See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Servicii de exploatare forestieră și transport bușteni, VI 2026, NEAMT
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERA SI TRANSPORT BUSTENI,V I2026, DS NEAMT conform specificațiilor din caietul de sarcini, pentru ocoalele silvice din subordinea Direcției Silvice Neamț, respectiv pentru Ocolul Silvic TAZLĂU (4 lot/4partizi), Ocolul Silvic ROZNOV (3 loturi / 3 partizi), Ocolul Silvic VADURI (1 loturi / 1 partizi), Ocolul Silvic TG NEAMT, (5 loturi / 5 partizi), Ocolul Silvic VĂRATEC (5 loturi/5partizi), Ocolul Silvic GÂRCINA (8 loturi / 9 partizi) SI Ocolul Silvic ROMAN, (2 loturi / 2 partizi). Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 9. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar si complet tuturor solicitărilor declarificari/de informații suplimentare, cu 6 zile inainte de data limită stabilită pentru depunerea ofertelor. NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/ informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la Sectiunea I.3 din Fisa de date a achizitiei
Вътрешен идентификатор: 7514/16.06.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Pentru aceasta achiziție a fost publicat pe site-ul www.e-licitatie.ro, anunțul de intenție nr. PI1004317 din 02.10.2025, în vederea reducerii termenelor de la 35 de zile la 15 zile pentru depunerea ofertelor conform prev. art. 74 alin. (2) din Legea nr. 98/2016.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 77211100 Услуги по експлоатация на гори
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: LOT 1 OS TAZLAU P 257/2600023600240
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 909,83 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 366,00 MC
Вътрешен идентификатор: 1
Допълнителна класификация (cpv): 77210000 Услуги, свързани с дърводобива и горските разсадници
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: LOT 2 OS TAZLAU P 268/2600023601880
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 2588,70 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 1474,00 MC
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: LOT 3 OS TAZLAU P 269/2600023602180
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 512,76 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 272,00 MC
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: LOT 4 OS TAZLAU P 270/2600023602190
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 605,57 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 362,00 MC
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: LOT 5 OS ROZNOV P 250/2600023500760
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1518,81MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 400,00 MC
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: LOT 6 OS ROZNOV P 254/2600023500890
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 551,86MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00 MC
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: LOT 7 OS ROZNOV P 272/2600023501160
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1214,12MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 150,00MC
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: LOT 8 OS VADURI P 522/2600022900660
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 283,55 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 60,00 MC
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: LOT 9 OS TARGU NEAMT P 661/2500023801180
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1167,33 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 220,00 MC
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: LOT 10 OS TARGU NEAMT P 664/2500023801210
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 712,68 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 310,00 MC
Вътрешен идентификатор: 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: LOT 11 OS TARGU NEAMT P 659/2500023801160
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1464,98 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 130,00 MC
Вътрешен идентификатор: 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: LOT 12 OS TARGU NEAMT P 667/2600023800030
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 128,15 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00 MC
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: LOT 13 OS TARGU NEAMT P 669/2600023800110
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 452,64 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 110,00MC
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: LOT 14 OS VARATEC P 54/2600022500430
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 2157,29 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00 MC
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: LOT 15 OS VARATEC P 92/2600022500050
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 280,24MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00MC
Вътрешен идентификатор: 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: LOT 16 OS VARATEC P 129/2600022500770
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1000,05 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00 MC
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: LOT 17 OS VARATEC P 854/2600022501440
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1116,47MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00MC
Вътрешен идентификатор: 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: LOT 18 OS VARATEC P 57/2600022500330
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1165,81 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00 MC
Вътрешен идентификатор: 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: LOT 19 OS GARCINA 80/2600022000600, 81/2600022000370
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM:P. 80 - 627,04MC ȘI P91 - 912,98MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE: P 80 - 510MC ȘI P 81 - 840,00 MC
Вътрешен идентификатор: 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: LOT 20 OS GARCINA P 92/2600022001030
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 651,12 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 355,00 MC
Вътрешен идентификатор: 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: LOT 21 OS GARCINA P 93/2600022001070
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 552,96MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 379,00MC
Вътрешен идентификатор: 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: LOT 22 GARCINA P 96/2600022001040
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 463,71MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 228,00 MC
Вътрешен идентификатор: 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: LOT 23 GARCINA P 99/2600022001050
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 648,29MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 407,000MC
Вътрешен идентификатор: 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: LOT 24 GARCINA P 161/2600022001640
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 200,86MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 30,00 MC
Вътрешен идентификатор: 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: LOT 25 GARCINA P 130/2600022000710
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 1423,23MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 1026,00MC
Вътрешен идентификатор: 25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: LOT 26 GARCINA P 147/2600022001460
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 942,66MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 590,00 MC
Вътрешен идентификатор: 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: LOT 27 OS ROMAN P 543/2600023100290
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 225,64 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00 MC
Вътрешен идентификатор: 27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: LOT 28 OS ROMAN P 544/2600023100300
Описание: SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ, CONFORM SPECIFICAȚIILOR CAIETULUI DE SARCINI, PENTRU UN VOLUM DE 676,51 MC ȘI SERVICII DE TRANSPORT BUSTENI PENTRU UN VOLUM DE 0,00 MC
Вътрешен идентификатор: 28
427423-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor7514/16.06.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíano
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 77211100 Služby při těžbě řeziva
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor1
Další klasifikace (cpv): 77210000 Služby v oblasti těžby dřeva
ČástLOT-0002
Interní identifikátor2
ČástLOT-0003
Interní identifikátor3
ČástLOT-0004
Interní identifikátor4
ČástLOT-0005
Interní identifikátor5
ČástLOT-0006
Interní identifikátor6
ČástLOT-0007
Interní identifikátor7
ČástLOT-0008
Interní identifikátor8
ČástLOT-0009
Interní identifikátor9
ČástLOT-0010
Interní identifikátor10
ČástLOT-0011
Interní identifikátor11
ČástLOT-0012
Interní identifikátor12
ČástLOT-0013
Interní identifikátor13
ČástLOT-0014
Interní identifikátor14
ČástLOT-0015
Interní identifikátor15
ČástLOT-0016
Interní identifikátor16
ČástLOT-0017
Interní identifikátor17
ČástLOT-0018
Interní identifikátor18
ČástLOT-0019
Interní identifikátor19
ČástLOT-0020
Interní identifikátor20
ČástLOT-0021
Interní identifikátor21
ČástLOT-0022
NázevLOT 22 GARCINA P 96/2600022001040
Interní identifikátor22
ČástLOT-0023
NázevLOT 23 GARCINA P 99/2600022001050
Interní identifikátor23
ČástLOT-0024
NázevLOT 24 GARCINA P 161/2600022001640
Interní identifikátor24
ČástLOT-0025
NázevLOT 25 GARCINA P 130/2600022000710
Interní identifikátor25
ČástLOT-0026
NázevLOT 26 GARCINA P 147/2600022001460
Interní identifikátor26
ČástLOT-0027
Interní identifikátor27
ČástLOT-0028
Interní identifikátor28
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 7514/16.06.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77211100 Skovhugst
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Supplerende klassifikation (cpv): 77210000 Skovning og transport
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 10
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: 11
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: 12
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: 15
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: 17
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: 18
Delkontrakt: LOT-0019
Intern ID: 19
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: 20
Delkontrakt: LOT-0021
Intern ID: 21
Delkontrakt: LOT-0022
Intern ID: 22
Delkontrakt: LOT-0023
Intern ID: 23
Delkontrakt: LOT-0024
Intern ID: 24
Delkontrakt: LOT-0025
Intern ID: 25
Delkontrakt: LOT-0026
Intern ID: 26
Delkontrakt: LOT-0027
Intern ID: 27
Delkontrakt: LOT-0028
Intern ID: 28
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 7514/16.06.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: 28
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7514/16.06.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77211100 Υπηρεσίες περισυλλογής ξυλείας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 77210000 Υπηρεσίες υλοτομίας
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Παρτίδα: LOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21
Παρτίδα: LOT-0022
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 22
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23
Παρτίδα: LOT-0024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 25
Παρτίδα: LOT-0026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27
Παρτίδα: LOT-0028
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 28
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 7514/16.06.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77211100 Servicios de producción maderera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 77210000 Servicios de explotación forestal
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Identificador interno: 22
Lote: LOT-0023
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: 25
Lote: LOT-0026
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Identificador interno: 28
427423-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus7514/16.06.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 77211100 Metsamaterjali saagimisteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus1
Täiendav liigitus (cpv): 77210000 Metsaraieteenused
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus2
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus3
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus4
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus5
OsaLOT-0006
Sisemine tunnus6
OsaLOT-0007
Sisemine tunnus7
OsaLOT-0008
Sisemine tunnus8
OsaLOT-0009
Sisemine tunnus9
OsaLOT-0010
Sisemine tunnus10
OsaLOT-0011
Sisemine tunnus11
OsaLOT-0012
Sisemine tunnus12
OsaLOT-0013
Sisemine tunnus13
OsaLOT-0014
Sisemine tunnus14
OsaLOT-0015
Sisemine tunnus15
OsaLOT-0016
Sisemine tunnus16
OsaLOT-0017
Sisemine tunnus17
OsaLOT-0018
Sisemine tunnus18
OsaLOT-0019
Sisemine tunnus19
OsaLOT-0020
Sisemine tunnus20
OsaLOT-0021
Sisemine tunnus21
OsaLOT-0022
Sisemine tunnus22
OsaLOT-0023
Sisemine tunnus23
OsaLOT-0024
Sisemine tunnus24
OsaLOT-0025
Sisemine tunnus25
OsaLOT-0026
Sisemine tunnus26
OsaLOT-0027
Sisemine tunnus27
OsaLOT-0028
Sisemine tunnus28
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 7514/16.06.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77211100 Usluge eksploatacije drva
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 77210000 Usluge izvoženja oblovina
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 10
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: 11
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: 12
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: 13
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: 14
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: 15
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: 16
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: 17
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: 18
Grupa: LOT-0019
Interna identifikacijska oznaka: 19
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: 20
Grupa: LOT-0021
Interna identifikacijska oznaka: 21
Grupa: LOT-0022
Interna identifikacijska oznaka: 22
Grupa: LOT-0023
Interna identifikacijska oznaka: 23
Grupa: LOT-0024
Interna identifikacijska oznaka: 24
Grupa: LOT-0025
Interna identifikacijska oznaka: 25
Grupa: LOT-0026
Interna identifikacijska oznaka: 26
Grupa: LOT-0027
Interna identifikacijska oznaka: 27
Grupa: LOT-0028
Interna identifikacijska oznaka: 28
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 7514/16.06.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77211100 Faanyag-, épületfa-kitermelési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
További osztályozás (cpv): 77210000 Fakitermelési szolgáltatások
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: 12
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 15
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0019
Belső azonosító: 19
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: 20
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0022
Cím: LOT 22 GARCINA P 96/2600022001040
Belső azonosító: 22
Rész: LOT-0023
Cím: LOT 23 GARCINA P 99/2600022001050
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0024
Cím: LOT 24 GARCINA P 161/2600022001640
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0025
Cím: LOT 25 GARCINA P 130/2600022000710
Belső azonosító: 25
Rész: LOT-0026
Cím: LOT 26 GARCINA P 147/2600022001460
Belső azonosító: 26
Rész: LOT-0027
Belső azonosító: 27
Rész: LOT-0028
Belső azonosító: 28
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 7514/16.06.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77211100 Servizi di sfruttamento forestale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 77210000 Servizi di lavorazione boschiva
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 10
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 11
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 12
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 13
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 15
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 16
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 17
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 18
Lotto: LOT-0019
Identificativo interno: 19
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 20
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: 21
Lotto: LOT-0022
Identificativo interno: 22
Lotto: LOT-0023
Identificativo interno: 23
Lotto: LOT-0024
Identificativo interno: 24
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: 25
Lotto: LOT-0026
Identificativo interno: 26
Lotto: LOT-0027
Identificativo interno: 27
Lotto: LOT-0028
Identificativo interno: 28
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 7514/16.06.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77211100 Statybinės miško medžiagos kirtimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 77210000 Medienos ruošos paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Vidaus identifikatorius: 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Vidaus identifikatorius: 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: 25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Vidaus identifikatorius: 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Vidaus identifikatorius: 27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Vidaus identifikatorius: 28
Iekšējais identifikators: 7514/16.06.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77211100 Kokmateriālu ieguves pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Papildu klasifikācija (cpv): 77210000 Mežizstrādes pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Iekšējais identifikators: 28
427423-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern7514/16.06.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċellerataiva
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77211100 Servizzi tal-ħsad ta' l-injam
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 77210000 Servizzi tal-qtugħ ta' siġar fi zkuk
LottLOT-0002
Identifikatur intern2
LottLOT-0003
Identifikatur intern3
LottLOT-0004
Identifikatur intern4
LottLOT-0005
Identifikatur intern5
LottLOT-0006
Identifikatur intern6
LottLOT-0007
Identifikatur intern7
LottLOT-0008
Identifikatur intern8
LottLOT-0009
Identifikatur intern9
LottLOT-0010
Identifikatur intern10
LottLOT-0011
Identifikatur intern11
LottLOT-0012
Identifikatur intern12
LottLOT-0013
Identifikatur intern13
LottLOT-0014
Identifikatur intern14
LottLOT-0015
Identifikatur intern15
LottLOT-0016
Identifikatur intern16
LottLOT-0017
Identifikatur intern17
LottLOT-0018
Identifikatur intern18
LottLOT-0019
Identifikatur intern19
LottLOT-0020
Identifikatur intern20
LottLOT-0021
Identifikatur intern21
LottLOT-0022
TitluLOT 22 GARCINA P 96/2600022001040
Identifikatur intern22
LottLOT-0023
TitluLOT 23 GARCINA P 99/2600022001050
Identifikatur intern23
LottLOT-0024
TitluLOT 24 GARCINA P 161/2600022001640
Identifikatur intern24
LottLOT-0025
TitluLOT 25 GARCINA P 130/2600022000710
Identifikatur intern25
LottLOT-0026
TitluLOT 26 GARCINA P 147/2600022001460
Identifikatur intern26
LottLOT-0027
Identifikatur intern27
LottLOT-0028
Identifikatur intern28
Wewnętrzny identyfikator: 7514/16.06.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77211100 Usługi cięcia drewna
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77210000 Usługi pozyskiwania drewna
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0022
Wewnętrzny identyfikator: 22
Część zamówienia: LOT-0023
Wewnętrzny identyfikator: 23
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: 25
Część zamówienia: LOT-0026
Wewnętrzny identyfikator: 26
Część zamówienia: LOT-0027
Wewnętrzny identyfikator: 27
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: 28
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77211100 Serviços de produção de madeira
Classificação adicional (cpv): 77210000 Serviços de exploração florestal
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 7514/16.06.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 77211100 Servicii de exploatare forestieră
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 1
Clasificare suplimentară (cpv): 77210000 Servicii de transport de buşteni
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 2
Lot: LOT-0003
Identificator intern: 3
Lot: LOT-0004
Identificator intern: 4
Lot: LOT-0005
Identificator intern: 5
Lot: LOT-0006
Identificator intern: 6
Lot: LOT-0007
Identificator intern: 7
Lot: LOT-0008
Identificator intern: 8
Lot: LOT-0009
Identificator intern: 9
Lot: LOT-0010
Identificator intern: 10
Lot: LOT-0011
Identificator intern: 11
Lot: LOT-0012
Identificator intern: 12
Lot: LOT-0013
Identificator intern: 13
Lot: LOT-0014
Identificator intern: 14
Lot: LOT-0015
Identificator intern: 15
Lot: LOT-0016
Identificator intern: 16
Lot: LOT-0017
Identificator intern: 17
Lot: LOT-0018
Identificator intern: 18
Lot: LOT-0019
Identificator intern: 19
Lot: LOT-0020
Identificator intern: 20
Lot: LOT-0021
Identificator intern: 21
Lot: LOT-0022
Identificator intern: 22
Lot: LOT-0023
Identificator intern: 23
Lot: LOT-0024
Identificator intern: 24
Lot: LOT-0025
Identificator intern: 25
Lot: LOT-0026
Identificator intern: 26
Lot: LOT-0027
Identificator intern: 27
Lot: LOT-0028
Identificator intern: 28
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 7514/16.06.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77211100 Ťažba stavebného dreva
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 77210000 Ťažba dreva
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 10
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 11
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 12
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 13
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 14
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 15
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 16
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: 17
Časť: LOT-0018
Interný identifikátor: 18
Časť: LOT-0019
Interný identifikátor: 19
Časť: LOT-0020
Interný identifikátor: 20
Časť: LOT-0021
Interný identifikátor: 21
Časť: LOT-0022
Interný identifikátor: 22
Časť: LOT-0023
Interný identifikátor: 23
Časť: LOT-0024
Interný identifikátor: 24
Časť: LOT-0025
Interný identifikátor: 25
Časť: LOT-0026
Interný identifikátor: 26
Časť: LOT-0027
Interný identifikátor: 27
Časť: LOT-0028
Interný identifikátor: 28
427423-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator7514/16.06.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77211100 Storitve pospravljanja lesa
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
Dodatna klasifikacija (cpv): 77210000 Storitve pridobivanja lesa
SklopLOT-0002
Notranji identifikator2
SklopLOT-0003
Notranji identifikator3
SklopLOT-0004
Notranji identifikator4
SklopLOT-0005
Notranji identifikator5
SklopLOT-0006
Notranji identifikator6
SklopLOT-0007
Notranji identifikator7
SklopLOT-0008
Notranji identifikator8
SklopLOT-0009
Notranji identifikator9
SklopLOT-0010
Notranji identifikator10
SklopLOT-0011
Notranji identifikator11
SklopLOT-0012
Notranji identifikator12
SklopLOT-0013
Notranji identifikator13
SklopLOT-0014
Notranji identifikator14
SklopLOT-0015
Notranji identifikator15
SklopLOT-0016
Notranji identifikator16
SklopLOT-0017
Notranji identifikator17
SklopLOT-0018
Notranji identifikator18
SklopLOT-0019
Notranji identifikator19
SklopLOT-0020
Notranji identifikator20
SklopLOT-0021
Notranji identifikator21
SklopLOT-0022
NaslovLOT 22 GARCINA P 96/2600022001040
Notranji identifikator22
SklopLOT-0023
NaslovLOT 23 GARCINA P 99/2600022001050
Notranji identifikator23
SklopLOT-0024
Notranji identifikator24
SklopLOT-0025
Notranji identifikator25
SklopLOT-0026
Notranji identifikator26
SklopLOT-0027
Notranji identifikator27
SklopLOT-0028
Notranji identifikator28