2. Процедура
Процедура
Заглавие: Digiborden voor Stichting Scholengroep voor Openbaar Onderwijs in Lelystad
Описание: De opdracht betreft de levering, montage en gebruiksklare installatie van interactieve Digiborden inclusief bijbehorende accessoires, onderhoud en trainingen voor de scholen van Stichting Scholengroep voor Openbaar Onderwijs in Lelystad. SchOOL verwacht in de komende vier jaar gelet op de huidige ontwikkelingen en het vervangingsplan ongeveer € 550.000,- (incl. BTW) te willen uitgeven aan Digiborden.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30231320 Монитори с тактилен екран
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30231320 Pegeskærme
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30231320 Οθόνες αφής
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30231320 Touch screen monitors
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
427361-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30231320 Monitores de pantalla táctil
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30231320 Puuteekraaniga kuvarid
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30231320 Moniteurs à écran tactile
Identifiant interne: 1
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30231320 Érintőképernyős monitor
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30231320 Jutiklinių ekranų monitoriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30231320 Skārienekrāna monitori
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30231320 Moniters bil-funzjoni tal-mess
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30231320 Monitores de ecrã táctil
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30231320 Monitoare cu ecran tactil
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30231320 Dotykové monitory
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30231320 Zasloni, občutljivi na dotik
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30231320 Pekskärmar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1