2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nadzór inwestorski nad zadaniem Przebudowa i rozbudowa hali lodowej wraz z budową parkingów, pylonu, masztów flagowych, zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą towarzyszącą - Etap I w ramach zadania „Przebudowa i rozbudowa Hali lodowej przy ul. Chemików 4 w Oświęcimiu”
Описание: 1) Przedmiotem zamówienia jest usługa nadzoru inwestorskiego w trakcie realizacji inwestycji pn. Rozbudowa i przebudową Hali lodowej wraz z budową parkingów, pylonu, masztów flagowych, zagospodarowaniem ternu oraz infrastruktura towarzysząca - Etap I, w ramach zadania „Przebudowa i rozbudowa Hali lodowej przy ul. Chemików 4 w Oświęcimiu”, w dokumentach zamówienia zwanego też „zadaniem inwestycyjnym” lub „inwestycją”. 2) Przedmiot zamówienia dotyczy budowy budynku oznaczonego w dokumentach zamówienia, w tym w dokumentacji projektowej, „SEGMENT A”. 3) Przedmiotem zamówienia, do wykonania którego zobowiązany będzie wykonawca wybrany w niniejszym postępowaniu, jest pełnienie na rzecz i w imieniu Zamawiającego i zgodnie z warunkami określonymi przez Zamawiającego funkcji nadzoru inwestorskiego wielobranżowego w trakcie realizacji inwestycji pn. Rozbudowa i przebudową Hali lodowej wraz z budową parkingów, pylonu, masztów flagowych, zagospodarowaniem ternu oraz infrastruktura towarzysząca - Etap I (segment A) w ramach zadania „ Przebudowa i rozbudowa Hali lodowej przy ul. Chemików 4 w Oświęcimiu” w zakresie rozbiórki, architektury, konstrukcji, technologii lodu, instalacji sanitarnych (wod-kan, wentylacja, klimatyzacja, c.o.), instalacji elektrycznych, instalacji teletechnicznych), instalacji CCTV, instalacji KD (kontroli dostępu), instalacji SSP (sygnalizacji pożaru), instalacji SSWiN (sygnalizacji włamania i napadu), instalacji BMS, DSO, audiowizualnych, budowy dróg wewnętrznych, zjazdu z drogi publicznej i parkingów zagospodarowania i ogrodzenia terenu, oraz wyposażenia obiektu objętego przedmiotem umowy, do momentu uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie oraz w okresie gwarancji jakości a także rękojmi. 4) Inwestycja dofinansowana jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu w ramach „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu na rok 2025”. Środki przeznaczone na sfinansowanie zadania inwestycyjnego dzielą się na koszty kwalifikowane i niekwalifikowane. Wysokość dofinansowania z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej nie przekroczy poziomu 50% wysokości kosztów kwalifikowanych. Szczegóły zasad dofinansowania programu inwestycji strategicznych z Funduszu Kultury Fizycznej dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki: www.msport.gov.pl. Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z programem i zasadami przyznawania dofinansowania. 5) Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane.
Вътрешен идентификатор: ZP.260.03.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 71520000 Строителен надзор, 71247000 Контрол на строителните работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP.260.03.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Další klasifikace (cpv): 71520000 Stavební dohled, 71247000 Dohled nad stavebními pracemi
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP.260.03.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Supplerende klassifikation (cpv): 71520000 Tilsyn med bygge- og anlægsarbejder, 71247000 Byggeledelse
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP.260.03.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP.260.03.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71520000 Ehitusjärelevalveteenused, 71247000 Ehitusjärelevalve
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP.260.03.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71520000 Rakennustöiden valvonta, 71247000 Rakennustyön valvonta
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP.260.03.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
Nomenclature complémentaire (cpv): 71520000 Services de conduite des travaux, 71247000 Supervision des travaux de construction
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP.260.03.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Aicmiú breise (cpv): 71520000 Construction supervision services, 71247000 Supervision of building work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP.260.03.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
Dodatna klasifikacija (cpv): 71520000 Usluge građevinskog nadzora, 71247000 Nadzor građevinskih radova
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP.260.03.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71520000 Építésfelügyeleti szolgáltatások, 71247000 Építési munka felügyelete
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP.260.03.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71520000 Statybos priežiūros paslaugos, 71247000 Statybos darbų priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZP.260.03.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71520000 Celtniecības uzraudzības pakalpojumi, 71247000 Būvdarbu uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP.260.03.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71520000 Servizzi tas-superviżjoni tal-kostruzzjoni, 71247000 Superviżjoni ta' xogħol ta' kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: ZP.260.03.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71520000 Toezicht op uitvoering van de bouw, 71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP.260.03.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71520000 Usługi nadzoru budowlanego, 71247000 Nadzór nad robotami budowlanymi
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: ZP.260.03.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
Classificação adicional (cpv): 71520000 Serviços de supervisão da construção, 71247000 Supervisão de trabalhos de construção
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP.260.03.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
Clasificare suplimentară (cpv): 71520000 Servicii de supraveghere a lucrărilor, 71247000 Supraveghere a lucrărilor de construcţii
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP.260.03.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 71520000 Storitve gradbenega nadzora, 71247000 Nadziranje gradbenega dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0001