interno: Pakiet 5
Lote: LOT-0006
Título: Pakiet 6
Identificador interno: Pakiet 6
Lote: LOT-0007
Título: Pakiet 7
Identificador interno: Pakiet 7
Lote: LOT-0008
Título: Pakiet 8
Descripción: Rurki ustno gardłowe
Identificador interno: Pakiet 8
Lote: LOT-0009
Título: Pakiet 9
Descripción: Zestawy do tracheostomii
Identificador interno: Pakiet 9
Lote: LOT-0010
Título: Pakiet 10
Identificador interno: Pakiet 10
Lote: LOT-0011
Título: Pakiet 11
Descripción: Drenaż opłucnej
Identificador interno: Pakiet 11
Lote: LOT-0012
Título: Pakiet 12
Identificador interno: Pakiet 12
Lote: LOT-0013
Título: Pakiet 13
Descripción: Cewniki dializacyjne
Identificador interno: Pakiet 13
Lote: LOT-0015
Título: Pakiet 14
Descripción: Pompy elastomerowe
Identificador interno: Pakiet 14
Lote: LOT-0016
Título: Pakiet 15
Descripción: Pompy elastomerowe II
Identificador interno: Pakiet 15
Lote: LOT-0017
Título: Pakiet 16
Descripción: Igły
Identificador interno: Pakiet 16
Lote: LOT-0018
Título: Pakiet 17
Descripción: Maski twarzowe
Identificador interno: Pakiet 17
Lote: LOT-0019
Título: Pakiet 18
Descripción: Cewniki do żył centralnych
Identificador interno: Pakiet 18
Lote: LOT-0020
Título: Pakiet 19
Identificador interno: Pakiet 19
Lote: LOT-0021
Título: Pakiet 20
Identificador interno: Pakiet 20
Lote: LOT-0022
Título: Pakiet 21
Descripción: Zestaw trzykomorowy
Identificador interno: Pakiet 21
Lote: LOT-0023
Título: Pakiet 22
Identificador interno: Pakiet 22
Lote: LOT-0024
Título: Pakiet 23
Descripción: Końcówka typu Yankauer
Identificador interno: Pakiet 23
Lote: LOT-0025
Título: Pakiet 24
Identificador interno: Pakiet 24
Lote: LOT-0026
Título: Pakiet 25
Descripción: Maska nadkrtaniowa
Identificador interno: Pakiet 25
Lote: LOT-0027
Título: Pakiet 26
Identificador interno: Pakiet 26
Lote: LOT-0028
Título: Pakiet 27
Identificador interno: Pakiet 27
Lote: LOT-0029
Título: Pakiet 28
Identificador interno: Pakiet 28
Lote: LOT-0030
Título: Pakiet 29
Descripción: Endoskopy jednorazowe
Identificador interno: Pakiet 29
Lote: LOT-0031
Título: Pakiet 30
Identificador interno: Pakiet 30
Lote: LOT-0032
Título: Pakiet 31
Identificador interno: Pakiet 31
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: WSM/DZP/381-1882/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33162200 Leikkaussali-instrumentit
Lisäluokitus (cpv): 33171000 Anestesia- ja elvytyslaitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Pakiet 1
Sisäinen tunniste: Pakiet 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Pakiet 2
Sisäinen tunniste: Pakiet 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Pakiet 3
Sisäinen tunniste: Pakiet 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Pakiet 4
Sisäinen tunniste: Pakiet 4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Pakiet 5
Kuvaus: Akcesoria urologiczne
Sisäinen tunniste: Pakiet 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Pakiet 6
Sisäinen tunniste: Pakiet 6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Pakiet 7
Sisäinen tunniste: Pakiet 7
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Pakiet 8
Kuvaus: Rurki ustno gardłowe
Sisäinen tunniste: Pakiet 8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Pakiet 9
Kuvaus: Zestawy do tracheostomii
Sisäinen tunniste: Pakiet 9
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Pakiet 10
Kuvaus: Zestawy do minitracheostomii
Sisäinen tunniste: Pakiet 10
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: Pakiet 11
Kuvaus: Drenaż opłucnej
Sisäinen tunniste: Pakiet 11
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: Pakiet 12
Kuvaus: Pomiar ciśnienia metodą krwawą
Sisäinen tunniste: Pakiet 12
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: Pakiet 13
Kuvaus: Cewniki dializacyjne
Sisäinen tunniste: Pakiet 13
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: Pakiet 14
Kuvaus: Pompy elastomerowe
Sisäinen tunniste: Pakiet 14
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: Pakiet 15
Kuvaus: Pompy elastomerowe II
Sisäinen tunniste: Pakiet 15
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: Pakiet 16
Kuvaus: Igły
Sisäinen tunniste: Pakiet 16
Osa: LOT-0018
Ilmoituksen nimi: Pakiet 17
Kuvaus: Maski twarzowe
Sisäinen tunniste: Pakiet 17
Osa: LOT-0019
Ilmoituksen nimi: Pakiet 18
Kuvaus: Cewniki do żył centralnych
Sisäinen tunniste: Pakiet 18
Osa: LOT-0020
Ilmoituksen nimi: Pakiet 19
Kuvaus: Jednorazowe obwody oddechowe
Sisäinen tunniste: Pakiet 19
Osa: LOT-0021
Ilmoituksen nimi: Pakiet 20
Sisäinen tunniste: Pakiet 20
Osa: LOT-0022
Ilmoituksen nimi: Pakiet 21
Kuvaus: Zestaw trzykomorowy
Sisäinen tunniste: Pakiet 21
Osa: LOT-0023
Ilmoituksen nimi: Pakiet 22
Kuvaus: Prowadnica z ruchomą końcówką
Sisäinen tunniste: Pakiet 22
Osa: LOT-0024
Ilmoituksen nimi: Pakiet 23
Kuvaus: Końcówka typu Yankauer
Sisäinen tunniste: Pakiet 23
Osa: LOT-0025
Ilmoituksen nimi: Pakiet 24
Sisäinen tunniste: Pakiet 24
Osa: LOT-0026
Ilmoituksen nimi: Pakiet 25
Kuvaus: Maska nadkrtaniowa
Sisäinen tunniste: Pakiet 25
Osa: LOT-0027
Ilmoituksen nimi: Pakiet 26
Sisäinen tunniste: Pakiet 26
Osa: LOT-0028
Ilmoituksen nimi: Pakiet 27
Sisäinen tunniste: Pakiet 27
Osa: LOT-0029
Ilmoituksen nimi: Pakiet 28
Sisäinen tunniste: Pakiet 28
Osa: LOT-0030
Ilmoituksen nimi: Pakiet 29
Kuvaus: Endoskopy jednorazowe
Sisäinen tunniste: Pakiet 29
Osa: LOT-0031
Ilmoituksen nimi: Pakiet 30
Sisäinen tunniste: Pakiet 30
Osa: LOT-0032
Ilmoituksen nimi: Pakiet 31
Sisäinen tunniste: Pakiet 31
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: WSM/DZP/381-1882/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33162200 Instruments pour bloc opératoire
Nomenclature complémentaire (cpv): 33171000 Instruments d'anesthésie et de réanimation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Pakiet 1
Identifiant interne: Pakiet 1
Lot: LOT-0002
Titre: Pakiet 2
Identifiant interne: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Titre: Pakiet 3
Identifiant interne: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Titre: Pakiet 4
Identifiant interne: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Titre: Pakiet 5
Description: Akcesoria urologiczne
Identifiant interne: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Titre: Pakiet 6
Identifiant interne: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Titre: Pakiet 7
Identifiant interne: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Titre: Pakiet 8
Description: Rurki ustno gardłowe
Identifiant interne: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Titre: Pakiet 9
Description: Zestawy do tracheostomii
Identifiant interne: Pakiet 9
Lot: LOT-0010
Titre: Pakiet 10
Identifiant interne: Pakiet 10
Lot: LOT-0011
Titre: Pakiet 11
Description: Drenaż opłucnej
Identifiant interne: Pakiet 11
Lot: LOT-0012
Titre: Pakiet 12
Identifiant interne: Pakiet 12
Lot: LOT-0013
Titre: Pakiet 13
Description: Cewniki dializacyjne
Identifiant interne: Pakiet 13
Lot: LOT-0015
Titre: Pakiet 14
Description: Pompy elastomerowe
Identifiant interne: Pakiet 14
Lot: LOT-0016
Titre: Pakiet 15
Description: Pompy elastomerowe II
Identifiant interne: Pakiet 15
Lot: LOT-0017
Titre: Pakiet 16
Description: Igły
Identifiant interne: Pakiet 16
Lot: LOT-0018
Titre: Pakiet 17
Description: Maski twarzowe
Identifiant interne: Pakiet 17
Lot: LOT-0019
Titre: Pakiet 18
Description: Cewniki do żył centralnych
Identifiant interne: Pakiet 18
Lot: LOT-0020
Titre: Pakiet 19
Identifiant interne: Pakiet 19
Lot: LOT-0021
Titre: Pakiet 20
Identifiant interne: Pakiet 20
Lot: LOT-0022
Titre: Pakiet 21
Description: Zestaw trzykomorowy
Identifiant interne: Pakiet 21
Lot: LOT-0023
Titre: Pakiet 22
Identifiant interne: Pakiet 22
Lot: LOT-0024
Titre: Pakiet 23
Description: Końcówka typu Yankauer
Identifiant interne: Pakiet 23
Lot: LOT-0025
Titre: Pakiet 24
Identifiant interne: Pakiet 24
Lot: LOT-0026
Titre: Pakiet 25
Description: Maska nadkrtaniowa
Identifiant interne: Pakiet 25
Lot: LOT-0027
Titre: Pakiet 26
Identifiant interne: Pakiet 26
Lot: LOT-0028
Titre: Pakiet 27
Identifiant interne: Pakiet 27
Lot: LOT-0029
Titre: Pakiet 28
Identifiant interne: Pakiet 28
Lot: LOT-0030
Titre: Pakiet 29
Description: Endoskopy jednorazowe
Identifiant interne: Pakiet 29
Lot: LOT-0031
Titre: Pakiet 30
Identifiant interne: Pakiet 30
Lot: LOT-0032
Titre: Pakiet 31
Identifiant interne: Pakiet 31
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: WSM/DZP/381-1882/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33162200 Operating-theatre instruments
Aicmiú breise (cpv): 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Pakiet 1
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Pakiet 2
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Pakiet 3
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Pakiet 4
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Pakiet 5
Cur síos: Akcesoria urologiczne
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Pakiet 6
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Pakiet 7
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Pakiet 8
Cur síos: Rurki ustno gardłowe
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Pakiet 9
Cur síos: Zestawy do tracheostomii
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Pakiet 10
Cur síos: Zestawy do minitracheostomii
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Pakiet 11
Cur síos: Drenaż opłucnej
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Pakiet 12
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Pakiet 13
Cur síos: Cewniki dializacyjne
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 13
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Pakiet 14
Cur síos: Pompy elastomerowe
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 14
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: Pakiet 15
Cur síos: Pompy elastomerowe II
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 15
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: Pakiet 16
Cur síos: Igły
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 16
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: Pakiet 17
Cur síos: Maski twarzowe
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 17
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: Pakiet 18
Cur síos: Cewniki do żył centralnych
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 18
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: Pakiet 19
Cur síos: Jednorazowe obwody oddechowe
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 19
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: Pakiet 20
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 20
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: Pakiet 21
Cur síos: Zestaw trzykomorowy
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 21
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: Pakiet 22
Cur síos: Prowadnica z ruchomą końcówką
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 22
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: Pakiet 23
Cur síos: Końcówka typu Yankauer
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 23
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: Pakiet 24
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 24
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: Pakiet 25
Cur síos: Maska nadkrtaniowa
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 25
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: Pakiet 26
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 26
Luchtóg: LOT-0028
Teideal: Pakiet 27
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 27
Luchtóg: LOT-0029
Teideal: Pakiet 28
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 28
Luchtóg: LOT-0030
Teideal: Pakiet 29
Cur síos: Endoskopy jednorazowe
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 29
Luchtóg: LOT-0031
Teideal: Pakiet 30
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 30
Luchtóg: LOT-0032
Teideal: Pakiet 31
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 31
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33162200 Strumenti per sala operatoria
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33171000 Strumenti per anestesia e rianimazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Pakiet 1
Identificativo interno: Pakiet 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Pakiet 2
Identificativo interno: Pakiet 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Pakiet 3
Identificativo interno: Pakiet 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Pakiet 4
Identificativo interno: Pakiet 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Pakiet 5
Descrizione: Akcesoria urologiczne
Identificativo interno: Pakiet 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Pakiet 6
Identificativo interno: Pakiet 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Pakiet 7
Identificativo interno: Pakiet 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Pakiet 8
Descrizione: Rurki ustno gardłowe
Identificativo interno: Pakiet 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Pakiet 9
Descrizione: Zestawy do tracheostomii
Identificativo interno: Pakiet 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Pakiet 10
Identificativo interno: Pakiet 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Pakiet 11
Descrizione: Drenaż opłucnej
Identificativo interno: Pakiet 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Pakiet 12
Identificativo interno: Pakiet 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Pakiet 13
Descrizione: Cewniki dializacyjne
Identificativo interno: Pakiet 13
Lotto: LOT-0015
Titolo: Pakiet 14
Descrizione: Pompy elastomerowe
Identificativo interno: Pakiet 14
Lotto: LOT-0016
Titolo: Pakiet 15
Descrizione: Pompy elastomerowe II
Identificativo interno: Pakiet 15
Lotto: LOT-0017
Titolo: Pakiet 16
Descrizione: Igły
Identificativo interno: Pakiet 16
Lotto: LOT-0018
Titolo: Pakiet 17
Descrizione: Maski twarzowe
Identificativo interno: Pakiet 17
Lotto: LOT-0019
Titolo: Pakiet 18
Descrizione: Cewniki do żył centralnych
Identificativo interno: Pakiet 18
Lotto: LOT-0020
Titolo: Pakiet 19
Identificativo interno: Pakiet 19
Lotto: LOT-0021
Titolo: Pakiet 20
Identificativo interno: Pakiet 20
Lotto: LOT-0022
Titolo: Pakiet 21
Descrizione: Zestaw trzykomorowy
Identificativo interno: Pakiet 21
Lotto: LOT-0023
Titolo: Pakiet 22
Identificativo interno: Pakiet 22
Lotto: LOT-0024
Titolo: Pakiet 23
Descrizione: Końcówka typu Yankauer
Identificativo interno: Pakiet 23
Lotto: LOT-0025
Titolo: Pakiet 24
Identificativo interno: Pakiet 24
Lotto: LOT-0026
Titolo: Pakiet 25
Descrizione: Maska nadkrtaniowa
Identificativo interno: Pakiet 25
Lotto: LOT-0027
Titolo: Pakiet 26
Identificativo interno: Pakiet 26
Lotto: LOT-0028
Titolo: Pakiet 27
Identificativo interno: Pakiet 27
Lotto: LOT-0029
Titolo: Pakiet 28
Identificativo interno: Pakiet 28
Lotto: LOT-0030
Titolo: Pakiet 29
Descrizione: Endoskopy jednorazowe
Identificativo interno: Pakiet 29
Lotto: LOT-0031
Titolo: Pakiet 30
Identificativo interno: Pakiet 30
Lotto: LOT-0032
Titolo: Pakiet 31
Identificativo interno: Pakiet 31
426817-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsWSM/DZP/381-1882/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33162200 Operāciju zāles instrumenti
Papildu klasifikācija (cpv): 33171000 Anestēzijas un reanimācijas instrumenti
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsPakiet 1
Iekšējais identifikatorsPakiet 1
DaļaLOT-0002
NosaukumsPakiet 2
Iekšējais identifikatorsPakiet 2
DaļaLOT-0003
NosaukumsPakiet 3
Iekšējais identifikatorsPakiet 3
DaļaLOT-0004
NosaukumsPakiet 4
Iekšējais identifikatorsPakiet 4
DaļaLOT-0005
NosaukumsPakiet 5
AprakstsAkcesoria urologiczne
Iekšējais identifikatorsPakiet 5
DaļaLOT-0006
NosaukumsPakiet 6
Iekšējais identifikatorsPakiet 6
DaļaLOT-0007
NosaukumsPakiet 7
Iekšējais identifikatorsPakiet 7
DaļaLOT-0008
NosaukumsPakiet 8
AprakstsRurki ustno gardłowe
Iekšējais identifikatorsPakiet 8
DaļaLOT-0009
NosaukumsPakiet 9
AprakstsZestawy do tracheostomii
Iekšējais identifikatorsPakiet 9
DaļaLOT-0010
NosaukumsPakiet 10
AprakstsZestawy do minitracheostomii
Iekšējais identifikatorsPakiet 10
DaļaLOT-0011
NosaukumsPakiet 11
AprakstsDrenaż opłucnej
Iekšējais identifikatorsPakiet 11
DaļaLOT-0012
NosaukumsPakiet 12
AprakstsPomiar ciśnienia metodą krwawą
Iekšējais identifikatorsPakiet 12
DaļaLOT-0013
NosaukumsPakiet 13
AprakstsCewniki dializacyjne
Iekšējais identifikatorsPakiet 13
DaļaLOT-0015
NosaukumsPakiet 14
AprakstsPompy elastomerowe
Iekšējais identifikatorsPakiet 14
DaļaLOT-0016
NosaukumsPakiet 15
AprakstsPompy elastomerowe II
Iekšējais identifikatorsPakiet 15
DaļaLOT-0017
NosaukumsPakiet 16
AprakstsIgły
Iekšējais identifikatorsPakiet 16
DaļaLOT-0018
NosaukumsPakiet 17
AprakstsMaski twarzowe
Iekšējais identifikatorsPakiet 17
DaļaLOT-0019
NosaukumsPakiet 18
AprakstsCewniki do żył centralnych
Iekšējais identifikatorsPakiet 18
DaļaLOT-0020
NosaukumsPakiet 19
AprakstsJednorazowe obwody oddechowe
Iekšējais identifikatorsPakiet 19
DaļaLOT-0021
NosaukumsPakiet 20
Iekšējais identifikatorsPakiet 20
DaļaLOT-0022
NosaukumsPakiet 21
AprakstsZestaw trzykomorowy
Iekšējais identifikatorsPakiet 21
DaļaLOT-0023
NosaukumsPakiet 22
AprakstsProwadnica z ruchomą końcówką
Iekšējais identifikatorsPakiet 22
DaļaLOT-0024
NosaukumsPakiet 23
AprakstsKońcówka typu Yankauer
Iekšējais identifikatorsPakiet 23
DaļaLOT-0025
NosaukumsPakiet 24
Iekšējais identifikatorsPakiet 24
DaļaLOT-0026
NosaukumsPakiet 25
AprakstsMaska nadkrtaniowa
Iekšējais identifikatorsPakiet 25
DaļaLOT-0027
NosaukumsPakiet 26
Iekšējais identifikatorsPakiet 26
DaļaLOT-0028
NosaukumsPakiet 27
Iekšējais identifikatorsPakiet 27
DaļaLOT-0029
NosaukumsPakiet 28
Iekšējais identifikatorsPakiet 28
DaļaLOT-0030
NosaukumsPakiet 29
AprakstsEndoskopy jednorazowe
Iekšējais identifikatorsPakiet 29
DaļaLOT-0031
NosaukumsPakiet 30
Iekšējais identifikatorsPakiet 30
DaļaLOT-0032
NosaukumsPakiet 31
Iekšējais identifikatorsPakiet 31
Interne identificatiecode: WSM/DZP/381-1882/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33162200 OK-instrumenten
Aanvullende classificatie (cpv): 33171000 Instrumentarium voor anesthesie en reanimatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Pakiet 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Pakiet 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Pakiet 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Pakiet 4
Perceel: LOT-0005
Beschrijving: Akcesoria urologiczne
Interne identificatiecode: Pakiet 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Pakiet 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Pakiet 7
Perceel: LOT-0008
Beschrijving: Rurki ustno gardłowe
Interne identificatiecode: Pakiet 8
Perceel: LOT-0009
Beschrijving: Zestawy do tracheostomii
Interne identificatiecode: Pakiet 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Pakiet 10
Perceel: LOT-0011
Beschrijving: Drenaż opłucnej
Interne identificatiecode: Pakiet 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Pakiet 12
Perceel: LOT-0013
Beschrijving: Cewniki dializacyjne
Interne identificatiecode: Pakiet 13
Perceel: LOT-0015
Beschrijving: Pompy elastomerowe
Interne identificatiecode: Pakiet 14
Perceel: LOT-0016
Beschrijving: Pompy elastomerowe II
Interne identificatiecode: Pakiet 15
Perceel: LOT-0017
Beschrijving: Igły
Interne identificatiecode: Pakiet 16
Perceel: LOT-0018
Beschrijving: Maski twarzowe
Interne identificatiecode: Pakiet 17
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: Pakiet 18
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: Pakiet 19
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: Pakiet 20
Perceel: LOT-0022
Beschrijving: Zestaw trzykomorowy
Interne identificatiecode: Pakiet 21
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: Pakiet 22
Perceel: LOT-0024
Beschrijving: Końcówka typu Yankauer
Interne identificatiecode: Pakiet 23
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: Pakiet 24
Perceel: LOT-0026
Beschrijving: Maska nadkrtaniowa
Interne identificatiecode: Pakiet 25
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: Pakiet 26
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: Pakiet 27
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: Pakiet 28
Perceel: LOT-0030
Beschrijving: Endoskopy jednorazowe
Interne identificatiecode: Pakiet 29
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: Pakiet 30
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: Pakiet 31
426817-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Przyrządy używane na salach operacyjnych – Dostawa sterylnych wyrobów medycznych do wykonywania procedur anestezjologicznych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorWSM/DZP/381-1882/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33162200 Przyrządy używane na salach operacyjnych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33171000 Przyrządy do anestezji i resuscytacji
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułPakiet 1
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 1
Część zamówieniaLOT-0002
TytułPakiet 2
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 2
Część zamówieniaLOT-0003
TytułPakiet 3
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 3
Część zamówieniaLOT-0004
TytułPakiet 4
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułPakiet 5
OpisAkcesoria urologiczne
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 5
Część zamówieniaLOT-0006
TytułPakiet 6
OpisAkcesoria do wspomagania oddechu
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 6
Część zamówieniaLOT-0007
TytułPakiet 7
OpisOsprzęt do aparatury do znieczuleń
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 7
Część zamówieniaLOT-0008
TytułPakiet 8
OpisRurki ustno gardłowe
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 8
Część zamówieniaLOT-0009
TytułPakiet 9
OpisZestawy do tracheostomii
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 9
Część zamówieniaLOT-0010
TytułPakiet 10
OpisZestawy do minitracheostomii
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 10
Część zamówieniaLOT-0011
TytułPakiet 11
OpisDrenaż opłucnej
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 11
Część zamówieniaLOT-0012
TytułPakiet 12
OpisPomiar ciśnienia metodą krwawą
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 12
Część zamówieniaLOT-0013
TytułPakiet 13
OpisCewniki dializacyjne
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 13
Część zamówieniaLOT-0015
TytułPakiet 14
OpisPompy elastomerowe
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 14
Część zamówieniaLOT-0016
TytułPakiet 15
OpisPompy elastomerowe II
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 15
Część zamówieniaLOT-0017
TytułPakiet 16
OpisIgły
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 16
Część zamówieniaLOT-0018
TytułPakiet 17
OpisMaski twarzowe
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 17
Część zamówieniaLOT-0019
TytułPakiet 18
OpisCewniki do żył centralnych
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 18
Część zamówieniaLOT-0020
TytułPakiet 19
OpisJednorazowe obwody oddechowe
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 19
Część zamówieniaLOT-0021
TytułPakiet 20
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 20
Część zamówieniaLOT-0022
TytułPakiet 21
OpisZestaw trzykomorowy
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 21
Część zamówieniaLOT-0023
TytułPakiet 22
OpisProwadnica z ruchomą końcówką
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 22
Część zamówieniaLOT-0024
TytułPakiet 23
OpisKońcówka typu Yankauer
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 23
Część zamówieniaLOT-0025
TytułPakiet 24
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 24
Część zamówieniaLOT-0026
TytułPakiet 25
OpisMaska nadkrtaniowa
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 25
Część zamówieniaLOT-0027
TytułPakiet 26
OpisCewnik z trokarem o ostrym końcu
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 26
Część zamówieniaLOT-0028
TytułPakiet 27
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 27
Część zamówieniaLOT-0029
TytułPakiet 28
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 28
Część zamówieniaLOT-0030
TytułPakiet 29
OpisEndoskopy jednorazowe
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 29
Część zamówieniaLOT-0031
TytułPakiet 30
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 30
Część zamówieniaLOT-0032
TytułPakiet 31
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 31
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33162200 Instrumentos para blocos operatórios
Classificação adicional (cpv): 33171000 Material para anestesia e reanimação
Descrição: Akcesoria urologiczne
Descrição: Rurki ustno gardłowe
Descrição: Zestawy do tracheostomii
Descrição: Zestawy do minitracheostomii
Descrição: Drenaż opłucnej
Descrição: Cewniki dializacyjne
Descrição: Pompy elastomerowe
Descrição: Pompy elastomerowe II
Descrição: Igły
Descrição: Maski twarzowe
Descrição: Cewniki do żył centralnych
Descrição: Jednorazowe obwody oddechowe
Descrição: Zestaw trzykomorowy
Descrição: Końcówka typu Yankauer
Descrição: Maska nadkrtaniowa
Descrição: Endoskopy jednorazowe
426817-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33162200 Instrumenti za operacijske dvorane
Dodatna klasifikacija (cpv): 33171000 Instrumenti za anestezijo in reanimacijo
5. Sklop
SklopLOT-0001
NaslovPakiet 1
Notranji identifikatorPakiet 1
SklopLOT-0002
NaslovPakiet 2
Notranji identifikatorPakiet 2
SklopLOT-0003
NaslovPakiet 3
Notranji identifikatorPakiet 3
SklopLOT-0004
NaslovPakiet 4
Notranji identifikatorPakiet 4
SklopLOT-0005
NaslovPakiet 5
Notranji identifikatorPakiet 5
SklopLOT-0006
NaslovPakiet 6
Notranji identifikatorPakiet 6
SklopLOT-0007
NaslovPakiet 7
Notranji identifikatorPakiet 7
SklopLOT-0008
NaslovPakiet 8
Notranji identifikatorPakiet 8
SklopLOT-0009
NaslovPakiet 9
Notranji identifikatorPakiet 9
SklopLOT-0010
NaslovPakiet 10
Notranji identifikatorPakiet 10
SklopLOT-0011
NaslovPakiet 11
Notranji identifikatorPakiet 11
SklopLOT-0012
NaslovPakiet 12
Notranji identifikatorPakiet 12
SklopLOT-0013
NaslovPakiet 13
Notranji identifikatorPakiet 13
SklopLOT-0015
NaslovPakiet 14
Notranji identifikatorPakiet 14
SklopLOT-0016
NaslovPakiet 15
Notranji identifikatorPakiet 15
SklopLOT-0017
NaslovPakiet 16
Notranji identifikatorPakiet 16
SklopLOT-0018
NaslovPakiet 17
Notranji identifikatorPakiet 17
SklopLOT-0019
NaslovPakiet 18
Notranji identifikatorPakiet 18
SklopLOT-0020
NaslovPakiet 19
Notranji identifikatorPakiet 19
SklopLOT-0021
NaslovPakiet 20
Notranji identifikatorPakiet 20
SklopLOT-0022
NaslovPakiet 21
Notranji identifikatorPakiet 21
SklopLOT-0023
NaslovPakiet 22
Notranji identifikatorPakiet 22
SklopLOT-0024
NaslovPakiet 23
Notranji identifikatorPakiet 23
SklopLOT-0025
NaslovPakiet 24
Notranji identifikatorPakiet 24
SklopLOT-0026
NaslovPakiet 25
Notranji identifikatorPakiet 25
SklopLOT-0027
NaslovPakiet 26
Notranji identifikatorPakiet 26
SklopLOT-0028
NaslovPakiet 27
Notranji identifikatorPakiet 27
SklopLOT-0029
NaslovPakiet 28
Notranji identifikatorPakiet 28
SklopLOT-0030
NaslovPakiet 29
Notranji identifikatorPakiet 29
SklopLOT-0031
NaslovPakiet 30
Notranji identifikatorPakiet 30
SklopLOT-0032
NaslovPakiet 31
Notranji identifikatorPakiet 31