2. Процедура
Процедура
Заглавие: Vienkartinės priemonės hemodializei (Trikanalis centrinės venos trumpalaikis kateteris)
Описание: Trikanalis centrinės venos trumpalaikis kateteris
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 1. Hemodializės priemonės
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: 2. Hemodializės priemonės (2)
Вътрешен идентификатор: 2
427043-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
ČástLOT-0001
Název1. Hemodializės priemonės
Interní identifikátor1
ČástLOT-0002
Název2. Hemodializės priemonės (2)
Interní identifikátor2
427043-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Titel1. Hemodializės priemonės
Intern ID1
DelkontraktLOT-0002
Titel2. Hemodializės priemonės (2)
Intern ID2
427043-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Interne Kennung2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Hemodializės priemonės
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2. Hemodializės priemonės (2)
Internal identifier: 2
427043-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
LoteLOT-0001
Título1. Hemodializės priemonės
Identificador interno1
LoteLOT-0002
Título2. Hemodializės priemonės (2)
Identificador interno2
427043-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
OsaLOT-0001
Pealkiri1. Hemodializės priemonės
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
Pealkiri2. Hemodializės priemonės (2)
Sisemine tunnus2
427043-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Naslov1. Hemodializės priemonės
Interna identifikacijska oznaka1
GrupaLOT-0002
Naslov2. Hemodializės priemonės (2)
Interna identifikacijska oznaka2
427043-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pavadinimas1. Hemodializės priemonės
Vidaus identifikatorius1
Pirkimo dalisLOT-0002
Pavadinimas2. Hemodializės priemonės (2)
Vidaus identifikatorius2
427043-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Nosaukums1. Hemodializės priemonės
Iekšējais identifikators1
DaļaLOT-0002
Nosaukums2. Hemodializės priemonės (2)
Iekšējais identifikators2
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 1. Hemodializės priemonės
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: 2. Hemodializės priemonės (2)
Identifikatur intern: 2
427043-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode2
427043-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Tytuł1. Hemodializės priemonės
Wewnętrzny identyfikator1
Część zamówieniaLOT-0002
Tytuł2. Hemodializės priemonės (2)
Wewnętrzny identyfikator2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Lote: LOT-0001
Título: 1. Hemodializės priemonės
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: 2. Hemodializės priemonės (2)
Identificador interno: 2
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 1. Hemodializės priemonės
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: 2. Hemodializės priemonės (2)
Interný identifikátor: 2
427043-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
Notranji identifikator2
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Hemodializės priemonės
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Hemodializės priemonės (2)
Intern identifierare: 2