Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34913000 Различни видове резервни части
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Cluj (RO113)
Държава: Pyмъния
Допълнителна информация: Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj R.A.
Стойност
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34913000 Διάφορα ανταλλακτικά
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Cluj (RO113)
Χώρα: Ρουμανία
Αξία
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34913000 Miscellaneous spare parts
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Cluj (RO113)
Country: Romania
Value
427091-2026 - Licitación
Rumanía – Piezas de recambio diversas – „Acord cadru de furnizare piese de schimb pentru echipamentele EDS Standard 3 HI-SCAN 10080 XCT și EDSCB Standard C3 HI-SCAN 6040 CTiX”
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título„Acord cadru de furnizare piese de schimb pentru echipamentele EDS Standard 3 HI-SCAN 10080 XCT și EDSCB Standard C3 HI-SCAN 6040 CTiX”
DescripciónObiectul achiziției îl reprezintă încheierea unui „Acord cadru de furnizare piese de schimb pentru echipamentele EDS Standard 3 HI-SCAN 10080 XCT și EDSCB Standard C3 HI-SCAN 6040 CTiX”. Descrierea produselor este disponibilă în secțiunea Caiet de sarcini din cadrul prezentei documentații de atribuire. Termenul limită până la care se pot solicita clarificări la Documentația de atribuire: 14 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor, solicitările de clarificări vor fi transmise în S.E.A.P. Entitatea contractantă a stabilit două termene limită în care va răspunde tuturor solicitărilor de clarificare după cum urmează: primul termen - limită este în a 22-a zi înainte de data limită stabilită pentru depunerea ofertelor; al doilea termen – limită este în a 11-a zi înainte de data limită stabilită pentru depunerea ofertelor. Cele două termene de răspuns la clarificări nu afectează dreptul operatorilor economici de a adresa solicitări de clarificări pe parcursul întregii perioade care se scurge de la momentul publicării Anunțului de Participare și până la termenul limită cu 14 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor stabilită de către Entitatea contractantă. În funcție de complexitatea solicitărilor de clarificare adresate de către operatorii economici, pentru care răspunsurile ar trebui publicate la primul termen indicat mai sus, Entitatea contractantă și-a rezervat dreptul de a publica răspunsurile la clarificări, respectiv la al doilea termen stabilit în Documentația de atribuire.
Identificador interno14
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34913000 Piezas de recambio diversas
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloDefault lot
DescripciónObiectul acordului cadru îl reprezintă furnizarea de piese de schimb pentru echipamentele EDS Standard 3 HI-SCAN 10080 XCT și EDSCB Standard C3 HI-SCAN 6040 CtiX. Se va atribui un Acord-cadru pe o perioadă de 24 luni pentru furnizarea de piese de schimb pentru echipamentele EDS Standard 3 HI-SCAN 10080 XCT și EDSCB Standard C3 HI-SCAN 6040 CtiX la Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj R.A. de la data semnării acordului cadru.
Identificador interno1
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34913000 Mitmesugused tagavaraosad
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Cluj (RO113)
Riik: Rumeenia
Maksumus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34913000 Erilaiset varaosat
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Cluj (RO113)
Maa: Romania
Arvo
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34913000 Pièces détachées diverses
Lieu d’exécution
Subdivision pays (NUTS): Cluj (RO113)
Pays: Roumanie
Valeur
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34913000 Különféle alkatrészek
A teljesítés helye
Ország alegysége (NUTS): Cluj (RO113)
Ország: Románia
Érték
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34913000 Varie parti di ricambio
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Cluj (RO113)
Paese: Romania
Valore
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34913000 Įvairios atsarginės dalys
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Cluj (RO113)
Šalis: Rumunija
Vertė
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34913000 Diverse onderdelen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Cluj (RO113)
Land: Roemenië
Waarde
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34913000 Różne części zapasowe
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Cluj (RO113)
Kraj: Rumunia
Wartość
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34913000 Rôzne náhradné diely
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Cluj (RO113)
Krajina: Rumunsko
Hodnota
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34913000 Razni nadomestni deli
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Cluj (RO113)
Država: Romunija
Vrednost