2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa aparatu ultrasonograficznego
Описание: 1) Przedmiotem Zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie 1 szt. aparatu USG klasy Premium wraz ze szkoleniem. W ramach niniejszego Przedmiotu Zamówienia należy uwzględnić sprzęt, dostawę sprzętu do Zamawiającego, instalację, uruchomienie sprzętu, podłączenie sprzętu do istniejącego w Szpitalu systemu RIS/PACS oraz szkolenie personelu. 2) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie nie zostało podzielone na części. Wykonawca możne złożyć tylko jedną ofertę. 3) Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik 4, będący integralną częścią SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 4) Oferowany sprzęt musi być wyrobem medycznym dopuszczonym do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 07.04.2022 r. o wyrobach medycznych oraz z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5.04.2017 r. w sprawie wyrobów medycznych. 5) Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy (rok produkcji: 2026, nieużywany, kompletny i do jego uruchomienia oraz stosowania zgodnie z przeznaczeniem nie jest konieczny zakup dodatkowych elementów i akcesoriów. Aparat ani żadna jego część składowa, wyposażenie, etc. nie może być sprzętem rekondycjonowanym, powystawowym lub wykorzystywanym wcześniej przez innego użytkownika. 6) Wymagany termin płatności wynosi do 30 dni.
Вътрешен идентификатор: ZP-271-FENX-2/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33112200 Ехограф
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Aparat ultrasonograficzny
Описание: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ
Количество: 1 брой
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33112200 Ultrazvukové jednotky
Množství: 1 kus
Místo plnění
Poštovní adresa: ul. Balzera 15
Obec: Zakopane
PSČ: 34-500
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33112200 Ultralydapparat
Mængde: 1 styk
Udførelsessted
Postadresse: ul. Balzera 15
By: Zakopane
Postnummer: 34-500
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Menge: 1 Stück
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Balzera 15
Stadt: Zakopane
Postleitzahl: 34-500
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP-271-FENX-2/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33112200 Μονάδα υπερήχων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Aparat ultrasonograficzny
Ποσότητα: 1 τεμάχιο
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
Quantity: 1 piece
Place of performance
Postal address: ul. Balzera 15
Town: Zakopane
Postcode: 34-500
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP-271-FENX-2/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33112200 Unidad de ultrasonidos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Aparat ultrasonograficzny
Cantidad: 1 pieza
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP-271-FENX-2/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33112200 Ultraääniyksikkö
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Aparat ultrasonograficzny
Määrä: 1 kappale
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP-271-FENX-2/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Aparat ultrasonograficzny
Cainníocht: 1 píosa
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33112200 Jedinica za ultrazvuk
Količina: 1 komad
Mjesto izvršenja
Poštanska adresa: ul. Balzera 15
Grad: Zakopane
Poštanski broj: 34-500
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP-271-FENX-2/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33112200 Ultrahangkészülék
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Aparat ultrasonograficzny
Mennyiség: 1 darab
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33112200 Impianto a ultrasuoni
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Aparat ultrasonograficzny
Quantità: 1 pezzo
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33112200 Ultragarso įranga
Kiekis: 1 vienetas
Sutarties vykdymo vieta
Pašto adresas: ul. Balzera 15
Miestas: Zakopane
Pašto kodas: 34-500
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33112200 Ultraskaņas aparāts
Daudzums: 1 gabals
Izpildes vieta
Pasta adrese: ul. Balzera 15
Pilsēta: Zakopane
Pasta indekss: 34-500
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP-271-FENX-2/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33112200 Unità ultrasonika
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Aparat ultrasonograficzny
Kwantità: 1 biċċa
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33112200 Echograaf
Hoeveelheid: 1 stuk
Plaats van uitvoering
Postadres: ul. Balzera 15
Stad: Zakopane
Wewnętrzny identyfikator: ZP-271-FENX-2/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33112200 Aparaty ultrasonograficzne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Aparat ultrasonograficzny
Ilość: 1 sztuka
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33112200 Unidade de ultra-sons
Quantidade: 1 artigo
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33112200 Ecograf
5. Lot
Lot: LOT-0001
Cantitate: 1 unitate
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33112200 Ultrazvuková jednotka
Množstvo: 1 kus
Miesto plnenia
Poštová adresa: ul. Balzera 15
Mesto: Zakopane
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP-271-FENX-2/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Aparat ultrasonograficzny
Mängd: 1 stycke