2. Процедура
Процедура
Заглавие: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Urzędu Gminy w Rzeczycy, Gminnej Środowiskowej Hali Sportowej, ul. Mościckiego 10 oraz świetlic wiejskich na terenie Gminy Rzeczyca
Описание: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Urzędu Gminy w Rzeczycy, Gminnej Środowiskowej Hali Sportowej, ul. Mościckiego 10 oraz świetlic wiejskich znajdujących się na terenie Gminy Rzeczyca w okresie od dnia podpisania umowy do 30.06.2028 r.
Вътрешен идентификатор: UG-RIZ.271.11.2026.JK
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Допълнителна класификация (cpv): 90511000 Услуги по събиране на битови отпадъци, 90514000 Услуги по преработване на битови отпадъци, 90510000 Отстраняване и третиране на битови отпадъци, 90533000 Услуги по управление на сметища, 90512000 Услуги по събиране на хартия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: 1. Zamówienie obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych według poniższego zestawienia: • niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (kod odpadu 20 03 01) – 100,0000 Mg • odpadów z papieru i tektury (kod odpadu 15 01 01) – 30,0000 Mg • odpadów szkła (kod odpadu 15 01 07) – 10,0000 Mg • opakowania z tworzyw sztucznych (15 01 02) – 10,0000 Mg • odpady ulegające biodegradacji (20 02 01) – 10,0000 Mg 2. Podana wartość jest wartością szacunkową i może ulec zmianie w skutek okoliczności, na które Zamawiający nie ma wpływu. 3.Z uwagi na możliwość zmiany bieżących potrzeb w trakcie realizacji umowy Zamawiający przewiduje zmniejszenie zakresu realizacji przedmiotu zamówienia poszczególnych części zamówienia powodującej zmianę wartości zawartych umów maksymalnie o 15%. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej OPZ, stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: UG-RIZ.271.11.2026.JK
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Další klasifikace (cpv): 90511000 Sběr odpadu, 90514000 Odstraňování odpadu recyklací, 90510000 Odstraňování a čištění odpadu, 90533000 Správa skládky odpadů, 90512000 Odvoz odpadu
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Część 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: UG-RIZ.271.11.2026.JK
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Supplerende klassifikation (cpv): 90511000 Indsamling af affald, 90514000 Affaldsgenvinding, 90510000 Bortskaffelse og behandling af affald, 90533000 Forvaltning af losseplads, 90512000 Transport af affald
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: UG-RIZ.271.11.2026.JK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1
426929-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Urzędu Gminy w Rzeczycy, Gminnej Środowiskowej Hali Sportowej, ul. Mościckiego 10 oraz świetlic wiejskich na terenie Gminy Rzeczyca
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόUG-RIZ.271.11.2026.JK
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90511000 Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων, 90514000 Υπηρεσίες ανακύκλωσης απορριμμάτων, 90510000 Διάθεση και επεξεργασία απορριμμάτων, 90533000 Υπηρεσίες διαχείρισης χώρου απόρριψης μπαζών, 90512000 Υπηρεσίες μεταφοράς απορριμμάτων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: UG-RIZ.271.11.2026.JK
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90511000 Servicios de recogida de desperdicios, 90514000 Servicios de reciclado de desperdicios, 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios, 90533000 Servicios de gestión de vertederos, 90512000 Servicios de transporte de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: UG-RIZ.271.11.2026.JK
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Täiendav liigitus (cpv): 90511000 Jäätmekogumisteenused, 90514000 Jäätmete taaskasutusteenused, 90510000 Jäätmekõrvaldus- ja käitlusteenused, 90533000 Ulaprügila haldusteenused, 90512000 Jäätmeveoteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Część 1
426929-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteUG-RIZ.271.11.2026.JK
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 90511000 Jätteiden keruupalvelut, 90514000 Jätteenkierrätyspalvelut, 90510000 Jätteiden poiskuljetus ja käsittely, 90533000 Avokaatopaikan hoitopalvelut, 90512000 Jätteiden kuljetuspalvelut
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteCzęść 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: UG-RIZ.271.11.2026.JK
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
Nomenclature complémentaire (cpv): 90511000 Services de collecte des ordures, 90514000 Services de recyclage des ordures ménagères, 90510000 Élimination et traitement des ordures, 90533000 Services de gestion de décharges, 90512000 Services de transport des ordures ménagères
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: Część 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: UG-RIZ.271.11.2026.JK
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Aicmiú breise (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90514000 Refuse recycling services, 90510000 Refuse disposal and treatment, 90533000 Waste-tip management services, 90512000 Refuse transport services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: UG-RIZ.271.11.2026.JK
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Dodatna klasifikacija (cpv): 90511000 Usluge skupljanja otpada, 90514000 Usluge recikliranja otpada, 90510000 Zbrinjavanje i obrada otpada, 90533000 Usluge upravljanja odlagalištem otpada, 90512000 Usluge prijevoza otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część 1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90511000 Servizi di raccolta di rifiuti, 90514000 Servizi di riciclo dei rifiuti, 90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti, 90533000 Servizi di gestione discariche di rifiuti, 90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: UG-RIZ.271.11.2026.JK
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90511000 Atliekų rinkimo paslaugos, 90514000 Atliekų perdirbimo paslaugos, 90510000 Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos, 90533000 Atliekų aikštelių tvarkymo paslaugos, 90512000 Atliekų vežimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część 1
Iekšējais identifikators: UG-RIZ.271.11.2026.JK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi, 90514000 Atkritumu otrreizējās pārstrādes pakalpojumi, 90510000 Atkritumu apglabāšana un pārstrāde, 90533000 Atkritumu izgāztuves apsaimniekošanas pakalpojumi, 90512000 Atkritumu transporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część 1
Wewnętrzny identyfikator: UG-RIZ.271.11.2026.JK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90514000 Usługi recyklingu odpadów, 90510000 Usuwanie i obróbka odpadów, 90533000 Usługi gospodarki odpadami, 90512000 Usługi transportu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos
Classificação adicional (cpv): 90511000 Serviços de recolha de resíduos, 90514000 Serviços de reciclagem de resíduos, 90510000 Tratamento e eliminação de resíduos, 90533000 Serviços de gestão de depósitos de resíduos, 90512000 Serviços de transporte de resíduos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: UG-RIZ.271.11.2026.JK
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Clasificare suplimentară (cpv): 90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere, 90514000 Servicii de reciclare a deşeurilor menajere, 90510000 Eliminare şi tratare a deşeurilor menajere, 90533000 Servicii de gestionare a haldelor de deşeuri, 90512000 Servicii de transport de deşeuri menajere
Identificator intern: Część 1
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90511000 Služby na zber odpadu, 90514000 Služby na recyklovanie kalu, 90510000 Likvidácia a spracovanie odpadu, 90533000 Správa odvalov odpadu, 90512000 Služby na prepravu odpadu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Część 1
426929-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorUG-RIZ.271.11.2026.JK
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Dodatna klasifikacija (cpv): 90511000 Storitve zbiranja odpadkov, 90514000 Storitve recikliranja odpadkov, 90510000 Odstranjevanje in obdelava odpadkov, 90533000 Storitve upravljanja odlagališč odpadkov, 90512000 Storitve prevoza odpadkov
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorCzęść 1