Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71220000 Архитектурно проектиране
Място на изпълнение
Пощенски адрес: Lāčplēša laukums 4
Град: Lielvārde
Пощенски код: LV-5070
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Vidzeme (LV008)
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71220000 Architektonická řešení
Místo plnění
Poštovní adresa: Lāčplēša laukums 4
Obec: Lielvārde
PSČ: LV-5070
Nižší územní jednotka země (NUTS): Vidzeme (LV008)
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71220000 Arkitektprojektering
Udførelsessted
Postadresse: Lāčplēša laukums 4
By: Lielvārde
Postnummer: LV-5070
Landsdel (NUTS): Vidzeme (LV008)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Erfüllungsort
Postanschrift: Lāčplēša laukums 4
Stadt: Lielvārde
Postleitzahl: LV-5070
Land, Gliederung (NUTS): Vidzeme (LV008)
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71220000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικού σχεδιασμού
Τόπος εκτέλεσης
Ταχυδρομική διεύθυνση: Lāčplēša laukums 4
Πόλη: Lielvārde
Ταχυδρομικός κώδικας: LV-5070
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Vidzeme (LV008)
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71220000 Servicios de diseño arquitectónico
Lugar de ejecución
Dirección postal: Lāčplēša laukums 4
Localidad: Lielvārde
Código postal: LV-5070
Subdivisión del país (NUTS): Vidzeme (LV008)
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71220000 Arkkitehtoniset suunnittelupalvelut
Suorituspaikka
Postiosoite: Lāčplēša laukums 4
Postitoimipaikka: Lielvārde
Postinumero: LV-5070
Maaryhmittely (NUTS): Vidzeme (LV008)
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71220000 Services de création architecturale
Lieu d’exécution
Adresse postale: Lāčplēša laukums 4
Ville: Lielvārde
Code postal: LV-5070
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71220000 Architectural design services
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: Lāčplēša laukums 4
Baile: Lielvārde
Cód poist: LV-5070
Foroinn tíre (NUTS): Vidzeme (LV008)
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71220000 Usluge projektiranja u arhitekturi
Mjesto izvršenja
Poštanska adresa: Lāčplēša laukums 4
Grad: Lielvārde
Poštanski broj: LV-5070
Zemlja – podregija (NUTS): Vidzeme (LV008)
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71220000 Servizi di progettazione architettonica
Luogo di esecuzione
Indirizzo postale: Lāčplēša laukums 4
Località: Lielvārde
Codice postale: LV-5070
Suddivisione del paese (NUTS): Vidzeme (LV008)
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71220000 Architektūrinio projektavimo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Pašto adresas: Lāčplēša laukums 4
Miestas: Lielvārde
Pašto kodas: LV-5070
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Vidzeme (LV008)
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Pasta adrese: Lāčplēša laukums 4
Pilsēta: Lielvārde
Pasta indekss: LV-5070
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Vidzeme (LV008)
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71220000 Servizzi tad-disinji ta' l-arkitettura
Post tal-prestazzjoni
Indirizz postali: Lāčplēša laukums 4
Belt: Lielvārde
Kodiċi postali: LV-5070
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Vidzeme (LV008)
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
Plaats van uitvoering
Postadres: Lāčplēša laukums 4
Stad: Lielvārde
Postcode: LV-5070
Onderverdeling land (NUTS): Vidzeme (LV008)
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71220000 Usługi projektowania architektonicznego
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: Lāčplēša laukums 4
Miejscowość: Lielvārde
Kod pocztowy: LV-5070
Podpodział krajowy (NUTS): Vidzeme (LV008)
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71220000 Serviços de design arquitectónico
Local de execução
Endereço postal: Lāčplēša laukums 4
Cidade: Lielvārde
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71220000 Servicii de proiectare arhitecturală
Locul de executare
Adresă poștală: Lāčplēša laukums 4
Localitate: Lielvārde
Cod poștal: LV-5070
Subdiviziunea țării (NUTS): Vidzeme (LV008)
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71220000 Návrhárske a architektonické služby
Miesto plnenia
Poštová adresa: Lāčplēša laukums 4
Mesto: Lielvārde
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Vidzeme (LV008)
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71220000 Arkitektonisk formgivning
Leveransplats
Postadress: Lāčplēša laukums 4
Ort: Lielvārde
Del av land (NUTS): Vidzeme (LV008)