See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesywna dostawa środków czystości oraz sprzętu gospodarczego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Описание: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości oraz sprzętu gospodarczego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo - cenowa– załącznik nr 2.1-2.31 do SWZ, 2) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4.1-.4.6 do SWZ. 3. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 6. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 7. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt. 1 ustawy) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku nr 4.1-4.6 do SWZ. Zmiana umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 8. Klauzulę informacyjną wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 9.W zakresie złożenia próbek Zamawiający na podstawie art. 65 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp odstępuje od wymogu użycia środków komunikacji elektronicznej. Mając na uwadze art. 107 ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że przedmiotowe środki dowodowe w postaci próbek nie podlegają uzupełnieniu, ponieważ służą potwierdzeniu zgodności z kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert. Brak złożenia próbek, złożenie próbek po terminie określonym w rozdziale XV SWZ, złożenie próbek w innym miejscu niż wskazane w SWZ bądź złożenie próbek niezgodnych z wymaganiami Zamawiającego lub niezgodnych z produktem zaoferowanym w „Specyfikacji asortymentowo-cenowej” skutkować będzie odrzuceniem oferty. Pozostałe przedmiotowe środki dowodowe mają potwierdzać, że oferowany przedmiot zamówienia odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego. Mając na uwadze art. 107 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że podlegają one uzupełnieniu, w przypadku, gdy nie zostaną one złożone wraz z ofertą lub będą niekompletne. 10. Kryteria oceny ofert: w zakresie zadań 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29 Cena 40% / Jakość 60% natomiast w zakresie pozostałych zadań Cena 100% . 11. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 30.09.2026 r. 12. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Вътрешен идентификатор: DZ/DZ-381-1-40/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39830000 Почистващи продукти
Допълнителна класификация (cpv): 39831300 Почистващи препарати за подове, 39813000 Пасти и прахове за чистене и лъскане, 39514200 Кърпи за избърсване на порцеланови изделия, 33760000 Тоалетна хартия, носни кърпички, хартиени кърпи за изтриване на ръце и салфетки за маса, 33763000 Хартиени кърпи за изтриване на ръце, 19520000 Пластмасови продукти, 39514400 Автоматични диспенсери/дозатори за хартиени кърпи за ръце, 39713420 Паркетолъскачки, 39831000 Перилни и почистващи препарати
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie 1 - Środki czystości do bieżącego zastosowania
Описание: 1. Zadanie nr 1 - Środki czystości do bieżącego zastosowania 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 1 - Środki czystości do bieżącego zastosowania Próbki: z każdej pozycji po 1 sztuce Dokumenty: 1) dla wszystkich pozycji „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta 2) dla pozycji 1 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • dokument potwierdzający zastosowanie technologii zapobiegania odkładaniu się kamienia wodnego, wystawiony przez producenta 3) dla pozycji 2 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • atest higieniczny wydany przez PZH 4) dla pozycji 3 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • certyfikat ESD zgodny z normami CEI-IEC 61340-5-1:2017 lub równoważnymi dotyczącymi elektrostatyczności; • atest PZH z dopuszczeniem do kontaktu z żywnością 5) dla pozycji 4 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • dokument potwierdzający, że oferowany preparat jest zgodny z rozporządzeniem w sprawie detergentów WE 1907/2006 6) dla pozycji 5 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • certyfikat ESD zgodny z normami CEI-IEC 61340-5-1:2017 lub równoważnymi dotyczącymi elektrostatyczności; • atest PZH z dopuszczeniem do kontaktu z żywnością 7) dla pozycji 6 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • dokument potwierdzający zastosowanie technologii zabezpieczającej przed odciskami palców, wystawiony przez producenta 8) dla pozycji 7 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • pozwolenie na obrót wydane przez Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczym wraz z załącznikami 9) dla pozycji 8 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • dokument potwierdzający zastosowanie technologii zapobiegania odkładaniu się kamienia wodnego, wystawiony przez producenta; • dokument potwierdzający skuteczność odkamieniania 10) dla pozycji 9 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • dokument potwierdzający zastosowanie technologii zapobiegania odkładaniu się kamienia wodnego, wystawiony przez producenta 11) dla pozycji 11 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • certyfikat ESD zgodny z normami CEI-IEC 61340-5-1:2017 lub równoważnymi dotyczącymi elektrostatyczności;
Вътрешен идентификатор: Zadanie 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie 2 - Środki do tapicerki
Описание: 1. Zadanie nr 2 - Środki do tapicerki 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 2 – Środki do tapicerki Próbki: z każdej pozycji po 1 sztuce Dokumenty: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Вътрешен идентификатор: Zadanie 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie 3 - Wyposażenie sanitariatów
Описание: 1. Zadanie nr 3 - Wyposażenie sanitariatów 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 3 – Wyposażenie sanitariatów Próbki: z każdej pozycji po 1 sztuce Dokumenty: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; (dla poz. 1 i 2) • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Вътрешен идентификатор: Zadanie 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie 4 - Specjalistyczne środki do podłóg I
Описание: 1. Zadanie nr 4 - Specjalistyczne środki do podłóg I 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 4 – Specjalistyczne środki do podłóg I Próbki: z każdej pozycji po 1 sztuce Dokumenty: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Вътрешен идентификатор: Zadanie 4
Основна класификация (cpv): 39831300 Почистващи препарати за подове
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie 5 - Specjalistyczne środki do podłóg II
Описание: 1. Zadanie nr 5 - Specjalistyczne środki do podłóg II 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 5 – Specjalistyczne środki do podłóg II Próbki: z każdej pozycji po 1 sztuce Dokumenty: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Вътрешен идентификатор: Zadanie 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie 6 - Środek do nabłyszczania powierzchni I
Описание: 1. Zadanie nr 6 - Środek do nabłyszczania powierzchni I 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 6 – Środek do nabłyszczania powierzchni I Próbki: z każdej pozycji po 1 sztuce Dokumenty: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Вътрешен идентификатор: Zadanie 6
Основна класификация (cpv): 39813000 Пасти и прахове за чистене и лъскане
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zadanie 7 - Środek do nabłyszczania powierzchni II
Описание: 1. Zadanie nr 7 - Środek do nabłyszczania powierzchni II 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 7 – Środek do nabłyszczania powierzchni II Próbki: z każdej pozycji po 1 sztuce Dokumenty: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Вътрешен идентификатор: Zadanie 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Zadanie 8 - Środki czystości ogólnego zastosowania I
Описание: 1. Zadanie nr 8 - Środki czystości ogólnego zastosowania II 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 8 – Środki czystości ogólnego zastosowania I Dokumenty: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Вътрешен идентификатор: Zadanie 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Zadanie 9 - Środki czystości ogólnego zastosowania II
Описание: 1. Zadanie nr 9 - Środki czystości ogólnego zastosowania II 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 9 – Środki czystości ogólnego zastosowania II Dokumenty: • folder zdjęciowy zaoferowanego asortymentu; • opis techniczny
Вътрешен идентификатор: Zadanie 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Zadanie 10 - Asortyment do powierzchni szklanych
Описание: 1. Zadanie nr 10 - Asortyment do powierzchni szklanych 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 10 – Asortyment do powierzchni szklanych Próbki: z każdej pozycji po 5 sztuk Dokumenty: • folder zdjęciowy zaoferowanego asortymentu; • opis techniczny
Вътрешен идентификатор: Zadanie 10
Основна класификация (cpv): 39514200 Кърпи за избърсване на порцеланови изделия
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Zadanie 11 - Środki higieniczne I
Описание: 1. Zadanie nr 11 - Środki higieniczne I 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 11 – Środki higieniczne I Próbki: 3 sztuki
Вътрешен идентификатор: Zadanie 11
Основна класификация (cpv): 33760000 Тоалетна хартия, носни кърпички, хартиени кърпи за изтриване на ръце и салфетки за маса
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Zadanie 12 - Środki higieniczne II
Описание: 1. Zadanie nr 12 - Środki higieniczne II 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 12 – Środki higieniczne II Próbki: • pozycja 1-3 z każdej pozycji po 3 sztuki • pozycja 4 - 3 opakowania Dokumenty dla pozycji 1, 2, 3: karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Вътрешен идентификатор: Zadanie 12
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Zadanie 13 - Środki higieniczne III
Описание: 1. Zadanie nr 13 - Środki higieniczne III 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 13 – Środki higieniczne III Dokumenty: karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Вътрешен идентификатор: Zadanie 13
Основна класификация (cpv): 33763000 Хартиени кърпи за изтриване на ръце
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Zadanie 14 - Ścierki z wiskozy
Описание: 1. Zadanie nr 14 - Ścierki z wiskozy 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 14 – Ścierki z wiskozy Próbki: • pozycja 1 - po jednym opakowaniu z każdego koloru • pozycja 2 - 2 sztuki
Вътрешен идентификатор: Zadanie 14
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Zadanie 15 - Ścierki z mikrofazy
Описание: 1. Zadanie nr 15 - Ścierki z mikrofazy 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 15 – Ścierki z mikrofazy Próbki: • pozycja 1 z każdego koloru po 2 sztuki • pozycja 2 - 2 sztuki
Вътрешен идентификатор: Zadanie 15
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Zadanie 16 - Drobny sprzęt gospodarczy I
Описание: 1. Zadanie nr 16 - Drobny sprzęt gospodarczy I 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 16 – Drobny sprzęt gospodarczy I Dokumenty: • folder zdjęciowy zaoferowanego asortymentu; • opis techniczny
Вътрешен идентификатор: Zadanie 16
Основна класификация (cpv): 19520000 Пластмасови продукти
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Zadanie 17 - Drobny sprzęt gospodarczy II
Описание: 1. Zadanie nr 17 - Drobny sprzęt gospodarczy II 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 17 – Drobny sprzęt gospodarczy II Próbki: • pozycja 3 - 1 sztuka • pozycja 4 - 1 sztuka Dokumenty: • folder zdjęciowy zaoferowanego asortymentu; • opis techniczny
Вътрешен идентификатор: Zadanie 17
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Zadanie 18 - Sprzęt gospodarczy I
Описание: 1. Zadanie nr 18 - Sprzęt gospodarczy I 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 18 – Sprzęt gospodarczy I Dokumenty: • folder zdjęciowy zaoferowanego asortymentu; • opis techniczny
Вътрешен идентификатор: Zadanie 18
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Zadanie 19 - Sprzęt gospodarczy II
Описание: 1. Zadanie nr 19 - Sprzęt gospodarczy II 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 19 – Sprzęt gospodarczy II Dokumenty: • folder zdjęciowy zaoferowanego asortymentu; • opis techniczny
Вътрешен идентификатор: Zadanie 19
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Zadanie 20 - Pojemniki, dozowniki
Описание: 1. Zadanie nr 20 - Pojemniki, dozowniki 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 20 – Pojemniki, dozowniki Próbki: z każdej pozycji po 1 sztuce
Вътрешен идентификатор: Zadanie 20
Основна класификация (cpv): 39514400 Автоматични диспенсери/дозатори за хартиени кърпи за ръце
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Zadanie 21 - Mopy płaskie
Описание: 1. Zadanie nr 21 - Mopy płaskie 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 21 – Mopy płaskie Próbki: z każdej pozycji po 2 sztuki
Вътрешен идентификатор: Zadanie 21
Основна класификация (cpv): 39713420 Паркетолъскачки
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Zadanie 22 - Mopy profesjonalne
Описание: 1. Zadanie nr 22 - Mopy profesjonalne 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 22 – Mopy profesjonalne Próbki: pozycja 1-12 – z każdej pozycji po 1 sztuce.
Вътрешен идентификатор: Zadanie 22
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Zadanie 23 - Mopy i ścierki z mikrowłókna
Описание: 1. Zadanie nr 23 - Mopy i ścierki z mikrowłókna 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 23 – Mopy i ścierki z mikrowłókna Próbki: • pozycja 1 - 2 sztuki • pozycja 2 - 2 sztuki • pozycja 3 - 1 sztuka
Вътрешен идентификатор: Zadanie 23
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Zadanie 24 - Jednorazowe nakładki na mop
Описание: 1. Zadanie nr 24 - Jednorazowe nakładki na mop 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 24 – Jednorazowe nakładki na mop Dokumenty: • folder zdjęciowy zaoferowanego asortymentu; • opis techniczny
Вътрешен идентификатор: Zadanie 24
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Zadanie 25 - Worki foliowe
Описание: 1. Zadanie nr 25 - Worki foliowe 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 25 – Worki foliowe Próbki: pozycja 1 - 1 sztuka, pozycja 2 - 1 opakowanie pozycja 3-9 - z każdej pozycji każdego koloru po 1 rolce po 10 szt. konfekcjonowane w rolkach połączone zgrzewem. Dokumenty: atest higieniczny na rękaw foliowy wydany przez PZH lub inną równoważną instytucję
Вътрешен идентификатор: Zadanie 25
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Zadanie 26 - Obuwie jednorazowe foliowe
Описание: 1. Zadanie nr 26 - Obuwie jednorazowe foliowe 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 26 – Obuwie jednorazowe foliowe Próbki: 5 par
Вътрешен идентификатор: Zadanie 26
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Zadanie 27 - Środek do czyszczenia komór sterylizatorów
Описание: 1. Zadanie nr 27 - Środek do czyszczenia komór sterylizatorów 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 27 – Środek do czyszczenia komór sterylizatorów Dokumenty: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Вътрешен идентификатор: Zadanie 27
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Zadanie 28 - Specjalistyczne środki czystości do manualnego czyszczenia dla Działu Żywienia
Описание: 1. Zadanie nr 28 - Specjalistyczne środki czystości do manualnego czyszczenia dla Działu Żywienia 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 28 – Specjalistyczne środki czystości do manualnego czyszczenia dla Działu Żywienia Próbki: z każdej pozycji po 1 sztuce Dokumenty: 1) dla wszystkich pozycji „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta; • w pozycjach do których zostanie zaoferowany produkt sklasyfikowany jako niebezpieczny, deklaracja zgodności wystawiona przez producenta potwierdzająca, że produkt spełnia wymogi Wspólnoty Europejskiej, a w szczególności postanowienia Rozporządzenia UE nr 830/2015; 2) dla pozycji 7, 8 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • potwierdzenie zgodności produktu z wymogami normy dezynfekcyjnej PN-EN 1276 oraz PN-EN 13697 (deklaracja zgodności producenta) lub równoważne; • pozwolenie Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych na obrót produktem biobójczym, potwierdzające, że produkt nadaje się do powierzchni mających kontakt z żywnością (kategoria I grupa 4)
Вътрешен идентификатор: Zadanie 28
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Zadanie 29 - Specjalistyczne środki czystości do automatycznego czyszczenia dla Działu Żywienia
Описание: 1. Zadanie nr 29 - Specjalistyczne środki czystości do automatycznego czyszczenia dla Działu Żywienia 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 29 – Specjalistyczne środki czystości do automatycznego czyszczenia dla Działu Żywienia Próbki: • pozycja 1b) - 1 sztuka • pozycja 2b) - 1 sztuka Dokumenty: dla wszystkich pozycji „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta • w pozycjach do których zostanie zaoferowany produkt sklasyfikowany jako niebezpieczny, deklaracja zgodności wystawiona przez producenta potwierdzająca, że produkt spełnia wymogi Wspólnoty Europejskiej, a w szczególności postanowienia Rozporządzenia UE nr 830/2015
Вътрешен идентификатор: Zadanie 29
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Zadanie 30 - Specjalistyczne środki dla Pralni
Описание: 1. Zadanie nr 30 - Specjalistyczne środki dla Pralni 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 30 – Specjalistyczne środki dla Pralni Dokumenty: 1) dla wszystkich pozycji „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • karta charakterystyki preparatu; • etykieta produktów 2) dla pozycji od 1 do 8 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • świadectwo jakości zdrowotnej PZH lub innej równoważnej instytucji (dopuszczenie do obrotu) potwierdzające jakość i bezpieczeństwo zaoferowanych produktów 3) dla kompozycji pozycji (4+5) oraz (3+5) „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • opinia dezynfekcyjna potwierdzająca zakres działania dezynfekcyjnego: B, Tbc, F, V, wydana przez PZH lub instytucję równoważną dla kompozycji dezynfekcyjnej 4) dla kompozycji dezynfekcyjnej dla pozycji (4+5) „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • opinia o pełnej skuteczności sporobójczej zaoferowanych produktów zgodnie z wymaganiami normy europejskiej EN13704 lub EN 17126 lub równoważnej, w temp. 60°C 5) dla pozycji od 3 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • deklaracja zgodności producenta i certyfikat CE dla wyrobu medycznego wydany przez jednostkę notyfikowaną 6) dla pozycji od 4 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • pozwolenie na obrót wydane przez Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczym wraz z załącznikami 7) dla kompozycji od (3+5) „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • raport z badań dokumentujący pełną skuteczność sporobójczą w temp. 60°C
Вътрешен идентификатор: Zadanie 30
Основна класификация (cpv): 39831000 Перилни и почистващи препарати
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Zadanie 31 - Środki czyszczące do bieżącego stosowania
Описание: 1. Zadanie nr 31 - Środki czyszczące do bieżącego stosowania 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 31 – Środki czyszczące do bieżącego stosowania Dokumenty dla poz. 1, 3-7: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Вътрешен идентификатор: Zadanie 31
427319-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorDZ/DZ-381-1-40/26
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39830000 Čistící prostředky
Další klasifikace (cpv): 39831300 Čisticí prostředky na podlahy, 39813000 Čisticí pasty a prášky, 39514200 Kuchyňské utěrky, 33760000 Toaletní papír, kapesníky, ruční utěrky a ubrousky, 33763000 Papírové ruční utěrky, 19520000 Výrobky z plastů, 39514400 Automatické dávkovače papírových ručníků, 39713420 Leštiče podlah, 39831000 Prací prostředky
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorZadanie 1
ČástLOT-0002
NázevZadanie 2 - Środki do tapicerki
Interní identifikátorZadanie 2
ČástLOT-0003
Interní identifikátorZadanie 3
ČástLOT-0004
Interní identifikátorZadanie 4
Hlavní klasifikace (cpv): 39831300 Čisticí prostředky na podlahy
ČástLOT-0005
Interní identifikátorZadanie 5
ČástLOT-0006
Interní identifikátorZadanie 6
Hlavní klasifikace (cpv): 39813000 Čisticí pasty a prášky
ČástLOT-0007
Interní identifikátorZadanie 7
ČástLOT-0008
Interní identifikátorZadanie 8
ČástLOT-0009
Interní identifikátorZadanie 9
ČástLOT-0010
Interní identifikátorZadanie 10
Hlavní klasifikace (cpv): 39514200 Kuchyňské utěrky
ČástLOT-0011
NázevZadanie 11 - Środki higieniczne I
Interní identifikátorZadanie 11
Hlavní klasifikace (cpv): 33760000 Toaletní papír, kapesníky, ruční utěrky a ubrousky
ČástLOT-0012
NázevZadanie 12 - Środki higieniczne II
Interní identifikátorZadanie 12
ČástLOT-0014
Interní identifikátorZadanie 13
Hlavní klasifikace (cpv): 33763000 Papírové ruční utěrky
ČástLOT-0015
NázevZadanie 14 - Ścierki z wiskozy
Interní identifikátorZadanie 14
ČástLOT-0016
NázevZadanie 15 - Ścierki z mikrofazy
Interní identifikátorZadanie 15
ČástLOT-0017
Interní identifikátorZadanie 16
Hlavní klasifikace (cpv): 19520000 Výrobky z plastů
ČástLOT-0018
Interní identifikátorZadanie 17
ČástLOT-0019
NázevZadanie 18 - Sprzęt gospodarczy I
Interní identifikátorZadanie 18
ČástLOT-0020
NázevZadanie 19 - Sprzęt gospodarczy II
Interní identifikátorZadanie 19
ČástLOT-0021
NázevZadanie 20 - Pojemniki, dozowniki
Interní identifikátorZadanie 20
Hlavní klasifikace (cpv): 39514400 Automatické dávkovače papírových ručníků
ČástLOT-0022
NázevZadanie 21 - Mopy płaskie
Interní identifikátorZadanie 21
Hlavní klasifikace (cpv): 39713420 Leštiče podlah
ČástLOT-0023
NázevZadanie 22 - Mopy profesjonalne
Interní identifikátorZadanie 22
ČástLOT-0024
Interní identifikátorZadanie 23
ČástLOT-0025
Interní identifikátorZadanie 24
ČástLOT-0026
NázevZadanie 25 - Worki foliowe
Interní identifikátorZadanie 25
ČástLOT-0027
Interní identifikátorZadanie 26
ČástLOT-0028
Interní identifikátorZadanie 27
ČástLOT-0029
Interní identifikátorZadanie 28
ČástLOT-0030
Interní identifikátorZadanie 29
ČástLOT-0031
Interní identifikátorZadanie 30
Hlavní klasifikace (cpv): 39831000 Prací prostředky
ČástLOT-0032
Interní identifikátorZadanie 31
427319-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDDZ/DZ-381-1-40/26
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 39830000 Rengøringsmidler
Supplerende klassifikation (cpv): 39831300 Rengøringsmidler til gulve, 39813000 Skurepasta og skurepulver, 39514200 Viskestykker, 33760000 Toiletpapir, lommetørklæder, håndklæder og servietter, 33763000 Papirhåndklæder, 19520000 Plastprodukter, 39514400 Håndklædeautomater, 39713420 Bonemaskiner, 39831000 Vaskemidler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDZadanie 1
DelkontraktLOT-0002
TitelZadanie 2 - Środki do tapicerki
Intern IDZadanie 2
DelkontraktLOT-0003
Intern IDZadanie 3
DelkontraktLOT-0004
Intern IDZadanie 4
Primær klassifikation (cpv): 39831300 Rengøringsmidler til gulve
DelkontraktLOT-0005
Intern IDZadanie 5
DelkontraktLOT-0006
Intern IDZadanie 6
Primær klassifikation (cpv): 39813000 Skurepasta og skurepulver
DelkontraktLOT-0007
Intern IDZadanie 7
DelkontraktLOT-0008
Intern IDZadanie 8
DelkontraktLOT-0009
Intern IDZadanie 9
DelkontraktLOT-0010
Intern IDZadanie 10
Primær klassifikation (cpv): 39514200 Viskestykker
DelkontraktLOT-0011
TitelZadanie 11 - Środki higieniczne I
Intern IDZadanie 11
Primær klassifikation (cpv): 33760000 Toiletpapir, lommetørklæder, håndklæder og servietter
DelkontraktLOT-0012
TitelZadanie 12 - Środki higieniczne II
Intern IDZadanie 12
DelkontraktLOT-0014
Intern IDZadanie 13
Primær klassifikation (cpv): 33763000 Papirhåndklæder
DelkontraktLOT-0015
TitelZadanie 14 - Ścierki z wiskozy
Intern IDZadanie 14
DelkontraktLOT-0016
TitelZadanie 15 - Ścierki z mikrofazy
Intern IDZadanie 15
DelkontraktLOT-0017
Intern IDZadanie 16
Primær klassifikation (cpv): 19520000 Plastprodukter
DelkontraktLOT-0018
Intern IDZadanie 17
DelkontraktLOT-0019
TitelZadanie 18 - Sprzęt gospodarczy I
Intern IDZadanie 18
DelkontraktLOT-0020
TitelZadanie 19 - Sprzęt gospodarczy II
Intern IDZadanie 19
DelkontraktLOT-0021
TitelZadanie 20 - Pojemniki, dozowniki
Intern IDZadanie 20
Primær klassifikation (cpv): 39514400 Håndklædeautomater
DelkontraktLOT-0022
TitelZadanie 21 - Mopy płaskie
Intern IDZadanie 21
Primær klassifikation (cpv): 39713420 Bonemaskiner
DelkontraktLOT-0023
TitelZadanie 22 - Mopy profesjonalne
Intern IDZadanie 22
DelkontraktLOT-0024
Intern IDZadanie 23
DelkontraktLOT-0025
Intern IDZadanie 24
DelkontraktLOT-0026
TitelZadanie 25 - Worki foliowe
Intern IDZadanie 25
DelkontraktLOT-0027
Intern IDZadanie 26
DelkontraktLOT-0028
Intern IDZadanie 27
DelkontraktLOT-0029
Intern IDZadanie 28
DelkontraktLOT-0030
Intern IDZadanie 29
DelkontraktLOT-0031
Intern IDZadanie 30
Primær klassifikation (cpv): 39831000 Vaskemidler
DelkontraktLOT-0032
Intern IDZadanie 31
427319-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifierDZ/DZ-381-1-40/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39830000 Cleaning products
Additional classification (cpv): 39831300 Floor cleaners, 39813000 Scouring pastes and powders, 39514200 Tea towels, 33760000 Toilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettes, 33763000 Paper hand towels, 19520000 Plastic products, 39514400 Automatic towel dispensers, 39713420 Floor polishers, 39831000 Washing preparations
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierZadanie 1
LotLOT-0002
TitleZadanie 2 - Środki do tapicerki
Internal identifierZadanie 2
LotLOT-0003
Internal identifierZadanie 3
LotLOT-0004
Internal identifierZadanie 4
Main classification (cpv): 39831300 Floor cleaners
LotLOT-0005
Internal identifierZadanie 5
LotLOT-0006
Internal identifierZadanie 6
Main classification (cpv): 39813000 Scouring pastes and powders
LotLOT-0007
Internal identifierZadanie 7
LotLOT-0008
Internal identifierZadanie 8
LotLOT-0009
Internal identifierZadanie 9
LotLOT-0010
Internal identifierZadanie 10
Main classification (cpv): 39514200 Tea towels
LotLOT-0011
TitleZadanie 11 - Środki higieniczne I
Internal identifierZadanie 11
Main classification (cpv): 33760000 Toilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettes
LotLOT-0012
TitleZadanie 12 - Środki higieniczne II
Internal identifierZadanie 12
LotLOT-0014
Internal identifierZadanie 13
Main classification (cpv): 33763000 Paper hand towels
LotLOT-0015
TitleZadanie 14 - Ścierki z wiskozy
Internal identifierZadanie 14
LotLOT-0016
TitleZadanie 15 - Ścierki z mikrofazy
Internal identifierZadanie 15
LotLOT-0017
Internal identifierZadanie 16
Main classification (cpv): 19520000 Plastic products
LotLOT-0018
Internal identifierZadanie 17
LotLOT-0019
TitleZadanie 18 - Sprzęt gospodarczy I
Internal identifierZadanie 18
LotLOT-0020
TitleZadanie 19 - Sprzęt gospodarczy II
Internal identifierZadanie 19
LotLOT-0021
TitleZadanie 20 - Pojemniki, dozowniki
Internal identifierZadanie 20
Main classification (cpv): 39514400 Automatic towel dispensers
LotLOT-0022
TitleZadanie 21 - Mopy płaskie
Internal identifierZadanie 21
Main classification (cpv): 39713420 Floor polishers
LotLOT-0023
TitleZadanie 22 - Mopy profesjonalne
Internal identifierZadanie 22
LotLOT-0024
Internal identifierZadanie 23
LotLOT-0025
Internal identifierZadanie 24
LotLOT-0026
TitleZadanie 25 - Worki foliowe
Internal identifierZadanie 25
LotLOT-0027
Internal identifierZadanie 26
LotLOT-0028
Internal identifierZadanie 27
LotLOT-0029
Internal identifierZadanie 28
LotLOT-0030
Internal identifierZadanie 29
LotLOT-0031
Internal identifierZadanie 30
Main classification (cpv): 39831000 Washing preparations
LotLOT-0032
Internal identifierZadanie 31
427319-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDZ/DZ-381-1-40/26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 39830000 Productos de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 39831300 Limpiasuelos, 39813000 Pastas y polvos para fregar, 39514200 Paños de vajilla, 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas, 33763000 Toallas de papel, 19520000 Productos de plástico, 39514400 Dispensadores automáticos de papel toalla, 39713420 Enceradoras de pisos, 39831000 Preparados para lavar
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoZadanie 1
LoteLOT-0002
TítuloZadanie 2 - Środki do tapicerki
Identificador internoZadanie 2
LoteLOT-0003
Identificador internoZadanie 3
LoteLOT-0004
Identificador internoZadanie 4
Clasificación principal (cpv): 39831300 Limpiasuelos
LoteLOT-0005
Identificador internoZadanie 5
LoteLOT-0006
Identificador internoZadanie 6
Clasificación principal (cpv): 39813000 Pastas y polvos para fregar
LoteLOT-0007
Identificador internoZadanie 7
LoteLOT-0008
Identificador internoZadanie 8
LoteLOT-0009
Identificador internoZadanie 9
LoteLOT-0010
Identificador internoZadanie 10
Clasificación principal (cpv): 39514200 Paños de vajilla
LoteLOT-0011
TítuloZadanie 11 - Środki higieniczne I
Identificador internoZadanie 11
Clasificación principal (cpv): 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas
LoteLOT-0012
Identificador internoZadanie 12
LoteLOT-0014
Identificador internoZadanie 13
Clasificación principal (cpv): 33763000 Toallas de papel
LoteLOT-0015
TítuloZadanie 14 - Ścierki z wiskozy
Identificador internoZadanie 14
LoteLOT-0016
TítuloZadanie 15 - Ścierki z mikrofazy
Identificador internoZadanie 15
LoteLOT-0017
Identificador internoZadanie 16
Clasificación principal (cpv): 19520000 Productos de plástico
LoteLOT-0018
Identificador internoZadanie 17
LoteLOT-0019
TítuloZadanie 18 - Sprzęt gospodarczy I
Identificador internoZadanie 18
LoteLOT-0020
Identificador internoZadanie 19
LoteLOT-0021
TítuloZadanie 20 - Pojemniki, dozowniki
Identificador internoZadanie 20
Clasificación principal (cpv): 39514400 Dispensadores automáticos de papel toalla
LoteLOT-0022
TítuloZadanie 21 - Mopy płaskie
Identificador internoZadanie 21
Clasificación principal (cpv): 39713420 Enceradoras de pisos
LoteLOT-0023
TítuloZadanie 22 - Mopy profesjonalne
Identificador internoZadanie 22
LoteLOT-0024
Identificador internoZadanie 23
LoteLOT-0025
Identificador internoZadanie 24
LoteLOT-0026
TítuloZadanie 25 - Worki foliowe
Identificador internoZadanie 25
LoteLOT-0027
Identificador internoZadanie 26
LoteLOT-0028
Identificador internoZadanie 27
LoteLOT-0029
Identificador internoZadanie 28
LoteLOT-0030
Identificador internoZadanie 29
LoteLOT-0031
Identificador internoZadanie 30
Clasificación principal (cpv): 39831000 Preparados para lavar
LoteLOT-0032
Identificador internoZadanie 31
427319-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDZ/DZ-381-1-40/26
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 39830000 Puhastusvahendid
Täiendav liigitus (cpv): 39831300 Põrandapuhastusvahendid, 39813000 Puhastuspastad ja -pulbrid, 39514200 Köögirätikud, 33760000 Tualettpaber, taskurätikud, käterätikud ja salvrätikud, 33763000 Paberkäterätikud, 19520000 Plasttooted, 39514400 Automaatsed käterätijaoturid, 39713420 Põranda-poleerimismasinad, 39831000 Pesuained
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusZadanie 1
OsaLOT-0002
PealkiriZadanie 2 - Środki do tapicerki
Sisemine tunnusZadanie 2
OsaLOT-0003
Sisemine tunnusZadanie 3
OsaLOT-0004
Sisemine tunnusZadanie 4
Peamine liigitus (cpv): 39831300 Põrandapuhastusvahendid
OsaLOT-0005
Sisemine tunnusZadanie 5
OsaLOT-0006
Sisemine tunnusZadanie 6
Peamine liigitus (cpv): 39813000 Puhastuspastad ja -pulbrid
OsaLOT-0007
Sisemine tunnusZadanie 7
OsaLOT-0008
Sisemine tunnusZadanie 8
OsaLOT-0009
Sisemine tunnusZadanie 9
OsaLOT-0010
Sisemine tunnusZadanie 10
Peamine liigitus (cpv): 39514200 Köögirätikud
OsaLOT-0011
Sisemine tunnusZadanie 11
Peamine liigitus (cpv): 33760000 Tualettpaber, taskurätikud, käterätikud ja salvrätikud
OsaLOT-0012
Sisemine tunnusZadanie 12
OsaLOT-0014
Sisemine tunnusZadanie 13
Peamine liigitus (cpv): 33763000 Paberkäterätikud
OsaLOT-0015
PealkiriZadanie 14 - Ścierki z wiskozy
Sisemine tunnusZadanie 14
OsaLOT-0016
Sisemine tunnusZadanie 15
OsaLOT-0017
Sisemine tunnusZadanie 16
Peamine liigitus (cpv): 19520000 Plasttooted
OsaLOT-0018
Sisemine tunnusZadanie 17
OsaLOT-0019
Sisemine tunnusZadanie 18
OsaLOT-0020
Sisemine tunnusZadanie 19
OsaLOT-0021
Sisemine tunnusZadanie 20
Peamine liigitus (cpv): 39514400 Automaatsed käterätijaoturid
OsaLOT-0022
PealkiriZadanie 21 - Mopy płaskie
Sisemine tunnusZadanie 21
Peamine liigitus (cpv): 39713420 Põranda-poleerimismasinad
OsaLOT-0023
PealkiriZadanie 22 - Mopy profesjonalne
Sisemine tunnusZadanie 22
OsaLOT-0024
Sisemine tunnusZadanie 23
OsaLOT-0025
Sisemine tunnusZadanie 24
OsaLOT-0026
PealkiriZadanie 25 - Worki foliowe
Sisemine tunnusZadanie 25
OsaLOT-0027
Sisemine tunnusZadanie 26
OsaLOT-0028
Sisemine tunnusZadanie 27
OsaLOT-0029
Sisemine tunnusZadanie 28
OsaLOT-0030
Sisemine tunnusZadanie 29
OsaLOT-0031
Sisemine tunnusZadanie 30
Peamine liigitus (cpv): 39831000 Pesuained
OsaLOT-0032
Sisemine tunnusZadanie 31
427319-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDZ/DZ-381-1-40/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39830000 Puhdistusaineet
Lisäluokitus (cpv): 39831300 Lattianpesuaineet, 39813000 Hankausaineet, 39514200 Astiapyyhkeet, 33760000 WC-paperi, nenäliinat, käsipyyhkeet ja lautasliinat, 33763000 Paperiset käsipyyhkeet, 19520000 Muovituotteet, 39514400 Pyyheautomaatit, 39713420 Lattiankiillotuslaitteet, 39831000 Pesuaineet
Sisäinen tunnisteZadanie 1
Sisäinen tunnisteZadanie 2
Sisäinen tunnisteZadanie 3
Sisäinen tunnisteZadanie 4
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39831300 Lattianpesuaineet
Sisäinen tunnisteZadanie 5
Sisäinen tunnisteZadanie 6
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39813000 Hankausaineet
Sisäinen tunnisteZadanie 7
Sisäinen tunnisteZadanie 8
Sisäinen tunnisteZadanie 9
Sisäinen tunnisteZadanie 10
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39514200 Astiapyyhkeet
Sisäinen tunnisteZadanie 11
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33760000 WC-paperi, nenäliinat, käsipyyhkeet ja lautasliinat
Sisäinen tunnisteZadanie 12
Sisäinen tunnisteZadanie 13
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33763000 Paperiset käsipyyhkeet
Sisäinen tunnisteZadanie 14
Sisäinen tunnisteZadanie 15
Sisäinen tunnisteZadanie 16
Pääasiallinen luokitus (cpv): 19520000 Muovituotteet
Sisäinen tunnisteZadanie 17
Sisäinen tunnisteZadanie 18
Sisäinen tunnisteZadanie 19
Sisäinen tunnisteZadanie 20
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39514400 Pyyheautomaatit
Ilmoituksen nimiZadanie 21 - Mopy płaskie
Sisäinen tunnisteZadanie 21
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39713420 Lattiankiillotuslaitteet
Sisäinen tunnisteZadanie 22
Sisäinen tunnisteZadanie 23
Sisäinen tunnisteZadanie 24
Ilmoituksen nimiZadanie 25 - Worki foliowe
Sisäinen tunnisteZadanie 25
Sisäinen tunnisteZadanie 26
Sisäinen tunnisteZadanie 27
Sisäinen tunnisteZadanie 28
Sisäinen tunnisteZadanie 29
Sisäinen tunnisteZadanie 30
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39831000 Pesuaineet
Sisäinen tunnisteZadanie 31
427319-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDZ/DZ-381-1-40/26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachZadanie 1
LuchtógLOT-0002
TeidealZadanie 2 - Środki do tapicerki
Aitheantóir inmheánachZadanie 2
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánachZadanie 3
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánachZadanie 4
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánachZadanie 5
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánachZadanie 6
LuchtógLOT-0007
Aitheantóir inmheánachZadanie 7
LuchtógLOT-0008
Aitheantóir inmheánachZadanie 8
LuchtógLOT-0009
Aitheantóir inmheánachZadanie 9
LuchtógLOT-0010
Aitheantóir inmheánachZadanie 10
Príomhaicmiú (cpv): 39514200 Tea towels
LuchtógLOT-0011
Aitheantóir inmheánachZadanie 11
LuchtógLOT-0012
Aitheantóir inmheánachZadanie 12
LuchtógLOT-0014
Aitheantóir inmheánachZadanie 13
LuchtógLOT-0015
TeidealZadanie 14 - Ścierki z wiskozy
Aitheantóir inmheánachZadanie 14
LuchtógLOT-0016
TeidealZadanie 15 - Ścierki z mikrofazy
Aitheantóir inmheánachZadanie 15
LuchtógLOT-0017
Aitheantóir inmheánachZadanie 16
LuchtógLOT-0018
Aitheantóir inmheánachZadanie 17
LuchtógLOT-0019
Aitheantóir inmheánachZadanie 18
LuchtógLOT-0020
Aitheantóir inmheánachZadanie 19
LuchtógLOT-0021
Aitheantóir inmheánachZadanie 20
LuchtógLOT-0022
TeidealZadanie 21 - Mopy płaskie
Aitheantóir inmheánachZadanie 21
LuchtógLOT-0023
TeidealZadanie 22 - Mopy profesjonalne
Aitheantóir inmheánachZadanie 22
LuchtógLOT-0024
Aitheantóir inmheánachZadanie 23
LuchtógLOT-0025
Aitheantóir inmheánachZadanie 24
LuchtógLOT-0026
TeidealZadanie 25 - Worki foliowe
Aitheantóir inmheánachZadanie 25
LuchtógLOT-0027
Aitheantóir inmheánachZadanie 26
LuchtógLOT-0028
Aitheantóir inmheánachZadanie 27
LuchtógLOT-0029
Aitheantóir inmheánachZadanie 28
LuchtógLOT-0030
Aitheantóir inmheánachZadanie 29
LuchtógLOT-0031
Aitheantóir inmheánachZadanie 30
LuchtógLOT-0032
Aitheantóir inmheánachZadanie 31
427319-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDZ/DZ-381-1-40/26
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39830000 Proizvodi za čišćenje
Dodatna klasifikacija (cpv): 39831300 Sredstva za čišćenje poda, 39813000 Paste i prašci za čišćenje, 39514200 Kuhinjske krpe, 33760000 Toaletni papir, rupčići, ručnici i ubrusi, 33763000 Papirnati brisači za ruke, 19520000 Proizvodi od plastike, 39514400 Automatski poslužitelji za brisače, 39713420 Aparati za laštenje poda, 39831000 Preparati za pranje
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaZadanie 1
GrupaLOT-0002
NaslovZadanie 2 - Środki do tapicerki
Interna identifikacijska oznakaZadanie 2
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznakaZadanie 3
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznakaZadanie 4
Glavna klasifikacija (cpv): 39831300 Sredstva za čišćenje poda
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznakaZadanie 5
GrupaLOT-0006
Interna identifikacijska oznakaZadanie 6
Glavna klasifikacija (cpv): 39813000 Paste i prašci za čišćenje
GrupaLOT-0007
Interna identifikacijska oznakaZadanie 7
GrupaLOT-0008
Interna identifikacijska oznakaZadanie 8
GrupaLOT-0009
Interna identifikacijska oznakaZadanie 9
GrupaLOT-0010
Interna identifikacijska oznakaZadanie 10
Glavna klasifikacija (cpv): 39514200 Kuhinjske krpe
GrupaLOT-0011
NaslovZadanie 11 - Środki higieniczne I
Interna identifikacijska oznakaZadanie 11
Glavna klasifikacija (cpv): 33760000 Toaletni papir, rupčići, ručnici i ubrusi
GrupaLOT-0012
Interna identifikacijska oznakaZadanie 12
GrupaLOT-0014
Interna identifikacijska oznakaZadanie 13
Glavna klasifikacija (cpv): 33763000 Papirnati brisači za ruke
GrupaLOT-0015
NaslovZadanie 14 - Ścierki z wiskozy
Interna identifikacijska oznakaZadanie 14
GrupaLOT-0016
NaslovZadanie 15 - Ścierki z mikrofazy
Interna identifikacijska oznakaZadanie 15
GrupaLOT-0017
Interna identifikacijska oznakaZadanie 16
Glavna klasifikacija (cpv): 19520000 Proizvodi od plastike
GrupaLOT-0018
Interna identifikacijska oznakaZadanie 17
GrupaLOT-0019
NaslovZadanie 18 - Sprzęt gospodarczy I
Interna identifikacijska oznakaZadanie 18
GrupaLOT-0020
Interna identifikacijska oznakaZadanie 19
GrupaLOT-0021
NaslovZadanie 20 - Pojemniki, dozowniki
Interna identifikacijska oznakaZadanie 20
Glavna klasifikacija (cpv): 39514400 Automatski poslužitelji za brisače
GrupaLOT-0022
NaslovZadanie 21 - Mopy płaskie
Interna identifikacijska oznakaZadanie 21
Glavna klasifikacija (cpv): 39713420 Aparati za laštenje poda
GrupaLOT-0023
NaslovZadanie 22 - Mopy profesjonalne
Interna identifikacijska oznakaZadanie 22
GrupaLOT-0024
Interna identifikacijska oznakaZadanie 23
GrupaLOT-0025
Interna identifikacijska oznakaZadanie 24
GrupaLOT-0026
NaslovZadanie 25 - Worki foliowe
Interna identifikacijska oznakaZadanie 25
GrupaLOT-0027
Interna identifikacijska oznakaZadanie 26
GrupaLOT-0028
Interna identifikacijska oznakaZadanie 27
GrupaLOT-0029
Interna identifikacijska oznakaZadanie 28
GrupaLOT-0030
Interna identifikacijska oznakaZadanie 29
GrupaLOT-0031
Interna identifikacijska oznakaZadanie 30
Glavna klasifikacija (cpv): 39831000 Preparati za pranje
GrupaLOT-0032
Interna identifikacijska oznakaZadanie 31
427319-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoDZ/DZ-381-1-40/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 39830000 Prodotti per la pulizia
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39831300 Detergenti per pavimenti, 39813000 Paste e polveri abrasive, 39514200 Strofinacci, 33760000 Carta igienica, fazzoletti, asciugamani e tovaglioli, 33763000 Asciugamani di carta, 19520000 Prodotti di plastica, 39514400 Distributori automatici di asciugamani, 39713420 Lucidatrici per pavimenti, 39831000 Detersivi e detergenti
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoZadanie 1
LottoLOT-0002
TitoloZadanie 2 - Środki do tapicerki
Identificativo internoZadanie 2
LottoLOT-0003
Identificativo internoZadanie 3
LottoLOT-0004
Identificativo internoZadanie 4
Classificazione principale (cpv): 39831300 Detergenti per pavimenti
LottoLOT-0005
Identificativo internoZadanie 5
LottoLOT-0006
Identificativo internoZadanie 6
Classificazione principale (cpv): 39813000 Paste e polveri abrasive
LottoLOT-0007
Identificativo internoZadanie 7
LottoLOT-0008
Identificativo internoZadanie 8
LottoLOT-0009
Identificativo internoZadanie 9
LottoLOT-0010
Identificativo internoZadanie 10
Classificazione principale (cpv): 39514200 Strofinacci
LottoLOT-0011
TitoloZadanie 11 - Środki higieniczne I
Identificativo internoZadanie 11
Classificazione principale (cpv): 33760000 Carta igienica, fazzoletti, asciugamani e tovaglioli
LottoLOT-0012
Identificativo internoZadanie 12
LottoLOT-0014
Identificativo internoZadanie 13
Classificazione principale (cpv): 33763000 Asciugamani di carta
LottoLOT-0015
TitoloZadanie 14 - Ścierki z wiskozy
Identificativo internoZadanie 14
LottoLOT-0016
TitoloZadanie 15 - Ścierki z mikrofazy
Identificativo internoZadanie 15
LottoLOT-0017
Identificativo internoZadanie 16
Classificazione principale (cpv): 19520000 Prodotti di plastica
LottoLOT-0018
Identificativo internoZadanie 17
LottoLOT-0019
TitoloZadanie 18 - Sprzęt gospodarczy I
Identificativo internoZadanie 18
LottoLOT-0020
Identificativo internoZadanie 19
LottoLOT-0021
TitoloZadanie 20 - Pojemniki, dozowniki
Identificativo internoZadanie 20
Classificazione principale (cpv): 39514400 Distributori automatici di asciugamani
LottoLOT-0022
TitoloZadanie 21 - Mopy płaskie
Identificativo internoZadanie 21
Classificazione principale (cpv): 39713420 Lucidatrici per pavimenti
LottoLOT-0023
TitoloZadanie 22 - Mopy profesjonalne
Identificativo internoZadanie 22
LottoLOT-0024
Identificativo internoZadanie 23
LottoLOT-0025
Identificativo internoZadanie 24
LottoLOT-0026
TitoloZadanie 25 - Worki foliowe
Identificativo internoZadanie 25
LottoLOT-0027
Identificativo internoZadanie 26
LottoLOT-0028
Identificativo internoZadanie 27
LottoLOT-0029
Identificativo internoZadanie 28
LottoLOT-0030
Identificativo internoZadanie 29
LottoLOT-0031
Identificativo internoZadanie 30
Classificazione principale (cpv): 39831000 Detersivi e detergenti
LottoLOT-0032
Identificativo internoZadanie 31
427319-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusDZ/DZ-381-1-40/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39830000 Valikliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39831300 Grindų valikliai, 39813000 Šveitimo pastos ir milteliai, 39514200 Virtuvinės šluostės, 33760000 Tualetinis popierius, nosinės, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, 33763000 Popieriniai rankšluosčiai, 19520000 Plastikiniai gaminiai, 39514400 Automatiniai rankšluosčių dalytuvai, 39713420 Grindų blizgintuvai, 39831000 Skalbikliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusZadanie 1
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusZadanie 2
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatoriusZadanie 3
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatoriusZadanie 4
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39831300 Grindų valikliai
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatoriusZadanie 5
Pirkimo dalisLOT-0006
Vidaus identifikatoriusZadanie 6
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39813000 Šveitimo pastos ir milteliai
Pirkimo dalisLOT-0007
Vidaus identifikatoriusZadanie 7
Pirkimo dalisLOT-0008
Vidaus identifikatoriusZadanie 8
Pirkimo dalisLOT-0009
Vidaus identifikatoriusZadanie 9
Pirkimo dalisLOT-0010
Vidaus identifikatoriusZadanie 10
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39514200 Virtuvinės šluostės
Pirkimo dalisLOT-0011
Vidaus identifikatoriusZadanie 11
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33760000 Tualetinis popierius, nosinės, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės
Pirkimo dalisLOT-0012
Vidaus identifikatoriusZadanie 12
Pirkimo dalisLOT-0014
Vidaus identifikatoriusZadanie 13
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33763000 Popieriniai rankšluosčiai
Pirkimo dalisLOT-0015
Vidaus identifikatoriusZadanie 14
Pirkimo dalisLOT-0016
Vidaus identifikatoriusZadanie 15
Pirkimo dalisLOT-0017
Vidaus identifikatoriusZadanie 16
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 19520000 Plastikiniai gaminiai
Pirkimo dalisLOT-0018
Vidaus identifikatoriusZadanie 17
Pirkimo dalisLOT-0019
Vidaus identifikatoriusZadanie 18
Pirkimo dalisLOT-0020
Vidaus identifikatoriusZadanie 19
Pirkimo dalisLOT-0021
Vidaus identifikatoriusZadanie 20
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39514400 Automatiniai rankšluosčių dalytuvai
Pirkimo dalisLOT-0022
PavadinimasZadanie 21 - Mopy płaskie
Vidaus identifikatoriusZadanie 21
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39713420 Grindų blizgintuvai
Pirkimo dalisLOT-0023
Vidaus identifikatoriusZadanie 22
Pirkimo dalisLOT-0024
Vidaus identifikatoriusZadanie 23
Pirkimo dalisLOT-0025
Vidaus identifikatoriusZadanie 24
Pirkimo dalisLOT-0026
PavadinimasZadanie 25 - Worki foliowe
Vidaus identifikatoriusZadanie 25
Pirkimo dalisLOT-0027
Vidaus identifikatoriusZadanie 26
Pirkimo dalisLOT-0028
Vidaus identifikatoriusZadanie 27
Pirkimo dalisLOT-0029
Vidaus identifikatoriusZadanie 28
Pirkimo dalisLOT-0030
Vidaus identifikatoriusZadanie 29
Pirkimo dalisLOT-0031
Vidaus identifikatoriusZadanie 30
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39831000 Skalbikliai
Pirkimo dalisLOT-0032
Vidaus identifikatoriusZadanie 31
Wewnętrzny identyfikator: DZ/DZ-381-1-40/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39830000 Środki czyszczące
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39831300 Środki do czyszczenia podłóg, 39813000 Pasty i proszki czyszczące, 39514200 Ścierki, 33760000 Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety, 33763000 Ręczniki papierowe do rąk, 19520000 Produkty z tworzyw sztucznych, 39514400 Automatyczne zasobniki na ręczniki papierowe, 39713420 Froterki do podłóg, 39831000 Preparaty piorące
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie 2 - Środki do tapicerki
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 4
Główna klasyfikacja (cpv): 39831300 Środki do czyszczenia podłóg
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 6
Główna klasyfikacja (cpv): 39813000 Pasty i proszki czyszczące
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 10
Główna klasyfikacja (cpv): 39514200 Ścierki
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 11
Główna klasyfikacja (cpv): 33760000 Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 12
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 13
Główna klasyfikacja (cpv): 33763000 Ręczniki papierowe do rąk
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Zadanie 14 - Ścierki z wiskozy
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 14
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Zadanie 15 - Ścierki z mikrofazy
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 15
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 16
Główna klasyfikacja (cpv): 19520000 Produkty z tworzyw sztucznych
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 17
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 18
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 19
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 20
Główna klasyfikacja (cpv): 39514400 Automatyczne zasobniki na ręczniki papierowe
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Zadanie 21 - Mopy płaskie
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 21
Główna klasyfikacja (cpv): 39713420 Froterki do podłóg
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Zadanie 22 - Mopy profesjonalne
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 22
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 23
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 24
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Zadanie 25 - Worki foliowe
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 25
Część zamówienia: LOT-0027
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 26
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 27
Część zamówienia: LOT-0029
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 28
Część zamówienia: LOT-0030
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 29
Część zamówienia: LOT-0031
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 30
Główna klasyfikacja (cpv): 39831000 Preparaty piorące
Część zamówienia: LOT-0032
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 31
427319-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 39830000 Produtos de limpeza
Classificação adicional (cpv): 39831300 Produtos para limpeza de pavimentos, 39813000 Pastas e pós abrasivos, 39514200 Toalhas de chá, 33760000 Papel higiénico, lenços, toalhas de mão e guardanapos, 33763000 Toalhas de mão de papel, 19520000 Produtos de plástico, 39514400 Distribuidores automáticos de toalhas, 39713420 Enceradeiras de pisos, 39831000 Preparações para lavagem
Classificação principal (cpv): 39831300 Produtos para limpeza de pavimentos
Classificação principal (cpv): 39813000 Pastas e pós abrasivos
Classificação principal (cpv): 39514200 Toalhas de chá
Classificação principal (cpv): 33760000 Papel higiénico, lenços, toalhas de mão e guardanapos
Classificação principal (cpv): 33763000 Toalhas de mão de papel
Classificação principal (cpv): 19520000 Produtos de plástico
Classificação principal (cpv): 39514400 Distribuidores automáticos de toalhas
Classificação principal (cpv): 39713420 Enceradeiras de pisos
Classificação principal (cpv): 39831000 Preparações para lavagem
427319-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internDZ/DZ-381-1-40/26
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 39830000 Produse de curăţat
Clasificare suplimentară (cpv): 39831300 Produse de curăţat pentru podele, 39813000 Paste şi prafuri abrazive de curăţat, 39514200 Prosoape de bucătărie, 33760000 Hârtie igienică, batiste, şervete din hârtie pentru mâini şi şervete de masă, 33763000 Şervete din hârtie pentru mâini, 19520000 Produse din plastic, 39514400 Distribuitoare automate de şerveţele, 39713420 Aparate de lustruit podele, 39831000 Preparate de spălare
Identificator internZadanie 1
TitluZadanie 2 - Środki do tapicerki
Identificator internZadanie 2
Identificator internZadanie 3
Identificator internZadanie 4
Clasificarea principală (cpv): 39831300 Produse de curăţat pentru podele
Identificator internZadanie 5
Identificator internZadanie 6
Clasificarea principală (cpv): 39813000 Paste şi prafuri abrazive de curăţat
Identificator internZadanie 7
Identificator internZadanie 8
Identificator internZadanie 9
Identificator internZadanie 10
Clasificarea principală (cpv): 39514200 Prosoape de bucătărie
TitluZadanie 11 - Środki higieniczne I
Identificator internZadanie 11
Clasificarea principală (cpv): 33760000 Hârtie igienică, batiste, şervete din hârtie pentru mâini şi şervete de masă
TitluZadanie 12 - Środki higieniczne II
Identificator internZadanie 12
Identificator internZadanie 13
Clasificarea principală (cpv): 33763000 Şervete din hârtie pentru mâini
TitluZadanie 14 - Ścierki z wiskozy
Identificator internZadanie 14
TitluZadanie 15 - Ścierki z mikrofazy
Identificator internZadanie 15
Identificator internZadanie 16
Clasificarea principală (cpv): 19520000 Produse din plastic
Identificator internZadanie 17
TitluZadanie 18 - Sprzęt gospodarczy I
Identificator internZadanie 18
TitluZadanie 19 - Sprzęt gospodarczy II
Identificator internZadanie 19
TitluZadanie 20 - Pojemniki, dozowniki
Identificator internZadanie 20
Clasificarea principală (cpv): 39514400 Distribuitoare automate de şerveţele
TitluZadanie 21 - Mopy płaskie
Identificator internZadanie 21
Clasificarea principală (cpv): 39713420 Aparate de lustruit podele
TitluZadanie 22 - Mopy profesjonalne
Identificator internZadanie 22
Identificator internZadanie 23
Identificator internZadanie 24
TitluZadanie 25 - Worki foliowe
Identificator internZadanie 25
Identificator internZadanie 26
Identificator internZadanie 27
Identificator internZadanie 28
Identificator internZadanie 29
Identificator internZadanie 30
Clasificarea principală (cpv): 39831000 Preparate de spălare
Identificator internZadanie 31
427319-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorDZ/DZ-381-1-40/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39830000 Čistilna sredstva
Dodatna klasifikacija (cpv): 39831300 Sredstva za čiščenje tal, 39813000 Paste in praški za čiščenje, 39514200 Kuhinjske krpe, 33760000 Toaletni papir, robčki, brisače in serviete, 33763000 Papirnate brisače, 19520000 Proizvodi iz plastičnih mas, 39514400 Avtomatski podajalci brisač, 39713420 Loščilniki za tla, 39831000 Preparati za umivanje
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorZadanie 1
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorZadanie 2
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorZadanie 3
SklopLOT-0004
Notranji identifikatorZadanie 4
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39831300 Sredstva za čiščenje tal
SklopLOT-0005
Notranji identifikatorZadanie 5
SklopLOT-0006
Notranji identifikatorZadanie 6
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39813000 Paste in praški za čiščenje
SklopLOT-0007
Notranji identifikatorZadanie 7
SklopLOT-0008
Notranji identifikatorZadanie 8
SklopLOT-0009
Notranji identifikatorZadanie 9
SklopLOT-0010
Notranji identifikatorZadanie 10
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39514200 Kuhinjske krpe
SklopLOT-0011
Notranji identifikatorZadanie 11
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33760000 Toaletni papir, robčki, brisače in serviete
SklopLOT-0012
Notranji identifikatorZadanie 12
SklopLOT-0014
Notranji identifikatorZadanie 13
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33763000 Papirnate brisače
SklopLOT-0015
Notranji identifikatorZadanie 14
SklopLOT-0016
Notranji identifikatorZadanie 15
SklopLOT-0017
Notranji identifikatorZadanie 16
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 19520000 Proizvodi iz plastičnih mas
SklopLOT-0018
Notranji identifikatorZadanie 17
SklopLOT-0019
Notranji identifikatorZadanie 18
SklopLOT-0020
Notranji identifikatorZadanie 19
SklopLOT-0021
Notranji identifikatorZadanie 20
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39514400 Avtomatski podajalci brisač
SklopLOT-0022
Notranji identifikatorZadanie 21
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39713420 Loščilniki za tla
SklopLOT-0023
Notranji identifikatorZadanie 22
SklopLOT-0024
Notranji identifikatorZadanie 23
SklopLOT-0025
Notranji identifikatorZadanie 24
SklopLOT-0026
Notranji identifikatorZadanie 25
SklopLOT-0027
Notranji identifikatorZadanie 26
SklopLOT-0028
Notranji identifikatorZadanie 27
SklopLOT-0029
Notranji identifikatorZadanie 28
SklopLOT-0030
Notranji identifikatorZadanie 29
SklopLOT-0031
Notranji identifikatorZadanie 30
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39831000 Preparati za umivanje
SklopLOT-0032
Notranji identifikatorZadanie 31
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DZ/DZ-381-1-40/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 39831300 Golvrengöringsmedel, 39813000 Skurmedel och -pulver, 39514200 Kökshanddukar, 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter, 33763000 Pappershanddukar, 19520000 Plastprodukter, 39514400 Handduksautomater, 39713420 Polermaskiner, 39831000 Tvättmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Zadanie 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Środki do tapicerki
Intern identifierare: Zadanie 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Zadanie 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Zadanie 4
Huvudklassificering (cpv): 39831300 Golvrengöringsmedel
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Zadanie 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Zadanie 6
Huvudklassificering (cpv): 39813000 Skurmedel och -pulver
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Zadanie 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Zadanie 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Zadanie 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Zadanie 10
Huvudklassificering (cpv): 39514200 Kökshanddukar
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Zadanie 11
Huvudklassificering (cpv): 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Zadanie 12
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: Zadanie 13
Huvudklassificering (cpv): 33763000 Pappershanddukar
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Zadanie 14 - Ścierki z wiskozy
Intern identifierare: Zadanie 14
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Zadanie 15 - Ścierki z mikrofazy
Intern identifierare: Zadanie 15
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: Zadanie 16
Huvudklassificering (cpv): 19520000 Plastprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: Zadanie 17
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: Zadanie 18
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: Zadanie 19
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: Zadanie 20
Huvudklassificering (cpv): 39514400 Handduksautomater
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Zadanie 21 - Mopy płaskie
Intern identifierare: Zadanie 21
Huvudklassificering (cpv): 39713420 Polermaskiner
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: Zadanie 22 - Mopy profesjonalne
Intern identifierare: Zadanie 22
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: Zadanie 23
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: Zadanie 24
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: Zadanie 25 - Worki foliowe
Intern identifierare: Zadanie 25
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: Zadanie 26
Del (anbudsområde): LOT-0028
Intern identifierare: Zadanie 27
Del (anbudsområde): LOT-0029
Intern identifierare: Zadanie 28
Del (anbudsområde): LOT-0030
Intern identifierare: Zadanie 29
Del (anbudsområde): LOT-0031
Intern identifierare: Zadanie 30
Huvudklassificering (cpv): 39831000 Tvättmedel
Del (anbudsområde): LOT-0032
Intern identifierare: Zadanie 31