2. Процедура
Процедура
Заглавие: Ingenieursdiensten huisvesting
Описание: Het Rijksmuseum van Oudheden wenst een ingenieursbureau te contracteren voor het technisch beheer van gebouwen en gebouwgebonden installaties. De opdrachtgever wenst een professionele partner te contracteren voor het technisch beheer en de instandhouding van specifiek vastgoed. Het Rijksmuseum van Oudheden wenst een ingenieursbureau te contracteren voor het technisch beheer van gebouwen en gebouwgebonden installaties. De opdrachtgever wenst een professionele partner te contracteren voor het technisch beheer en de instandhouding van specifiek vastgoed. De hoofddoelstelling is het ontzorgen van de opdrachtgever door: • Het waarborgen van de technische conditie van monumentale panden. • Het realiseren van een marktconforme onderhoudsexploitatie. • Strikte controle op de uitvoering door derden en de bijbehorende geldstromen. De BVO van de opdracht betreft 25.225 m²
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71300000 Инженерни услуги в строителството
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: nvt
2. Řízení
Řízení
Název: Ingenieursdiensten huisvesting
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71300000 Technicko-inženýrské služby
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: nvt
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten huisvesting
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Ingenieursdiensten huisvesting
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71300000 Υπηρεσίες μηχανικού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: nvt
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Ingenieursdiensten huisvesting
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: nvt
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71300000 Insener-tehnilised teenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: nvt
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71300000 Insinööripalvelut
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: nvt
2. Procédure
Procédure
Titre: Ingenieursdiensten huisvesting
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71300000 Services d'ingénierie
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identifiant interne: 1
Options:
Description des options: nvt
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Ingenieursdiensten huisvesting
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71300000 Engineering services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: nvt
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71300000 Inžinerijos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: nvt
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: nvt
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Ingenieursdiensten huisvesting
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71300000 Servizzi ta' l-inġinerija
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: nvt
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Ingenieursdiensten huisvesting
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71300000 Usługi inżynieryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71300000 Serviços de engenharia
Opções:
Descrição das opções: nvt
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71300000 Servicii de inginerie
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: nvt
2. Postup
Postup
Názov: Ingenieursdiensten huisvesting
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71300000 Inžinierske služby
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Naslov: Ingenieursdiensten huisvesting
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71300000 Inženirske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
Opis možnosti: nvt
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: nvt