Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 98380000 Услуги, свързани с развъдници и пансиони за кучета
Допълнителна класификация (cpv): 85200000 Ветеринарни лечебни услуги
Варианти:
Описание на опциите: Proroga Tecnica
Място на изпълнение
Град: Aprilia APRILIA (LT)
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 98380000 Hundekenneltjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 85200000 Dyrlæge
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Proroga Tecnica
Udførelsessted
By: Aprilia APRILIA (LT)
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 98380000 Υπηρεσίες κατασκευής σπιτιών για σκύλους
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 85200000 Κτηνιατρικές υπηρεσίες
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Proroga Tecnica
Τόπος εκτέλεσης
Πόλη: Aprilia APRILIA (LT)
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98380000 Dog kennel services
Additional classification (cpv): 85200000 Veterinary services
Options:
Description of the options: Proroga Tecnica
Place of performance
Town: Aprilia APRILIA (LT)
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 98380000 Servicios de perrera
Clasificación adicional (cpv): 85200000 Servicios de veterinaria
Opciones:
Descripción de las opciones: Proroga Tecnica
Lugar de ejecución
Localidad: Aprilia APRILIA (LT)
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 98380000 Koerakasvanduste teenused
Täiendav liigitus (cpv): 85200000 Veterinaarteenused
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Proroga Tecnica
Lepingu täitmise koht
Linn: Aprilia APRILIA (LT)
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 98380000 Koiratarhapalvelut
Lisäluokitus (cpv): 85200000 Eläinlääkäripalvelut
Optiot:
Optioiden kuvaus: Proroga Tecnica
Suorituspaikka
Postitoimipaikka: Aprilia APRILIA (LT)
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 98380000 Services de chenils
Nomenclature complémentaire (cpv): 85200000 Services vétérinaires
Description des options: Proroga Tecnica
Lieu d’exécution
Ville: Aprilia APRILIA (LT)
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Aicmiú breise (cpv): 85200000 Veterinary services
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Proroga Tecnica
An áit feidhmíochta
Baile: Aprilia APRILIA (LT)
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 98380000 Usluge štenara
Dodatna klasifikacija (cpv): 85200000 Veterinarske usluge
Opcije:
Opis opcija: Proroga Tecnica
Mjesto izvršenja
Grad: Aprilia APRILIA (LT)
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 98380000 Servizi di canile
Classificazione aggiuntiva (cpv): 85200000 Servizi veterinari
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Proroga Tecnica
Luogo di esecuzione
Località: Aprilia APRILIA (LT)
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 98380000 Šunidžių paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 85200000 Veterinarijos paslaugos
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Proroga Tecnica
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Aprilia APRILIA (LT)
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 98380000 Suņu viesnīcu pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 85200000 Veterinārie pakalpojumi
Iespējas:
Opciju apraksts: Proroga Tecnica
Izpildes vieta
Pilsēta: Aprilia APRILIA (LT)
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 98380000 Servizzi ta' kenn għall-klieb
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 85200000 Servizzi veterinarji
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Proroga Tecnica
Post tal-prestazzjoni
Belt: Aprilia APRILIA (LT)
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98380000 Hondenkenneldiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85200000 Veterinaire diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Proroga Tecnica
Plaats van uitvoering
Stad: Aprilia APRILIA (LT)
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 98380000 Usługi psiarni
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 85200000 Usługi weterynaryjne
Opcje:
Opis opcji: Proroga Tecnica
Miejsce realizacji
Miejscowość: Aprilia APRILIA (LT)
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 98380000 Služby psiarní
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 85200000 Veterinárne služby
Možnosti:
Popis možností: Proroga Tecnica
Miesto plnenia
Mesto: Aprilia APRILIA (LT)
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 98380000 Storitve, povezane s pesjaki
Dodatna klasifikacija (cpv): 85200000 Storitve na področju veterine
Opis možnosti: Proroga Tecnica
Kraj izvajanja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98380000 Kenneltjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85200000 Veterinärstjänster
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Proroga Tecnica
Leveransplats
Ort: Aprilia APRILIA (LT)