2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie: 19 05 03
Описание: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę usługi polegającej na sukcesywnym odbiorze, transporcie i dalszym zagospodarowaniu odpadów wytworzonych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Hajnówce: 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania),w ilości podstawowej 2.000 Mg oraz ilości podlegającej prawu opcji 500 Mg. Łączna ilość odpadów 2.500 Mg. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz z wykorzystaniem minimum jednego procesu odzysku określonego w niewyczerpującym wykazie procesów odzysku stanowiącym załącznik nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587). Pośrednik w obrocie odpadami, zobowiązany jest zorganizować przetwarzanie odpadów w rozumieniu ustawy z dnia 17 grudnia 2012r. o odpadach art. 3 ust. 1 pkt 20. Odpad o kodzie 19 05 03 należy zagospodarować w procesie odzysku R3.
Вътрешен идентификатор: PUK/PN/3/OO/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 PZP, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Допълнителна класификация (cpv): 90514000 Услуги по преработване на битови отпадъци, 90512000 Услуги по събиране на хартия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę usługi polegającej na sukcesywnym odbiorze, transporcie i dalszym zagospodarowaniu odpadów wytworzonych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Hajnówce: 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania), w ilości podstawowej 2.000 Mg oraz ilości podlegającej prawu opcji 500 Mg. Łączna ilość odpadów 2.500 Mg. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz z wykorzystaniem minimum jednego procesu odzysku określonego w niewyczerpującym wykazie procesów odzysku stanowiącym załącznik nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587). Pośrednik w obrocie odpadami, zobowiązany jest zorganizować przetwarzanie odpadów w rozumieniu ustawy z dnia 17 grudnia 2012r. o odpadach art. 3 ust. 1 pkt 20. Odpad o kodzie 19 05 03 należy zagospodarować w procesie odzysku R3.
Количество: 2 000 тона
Варианти:
Описание на опциите: Podstawowa ilość odpadów- 2000 Mg, ilość odpadów podlegająca prawu opcji-500 Mg. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w okresie obowiązywania umowy z prawa opcji w postaci zwiększenia zamówienia podstawowego, tj. łączna ilość odpadów może się zwiększyć. Okoliczności skorzystania z opcji: zwiększenie strumienia odpadów odbieranych z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Hajnówce. Zamawiający nie jest zobowiązany zrealizować dostaw odpadów w ww. ilości w pełnym wymiarze. Ilość dostarczanych odpadów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w okresie realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z wymienionego uprawnienia, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenia z tego tytułu, w szczególności roszczenia finansowe. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PUK/PN/3/OO/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Další klasifikace (cpv): 90514000 Odstraňování odpadu recyklací, 90512000 Odvoz odpadu
5. Část
Část: LOT-0001
Množství: 2 000 tuny
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PUK/PN/3/OO/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Supplerende klassifikation (cpv): 90514000 Affaldsgenvinding, 90512000 Transport af affald
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Mængde: 2 000 ton
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PUK/PN/3/OO/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 000 Tonnen
Optionen:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PUK/PN/3/OO/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90514000 Servicios de reciclado de desperdicios, 90512000 Servicios de transporte de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Cantidad: 2 000 toneladas
Opciones:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PUK/PN/3/OO/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 90514000 Jätteenkierrätyspalvelut, 90512000 Jätteiden kuljetuspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Määrä: 2 000 tonnia
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PUK/PN/3/OO/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Aicmiú breise (cpv): 90514000 Refuse recycling services, 90512000 Refuse transport services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Cainníocht: 2 000 tona
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PUK/PN/3/OO/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Dodatna klasifikacija (cpv): 90514000 Usluge recikliranja otpada, 90512000 Usluge prijevoza otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Količina: 2 000 tona
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PUK/PN/3/OO/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90514000 Servizi di riciclo dei rifiuti, 90512000 Servizi di trasporto di rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Quantità: 2 000 tonnellate
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PUK/PN/3/OO/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90514000 Atliekų perdirbimo paslaugos, 90512000 Atliekų vežimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiekis: 2 000 tonos
Pasirinkimo galimybės:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PUK/PN/3/OO/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90514000 Servizzi ta' riċikaġġ ta' l-iskart, 90512000 Servizzi ta' trasport ta' l-iskart
5. Lott
Lott: LOT-0001
Kwantità: 2 000 tunnellati
Għażliet:
Interne identificatiecode: PUK/PN/3/OO/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90514000 Diensten voor afvalrecycling, 90512000 Diensten voor afvalvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Hoeveelheid: 2 000 ton
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: PUK/PN/3/OO/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90514000 Usługi recyklingu odpadów, 90512000 Usługi transportu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Ilość: 2 000 tony
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos
Classificação adicional (cpv): 90514000 Serviços de reciclagem de resíduos, 90512000 Serviços de transporte de resíduos
Quantidade: 2 000 toneladas
Opções:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PUK/PN/3/OO/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90514000 Služby na recyklovanie kalu, 90512000 Služby na prepravu odpadu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Množstvo: 2 000 tony
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: PUK/PN/3/OO/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Dodatna klasifikacija (cpv): 90514000 Storitve recikliranja odpadkov, 90512000 Storitve prevoza odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Količina: 2 000 tone
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PUK/PN/3/OO/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall, 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Mängd: 2 000 ton
Optioner: