427499-2026 - Състезателна процедура
България – Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеДоставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
ОписаниеИзпълнението на поръчката включва доставка и монтаж на обзавеждане, необходимо за обект: „Учебна зала “Полк. доц. В. Петров“, намираща се в сградата на Ректората на Академията на МВР с адрес: гр. София, жк Младост IV, бул. Александър Малинов № 1, сграда находяща се в ПИ с идентификатор 68134.4090.1599, както следва: - Сгъваем стол за зала за лекции -180 бр.; - Фиксирана конферентна банка - 6 бр.; - Офис стол - 12 бр.; - Конферентна и лекторска катедра - 1 бр.; - Работно бюро - 7 бр.; - Преместваем стол в кабини за превод - 14 бр. Изискванията, количествата и видовете обзавеждане са посочени в техническата спецификация и в изготвеното Идейно проектно решение, част Архитектура – Обзавеждане, което се явява Приложение 1 към нея. Финансирането е осигурено по проект рег. № BG65ISPR001-2.004-0003-C01 „Оптимизиране на обучението за противодействие на сексуалната експлоатация на деца”, финансиран по Програма на Република България по фонд „Вътрешна сигурност“​​​​​​​ Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в техническата спецификация и приложението към нея, неразделна част от документацията за участие.
Вътрешен идентификатор589573
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 39000000 Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване
Допълнителна класификация (cpv): 39151000 Различни видове мебелировка
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеИзпълнението на поръчката включва доставка и монтаж на обзавеждане, необходимо за обект: „Учебна зала “Полк. доц. В. Петров“, намираща се в сградата на Ректората на Академията на МВР с адрес: гр. София, жк Младост IV, бул. Александър Малинов № 1, сграда находяща се в ПИ с идентификатор 68134.4090.1599. Изискванията, количествата и видовете обзавеждане са посочени в техническата спецификация и в изготвеното Идейно проектно решение, част Архитектура – Обзавеждане, което се явява Приложение 1 към нея. Финансирането е осигурено по проект рег. № BG65ISPR001-2.004-0003-C01 „Оптимизиране на обучението за противодействие на сексуалната експлоатация на деца”, финансиран по Програма на Република България по фонд „Вътрешна сигурност“​​​​​​​ Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в техническата спецификация и приложението към нея, неразделна част от документацията за участие.
427499-2026 - Zadávání
Bulharsko – Nábytek (včetně kancelářského), zařízení interiéru, domácí spotřebiče (mimo osvětlení) a čisticí prostředky – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor589573
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39000000 Nábytek (včetně kancelářského), zařízení interiéru, domácí spotřebiče (mimo osvětlení) a čisticí prostředky
Další klasifikace (cpv): 39151000 Různý nábytek
5. Část
ČástLOT-0001
427499-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Inventar (inkl. kontorinventar), boligudstyr, husholdningsapparater (ekskl. belysning) og rengøringsmidler – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID589573
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 39000000 Inventar (inkl. kontorinventar), boligudstyr, husholdningsapparater (ekskl. belysning) og rengøringsmidler
Supplerende klassifikation (cpv): 39151000 Diverse møbler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
427499-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung589573
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
5. Los
LosLOT-0001
427499-2026 - Licitación
Bulgaria – Mobiliario (incluido el de oficina), complementos de mobiliario, aparatos electrodomésticos (excluida la iluminación) y productos de limpieza – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno589573
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 39000000 Mobiliario (incluido el de oficina), complementos de mobiliario, aparatos electrodomésticos (excluida la iluminación) y productos de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 39151000 Mobiliario diverso
5. Lote
LoteLOT-0001
427499-2026 - Iomaíocht
An Bhulgáir – Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach589573
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
Aicmiú breise (cpv): 39151000 Miscellaneous furniture
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
427499-2026 - Nadmetanje
Bugarska – Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka589573
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39000000 Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
Dodatna klasifikacija (cpv): 39151000 Razni namještaj
5. Grupa
GrupaLOT-0001
427499-2026 - Gara
Bulgaria – Mobili (incluso mobili da ufficio), arredamento, apparecchi elettrodomestici (escluso illuminazione) e prodotti per pulizie – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno589573
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 39000000 Mobili (incluso mobili da ufficio), arredamento, apparecchi elettrodomestici (escluso illuminazione) e prodotti per pulizie
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39151000 Mobili vari
5. Lotto
LottoLOT-0001
427499-2026 - Konkursas
Bulgarija – Baldai (įskaitant biuro baldus), dekoratyviniai patalpų objektai, buitiniai prietaisai (išskyrus apšvietimo) ir valikliai – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius589573
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39000000 Baldai (įskaitant biuro baldus), dekoratyviniai patalpų objektai, buitiniai prietaisai (išskyrus apšvietimo) ir valikliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39151000 Įvairūs baldai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
427499-2026 - Konkurss
Bulgārija – Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators589573
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39000000 Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti
Papildu klasifikācija (cpv): 39151000 Dažādas mēbeles
5. Daļa
DaļaLOT-0001
427499-2026 - Mededinging
Bulgarije – Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode589573
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 39151000 Diverse meubelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
427499-2026 - Concurso
Bulgária – Mobiliário (incl. de escritório), acessórios, aparelhos domésticos (excl. iluminação) e produtos de limpeza – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 39000000 Mobiliário (incl. de escritório), acessórios, aparelhos domésticos (excl. iluminação) e produtos de limpeza
Classificação adicional (cpv): 39151000 Mobiliário diverso
427499-2026 - Procedură concurențială
Bulgaria – Mobilă (inclusiv mobilă de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) şi produse de curăţat – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern589573
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 39000000 Mobilă (inclusiv mobilă de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) şi produse de curăţat
Clasificare suplimentară (cpv): 39151000 Diverse tipuri de mobilier
5. Lot
LotLOT-0001
427499-2026 - Súťaž
Bulharsko – Nábytok (vrátane kancelárskeho nábytku), zariadenie interiéru, domáce spotrebiče (s výnimkou osvetlenia) a čistiace prostriedky – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor589573
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39000000 Nábytok (vrátane kancelárskeho nábytku), zariadenie interiéru, domáce spotrebiče (s výnimkou osvetlenia) a čistiace prostriedky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39151000 Rozličný nábytok
5. Časť
ČasťLOT-0001
427499-2026 - Javni razpis
Bolgarija – Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator589573
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39000000 Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva
Dodatna klasifikacija (cpv): 39151000 Razno pohištvo
5. Sklop
SklopLOT-0001
427499-2026 - Konkurrensutsättning
Bulgarien – Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter – Доставка и монтаж на обзавеждане за обект: „Учебна зала Полк. доц. В. Петров"
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare589573
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 39151000 Diverse möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001