2. Процедура
Процедура
Заглавие: BTEX- Travaux de réfection des réseaux enterrés du site Duquesne
Описание: Marché de travaux relatif à la réhabilitation des réseaux enterrés sur le site domanial de Duquesne
Вътрешен идентификатор: PRA016750
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45231112 Монтажни работи на преносни и разпределителни тръбопроводи
Допълнителна класификация (cpv): 45112100 Работи по изкопаване на канали, 45232410 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализационна мрежа, 45232411 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализации за битови и промишлени отпадъчни води
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: BTEX- Travaux de réfection des réseaux enterrés du site Duquesne
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PRA016750
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45231112 Installation af rørsystem
Supplerende klassifikation (cpv): 45112100 Rendegravning, 45232410 Kloakeringsarbejder, 45232411 Anlægsarbejde: spildevandsledninger
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PRA016750
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112100 Grabenaushub, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PRA016750
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45231112 Εγκατάσταση συστήματος αγωγών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45112100 Εργασίες διάνοιξης τάφρων, 45232410 Έργα σε υπονόμους, 45232411 Κατασκευαστικές εργασίες για σωληνώσεις ακάθαρτων υδάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PRA016750
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45231112 Instalación de sistema de tuberías
Clasificación adicional (cpv): 45112100 Trabajos de excavación de zanjas, 45232410 Obras de saneamiento, 45232411 Trabajos de construcción de canalizaciones de aguas sucias
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: PRA016750
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45231112 Torusüsteemi paigaldamine
Täiendav liigitus (cpv): 45112100 Kraavikaevetööd, 45232410 Kanalisatsioonitööd, 45232411 Reoveetorustike ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PRA016750
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45231112 Postavljanje sustava cijevi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45112100 Radovi iskopa rovova, 45232410 Radovi na kanalizacijskoj mreži, 45232411 Građevinski radovi na cijevima za onečišćene vode
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: PRA016750
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45231112 Csőrendszer szerelése
További osztályozás (cpv): 45112100 Árokásási munka, 45232410 Csatornahálózat építése, 45232411 Szennyvízcsővezeték építése
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PRA016750
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45231112 Installazione di un sistema di condutture
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45112100 Lavori di scavo di fossi, 45232410 Lavori su reti fognarie, 45232411 Lavori di costruzione di condotte per acque reflue
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PRA016750
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45231112 Vamzdyno sistemos montavimas
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45112100 Griovių kasimo darbai, 45232410 Kanalizacijos darbai, 45232411 Nešvaraus vandens vamzdynų tiesimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: PRA016750
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45231112 Cauruļu sistēmas ierīkošana
Papildu klasifikācija (cpv): 45112100 Tranšeju rakšanas darbi, 45232410 Kanalizācijas darbi, 45232411 Notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: PRA016750
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45231112 Aanleggen van buisleidingen
Aanvullende classificatie (cpv): 45112100 Graven van geulen, 45232410 Waterzuiveringswerkzaamheden, 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45231112 Instalação de sistemas de condutas
Classificação adicional (cpv): 45112100 Escavação de valas, 45232410 Obras de construção de sistemas colectores, 45232411 Construção de condutas para águas residuais
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PRA016750
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45231112 Instalare de reţea de conducte
Clasificare suplimentară (cpv): 45112100 Lucrări de săpare de şanţuri, 45232410 Lucrări de asanare, 45232411 Lucrări de construcţii de canalizări de ape reziduale
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PRA016750
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45231112 Inštalácia potrubného systému
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45112100 Práce pri hĺbení drenáží, 45232410 Kanalizačné práce, 45232411 Stavebné práce na potrubiach na znečistenú vodu
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: PRA016750
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45231112 Inštalacija cevnega sistema
Dodatna klasifikacija (cpv): 45112100 Kopanje jarkov, 45232410 Kanalizacijski objekti, 45232411 Gradbena dela na ceveh za umazano vodo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001