427308-2026 - Състезателна процедура
Унгapия – Застрахователни услуги – Biztosítási szolgáltatások beszerzése
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеBiztosítási szolgáltatások beszerzése
ОписаниеA BT-21-es mezőben az EKR karakterkorlátja okán az eljárás rövid elnevezése került feltüntetésre. Eredeti elnevezés: „Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. részére biztosítási szolgáltatások beszerzése 2026-2028”. A közbeszerzési eljárás tárgya biztosítási szerződés, melynek tárgya biztosítási szolgáltatások megrendelése Ajánlatkérő számára - 24 hónapos időtartamra az alábbi részleteknek megfelelően: - az 1. részben: az Ajánlatkérő üzemeltetésében, és/vagy kezelésében lévő személygépjárművek KGFB biztosításai, a teljes gépjármű mennyiség: jelenleg 39 darab jármű (utánfutó:2 db, lassú jármű 4 db, munkagép 4 db, személygépkocsi 9 db, motorkerékpár 1 db, tehergépkocsi 19 db), a mennyiségi eltérés mértéke: +/-30%, - a 2.részben: az Ajánlatkérő üzemeltetésében, és/vagy kezelésében lévő személygépjárművek Casco biztosításai, mely biztosítás 15 darab gépjárművet (tehergépjármű 8 db, személygépjármű 7 db) érint, a mennyiségi eltérés mértéke: +/-30 %, - a 3. részben: Vagyon - és felelősségbiztosítás: az ajánlatkérő tulajdonában, üzemeltetésében, és/vagy kezelésében lévő ingatlanok és tárgyi eszközök all risk vagyon- és felelősségbiztosítása, all risk üzemszünet biztosítás, elektronikus berendezések összkockázatú biztosítása, géptörés biztosítás, szállítmánybiztosítás, és kombinált felelősség biztosítás, környezetvédelmi felelősségbiztosítás. A tárgyi beszerzési eljárás megindításakor az Ajánlatkérő tekintetében a teljes mennyiség az adatközlőben megjelenített mennyiség, melyhez előgondoskodás és mellékköltség is kapcsolódik, illetve amelyhez képest az Ajánlatkérő eltérhet a szerződésben megjelölt mennyiség szerint. A biztosítandó vagyonérték a vagyonbiztosítás tekintetében 48 369 960 311.- Ft + a mennyiségi eltérés mértéke 30% (+20% és -10 %) 4. részben: D&O felelősségbiztosítás D&O vezető tisztségviselők felelősségbiztosítása szolgáltatás beszerzése díjalap 500.000.000.- Ft kárigényenkénti és éves kártérítési limit. További műszaki adatokat a részenkénti műszaki tartalom, műszaki leírás és az adatközlő táblázatok tartalmaznak. Ajánlatkérő tájékoztatja Ajánlattevőket, hogy +/- 30 % eltérést az 1. és 2. rész vonatkozásában amiatt indokolt, hogy jelen eljárásban az érintett flotta saját és lízingelt járművekből áll. A flotta összetétele és mennyisége a beszerzéssel érintett szolgáltatási időszak alatt gazdasági szempontú döntések okán változhat, különös tekintettel a lízing és a saját tulajdon eltérő járulékos költségeire. Mindamellett a Társaság által ellátandó feladatok köre, és emiatt a szükséges járműállomány tulajdonosi befolyás révén módosulhat, melyet Ajánlatkérő szintén nem lát előre. A 3. rész vonatkozásában a biztosított érték a Társaság beruházási programja szerinti nagyberuházások sikeres lebonyolítása esetén a keletkező vagyonelem aktiválása révén változhat, továbbá előre nem ismerhető tulajdonosi döntés alapján lehetséges az üzemeltetett fürdőállomány növelése, csökkenése. Az eljárás megindításakor Ajánlatkérőnek ezekre a jövőbeni folyamatokra – arra tekintettel, hogy a nagyberuházások fedezetéül szolgáló beruházási hitelkérelme jóváhagyása tárgyában még döntés nem született – ráhatása nincs.
Вътрешен идентификаторEKR001197682026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 66510000 Застрахователни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеFlotta kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás
ОписаниеFlotta kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás beszerzése a KGFB törvény rendelkezéseinek megfelelően, biztosítási szerződés keretében a 2026-2028. évre. Ajánlatkérő tulajdonában, illetőleg üzemben tartásában a közbeszerzési eljárás megindításakor összesen 39 darab olyan gépjármű (utánfutó:2 db, lassú jármű 4 db, munkagép 4 db, személygépkocsi 9 db, motorkerékpár 1 db, tehergépkocsi 19 db) áll, amely tekintetében kötelező gépjármű-felelősségbiztosítási szolgáltatást kell biztosítani. A járművek kategóriák szerinti részletezését a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő fenntartja a jogot a kockázatviselési körbe tartozó állomány csökkentésére, illetve növelésére a szerződéstervezetben szabályozott módon. A mennyiségi eltérés mértéke +/- 30 % Ajánlatkérő tájékoztatja Ajánlattevőket, hogy +/- 30 % eltérést az 1. rész vonatkozásában amiatt indokolt, hogy jelen eljárásban az érintett flotta saját és lízingelt járművekből áll. A flotta összetétele és mennyisége a beszerzéssel érintett szolgáltatási időszak alatt gazdasági szempontú döntések okán változhat, különös tekintettel a lízing és a saját tulajdon eltérő járulékos költségeire. Mindamellett a Társaság által ellátandó feladatok köre, és emiatt a szükséges járműállomány tulajdonosi befolyás révén módosulhat, melyet Ajánlatkérő szintén nem lát előre.
Вътрешен идентификаторEKR001197682026/1
Основна класификация (cpv): 66516100 Застраховка "Гражданска отговорност" на сухопътни превозни средства
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеFlotta casco biztosítás
ОписаниеFlotta CASCO biztosításának beszerzése biztosítási szerződés keretében a 2026-2028. évre. Ajánlatkérő tulajdonában, illetőleg üzemben tartásában a közbeszerzési eljárás megindításakor összesen 15 darab olyan gépjármű (tehergépjármű 8 db, személygépjármű 7 db) áll, amely tekintetében CASCO biztosítási szolgáltatást kell biztosítani. A járművek kategóriák szerinti részletezését a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő fenntartja a jogot a kockázatviselési körbe tartozó állomány csökkentésére, illetve növelésére a szerződéstervezetben szabályozott módon. A mennyiségi eltérés mértéke +/- 30 %. Ajánlatkérő tájékoztatja Ajánlattevőket, hogy +/- 30 % eltérést a 2. rész vonatkozásában amiatt indokolt, hogy jelen eljárásban az érintett flotta saját és lízingelt járművekből áll. A flotta összetétele és mennyisége a beszerzéssel érintett szolgáltatási időszak alatt gazdasági szempontú döntések okán változhat, különös tekintettel a lízing és a saját tulajdon eltérő járulékos költségeire. Mindamellett a Társaság által ellátandó feladatok köre, és emiatt a szükséges járműállomány tulajdonosi befolyás révén módosulhat, melyet Ajánlatkérő szintén nem lát előre.
Вътрешен идентификаторEKR001197682026/2
Основна класификация (cpv): 66514110 Услуги по застраховане на сухопътни превозни средства
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеVagyon-, üzemszünet- és felelősségbiztosítás
ОписаниеVagyon- és felelősségbiztosítási szolgáltatás beszerzése a 2026-2028. évre. All Risks vagyonbiztosítás 48 369 960 311.- Ft Kombinált felelősségbiztosítás 50.000.000.- Ft/kár és 150.000.000.- Ft/év ELBER biztosítás 2.000.000.- Ft/kár és 2.000.000.- Ft/év Szállítmánybiztosítás 1.000.000.- Ft/kár és 1.000.000.- Ft/év Géptörés biztosítás 15.000.000.- Ft/kár és 15.000.000.- Ft/év All-risk és géptörés üzemszünet biztosítás 2 198 100 510 Ft Ajánlatkérő fenntartja a jogot a kockázatviselési körbe tartozó állomány csökkentésére, illetve növelésére a szerződéstervezetben szabályozott módon. A mennyiségi eltérés mértéke 30% (+20% és -10%) A 3. rész vonatkozásában a biztosított érték a Társaság beruházási programja szerinti nagyberuházások sikeres lebonyolítása esetén a keletkező vagyonelem aktiválása révén változhat, továbbá előre nem ismerhető tulajdonosi döntés alapján lehetséges az üzemeltetett fürdőállomány növelése, csökkenése. Az eljárás megindításakor Ajánlatkérőnek ezekre a jövőbeni folyamatokra – arra tekintettel, hogy a nagyberuházások fedezetéül szolgáló beruházási hitelkérelme jóváhagyása tárgyában még döntés nem született – ráhatása nincs. A kategóriák szerinti részletezést a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Вътрешен идентификаторEKR001197682026/3
Основна класификация (cpv): 66515200 Застраховка "Щети на имущество"
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеD&O felelősségbiztosítás
ОписаниеD&O vezető tisztségviselők felelősségbiztosítása szolgáltatás beszerzése 24 hónap időtartamra. A vezető tisztségviselők és felügyelőbizottsági tagok felelősségbiztosításának keretében a biztosító – a biztosítási szerződéses feltételekben szabályozottak szerint, a biztosítási díj megfizetése ellenében – a pozíciójából adódó tevékenység folytatásával a szerződő társaságnak vagy harmadik személynek okozott kár (és sérelemdíj) megtérítése alól mentesíti a szerződés biztosítottját. A Szerződő a biztosítás tekintetében 500.000.000.- Ft kárigényenkénti és éves kártérítési limitet ír elő. Részletesen a közbeszerzési dokumentumokban.
Вътрешен идентификаторEKR001197682026/4
Основна класификация (cpv): 66516000 Застраховка "Гражданска отговорност" на превозни средства
427308-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorEKR001197682026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 66510000 Pojištění
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorEKR001197682026/1
Hlavní klasifikace (cpv): 66516100 Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla
ČástLOT-0002
NázevFlotta casco biztosítás
Interní identifikátorEKR001197682026/2
Hlavní klasifikace (cpv): 66514110 Pojištění motorových vozidel
ČástLOT-0003
Interní identifikátorEKR001197682026/3
Hlavní klasifikace (cpv): 66515200 Pojištění majetku
ČástLOT-0004
NázevD&O felelősségbiztosítás
Interní identifikátorEKR001197682026/4
Hlavní klasifikace (cpv): 66516000 Pojištění odpovědnosti za škodu
427308-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Versicherungen – Biztosítási szolgáltatások beszerzése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungEKR001197682026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungEKR001197682026/1
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
LosLOT-0002
TitelFlotta casco biztosítás
Interne KennungEKR001197682026/2
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
LosLOT-0003
Interne KennungEKR001197682026/3
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
LosLOT-0004
TitelD&O felelősségbiztosítás
Interne KennungEKR001197682026/4
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
427308-2026 - Διαγωνισμός
Ουγγαρία – Υπηρεσίες ασφάλισης – Biztosítási szolgáltatások beszerzése
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001197682026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66510000 Υπηρεσίες ασφάλισης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001197682026/1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66516100 Ασφάλεια αστικής ευθύνης μηχανοκίνητων οχημάτων
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςFlotta casco biztosítás
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001197682026/2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66514110 Υπηρεσίες ασφάλισης μηχανοκίνητων οχημάτων
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001197682026/3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66515200 Υπηρεσίες ασφάλισης περιουσίας
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςD&O felelősségbiztosítás
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001197682026/4
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66516000 Υπηρεσίες ασφάλισης αστικής ευθύνης
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EKR001197682026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66510000 Servicios de seguros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: EKR001197682026/1
Clasificación principal (cpv): 66516100 Servicios de seguros de responsabilidad civil de automóviles
Lote: LOT-0002
Título: Flotta casco biztosítás
Identificador interno: EKR001197682026/2
Clasificación principal (cpv): 66514110 Servicios de seguros de automóviles
Lote: LOT-0003
Identificador interno: EKR001197682026/3
Clasificación principal (cpv): 66515200 Servicios de seguros de cosas
Lote: LOT-0004
Título: D&O felelősségbiztosítás
Identificador interno: EKR001197682026/4
Clasificación principal (cpv): 66516000 Servicios de seguros de responsabilidad civil
427308-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteEKR001197682026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66510000 Vakuutuspalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteEKR001197682026/1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66516100 Moottoriajoneuvojen vastuuvakuutukset
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimiFlotta casco biztosítás
Sisäinen tunnisteEKR001197682026/2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66514110 Moottoriajoneuvovakuutukset
OsaLOT-0003
Sisäinen tunnisteEKR001197682026/3
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66515200 Omaisuusvakuutukset
OsaLOT-0004
Ilmoituksen nimiD&O felelősségbiztosítás
Sisäinen tunnisteEKR001197682026/4
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66516000 Vastuuvakuutuspalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EKR001197682026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66510000 Services d'assurance
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: EKR001197682026/1
Nomenclature principale (cpv): 66516100 Services d'assurance responsabilité civile automobile
Lot: LOT-0002
Titre: Flotta casco biztosítás
Identifiant interne: EKR001197682026/2
Nomenclature principale (cpv): 66514110 Services d'assurance de véhicules à moteur
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: EKR001197682026/3
Nomenclature principale (cpv): 66515200 Services d'assurance de biens
Lot: LOT-0004
Titre: D&O felelősségbiztosítás
Identifiant interne: EKR001197682026/4
Nomenclature principale (cpv): 66516000 Services d'assurance responsabilité civile
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: EKR001197682026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 66510000 Osigurateljne usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: EKR001197682026/1
Glavna klasifikacija (cpv): 66516100 Usluge osiguranja od odgovornosti za upotrebu motornih vozila
Grupa: LOT-0002
Naslov: Flotta casco biztosítás
Interna identifikacijska oznaka: EKR001197682026/2
Glavna klasifikacija (cpv): 66514110 Usluge osiguranja motornih vozila
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: EKR001197682026/3
Glavna klasifikacija (cpv): 66515200 Usluge osiguranja imovine
Grupa: LOT-0004
Naslov: D&O felelősségbiztosítás
Interna identifikacijska oznaka: EKR001197682026/4
Glavna klasifikacija (cpv): 66516000 Usluge osiguranja od odgovornosti
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: EKR001197682026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 66510000 Biztosítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: EKR001197682026/1
Fő osztályozás (cpv): 66516100 Gépjármű-felelősségbiztosítási szolgáltatások
Rész: LOT-0002
Cím: Flotta casco biztosítás
Belső azonosító: EKR001197682026/2
Fő osztályozás (cpv): 66514110 Gépjármű-biztosítási szolgáltatások
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: EKR001197682026/3
Fő osztályozás (cpv): 66515200 Vagyonbiztosítási szolgáltatások
Rész: LOT-0004
Cím: D&O felelősségbiztosítás
Belső azonosító: EKR001197682026/4
Fő osztályozás (cpv): 66516000 Felelősségbiztosítási szolgáltatások
427308-2026 - Konkurss
Ungārija – Apdrošināšanas pakalpojumi – Biztosítási szolgáltatások beszerzése
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsEKR001197682026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsEKR001197682026/1
Galvenā klasifikācija (cpv): 66516100 Mehānisko transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas pakalpojumi
DaļaLOT-0002
NosaukumsFlotta casco biztosítás
Iekšējais identifikatorsEKR001197682026/2
Galvenā klasifikācija (cpv): 66514110 Automašīnu apdrošināšanas pakalpojumi
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikatorsEKR001197682026/3
Galvenā klasifikācija (cpv): 66515200 Īpašuma apdrošināšanas pakalpojumi
DaļaLOT-0004
NosaukumsD&O felelősségbiztosítás
Iekšējais identifikatorsEKR001197682026/4
Galvenā klasifikācija (cpv): 66516000 Atbildības apdrošināšanas pakalpojumi
427308-2026 - Kompetizzjoni
L-Ungerija – Servizzi ta' assigurazzjoni – Biztosítási szolgáltatások beszerzése
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internEKR001197682026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66510000 Servizzi ta' assigurazzjoni
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internEKR001197682026/1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66516100 Servizzi ta' l-assigurazzjoni ta' responsabbiltà tal-karozzi bil-magni
LottLOT-0002
TitluFlotta casco biztosítás
Identifikatur internEKR001197682026/2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66514110 Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-karozzi bil-magni
LottLOT-0003
Identifikatur internEKR001197682026/3
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66515200 Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-propjetà
LottLOT-0004
TitluD&O felelősségbiztosítás
Identifikatur internEKR001197682026/4
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66516000 Servizzi ta' l-assigurazzjoni bħala responsabbiltà
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: EKR001197682026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: EKR001197682026/1
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516100 Aansprakelijkheidsverzekeringen voor motorvoertuigen
Perceel: LOT-0002
Titel: Flotta casco biztosítás
Interne identificatiecode: EKR001197682026/2
Belangrijkste classificatie (cpv): 66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: EKR001197682026/3
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515200 Opstalverzekeringen
Perceel: LOT-0004
Titel: D&O felelősségbiztosítás
Interne identificatiecode: EKR001197682026/4
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
427308-2026 - Procedura konkurencyjna
Węgry – Usługi ubezpieczeniowe – Biztosítási szolgáltatások beszerzése
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorEKR001197682026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorEKR001197682026/1
Główna klasyfikacja (cpv): 66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
Część zamówieniaLOT-0002
TytułFlotta casco biztosítás
Wewnętrzny identyfikatorEKR001197682026/2
Główna klasyfikacja (cpv): 66514110 Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorEKR001197682026/3
Główna klasyfikacja (cpv): 66515200 Usługi ubezpieczenia własności
Część zamówieniaLOT-0004
TytułD&O felelősségbiztosítás
Wewnętrzny identyfikatorEKR001197682026/4
Główna klasyfikacja (cpv): 66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 66510000 Serviços de seguros
Classificação principal (cpv): 66516100 Serviços de seguros de responsabilidade civil para automóveis
Classificação principal (cpv): 66514110 Serviços de seguro automóvel
Classificação principal (cpv): 66515200 Serviços de seguros de bens
Classificação principal (cpv): 66516000 Serviços de seguros de responsabilidade civil
427308-2026 - Javni razpis
Madžarska – Zavarovalniške storitve – Biztosítási szolgáltatások beszerzése
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorEKR001197682026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66510000 Zavarovalniške storitve
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorEKR001197682026/1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66516100 Storitve odgovornostnega zavarovanja motornih vozil
SklopLOT-0002
NaslovFlotta casco biztosítás
Notranji identifikatorEKR001197682026/2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66514110 Storitve zavarovanja motornih vozil
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorEKR001197682026/3
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66515200 Storitve premoženjskega zavarovanja
SklopLOT-0004
NaslovD&O felelősségbiztosítás
Notranji identifikatorEKR001197682026/4
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66516000 Storitve zavarovanja odgovornosti
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: EKR001197682026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: EKR001197682026/1
Huvudklassificering (cpv): 66516100 Ansvarsförsäkringar för motorfordon
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: EKR001197682026/2
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: EKR001197682026/3
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: EKR001197682026/4
Huvudklassificering (cpv): 66516000 Ansvarsförsäkringar