2. Процедура
Процедура
Заглавие: Eesti keele A1-B1-tasemel kursused uussisserändajatele
Описание: Integratsiooni Sihtasutus tellib uussisserändajatele suunatud eesti keele A1–B1-taseme kursuste korraldamise vastavalt riigihanke tehnilisele kirjeldusele (AD lisa 1), arvestades valitud riigihanke osa kirjeldust. Riigihanke tulemusel sõlmitava hankelepinguga määratletud tegevused tuleb teostada ajavahemikul alates hankelepingu jõustumisest (orienteeruvalt 2026. aasta augustis) kuni 30.09.2028. Kursuste õppetöö peab toimuma ajavahemikul september 2026‒august 2028 (k.a). Hankelepingu täitmise perioodil peab pakkujal olema kehtiv, asjakohane majandushaldusasutuse (Haridus- ja Teadusministeerium) välja antud tegevusluba, mis annab õiguse eesti keele koolitusi läbi viia eesti keele A2–tasemel ja B1-tasemel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312389-0000
Вид процедура: Друга едноетапна процедура
Основни характеристики на процедурата: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 80400000 Образование за възрастни и други образователни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Tallinn ja veebikursused üle Eesti
Описание: Pakkuja korraldab uussisserändajatele suunatud eesti keele A1-, A2- ja B1-tasemel kursused kontaktõppena klassiruumis Tallinnas ning veebipõhises õppekeskkonnas üle Eesti. Täpsemalt vaata riigihanke tehnilise kirjelduse (AD lisa 1) punkti 1.3.2. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312389-0001
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Põhja-Eesti (PPA Põhja prefektuuri tööpiirkond) ja veebikursused üle Eesti
Описание: Pakkuja korraldab uussisserändajatele suunatud eesti keele A1-, A2- ja B1-taseme kursused kontaktõppena klassiruumis Harju maakonna suuremates linnades, nt Tallinnas, Maardus, Keilas ja/või Paldiskis, ning veebipõhises õppekeskkonnas üle Eesti. Täpsemalt vaata riigihanke tehnilise kirjelduse (AD lisa 1) punkti 1.3.2. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312389-0002
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lõuna-Eesti (PPA Lõuna prefektuuri tööpiirkond) ja veebikursused üle Eesti
Описание: Pakkuja korraldab uussisserändajatele suunatud eesti keele A1-, A2- ja B1-taseme kursused kontaktõppena klassiruumis Jõgeva, Põlva, Tartu, Valga, Viljandi ja/või Võru maakonnas ning veebipõhises õppekeskkonnas üle Eesti. Täpsemalt vaata riigihanke tehnilise kirjelduse (AD lisa 1) punkti 1.3.2. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312389-0003
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Tartu ja veebikursused üle Eesti
Описание: Pakkuja korraldab uussisserändajatele suunatud eesti keele A1-, A2- ja B1-tasemel kursused kontaktõppena klassiruumis Tartus ning veebipõhises õppekeskkonnas üle Eesti. Täpsemalt vaata riigihanke tehnilise kirjelduse (AD lisa 1) punkti 1.3.2. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312389-0004
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Lääne-Eesti ja Kirde-Eesti (PPA Lääne ja Ida prefektuuri tööpiirkonnad) ja veebikursused üle Eesti
Описание: Pakkuja korraldab uussisserändajatele suunatud eesti keele A1-, A2- ja B1-tasemel kursused kontaktõppena klassiruumis Hiiu-, Saare-, Lääne-, Pärnu-, Rapla-, Järva-, Lääne- ja/või Ida-Viru maakonnas ning veebipõhises õppekeskkonnas üle Eesti. Täpsemalt vaata riigihanke tehnilise kirjelduse (AD lisa 1) punkti 1.3.2. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312389-0005
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 312389-0000
Udbudsprocedure: Anden procedure, der afvikles i to faser
Hovedpunkterne i proceduren: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 80400000 Voksenundervisning og undervisning i øvrigt
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 312389-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 312389-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 312389-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Tartu ja veebikursused üle Eesti
Intern ID: 312389-0004
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 312389-0005
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 312389-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 312389-0001
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 312389-0002
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 312389-0003
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 312389-0004
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 312389-0005
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 312389-0000
Tipo de procedimiento: Otro procedimiento de una sola etapa
Principales características del procedimiento: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80400000 Servicios de enseñanza para adultos y otros servicios de enseñanza
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 312389-0001
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 312389-0002
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 312389-0003
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 312389-0004
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 312389-0005
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 312389-0000
Menettelyn tyyppi: Muu yksivaiheinen menettely
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 80400000 Aikuiskoulutuspalvelut ja muut koulutuspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 312389-0001
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 312389-0002
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: 312389-0003
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: 312389-0004
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: 312389-0005
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 312389-0000
Type de procédure: Autre procédure en une seule étape
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 80400000 Services d'éducation des adultes et autres services d'enseignement
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 312389-0001
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 312389-0002
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 312389-0003
Lot: LOT-0004
Titre: Tartu ja veebikursused üle Eesti
Identifiant interne: 312389-0004
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: 312389-0005
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 312389-0000
An cineál nóis imeachta: Nós imeachta aonchéime eile
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 80400000 Adult and other education services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 312389-0001
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 312389-0002
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 312389-0003
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 312389-0004
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 312389-0005
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 312389-0000
Az eljárás típusa: Egyéb egyszakaszos eljárás
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 80400000 Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Tallinn ja veebikursused üle Eesti
Belső azonosító: 312389-0001
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 312389-0002
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 312389-0003
Rész: LOT-0004
Cím: Tartu ja veebikursused üle Eesti
Belső azonosító: 312389-0004
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 312389-0005
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 312389-0000
Tipo di procedura: Altra procedura a fase unica
Caratteristiche principali della procedura: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 80400000 Servizi di istruzione per adulti e altri servizi di istruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 312389-0001
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 312389-0002
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 312389-0003
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 312389-0004
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 312389-0005
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 312389-0000
Procedūras veids: Cita vienpakāpes procedūra
Procedūras galvenās iezīmes: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 80400000 Pieaugušo izglītības un citi izglītības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 312389-0001
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 312389-0002
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 312389-0003
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 312389-0004
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 312389-0005
Interne identificatiecode: 312389-0000
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80400000 Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 312389-0001
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 312389-0002
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 312389-0003
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 312389-0004
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 312389-0005
Wewnętrzny identyfikator: 312389-0000
Rodzaj procedury: Inna procedura jednoetapowa
Główne aspekty procedury: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 80400000 Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 312389-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 312389-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 312389-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Tartu ja veebikursused üle Eesti
Wewnętrzny identyfikator: 312389-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 312389-0005
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Outro processo de fase única
Principais características do processo: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 80400000 Serviços de ensino para adultos e outros serviços relacionados com educação
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 312389-0000
Tip de procedură: Altă procedură cu o singură etapă
Principalele caracteristici ale procedurii: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 80400000 Servicii de educare a adulţilor şi alte servicii de învăţământ
Identificator intern: 312389-0001
Identificator intern: 312389-0002
Identificator intern: 312389-0003
Titlu: Tartu ja veebikursused üle Eesti
Identificator intern: 312389-0004
Identificator intern: 312389-0005
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 312389-0000
Druh postupu: Iný jednofázový postup
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 80400000 Vzdelávanie dospelých a iné vzdelávacie služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 312389-0001
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 312389-0002
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 312389-0003
Časť: LOT-0004
Názov: Tartu ja veebikursused üle Eesti
Interný identifikátor: 312389-0004
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 312389-0005
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 312389-0000
Vrsta postopka: Drugi enostopenjski postopek
Glavne značilnosti postopka: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 80400000 Storitve izobraževanja odraslih in druge izobraževalne storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 312389-0001
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 312389-0002
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 312389-0003
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 312389-0004
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 312389-0005
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 312389-0000
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 312389-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 312389-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 312389-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 312389-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 312389-0005