See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Jakeluautot ja perävaunu, Sakupe Oy
Описание: Sansia Oy pyytää tarjoustanne Sakupe Oy:lle Siilinjärven toimipisteeseen hankittavista neljästä kuorma-autosta ja yhdestä perävaunusta.
Вътрешен идентификатор: 616810
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34130000 Моторни превозни средства за превоз на стоки
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Jakeluautot
Описание: Sansia Oy pyytää tarjoustanne Sakupe Oy:lle Siilinjärven toimipisteeseen hankittavista neljästä kuorma-autosta.
Вътрешен идентификатор: 1-0
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Perävaunu
Описание: Sansia Oy pyytää tarjoustanne Sakupe Oy:lle Siilinjärven toimipisteeseen hankittavasta perävaunusta.
Вътрешен идентификатор: 2-1
Основна класификация (cpv): 34223000 Ремаркета и полуремаркета
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 616810
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34130000 Motorová vozidla pro přepravu zboží
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Jakeluautot
Interní identifikátor: 1-0
Část: LOT-0002
Název: Perävaunu
Interní identifikátor: 2-1
Hlavní klasifikace (cpv): 34223000 Přívěsy a návěsy
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 616810
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34130000 Motorkøretøjer til godstransport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Jakeluautot
Intern ID: 1-0
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Perävaunu
Intern ID: 2-1
Primær klassifikation (cpv): 34223000 Påhængsvogne og sættevogne
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 616810
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1-0
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2-1
Haupteinstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 616810
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34130000 Αυτοκίνητα οχήματα για τη μεταφορά εμπορευμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Jakeluautot
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1-0
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Perävaunu
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2-1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34223000 Ρυμουλκούμενα και ημιρυμουλκούμενα οχήματα
Internal identifier: 616810
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34130000 Motor vehicles for the transport of goods
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Jakeluautot
Internal identifier: 1-0
Lot: LOT-0002
Title: Perävaunu
Internal identifier: 2-1
Main classification (cpv): 34223000 Trailers and semi-trailers
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 616810
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34130000 Tavarakuljetuksiin tarkoitetut moottoriajoneuvot
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Jakeluautot
Sisäinen tunniste: 1-0
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Perävaunu
Sisäinen tunniste: 2-1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34223000 Perävaunut ja puoliperävaunut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 616810
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34130000 Véhicules à moteur servant au transport de marchandises
Titre: Jakeluautot
Identifiant interne: 1-0
Titre: Perävaunu
Identifiant interne: 2-1
Nomenclature principale (cpv): 34223000 Remorques et semi-remorques
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 616810
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34130000 Motorna vozila za prijevoz robe
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Jakeluautot
Interna identifikacijska oznaka: 1-0
Grupa: LOT-0002
Naslov: Perävaunu
Interna identifikacijska oznaka: 2-1
Glavna klasifikacija (cpv): 34223000 Prikolice i poluprikolice
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 616810
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34130000 Veicoli a motore per trasporto merci
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Jakeluautot
Identificativo interno: 1-0
Lotto: LOT-0002
Titolo: Perävaunu
Identificativo interno: 2-1
Classificazione principale (cpv): 34223000 Rimorchi e semirimorchi
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 616810
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34130000 Motorinės transporto priemonės, skirtos kroviniams vežti
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Jakeluautot
Vidaus identifikatorius: 1-0
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Perävaunu
Vidaus identifikatorius: 2-1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34223000 Priekabos ir puspriekabės
Iekšējais identifikators: 616810
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34130000 Mehāniskie transportlīdzekļi kravu pārvadāšanai
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Jakeluautot
Iekšējais identifikators: 1-0
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Perävaunu
Iekšējais identifikators: 2-1
Galvenā klasifikācija (cpv): 34223000 Piekabes un puspiekabes
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 616810
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34130000 Vetturi bil-magna għat-trasport ta' merkanzija
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Jakeluautot
Identifikatur intern: 1-0
Lott: LOT-0002
Titlu: Perävaunu
Identifikatur intern: 2-1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34223000 Karrijiet u nofs-karrijiet
Interne identificatiecode: 616810
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34130000 Motorvoertuigen voor goederenvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1-0
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2-1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34223000 Aanhangwagens en opleggers
Wewnętrzny identyfikator: 616810
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34130000 Pojazdy silnikowe do transportu towarów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Jakeluautot
Wewnętrzny identyfikator: 1-0
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Perävaunu
Wewnętrzny identyfikator: 2-1
Główna klasyfikacja (cpv): 34223000 Przyczepy i naczepy
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 616810
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34130000 Veículos a motor para o transporte de mercadorias
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Jakeluautot
Identificador interno: 1-0
Lote: LOT-0002
Título: Perävaunu
Identificador interno: 2-1
Classificação principal (cpv): 34223000 Reboques e semi-reboques
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 616810
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34130000 Autovehicule pentru transportul de mărfuri
Identificator intern: 1-0
Identificator intern: 2-1
Clasificarea principală (cpv): 34223000 Remorci şi semiremorci
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 616810
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34130000 Motorové vozidlá na prepravu tovaru
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Jakeluautot
Interný identifikátor: 1-0
Časť: LOT-0002
Názov: Perävaunu
Interný identifikátor: 2-1
Hlavná klasifikácia (cpv): 34223000 Prívesy a návesy
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 616810
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34130000 Motorna vozila za prevoz blaga
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1-0
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2-1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34223000 Priklopniki in polpriklopniki