Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90620000 Услуги по почистване на улици от сняг
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Φωκίδα (EL645)
Държава: Гъpция
Стойност
Прогнозна стойност, без да се включва ДДС: 137 413,98 EUR
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90620000 Odklízení sněhu
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Φωκίδα (EL645)
Země: Řecko
Hodnota
Odhadovaná hodnota bez DPH: 137 413,98 EUR
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90620000 Snerydning
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Φωκίδα (EL645)
Land: Grækenland
Værdi
Anslået værdi eksklusiv moms: 137 413,98 EUR
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Φωκίδα (EL645)
Land: Griechenland
Wert
Geschätzter Wert ohne MwSt.: 137 413,98 EUR
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90620000 Υπηρεσίες εκχιονισμού
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Φωκίδα (EL645)
Χώρα: Ελλάδα
Αξία
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 137 413,98 EUR
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Φωκίδα (EL645)
País: Grecia
Valor
Valor estimado, IVA excluido: 137 413,98 EUR
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90620000 Lumekoristusteenused
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Φωκίδα (EL645)
Riik: Kreeka
Maksumus
Eeldatav maksumus käibemaksuta: 137 413,98 EUR
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90620000 Snow-clearing services
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Φωκίδα (EL645)
Tír: An Ghréig
Luach
Luach measta gan CBL a áireamh: 137 413,98 EUR
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90620000 Usluge čišćenja snijega
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Φωκίδα (EL645)
Zemlja: Grčka
Vrijednost
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 137 413,98 EUR
427580-2026 - Gara
Grecia – Servizi di sgombero neve – ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΙ
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
TitoloΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΙ
DescrizioneΑντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσίας χειμερινής συντήρησης του οδικού δικτύου αρμοδιότητας Π.Ε. Φωκίδας (αντιμετώπιση του πάγου και απομάκρυνση του χιονιού από το οδόστρωμα του οδικού δικτύου), προκειμένου να διασφαλιστεί η ασφαλής και ομαλή κυκλοφορία των αυτοκινήτων. Η εκτέλεση της σύμβασης θα γίνει σύμφωνα με το πρόγραμμα αποχιονισμού, τον πίνακα εδρών των μηχανημάτων, τις εντολές της Διευθύνουσας Υπηρεσίας και τους όρους που αναφέρονται στα λοιπά συμβατικά τεύχη.
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90620000 Servizi di sgombero neve
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloΤΜΗΜΑ 1
DescrizioneΆμφισσα – 51χλμ - Γραβιά-όρια νομού με Φθιώτιδα
LottoLOT-0002
TitoloΤΜΗΜΑ 2
DescrizioneΆμφισσα-Λιδωρίκι-Φράγμα Μόρνου-Ρέρεσι-Ευπάλιο & Αμυγδαλιά-Σώταινα-Μηλιά-Στίλια-Τοίχειο-Ποτιδάνεια-Περιθίώτισσα-Διασταύρωση με Ε.Ο.48
LottoLOT-0003
TitoloΤΜΗΜΑ 3
DescrizioneΆμφισσα – Δελφούς - όρια νομού με Βοιωτία, Άμφισσα - Δεσφίνα - όρια νομού με Βοιωτία, Ιτέα – Γαλαξίδι-Ναύπακτος - όρια νομού με Αιτωλοακαρνανία
LottoLOT-0004
TitoloΤΜΗΜΑ 4
Descrizione51χλμ Άμφισσα/Γραβιά – Καλοσκοπή – Πανουργιάς – Στρώμη - Αθανάσιος Διάκος – Καστριώτισσα – Μαυρολιθάρι -Πυρρά - Λιδωρίκι
LottoLOT-0005
TitoloΤΜΗΜΑ 5
DescrizioneΛιλαία Διασταύρωση προς Χιονοδρομικό Παρνασσού-Πολύδροσος – Όρια Νομού με Φθιώτιδα - Άνω Πολύδροσος - Όρια Νομού με Φθιώτιδα
LottoLOT-0006
TitoloΤΜΗΜΑ 6
DescrizioneΓραβιά – Λιλαία - Διασταύρωση προς Χιονοδρομικό Παρνασσού - Επτάλοφος- Όρια Νομού με Βοιωτία προς Χιονοδρομικό Παρνασσού.
LottoLOT-0007
TitoloΤΜΗΜΑ 7
DescrizioneΕθνική Οδό 48 με διασταύρωση προς Κροκύλειο-Κόκκινο-Πενταγιού-Ψηλό Χωρίο-Αρτοτίνα-Όρια Νομού με Αιτωλοακαρνανία-Παραλίμνιος Μόρνου με Δάφνο-Διχώρι.
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90620000 Sniego valymo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Φωκίδα (EL645)
Šalis: Graikija
Vertė
Numatoma vertė be PVM: 137 413,98 EUR
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90620000 Sniega tīrīšanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Φωκίδα (EL645)
Valsts: Grieķija
Paredzamais ilgums
Darbības termiņš: 5 Mēneši
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90620000 Sneeuwruimingsdiensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Φωκίδα (EL645)
Land: Griekenland
Waarde
Geraamde waarde exclusief btw: 137 413,98 EUR
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90620000 Usługi odśnieżania
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Φωκίδα (EL645)
Kraj: Grecja
Szacowany okres obowiązywania
Okres obowiązywania: 5 Miesiące
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90620000 Serviços de limpeza de neve
Local de execução
País: Grécia
Valor estimado, sem IVA: 137 413,98 EUR
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90620000 Servicii de deszăpezire
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Φωκίδα (EL645)
Țara: Grecia
Valoare
Valoarea estimată fără TVA: 137 413,98 EUR
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90620000 Odpratávanie snehu
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Φωκίδα (EL645)
Krajina: Grécko
427580-2026 - Konkurrensutsättning
Grekland – Snöröjning – ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΙ
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΙ
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelΤΜΗΜΑ 1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelΤΜΗΜΑ 2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelΤΜΗΜΑ 3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelΤΜΗΜΑ 4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelΤΜΗΜΑ 5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelΤΜΗΜΑ 6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelΤΜΗΜΑ 7